Licensed to Auburn University       HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 5/7/2010 09:54 AM

           2010 SE Orange and Blue Classic - 4/23/2010 to 4/25/2010            

                                    Results                                    

 

Event 1  Girls 13 & Over 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Weir, Amanda J            24 SA-GA                  24.70      26.16  

  2 Riordan, Hannah           19 UN-SE                  27.50      26.87  

  3 Marshall, Christine I     23 AUB-SE                 27.00      27.00  

  4 Vanderpool-Wallace, Aria  20 UN-SE                  27.00      27.41  

  5 Gouge, Kelsey E           16 SA-GA                  27.69      27.69  

  6 Dillette, Alana K         22 AUB-SE                 26.85      27.77  

  7 Von Jouanne, Jenny M      20 UN-SE                  27.60      28.04  

  8 Molnar, Megan K           16 AUB-SE                 27.27      28.27  

  9 Peters, Madison L         17 SA-GA                  28.02      28.46  

 10 White, Rainey L           18 HBT-SE                 26.96      28.55  

 11 Jones, Lydia W            14 SA-GA                  27.41      28.82  

 12 Lohr, Katie M             17 SA-GA                  27.80      28.90  

 13 Brandus, Kate E           17 SA-GA                  29.63      29.07  

 14 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE     30.18      29.11  

 15 Breaux, Elise F           14 SA-GA                  28.61      29.19  

 16 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE                 28.70      29.72  

 17 Berger, Kelly M           15 CTA-SE                 29.64      29.74  

 18 Ryberg, Chandler C        15 SA-GA                  29.31      29.84  

 19 Muller, Rachel A          14 SA-GA                  29.56      29.90  

 19 Long, Savannah S          15 SA-GA                  29.40      29.90  

 21 Feeney, Meghan E          16 SA-GA                  29.14      30.06  

 21 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                  28.77      30.06  

 23 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                  30.16      30.17  

 24 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE                 29.52      30.18  

 25 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                  30.44      30.30  

 26 Dease, Kate D             13 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      30.36  

 27 Judson, Hadley E          16 SA-GA                  31.00      30.37  

 27 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                  31.27      30.37  

 29 Bowles, Carly A           15 AUB-SE                 30.56      30.38  

 30 Hicks, Jeorgia            14 UN-SE                  30.91      30.41  

 31 Dodero, Megan M           17 SA-GA                  29.76      30.51  

 32 Grover, Katie R           14 SA-GA                  29.17      30.56  

 33 Bagent, Erin C            15 SA-GA                  30.51      30.58  

 34 Allen, Sara C             17 SA-GA                  29.55      30.61  

 35 Porter, Patrice P         15 UN-SE                  30.56      30.68  

 36 Smith, Ali C              16 HBT-SE                 29.89      30.73  

 37 Leary, Mary K             15 SA-GA                  31.14      30.87  

 38 Albrecht, Nicole C        16 SA-GA                  30.11      31.01  

 39 Darbouze, Doris A         15 AUB-SE                 30.46      31.02  

 40 Shook, Mattie M           15 SA-GA                  31.68      31.15  

 41 Jones, Aubrey L           13 SA-GA                  30.66      31.17  

 42 Phillips, Brooke B        14 SA-GA                  32.86      31.18  

 42 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT      31.18  

 44 Alley-Baktoo, Zahra A     13 AUB-SE                 31.08      31.24  

 45 Wheeler, Brooke A         17 SA-GA                  31.26      31.27  

 46 Tangen, Katie M           14 SA-GA                  30.20      31.29  

 47 Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE     32.13      31.49  

 48 Pfeiffer, Alexandra R     15 Swim B'Ham YMCA-SE     31.72      31.67  

 49 Finn, Mary M              16 UN-GA                  30.32      31.75  

 50 Swiderski, Elizabeth P    16 AUB-SE                 33.23      31.76  

 51 Finn, Erin E              13 HBT-SE                    NT      31.82  

 52 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                  32.88      32.03  

 53 Frandsen, Kayla A         15 SA-GA                  31.10      32.06  

 54 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                  32.77      32.11  

 55 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                  31.75      32.40  

 56 Carrington, Peyton K      16 SA-GA                  32.30      32.77  

 57 Steele, Madison M         14 HBT-SE                 34.00      32.83  

 58 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE                 34.92      32.99  

 59 Neas, Katie A             14 SA-GA                  32.51      33.06  

 60 Cowper, Emily E           13 AUB-SE                 33.98      33.24  

 61 Berto, Blaire A           13 SA-GA                  35.28      33.38  

 62 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE                 32.00      33.44  

 63 Quire, Hannah D           13 SA-GA                  34.78      33.85  

 64 Guy, Kayla R              15 SA-GA                  33.96      33.99  

 65 Hand, Sabrina D           14 SA-GA                  40.23      34.06  

 66 Dover, Rachel             14 UN-SE                  35.07      34.10  

 67 Jacobs, Corrinne R        15 AUB-SE                 39.37      34.30  

 68 Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT      34.36  

 69 Brown, Macy K             16 PSL-SE                 35.63      35.25  

 70 Donahoo, Tori L           13 AUB-SE                 37.46      36.97  

 71 Aziz, Caroline H          13 SA-GA                  37.00      37.55  

 72 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT      38.14  

 73 Tourigny, Julie L         17 UN-SE                  38.36      39.09  

 

Event 2  Boys 13 & Over 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Cielo Filho, Cesar A      23 AUB-SE                 23.20      22.40  

  2 Brown, Adam T             21 UN-SE                  22.75      23.69  

  3 Coggin, Brandon B         13 AUB-SE                    NT      24.07  

  4 Modrov, Drew A            20 UN-SE                  23.00      24.35  

  5 Krug, Karl B              20 UN-SE                  22.85      24.37  

  6 Davydotchkin, Phillipp A  23 SA-GA                  25.00      24.56  

  7 Lundquist, Bryan J        24 RAYS-GA                22.70      25.05  

  8 McGill, Tyler T           22 UN-SE                     NT      25.24  

  9 Swan, Robbie Q            18 SA-GA                  24.40      25.75  

 10 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                  26.69      25.90  

 11 Swan, Stephen R           20 UN-GA                     NT      25.95  

 12 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE                 25.66      26.13  

 13 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA                 24.85      26.27  

 14 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE     27.93      26.45  

 15 Salyers, Nicholas D       16 SA-GA                  26.94      26.68  

 16 Iannuzzi, Luke A          18 AUB-SE                 26.20      26.88  

 17 Orr, Basil M              14 SA-GA                  28.31      26.92  

 18 Dockery, Philip W         18 CTA-SE                 25.73      27.09  

 19 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                  26.93      27.24  

 20 Cassidy, Nick N           16 SA-GA                  27.51      27.39  

 21 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA                 25.71      27.51  

 21 Talley, JT A              16 DAQ-GA                    NT      27.51  

 23 Gross, Brandon M          13 SA-GA                  29.07      27.72  

 24 Dodero, Jonathan A        15 SA-GA                  27.94      27.96  

 25 Clutts, Finley F          14 HBT-SE                 28.61      28.15  

 26 Jordan, Dylan M           17 SA-GA                  27.27      28.29  

 27 Jones, Bates B            15 SA-GA                  29.58      28.31  

 28 Neas, Brandon R           15 SA-GA                  26.90      28.41  

 29 Dolan, Ian M              17 PSL-SE                 35.52      28.58  

 30 Aziz, Sam M               16 SA-GA                  27.81      28.62  

 31 Bruce, Travis J           14 SA-GA                  31.04      28.83  

 32 Bailey, Austin B          14 SA-GA                  29.58      28.92  

 33 Howard, Robert C          13 AUB-SE                 29.00      29.11  

 34 Parker, Henry T           15 SA-GA                  29.21      29.14  

 35 Richards, Brad D          15 SA-GA                  29.64      29.18  

 36 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE                 29.68      29.29  

 37 Bhiwandiwalla, Rehan P    16 SA-GA                  29.63      29.58  

 37 Steltenpohl, Greg F       16 AUB-SE                 29.46      29.58  

 39 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                  33.07      29.63  

 40 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE                 29.79      29.73  

 41 Gangloff, Mark D          27 AUB-SE                 25.49      29.79  

 42 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA                 32.01      30.12  

 43 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT      30.25  

 44 Boutte, Devan             13 DAQ-GA                 35.39      30.67  

 45 Prono, Genaro M           20 UN-SE                  24.00      31.58  

 46 Palmer, Jackson C         14 SA-GA                  31.19      31.94  

 47 Reeves, Sam L             13 UN-SE                  33.36      33.36  

 

Event 3  Girls 13 & Over 200 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Feeney, Meghan E          16 SA-GA                2:40.79    2:08.30  

  2 Horner, Stephanie         21 UN-SE                2:22.00    2:22.77  

  3 Gardocki, Katie L         18 UN-SE                2:22.00    2:23.57  

  4 Marshall, Christine I     23 AUB-SE               2:25.00    2:25.13  

  5 Lawrence, Micah M         19 UN-SE                2:26.00    2:26.63  

  6 Roberts, Melanie K        20 UN-SE                2:27.00    2:28.23  

  7 Geary, Caitlin M          20 UN-SE                2:30.00    2:29.74  

  8 Vanderpool-Wallace, Aria  20 UN-SE                2:30.00    2:30.57  

  9 Riordan, Hannah           19 UN-SE                2:28.00    2:30.78  

 10 Meissner, Erica L         21 UN-SE                2:27.00    2:30.97  

 11 Marik, Melissa A          21 UN-SE                     NT    2:31.37  

 12 Weir, Amanda J            24 SA-GA                2:24.46    2:31.94  

 13 Creed, Sommers A          16 SA-GA                2:27.19    2:32.19  

 14 Dillette, Alana K         22 AUB-SE               2:25.00    2:32.61  

 15 Gouge, Kelsey E           16 SA-GA                2:32.09    2:33.12  

 16 Molnar, Megan K           16 AUB-SE               2:33.99    2:33.72  

 17 Smith, Morgan F           19 UN-SE                2:29.00    2:33.75  

 18 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               2:32.09    2:33.80  

 19 Fishback, Darcy L         19 UN-SE                2:25.00    2:33.83  

 20 Wine, Sterling A          18 UN-SE                2:26.00    2:34.08  

 21 Norberg, Lindsey E        18 UN-SE                2:30.00    2:34.55  

 22 Norberg, Lauren A         18 UN-SE                2:30.00    2:34.57  

 23 Daniels, Katherine E      16 SA-GA                2:24.70    2:35.18  

 24 Johnson, Laura L          19 UN-SE                2:26.00    2:35.30  

 25 Redmond, Sara K           15 SA-GA                2:42.55    2:36.14  

 26 Bird, Maggie C            21 UN-SE                     NT    2:36.56  

 27 Kerman, Katherine R       16 SA-GA                2:33.89    2:36.76  

 28 Young, Kreable A          17 HBT-SE               2:34.88    2:36.92  

 29 Von Jouanne, Jenny M      20 UN-SE                2:30.00    2:37.63  

 30 Finkle, Caroline K        14 SA-GA                2:42.84    2:38.22  

 31 Horton, Madison A         15 SA-GA                2:38.08    2:38.46  

 32 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                2:40.05    2:38.57  

 33 Brandus, Kate E           17 SA-GA                2:38.69    2:38.66  

 34 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                2:32.39    2:38.67  

 35 Sills, Ellie H            14 SA-GA                2:37.23    2:38.75  

 36 Williamson, Claire A      16 HBT-SE               2:33.98    2:38.76  

 37 Winters, Kelsey A         20 UN-SE                2:27.00    2:39.22  

 38 Kelly, Annie K            15 SA-GA                2:34.09    2:40.16  

 39 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               2:44.27    2:40.70  

 40 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                2:37.45    2:40.94  

 41 Spanjers, Janelle E       16 SA-GA                2:43.09    2:41.25  

 42 Long, Savannah S          15 SA-GA                2:48.86    2:41.85  

 43 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               2:45.03    2:42.08  

 44 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               2:39.16    2:42.53  

 45 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                2:55.61    2:43.51  

 46 Jones, Lydia W            14 SA-GA                2:33.53    2:44.26  

 47 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               2:37.96    2:44.74  

 48 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               2:49.98    2:44.80  

 49 Bagent, Erin C            15 SA-GA                2:47.40    2:45.29  

 49 Selden, Dru D             18 HBT-SE               2:47.02    2:45.29  

 51 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                2:48.99    2:45.53  

 52 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                2:59.48    2:45.61  

 53 Freeman, Elizabeth E      16 SA-GA                2:44.29    2:45.69  

 54 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                2:47.95    2:47.26  

 55 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE               2:45.00    2:47.45  

 56 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE   3:00.17    2:47.79  

 57 Shook, Mattie M           15 SA-GA                2:52.55    2:47.82  

 58 Frandsen, Kayla A         15 SA-GA                2:44.29    2:47.89  

 59 Judson, Hadley E          16 SA-GA                2:47.87    2:48.18  

 60 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                2:42.27    2:49.45  

 61 Porter, Patrice P         15 UN-SE                2:42.22    2:49.87  

 62 Carrington, Peyton K      16 SA-GA                2:49.38    2:50.38  

 63 Clark, Olivia M           13 SA-GA                2:55.54    2:50.99  

 64 Clark, Hannah A           15 SA-GA                2:50.76    2:51.92  

 65 Finn, Mary M              16 UN-GA                2:38.87    2:54.20  

 66 Giacobbe, Katie A         15 SA-GA                2:47.00    2:54.64  

 67 Guy, Kayla R              15 SA-GA                2:54.42    2:54.70  

 68 Dease, Kate D             13 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:57.38  

 69 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                3:05.78    2:57.66  

 70 Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT    2:59.43  

 71 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                3:05.90    2:59.46  

 72 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE               3:12.88    2:59.67  

 73 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                2:56.32    3:00.88  

 74 Tangen, Katie M           14 SA-GA                3:02.01    3:01.01  

 75 Cowper, Emily E           13 AUB-SE               3:09.53    3:02.94  

 76 Alley-Baktoo, Zahra A     13 AUB-SE               3:09.45    3:03.13  

 77 Finn, Erin E              13 HBT-SE                    NT    3:03.65  

 78 Berto, Blaire A           13 SA-GA                3:14.78    3:03.92  

 79 Quire, Hannah D           13 SA-GA                     NT    3:04.84  

 80 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                3:14.05    3:06.25  

 81 Darbouze, Doris A         15 AUB-SE               3:09.61    3:06.47  

 82 Scharles, Madison E       13 TNT-SE               3:08.57    3:06.96  

 83 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT    3:08.46  

 84 Hicks, Jeorgia            14 UN-SE                3:03.89    3:10.12  

 85 Steele, Madison M         14 HBT-SE                    NT    3:10.63  

 86 Donahoo, Tori L           13 AUB-SE               3:26.82    3:18.18  

 87 Jacobs, Corrinne R        15 AUB-SE               3:36.15    3:21.65  

 88 Brown, Macy K             16 PSL-SE                    NT    3:28.15  

 89 Tourigny, Julie L         17 UN-SE                4:21.56    3:58.24  

 90 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT    3:59.73  

 -- Hand, Sabrina D           14 SA-GA                     NT         DQ  

 

Event 4  Boys 13 & Over 200 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Owens, Kyle S             19 UN-SE                2:12.00    2:12.39  

  2 Kramer, Chris J           19 UN-SE                2:14.00    2:12.64  

  3 Looney, Robert K          21 UN-SE                2:13.00    2:12.99  

  4 Wollach, Pascal D         22 UN-SE                     NT    2:15.26  

  5 Brown, Adam T             21 UN-SE                2:15.00    2:16.71  

  6 Mitchell, Andrew B        20 UN-SE                2:10.00    2:17.44  

  7 Freeman, Will R           18 SA-GA                2:14.54    2:17.45  

  8 Siemasko, Brandon M       18 UN-SE                2:15.00    2:18.83  

  9 Sweeney, Aidan P          16 SA-GA                2:14.09    2:19.52  

 10 Murphy, Max M             19 UN-SE                2:15.00    2:21.35  

 11 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               2:18.83    2:21.41  

 12 Norys, Kohlton J          20 UN-SE                2:14.00    2:21.91  

 13 Modrov, Drew A            20 UN-SE                2:15.00    2:22.61  

 14 Anderson, Will C          15 TNT-SE               2:23.29    2:22.68  

 15 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                2:26.56    2:22.74  

 16 Lowry, Mac D              17 AUB-SE               2:25.00    2:22.99  

 17 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                2:22.64    2:23.20  

 18 Brooks, Powell P          14 SA-GA                2:25.90    2:23.81  

 19 White, Jared R            21 UN-SE                2:18.00    2:23.82  

 20 Price, Carter C           17 SA-GA                2:20.11    2:24.23  

 21 Cassidy, Nick N           16 SA-GA                2:20.01    2:25.68  

 22 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA               2:16.15    2:25.91  

 23 Iannuzzi, Luke A          18 AUB-SE               2:24.40    2:26.45  

 24 Orr, Basil M              14 SA-GA                2:33.30    2:27.07  

 25 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              2:24.24    2:27.48  

 26 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               2:22.40    2:28.80  

 26 Coggin, Kody J            16 AUB-SE               2:30.00    2:28.80  

 28 Correro, Michael A        16 HBT-SE               2:28.21    2:28.92  

 29 Talley, JT A              16 DAQ-GA               2:21.85    2:29.58  

 30 Salyers, Nicholas D       16 SA-GA                2:36.32    2:29.98  

 31 Krug, Karl B              20 UN-SE                2:16.00    2:30.08  

 32 Sweeney, Keenan C         14 SA-GA                2:22.43    2:31.74  

 33 Dockery, Philip W         18 CTA-SE               2:13.87    2:31.79  

 34 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               2:31.12    2:32.27  

 35 Prono, Genaro M           20 UN-SE                2:10.00    2:32.32  

 36 Brannon, Todd C           15 SA-GA                2:38.87    2:32.90  

 37 Withers, Palmer P         17 SA-GA                2:31.61    2:33.34  

 38 Kiser, Matthew R          16 SA-GA                2:37.04    2:34.32  

 39 Neas, Brandon R           15 SA-GA                2:35.75    2:34.65  

 40 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:35.06  

 41 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               2:39.98    2:35.79  

 42 Richards, Brad D          15 SA-GA                2:33.46    2:36.79  

 43 Aziz, Sam M               16 SA-GA                2:27.00    2:36.90  

 44 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                2:45.12    2:36.93  

 45 Jones, Bates B            15 SA-GA                     NT    2:37.95  

 46 Holmquist, Erick A        16 SA-GA                2:30.78    2:37.97  

 47 Parker, Henry T           15 SA-GA                     NT    2:38.26  

 48 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA               2:38.96    2:38.70  

 49 Steltenpohl, Greg F       16 AUB-SE               2:38.62    2:39.10  

 50 Boles, Simon A            14 TNT-SE               2:47.16    2:39.16  

 51 Jordan, Dylan M           17 SA-GA                2:38.16    2:40.07  

 52 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               2:51.14    2:43.48  

 53 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               2:46.26    2:44.54  

 54 Palmer, Jackson C         14 SA-GA                2:54.79    2:45.04  

 55 Shaw, Andrew E            15 SA-GA                2:46.58    2:45.76  

 56 Bruce, Travis J           14 SA-GA                     NT    2:48.06  

 57 Bhiwandiwalla, Rehan P    16 SA-GA                2:43.19    2:49.60  

 58 Dolan, Ian M              17 PSL-SE                    NT    2:53.46  

 59 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA               3:18.17    2:59.13  

 60 Boutte, Devan             13 DAQ-GA               3:23.62    3:01.41  

 61 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT    3:07.87  

 -- Reeves, Sam L             13 UN-SE                3:27.87         DQ  

 

Event 5  Girls 13 & Over 400 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Gardocki, Katie L         18 UN-SE                4:20.00    4:26.90  

  2 Martindale, Micah A       21 UN-SE                4:17.57    4:33.36  

  3 Creed, Sommers A          16 SA-GA                4:19.94    4:35.05  

  4 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               4:34.65    4:35.85  

  5 Roy, Taylor F             16 SA-GA                4:23.45    4:36.62  

  6 Dudley, Rachael K         16 SA-GA                4:24.76    4:37.57  

  7 Horton, Madison A         15 SA-GA                4:37.33    4:39.45  

  8 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                4:37.25    4:39.84  

  9 Lawrence, Micah M         19 UN-SE                4:31.00    4:40.13  

 10 Lohr, Katie M             17 SA-GA                4:31.91    4:40.90  

 11 Bell, Caitlin G           16 SA-GA                4:37.06    4:41.07  

 12 Geary, Caitlin M          20 UN-SE                4:20.00    4:41.37  

 13 White, Rainey L           18 HBT-SE               4:36.58    4:42.31  

 14 Young, Kreable A          17 HBT-SE               4:39.00    4:42.86  

 15 Walsh, Lida E             16 SA-GA                4:40.12    4:44.75  

 16 Fishback, Darcy L         19 UN-SE                4:25.00    4:44.96  

 17 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE               4:48.92    4:45.21  

 18 Wine, Sterling A          18 UN-SE                4:25.00    4:46.38  

 19 Roberts, Melanie K        20 UN-SE                4:35.00    4:46.53  

 20 Horner, Stephanie         21 UN-SE                4:22.00    4:47.15  

 21 Smith, Ali C              16 HBT-SE               4:41.23    4:49.25  

 22 Breaux, Elise F           14 SA-GA                4:49.86    4:49.40  

 23 Selden, Dru D             18 HBT-SE               4:50.60    4:49.62  

 24 Leary, Mary K             15 SA-GA                4:50.47    4:50.15  

 25 Pitts, Caroline W         16 SA-GA                4:34.26    4:51.37  

 26 Williamson, Claire A      16 HBT-SE               4:42.96    4:51.72  

 27 Norberg, Lindsey E        18 UN-SE                4:35.00    4:52.29  

 28 Freeman, Elizabeth E      16 SA-GA                4:39.73    4:52.49  

 29 Redmond, Sara K           15 SA-GA                4:52.92    4:52.89  

 30 Ruedt, Savannah E         14 SA-GA                4:51.38    4:54.59  

 31 Kelly, Annie K            15 SA-GA                4:48.72    4:55.20  

 32 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                4:59.15    4:56.46  

 33 Spanjers, Janelle E       16 SA-GA                5:01.77    4:56.54  

 34 Smith, Morgan F           19 UN-SE                4:35.00    4:57.49  

 35 Winters, Kelsey A         20 UN-SE                4:30.00    4:57.74  

 36 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                4:58.61    4:58.01  

 37 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                4:49.75    4:58.03  

 38 Kerman, Katherine R       16 SA-GA                4:43.57    4:58.51  

 39 Sills, Ellie H            14 SA-GA                5:08.00    4:58.59  

 40 Allen, Sara C             17 SA-GA                4:50.16    4:59.08  

 41 Johnson, Laura L          19 UN-SE                4:35.00    5:00.29  

 42 Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE   5:00.40    5:00.93  

 43 Norberg, Lauren A         18 UN-SE                4:35.00    5:01.70  

 44 Jones, Aubrey L           13 SA-GA                5:10.00    5:01.77  

 45 Finkle, Caroline K        14 SA-GA                5:15.19    5:02.08  

 46 Clark, Hannah A           15 SA-GA                4:47.34    5:04.23  

 47 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               5:09.96    5:04.86  

 48 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               5:10.93    5:05.97  

 49 Albrecht, Nicole C        16 SA-GA                4:49.96    5:06.08  

 50 Wheeler, Brooke A         17 SA-GA                5:06.93    5:06.10  

 51 Clark, Olivia M           13 SA-GA                5:12.91    5:06.28  

 52 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               5:24.96    5:06.78  

 53 Meissner, Erica L         21 UN-SE                4:32.00    5:07.32  

 54 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               4:46.55    5:07.66  

 55 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                5:05.00    5:08.44  

 56 Muller, Rachel A          14 SA-GA                4:50.55    5:09.66  

 57 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                5:24.88    5:11.08  

 58 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                5:27.89    5:36.39  

 59 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                5:32.57    5:39.49  

 60 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                6:00.43    5:52.90  

 61 Scharles, Madison E       13 TNT-SE               5:40.75    6:07.11  

 

Event 6  Boys 13 & Over 400 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Freeman, Will R           18 SA-GA                3:57.69    4:07.97  

  2 Looney, Robert K          21 UN-SE                4:10.00    4:13.26  

  3 Sweeney, Conor M          17 SA-GA                4:00.09    4:18.72  

  4 Kramer, Chris J           19 UN-SE                4:10.00    4:21.72  

  5 Lowry, Mac D              17 AUB-SE               4:06.54    4:23.94  

  6 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                4:04.93    4:24.84  

  7 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               4:35.74    4:28.57  

  8 Brooks, Powell P          14 SA-GA                4:31.37    4:30.68  

  9 Clutts, Finley F          14 HBT-SE               4:33.59    4:32.57  

 10 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE               4:35.24    4:35.04  

 11 Price, Carter C           17 SA-GA                4:27.10    4:37.30  

 12 Correro, Michael A        16 HBT-SE               4:31.84    4:37.40  

 13 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              4:34.34    4:38.67  

 14 Sweeney, Keenan C         14 SA-GA                4:17.98    4:40.01  

 15 Coggin, Kody J            16 AUB-SE               4:23.38    4:40.14  

 16 Withers, Palmer P         17 SA-GA                4:41.40    4:40.33  

 17 Murphy, Max M             19 UN-SE                4:15.00    4:41.97  

 18 Anderson, Will C          15 TNT-SE               4:50.81    4:42.55  

 19 Goelz, Austin W           15 SA-GA                4:20.49    4:43.15  

 20 Dodero, Jonathan A        15 SA-GA                4:33.20    4:43.24  

 21 Siemasko, Brandon M       18 UN-SE                4:14.91    4:44.01  

 22 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                4:44.80    4:46.97  

 23 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               4:28.46    4:49.45  

 23 Brannon, Todd C           15 SA-GA                4:58.36    4:49.45  

 25 Norys, Kohlton J          20 UN-SE                4:09.00    4:49.58  

 26 Gross, Brandon M          13 SA-GA                5:18.21    4:51.63  

 27 Kiser, Matthew R          16 SA-GA                5:11.85    4:51.71  

 28 Owens, Kyle S             19 UN-SE                4:09.00    4:52.51  

 29 Mitchell, Andrew B        20 UN-SE                4:12.00    4:54.95  

 30 Howard, Robert C          13 AUB-SE               4:55.06    4:55.17  

 31 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE               5:08.92    4:57.84  

 32 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                5:18.82    4:58.32  

 33 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               5:04.76    5:02.30  

 34 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               5:00.09    5:03.36  

 35 Shaw, Andrew E            15 SA-GA                5:02.66    5:03.93  

 36 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               5:01.97    5:10.04  

 37 White, Jared R            21 UN-SE                4:15.00    5:10.48  

 38 Boles, Simon A            14 TNT-SE               5:15.09    5:11.64  

 39 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                5:50.69    5:12.47  

 

Event 7  Girls 12 & Under 200 LC Meter Medley Relay

===============================================================================

    Team                                                 Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Auburn Aquatics-SE  'A'                           2:33.71    2:23.72  

     1) Pudner, Susanna C 11            2) Borders, Ronni L 12            

     3) Dowdle, Hadley A 10             4) McCombs, Kenley E 9            

  2 Prattville YMCA-SE  'A'                           2:31.28    2:25.42  

     1) Chambliss, Sarah Dalton D 11    2) Brown, Madison K 12            

     3) Chambliss, Lauren E 11          4) Brown, Mackenzie K 11          

  3 Crimson Tide Aquatics-SE  'A'                     3:05.14    2:50.15  

  4 Auburn Aquatics-SE  'B'                           3:05.47    2:50.69  

     1) Schuster, Maddie N 12           2) Dallas, Annie Frances F 10     

     3) Hooker, Anna M 11               4) Smith, Brennan C 12            

  5 Auburn Aquatics-SE  'C'                           3:31.55    3:01.34  

     1) Hassett, Rachel L 10            2) McGinty, Anna Kate K 10        

     3) Alexander, Sydney G 10          4) Dowdle, Peyton P 8             

  6 Auburn Aquatics-SE  'D'                                NT    3:18.19  

     1) Foster, Mariah F 9              2) King, Erin M 9                 

     3) Williams, Lauren G 11           4) Daniel, Weslee P 9             

  7 Auburn Aquatics-SE  'E'                                NT    3:38.76  

     1) Carter, Anna Kate K 9           2) Nichols, Chloe L 9             

     3) Dills, Jera D 12                4) Wikle, Katie R 11              

 -- Prattville YMCA-SE  'B'                                NT         DQ  

     1) Humphries, Akilah P 10          2) Weaver, Savannah D 12          

     3) Fleming, Kayla 10               4) Debold, Dahkota R 12           

 -- Swim Birmingham YMCA-SE  'A'                           NT         DQ  

     1) Heath, Morgan E 10              2) Cunningham, Rachel B 11        

     3) Dussich, Georgia V 10           4) Dease, Madelyn I 9             

 

Event 8  Boys 12 & Under 200 LC Meter Medley Relay

===============================================================================

    Team                                                 Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Auburn Aquatics-SE  'A'                           2:37.81    2:32.66  

     1) Kobzyev, Kyrylo O 12            2) Duggan, Connor C 11            

     3) Hill, Joseph L 12               4) Crouse, Mark M 12              

  2 Prattville YMCA-SE  'A'                                NT    3:01.53  

     1) Peters, Bryan C 10              2) Andrews, Harrison D 12         

     3) McDougal, Caleb J 12            4) O'Sullivan, Matt K 10          

  3 Auburn Aquatics-SE  'C'                                NT    3:05.56  

     1) Kinsaul, Larsen J 11            2) Cheong, Denny 9                

     3) Glotov, Ivan D 9                4) Chandler, Garrison Q 8         

  4 Auburn Aquatics-SE  'D'                                NT    3:28.29  

     1) Dunlop, Sam C 8                 2) Alexander, Carson C 7          

     3) Kinsaul, Sam H 8                4) Chandler, Beckett W 7          

 -- Auburn Aquatics-SE  'B'                           2:59.97         DQ  

     1) Emmett, Tony D 11               2) Padgett, Daniel R 11           

     3) Zumbiel, Samuel G 12            4) Stabler, Brady B 11            

 

Event 9  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE                 47.66      39.86   20  

  2 Cohen, Emma Claire C       8 SA-GA                  51.94      41.41   17  

  3 Wright, Storm M            8 UN-GA                     NT      43.01   16  

  4 Heath, Madelin S           8 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      43.15   15  

  5 Steele, Macy M             7 HBT-SE                    NT      44.12   14  

  6 Sweeney, Reagan N          7 SA-GA                  52.13      46.73   13  

  7 Nestler, Jule              8 CTA-SE                 57.56      51.19   12  

  8 Bouwens, Madeline I        8 UN-SE                     NT      51.35   11  

  9 Alpe, Lillee C             7 SWAT-MS                   NT      58.01    9  

 10 Godwin, Taylor M           7 UN-SE                     NT    1:28.95    7  

 

Event 9  Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Harris, Jewels A          10 CTA-SE                 32.87      32.49   20  

  2 Smith, Nicole D           10 HBT-SE                 34.36      33.54   17  

  3 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE                 36.06      34.25   16  

  4 Steele, Molly L           10 HBT-SE                 34.88      34.60   15  

  5 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE                 38.45      34.87   14  

  6 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE                 34.98      34.91   13  

  7 Porter, Hollie            10 UN-SE                  35.84      35.05   12  

  8 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE                 45.90      35.19   11  

  9 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE                 36.00      35.49    8  

  9 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT      35.49    8  

 11 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE                 40.09      35.51    6  

 12 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE                 42.71      35.62    5  

 13 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE                 37.06      35.79    4  

 14 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT      36.03    3  

 15 Rice, Caroline M          10 HBT-SE                 38.00      36.61    2  

 16 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                  41.15      36.90    1  

 17 Ferenchik, Haylee F       10 SA-GA                  47.31      37.13  

 18 Carden, Courtney E        10 SA-GA                     NT      37.41  

 19 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                  34.25      37.49  

 20 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      37.55  

 21 Van Norman, Claire E      10 SA-GA                  41.09      37.56  

 22 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE                 38.00      37.71  

 23 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE                 39.00      38.01  

 24 Heath, Morgan E           10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      38.18  

 25 Mazurek, Chloe H          10 SA-GA                  42.01      38.73  

 26 Foster, Mariah F           9 AUB-SE                    NT      38.85  

 27 Humphries, Akilah P       10 PSL-SE                    NT      39.14  

 28 Dwier, Christina S        10 SA-GA                     NT      39.28  

 29 Dussich, Georgia V        10 Swim B'Ham YMCA-SE     40.46      39.80  

 30 Finn, Colleen R           10 HBT-SE                    NT      39.81  

 31 Fleming, Kayla            10 PSL-SE                    NT      40.03  

 32 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE                 42.95      40.26  

 33 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE                 42.41      40.67  

 34 Horne, Kami A              9 SA-GA                  47.25      41.18  

 35 King, Erin M               9 AUB-SE                    NT      41.45  

 36 Daniel, Weslee P           9 AUB-SE                    NT      42.78  

 37 O'Day, Caitlin E          10 SA-GA                     NT      42.86  

 38 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                  43.48      43.06  

 39 Carter, Anna Kate K        9 AUB-SE                 51.65      44.21  

 40 Godwin, Kelsey J          10 UN-SE                     NT      44.73  

 41 Patterson, Beth E          9 UN-SE                     NT      50.47  

 42 Hutto, Eva E              10 CTA-SE                    NT      51.39  

 43 Nichols, Chloe L           9 AUB-SE                    NT      52.40  

 44 Wood, Lyndsey M           10 UN-SE                     NT      57.82  

 

Event 9  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                  30.44      30.07   20  

  2 Borders, Ronni L          12 AUB-SE                 30.69      30.11   17  

  3 Brown, Madison K          12 PSL-SE                 31.70      30.23   16  

  4 Scott, Erin G             11 SA-GA                  31.92      30.63   15  

  5 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE                 34.61      31.28   14  

  6 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                  33.15      31.65   13  

  7 Young, Ariana             12 UN-SE                  32.63      32.10   12  

  8 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                  33.33      32.26   11  

  9 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE                 36.34      32.65    9  

 10 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE                 32.61      32.76    7  

 11 Fish, Emma C              12 SA-GA                     NT      32.79    6  

 12 Xin, Lingyi               11 SA-GA                  35.54      33.59    5  

 13 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE                 35.16      33.67    4  

 14 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                  34.67      34.05    3  

 15 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS                37.23      34.11    2  

 16 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                  38.09      34.13    1  

 17 Smith, Brennan C          12 AUB-SE                    NT      34.57  

 18 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE     38.44      34.64  

 19 Kimble, Jenna M           12 SA-GA                  38.53      34.76  

 20 Rosenboro, Chelsea L      11 UN-GA                  35.70      34.84  

 21 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE                 36.00      35.20  

 22 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE                 37.10      35.24  

 23 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE                 36.23      35.39  

 24 Harri, Angie              11 SWAT-MS                38.41      35.43  

 25 Thomas, Lindsay C         11 SA-GA                     NT      35.91  

 26 Horne, Ally C             11 SA-GA                  39.48      36.25  

 27 Swindle, Elise K          12 HBT-SE                 40.56      37.05  

 28 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE                 38.37      37.33  

 29 Horne, Bri L              11 SA-GA                  41.55      37.91  

 30 Hooker, Anna M            11 AUB-SE                 52.33      38.46  

 31 Weaver, Savannah D        12 PSL-SE                 43.67      38.53  

 32 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                  45.87      39.12  

 33 Rifkin, Tara E            11 SA-GA                  43.79      39.75  

 34 Faver, Kacey M            11 SWAT-MS                   NT      39.83  

 35 Kruger, Rachel M          11 SA-GA                  44.93      40.43  

 36 Williams, Lauren G        11 AUB-SE                 52.28      43.03  

 37 Alpe, Logan M             11 SWAT-MS                   NT      43.29  

 38 Debold, Dahkota R         12 PSL-SE                    NT      45.67  

 39 Dills, Jera D             12 AUB-SE                    NT      46.61  

 40 Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT      46.92  

 

Event 10  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Chandler, Garrison Q       8 AUB-SE                    NT      39.77   20  

  2 Kinsaul, Sam H             8 AUB-SE                 57.42      44.87   17  

  3 Alexander, Carson C        7 AUB-SE               1:02.19      47.98   16  

  4 Kor, Emre H                7 AUB-SE                    NT      54.29   15  

  5 Dunlop, Sam C              8 AUB-SE                    NT      58.54   14  

  6 Chandler, Beckett W        7 AUB-SE                    NT    1:00.95   13  

 

Event 10  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE     33.10      32.13   20  

  2 Walker, Max               10 DAQ-GA                 36.78      36.71   17  

  3 Icimsoy, Jakob I          10 Swim B'Ham YMCA-SE     39.73      36.86   16  

  4 Myers, Joshua A           10 Swim B'Ham YMCA-SE     40.31      37.55   15  

  5 Nestler, Joshua           10 CTA-SE                 46.54      38.92   14  

  6 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS                42.46      40.13   13  

  7 Scott, Dylan J             9 SA-GA                  49.92      40.60   12  

  8 Faver, Kyle M             10 SWAT-MS                   NT      42.25   11  

  9 Mackin, Sean               9 SWAT-MS                   NT      43.48    9  

 10 Peters, Bryan C           10 PSL-SE                    NT      44.64    7  

 11 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT      44.76    6  

 12 Fineburg, Micah S          9 HBT-SE                    NT      45.07    5  

 13 Middleton, Trey T          9 DAQ-GA                    NT      46.22    4  

 

Event 10  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                  30.27      28.63   20  

  2 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE                 30.60      29.57   17  

  3 Mazurek, Tyler J          12 SA-GA                  30.37      29.93   16  

  4 Delk, Taylor T            12 SA-GA                  31.23      30.35   15  

  5 Hill, Joseph L            12 AUB-SE                 30.48      30.41   14  

  6 Steele, Sam D             12 HBT-SE                 31.11      30.80   13  

  7 Whitehurst, Tyler W       12 HBT-SE                 32.86      31.36   12  

  8 Whitehurst, Hunter T      12 HBT-SE                 32.71      31.54   11  

  9 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE                 34.12      32.15    9  

 10 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE                 38.61      32.20    7  

 11 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                  34.72      32.50    6  

 12 Crouse, Mark M            12 AUB-SE                 35.18      32.69    5  

 13 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE                 34.05      33.08    4  

 14 Stabler, Brady B          11 AUB-SE                 40.71      33.13    3  

 15 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE                 35.58      33.48    2  

 16 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE                 36.37      33.64    1  

 17 Deliyiannis, Mihalis      11 SA-GA                     NT      33.79  

 18 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                     NT      33.86  

 19 Wong, Justin H            11 SA-GA                  38.09      34.40  

 20 Spiers, Tristan E         11 SA-GA                     NT      35.32  

 21 Andrews, Harrison D       12 PSL-SE                 36.09      35.37  

 22 Duggan, Connor C          11 AUB-SE                 37.19      35.63  

 23 Craig, Kyle P             12 SA-GA                  44.87      35.70  

 24 Emmett, Tony D            11 AUB-SE                    NT      36.19  

 25 Rester, Haydn L           11 CTA-SE                 57.72      36.51  

 26 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT      36.93  

 27 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE                 39.59      37.21  

 28 Cao-Nifong, Huy N         11 UN-SE                     NT      37.37  

 29 Thames, Christopher S     11 UN-GA                  38.46      37.47  

 30 Figiel, Daniel C          11 DAQ-GA                    NT      37.84  

 31 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE                 38.60      38.00  

 32 Gavino, James A           11 UN-SE                     NT      45.66  

 

Event 11  Girls 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Cohen, Emma Claire C       8 SA-GA                2:18.89    1:58.24   20  

  2 Nestler, Jule              8 CTA-SE               2:27.33    2:03.15   17  

  3 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE               2:26.64    2:08.69   16  

  4 Heath, Madelin S           8 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:18.25   15  

  5 Steele, Macy M             7 HBT-SE                    NT    2:44.98   14  

  6 Bouwens, Madeline I        8 UN-SE                     NT    2:51.11   13  

 -- Wright, Storm M            8 UN-GA                     NT         DQ  

 

Event 11  Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE                    NT    1:38.44   20  

  2 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE               1:47.64    1:40.05   17  

  3 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE               1:47.63    1:40.87   16  

  4 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE               1:53.21    1:43.08   15  

  5 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE               2:08.28    1:48.97   14  

  6 Rice, Caroline M          10 HBT-SE               1:44.00    1:49.80   13  

  7 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                1:37.01    1:50.34   12  

  8 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:51.09   11  

  9 Steele, Molly L           10 HBT-SE                    NT    1:51.71    9  

 10 Van Norman, Claire E      10 SA-GA                     NT    1:53.17    7  

 11 Mazurek, Chloe H          10 SA-GA                1:59.53    1:55.01    6  

 12 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE               2:07.83    1:56.83    5  

 13 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                2:12.24    1:57.03    4  

 14 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT    1:59.01    3  

 15 Heath, Morgan E           10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:59.35    2  

 16 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT    2:00.23    1  

 17 King, Erin M               9 AUB-SE                    NT    2:00.28  

 18 Dwier, Christina S        10 SA-GA                     NT    2:00.63  

 19 Finn, Colleen R           10 HBT-SE                    NT    2:01.54  

 20 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE               2:20.22    2:01.92  

 21 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE               2:12.31    2:05.82  

 22 Fleming, Kayla            10 PSL-SE                    NT    2:09.30  

 23 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                2:15.68    2:13.05  

 24 O'Day, Caitlin E          10 SA-GA                     NT    2:14.08  

 25 Humphries, Akilah P       10 PSL-SE                    NT    2:14.36  

 26 Foster, Mariah F           9 AUB-SE                    NT    2:19.35  

 27 Wood, Lyndsey M           10 UN-SE                     NT    2:22.14  

 28 Hutto, Eva E              10 CTA-SE                    NT    2:24.41  

 29 Daniel, Weslee P           9 AUB-SE                    NT    2:28.05  

 30 Nichols, Chloe L           9 AUB-SE                    NT    2:43.79  

 -- Godwin, Kelsey J          10 UN-SE                     NT         DQ  

 -- Carter, Anna Kate K        9 AUB-SE               2:29.90         DQ  

 

Event 11  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Vickers, Laken P          12 SWAT-MS              1:23.52    1:21.50   20  

  2 Borders, Ronni L          12 AUB-SE               1:24.83    1:24.90   17  

  3 Scott, Erin G             11 SA-GA                1:31.95    1:27.33   16  

  4 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                1:32.61    1:29.05   15  

  5 Roy, Sophie G             12 SA-GA                1:35.69    1:29.69   14  

  6 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE   1:43.18    1:31.51   13  

  7 Brown, Madison K          12 PSL-SE               1:38.71    1:31.93   12  

  8 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                1:34.69    1:33.56   11  

  9 Xin, Lingyi               11 SA-GA                1:37.45    1:33.91    9  

 10 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE               1:49.71    1:40.71    7  

 11 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE               1:47.81    1:42.21    6  

 12 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE               1:47.47    1:42.33    5  

 13 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS              1:49.57    1:42.75    4  

 14 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE               1:32.00    1:42.79    3  

 15 Harri, Angie              11 SWAT-MS              1:49.87    1:43.27    2  

 16 Kimble, Jenna M           12 SA-GA                     NT    1:44.18    1  

 17 Horne, Ally C             11 SA-GA                2:04.85    1:45.26  

 18 Hooker, Anna M            11 AUB-SE               2:19.21    1:45.87  

 19 Smith, Brennan C          12 AUB-SE                    NT    1:48.02  

 20 Horne, Bri L              11 SA-GA                1:53.78    1:48.04  

 21 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE               1:49.47    1:48.15  

 22 Cohen, Rebecca R          11 SA-GA                2:02.40    1:50.45  

 23 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA               1:49.01    1:50.73  

 24 Rosenboro, Chelsea L      11 UN-GA                     NT    1:51.90  

 25 Weaver, Savannah D        12 PSL-SE               2:02.00    1:52.66  

 26 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE               1:59.50    1:54.99  

 27 Faver, Kacey M            11 SWAT-MS                   NT    1:55.09  

 28 Kruger, Rachel M          11 SA-GA                     NT    1:58.44  

 29 Williams, Lauren G        11 AUB-SE                    NT    2:08.78  

 30 Alpe, Logan M             11 SWAT-MS                   NT    2:13.64  

 31 Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT    2:15.05  

 32 Debold, Dahkota R         12 PSL-SE                    NT    2:22.84  

 33 Dills, Jera D             12 AUB-SE                    NT    2:23.60  

 

Event 12  Boys 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Kinsaul, Sam H             8 AUB-SE                    NT    2:22.99   20  

  2 Alexander, Carson C        7 AUB-SE                    NT    2:23.87   17  

  3 Kor, Emre H                7 AUB-SE                    NT    2:33.40   16  

 -- Chandler, Beckett W        7 AUB-SE                    NT         DQ  

 -- Chandler, Garrison Q       8 AUB-SE                    NT         DQ  

 -- Dunlop, Sam C              8 AUB-SE                    NT         DQ  

 

Event 12  Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Walker, Max               10 DAQ-GA               1:55.37    1:48.88   20  

  2 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS              1:53.35    1:49.50   17  

  3 Nestler, Joshua           10 CTA-SE               2:13.49    1:52.08   16  

  4 Glotov, Ivan D             9 AUB-SE                    NT    1:57.22   15  

  5 Faver, Kyle M             10 SWAT-MS                   NT    1:58.43   14  

  6 O'Sullivan, Matt K        10 PSL-SE                    NT    2:03.05   13  

  7 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT    2:06.02   12  

  8 Fineburg, Micah S          9 HBT-SE                    NT    2:07.24   11  

  9 Peters, Bryan C           10 PSL-SE                    NT    2:25.47    9  

 

Event 12  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                1:24.45    1:21.67   20  

  2 Hill, Joseph L            12 AUB-SE               1:29.00    1:26.25   17  

  3 Delk, Taylor T            12 SA-GA                     NT    1:30.20   16  

  4 Mazurek, Tyler J          12 SA-GA                1:34.36    1:33.66   15  

  5 Whitehurst, Tyler W       12 HBT-SE               1:41.74    1:34.49   14  

  6 Crouse, Mark M            12 AUB-SE               1:47.18    1:36.27   13  

  7 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                     NT    1:38.31   12  

  8 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE               1:40.78    1:38.71   11  

  9 Wong, Justin H            11 SA-GA                     NT    1:40.42    9  

 10 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE               1:42.49    1:40.96    7  

 11 Craig, Kyle P             12 SA-GA                1:40.78    1:41.73    6  

 12 Duggan, Connor C          11 AUB-SE               1:41.56    1:42.29    5  

 13 Spiers, Tristan E         11 SA-GA                     NT    1:44.20    4  

 14 Deliyiannis, Mihalis      11 SA-GA                     NT    1:45.65    3  

 15 Cao-Nifong, Huy N         11 UN-SE                     NT    1:45.77    2  

 16 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE               2:02.62    1:46.90    1  

 17 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT    1:48.66  

 18 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE               2:01.79    1:48.67  

 19 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                     NT    1:51.41  

 20 Andrews, Harrison D       12 PSL-SE               2:00.05    1:52.18  

 21 Figiel, Daniel C          11 DAQ-GA                    NT    1:52.85  

 22 Emmett, Tony D            11 AUB-SE                    NT    1:55.82  

 23 Stabler, Brady B          11 AUB-SE               2:37.51    1:56.36  

 24 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE               2:15.97    2:00.94  

 25 Thames, Christopher S     11 UN-GA                     NT    2:09.74  

 26 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE               2:21.61    2:20.87  

 

Event 13  Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE               1:26.46    1:22.72   20  

  2 Harris, Jewels A          10 CTA-SE               1:35.43    1:23.50   17  

  3 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE               1:29.45    1:26.38   16  

  4 Porter, Hollie            10 UN-SE                1:34.03    1:26.80   15  

  5 Smith, Nicole D           10 HBT-SE               1:42.58    1:32.64   14  

  6 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE               1:36.00    1:41.58   13  

  7 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE               2:00.63    1:42.25   12  

  8 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE               1:38.00    1:42.26   11  

  9 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE                    NT    1:44.25    9  

 10 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE               1:48.94    1:44.81    7  

 11 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                     NT    1:45.39    6  

 12 Dussich, Georgia V        10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:48.60    5  

 13 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE               1:58.59    1:49.10    4  

 14 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE                    NT    1:49.58    3  

 15 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT    1:55.06    2  

 16 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT    2:00.87    1  

 17 Finn, Colleen R           10 HBT-SE                    NT    2:01.71  

 18 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:14.76  

 

Event 13  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                1:08.88    1:09.68   20  

  2 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                1:23.64    1:16.71   17  

  3 Vickers, Laken P          12 SWAT-MS              1:19.56    1:21.29   16  

  4 Brown, Madison K          12 PSL-SE               1:31.38    1:22.13   15  

  5 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE               1:38.28    1:22.51   14  

  6 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                     NT    1:25.13   13  

  7 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                     NT    1:28.89   12  

  8 Xin, Lingyi               11 SA-GA                1:33.00    1:29.13   11  

  9 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                     NT    1:32.78    9  

 10 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE               1:47.11    1:33.98    7  

 11 Rosenboro, Chelsea L      11 UN-GA                     NT    1:40.20    6  

 12 Cohen, Rebecca R          11 SA-GA                1:45.99    1:40.82    5  

 13 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE   1:49.87    1:42.06    4  

 14 Thomas, Lindsay C         11 SA-GA                     NT    1:42.44    3  

 15 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA               1:45.22    1:42.81    2  

 16 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                     NT    1:48.88    1  

 17 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE               1:59.70    1:51.74  

 18 Hooker, Anna M            11 AUB-SE               2:31.02    2:01.57  

 -- Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT         DQ  

 

Event 14  Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:21.01    1:16.31   20  

  2 Walker, Max               10 DAQ-GA               1:43.75    1:32.51   17  

  3 Myers, Joshua A           10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:50.76    1:45.34   16  

  4 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS                   NT    1:54.26   15  

  5 Glotov, Ivan D             9 AUB-SE                    NT    1:59.02   14  

  6 Icimsoy, Jakob I          10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:00.92   13  

  7 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT    2:07.83   12  

 

Event 14  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                1:35.28    1:11.38   20  

  2 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE               1:19.26    1:17.03   17  

  3 Mazurek, Tyler J          12 SA-GA                     NT    1:19.10   16  

  4 Steele, Sam D             12 HBT-SE                    NT    1:21.06   15  

  5 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE               1:22.86    1:21.33   14  

  6 Hill, Joseph L            12 AUB-SE               1:19.33    1:21.95   13  

  7 Whitehurst, Hunter T      12 HBT-SE               1:29.63    1:23.98   12  

  8 Wong, Justin H            11 SA-GA                     NT    1:26.59   11  

  9 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE               1:39.44    1:27.92    9  

 10 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE               1:59.57    1:33.76    7  

 11 Stabler, Brady B          11 AUB-SE                    NT    1:34.26    6  

 12 Crouse, Mark M            12 AUB-SE                    NT    1:36.50    5  

 13 Cao-Nifong, Huy N         11 UN-SE                     NT    1:38.67    4  

 14 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE               2:17.82    1:39.10    3  

 15 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE                    NT    1:40.47    2  

 16 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT    1:46.84    1  

 17 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE               2:04.36    1:52.82  

 18 Rester, Haydn L           11 CTA-SE                    NT    1:55.44  

 

Event 15  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Cohen, Emma Claire C       8 SA-GA                  52.73      46.87   20  

  2 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE                 55.27      47.71   17  

  3 Steele, Macy M             7 HBT-SE                    NT      54.38   16  

  4 Wright, Storm M            8 UN-GA                     NT      55.70   15  

  5 Heath, Madelin S           8 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      57.98   14  

  6 Nestler, Jule              8 CTA-SE               1:11.40    1:00.25   13  

  7 Alpe, Lillee C             7 SWAT-MS                   NT    1:00.78   12  

  8 Sweeney, Reagan N          7 SA-GA                  58.90    1:02.74   11  

  9 Bouwens, Madeline I        8 UN-SE                     NT    1:08.48    9  

 10 Godwin, Taylor M           7 UN-SE                     NT    1:15.37    7  

 

Event 15  Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Harris, Jewels A          10 CTA-SE                 40.49      38.40   20  

  2 Smith, Nicole D           10 HBT-SE                 39.33      38.45   17  

  3 Steele, Molly L           10 HBT-SE                 43.49      40.90   16  

  4 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE                 55.35      42.17   15  

  5 Porter, Hollie            10 UN-SE                  41.45      43.04   14  

  6 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE                 44.00      43.32   13  

  7 Van Norman, Claire E      10 SA-GA                  47.15      43.62   12  

  8 Dwier, Christina S        10 SA-GA                     NT      44.66   11  

  9 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                  39.99      44.67    9  

 10 Carden, Courtney E        10 SA-GA                     NT      45.01    7  

 11 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE                 51.23      45.12    6  

 12 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE                 42.55      45.61    5  

 13 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT      45.94    4  

 14 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE                 45.00      45.95    3  

 15 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE                 48.34      46.14    2  

 16 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE                 51.67      46.47    1  

 17 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE                 52.58      46.49  

 18 Ferenchik, Haylee F       10 SA-GA                  55.21      46.67  

 19 Rice, Caroline M          10 HBT-SE                 44.00      46.92  

 20 Heath, Morgan E           10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      47.48  

 21 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                  51.29      47.52  

 22 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      47.57  

 23 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE                 51.90      48.00  

 24 King, Erin M               9 AUB-SE                    NT      48.80  

 25 Carter, Anna Kate K        9 AUB-SE               1:06.34      49.22  

 26 Mazurek, Chloe H          10 SA-GA                  49.63      49.47  

 27 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT      50.46  

 28 Horne, Kami A              9 SA-GA                  57.79      50.69  

 29 Humphries, Akilah P       10 PSL-SE                    NT      51.05  

 30 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                  49.10      51.89  

 31 Foster, Mariah F           9 AUB-SE                    NT      53.93  

 32 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE                 57.91      53.94  

 33 Daniel, Weslee P           9 AUB-SE                    NT      53.99  

 34 Finn, Colleen R           10 HBT-SE                    NT      54.16  

 35 Fleming, Kayla            10 PSL-SE                    NT      54.48  

 36 O'Day, Caitlin E          10 SA-GA                     NT      56.47  

 37 Godwin, Kelsey J          10 UN-SE                     NT      59.68  

 38 Patterson, Beth E          9 UN-SE                     NT    1:05.17  

 39 Nichols, Chloe L           9 AUB-SE                    NT    1:05.25  

 40 Wood, Lyndsey M           10 UN-SE                     NT    1:07.94  

 

Event 15  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                  34.05      34.10   20  

  2 Young, Ariana             12 UN-SE                  35.88      36.25   17  

  3 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE                 38.37      36.91   16  

  4 Fish, Emma C              12 SA-GA                     NT      37.82   15  

  5 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                  37.99      37.90   14  

  6 Scott, Erin G             11 SA-GA                  40.85      38.42   13  

  7 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE                 41.84      38.71   12  

  8 Xin, Lingyi               11 SA-GA                  40.10      39.18   11  

  9 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                  45.74      40.50    9  

 10 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE                 43.68      40.84    7  

 11 Harri, Angie              11 SWAT-MS                44.55      40.89    6  

 12 Vickers, Laken P          12 SWAT-MS                41.30      41.16    5  

 13 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE                 43.77      41.29    4  

 14 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE                 44.48      41.30    3  

 15 Rosenboro, Chelsea L      11 UN-GA                  43.28      41.64    2  

 16 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                  41.20      41.93    1  

 17 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS                44.72      42.17  

 18 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE                 40.00      42.55  

 19 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE                 41.84      42.65  

 20 Cohen, Rebecca R          11 SA-GA                  45.72      42.84  

 21 Horne, Ally C             11 SA-GA                  45.03      42.94  

 22 Kimble, Jenna M           12 SA-GA                     NT      43.09  

 23 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE                 44.12      43.28  

 24 Faver, Kacey M            11 SWAT-MS                   NT      43.71  

 25 Horne, Bri L              11 SA-GA                  47.11      44.14  

 26 Borders, Ronni L          12 AUB-SE                 44.54      45.49  

 27 Thomas, Lindsay C         11 SA-GA                     NT      46.43  

 28 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA                 46.23      46.91  

 29 Hooker, Anna M            11 AUB-SE               1:00.73      47.75  

 30 Weaver, Savannah D        12 PSL-SE                    NT      48.71  

 31 Swindle, Elise K          12 HBT-SE                 56.16      49.37  

 32 Kruger, Rachel M          11 SA-GA                  52.64      49.99  

 33 Rifkin, Tara E            11 SA-GA                  56.88      50.08  

 34 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                  59.68      51.01  

 35 Williams, Lauren G        11 AUB-SE               1:05.66      51.95  

 36 Smith, Brennan C          12 AUB-SE                    NT      52.24  

 37 Alpe, Logan M             11 SWAT-MS                   NT      53.16  

 38 Debold, Dahkota R         12 PSL-SE                    NT      56.95  

 39 Dills, Jera D             12 AUB-SE                    NT      57.06  

 40 Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT    1:02.22  

 

Event 16  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Chandler, Garrison Q       8 AUB-SE                    NT      48.21   20  

  2 Kinsaul, Sam H             8 AUB-SE               1:00.56      51.05   17  

  3 Kor, Emre H                7 AUB-SE                    NT      57.06   16  

  4 Alexander, Carson C        7 AUB-SE               1:13.74      58.94   15  

  5 Dunlop, Sam C              8 AUB-SE                    NT    1:11.84   14  

  6 Chandler, Beckett W        7 AUB-SE                    NT    1:12.42   13  

 

Event 16  Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE     38.09      37.04   20  

  2 Walker, Max               10 DAQ-GA                 44.59      41.31   17  

  3 Faver, Kyle M             10 SWAT-MS                   NT      46.48   16  

  4 Myers, Joshua A           10 Swim B'Ham YMCA-SE     51.58      47.71   15  

  5 Glotov, Ivan D             9 AUB-SE                    NT      48.26   14  

  6 Scott, Dylan J             9 SA-GA                  58.48      50.27   13  

  7 Nestler, Joshua           10 CTA-SE                 56.39      51.55   12  

  8 O'Sullivan, Matt K        10 PSL-SE                    NT      53.42   11  

  9 Icimsoy, Jakob I          10 Swim B'Ham YMCA-SE     52.41      53.99    9  

 10 Peters, Bryan C           10 PSL-SE                    NT      54.14    7  

 11 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT      54.95    6  

 12 Mackin, Sean               9 SWAT-MS                   NT      55.19    5  

 13 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS                55.52      56.60    4  

 14 Middleton, Trey T          9 DAQ-GA                    NT      59.18    3  

 15 Fineburg, Micah S          9 HBT-SE                    NT    1:00.30    2  

 

Event 16  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Delk, Taylor T            12 SA-GA                  33.81      33.62   20  

  2 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE                 35.56      34.80   17  

  3 Whitehurst, Tyler W       12 HBT-SE                 36.99      36.72   16  

  4 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                  41.01      38.38   15  

  5 Wong, Justin H            11 SA-GA                  44.63      38.43   14  

  6 Steele, Sam D             12 HBT-SE                 36.66      38.69   13  

  7 Whitehurst, Hunter T      12 HBT-SE                 40.45      39.01   12  

  8 Stabler, Brady B          11 AUB-SE                    NT      40.57   11  

  9 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE                 42.29      40.74    9  

 10 Thames, Christopher S     11 UN-GA                  43.84      41.04    7  

 11 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE                 42.70      41.21    6  

 12 Deliyiannis, Mihalis      11 SA-GA                     NT      41.49    5  

 13 Emmett, Tony D            11 AUB-SE                    NT      42.16    4  

 14 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE                 44.83      42.38    3  

 15 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE                 47.98      42.50    2  

 16 Cao-Nifong, Huy N         11 UN-SE                     NT      42.84    1  

 17 Spiers, Tristan E         11 SA-GA                     NT      43.22  

 18 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE                 43.55      43.31  

 19 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                     NT      43.35  

 20 Rester, Haydn L           11 CTA-SE               1:03.50      43.88  

 21 Craig, Kyle P             12 SA-GA                  55.58      44.26  

 22 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE                 51.10      44.79  

 23 Duggan, Connor C          11 AUB-SE                 48.57      44.86  

 24 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT      45.29  

 25 Andrews, Harrison D       12 PSL-SE                 47.15      46.05  

 26 Figiel, Daniel C          11 DAQ-GA                    NT      48.62  

 27 Gavino, James A           11 UN-SE                     NT      58.05  

 

Event 17  Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE               3:23.58    3:07.50   20  

 

Event 17  Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Harris, Jewels A          10 CTA-SE               2:37.98    2:33.53   20  

  2 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE               2:41.35    2:38.16   17  

  3 Smith, Nicole D           10 HBT-SE               2:47.44    2:42.88   16  

  4 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE               2:53.02    2:47.63   15  

  5 Porter, Hollie            10 UN-SE                2:49.82    2:50.39   14  

  6 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE               3:09.55    2:51.02   13  

  7 Steele, Molly L           10 HBT-SE               2:40.00    2:52.89   12  

  8 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE               3:08.49    2:55.56   11  

  9 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE               3:05.00    2:56.93    9  

 10 Carden, Courtney E        10 SA-GA                3:23.00    2:58.17    7  

 11 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE               3:14.42    3:04.60    6  

 12 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                3:23.00    3:07.36    5  

 13 Dussich, Georgia V        10 Swim B'Ham YMCA-SE   3:17.86    3:10.86    4  

 14 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE               3:15.88    3:11.98    3  

 15 Mazurek, Chloe H          10 SA-GA                3:18.43    3:12.79    2  

 16 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE               3:20.00    3:13.85    1  

 17 Ferenchik, Haylee F       10 SA-GA                3:20.78    3:14.12  

 18 Foster, Mariah F           9 AUB-SE               3:23.01    3:17.28  

 19 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE               3:22.02    3:18.13  

 20 Rice, Caroline M          10 HBT-SE               3:15.00    3:21.19  

 21 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                3:20.56    3:43.65  

 22 Godwin, Kelsey J          10 UN-SE                3:21.30    3:49.81  

 

Event 17  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                2:26.46    2:23.50   20  

  2 Roy, Sophie G             12 SA-GA                2:33.48    2:26.28   17  

  3 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                2:41.60    2:29.90   16  

  4 Scott, Erin G             11 SA-GA                2:28.39    2:29.97   15  

  5 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE               2:59.53    2:39.94   14  

  6 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE               2:48.29    2:40.59   13  

  7 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                3:23.00    2:40.84   12  

  8 Brown, Madison K          12 PSL-SE               3:05.29    2:43.58   11  

  9 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE               2:45.57    2:43.99    9  

 10 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                2:46.09    2:44.01    7  

 11 Vickers, Laken P          12 SWAT-MS              2:36.64    2:45.85    6  

 12 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS              3:14.22    2:46.63    5  

 13 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE   3:10.84    2:46.79    4  

 14 Young, Ariana             12 UN-SE                2:56.04    2:49.94    3  

 15 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE               2:56.52    2:50.00    2  

 16 Harri, Angie              11 SWAT-MS              2:57.59    2:50.74    1  

 17 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE               2:50.00    2:52.37  

 18 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE               3:05.12    2:52.94  

 19 Smith, Brennan C          12 AUB-SE               3:22.01    2:57.09  

 20 Thomas, Lindsay C         11 SA-GA                3:23.00    3:01.68  

 21 Cohen, Rebecca R          11 SA-GA                2:58.54    3:03.31  

 22 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE               3:23.00    3:11.10  

 23 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                3:23.00    3:18.02  

 24 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA               3:11.89    3:23.49  

 

Event 18  Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE   2:36.04    2:30.57   20  

  2 Nestler, Joshua           10 CTA-SE                    NT    3:08.28   17  

 

Event 18  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                2:19.23    2:15.54   20  

  2 Delk, Taylor T            12 SA-GA                2:24.54    2:20.41   17  

  3 Mazurek, Tyler J          12 SA-GA                2:20.76    2:20.64   16  

  4 Whitehurst, Hunter T      12 HBT-SE               2:37.55    2:29.61   15  

  5 Hill, Joseph L            12 AUB-SE               2:29.10    2:32.01   14  

  6 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                2:49.66    2:34.09   13  

  7 Whitehurst, Tyler W       12 HBT-SE               2:41.58    2:35.02   12  

  8 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE               2:35.66    2:36.40   11  

  9 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE               2:45.63    2:37.42    8  

  9 Steele, Sam D             12 HBT-SE               2:30.00    2:37.42    8  

 11 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE               2:52.57    2:38.48    6  

 12 Duggan, Connor C          11 AUB-SE               3:02.02    2:52.75    5  

 13 Craig, Kyle P             12 SA-GA                2:34.78    2:53.57    4  

 14 Thames, Christopher S     11 UN-GA                3:10.51    2:57.61    3  

 15 Gavino, James A           11 UN-SE                3:10.88    3:00.38    2  

 16 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                3:13.99    3:03.19    1  

 17 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE               3:12.90    3:03.45  

 18 Emmett, Tony D            11 AUB-SE               3:12.01    3:04.63  

 19 Figiel, Daniel C          11 DAQ-GA               3:10.99    3:11.25  

 -- Crouse, Mark M            12 AUB-SE               2:54.07         DQ  

 

Event 19  Girls 13 & Over 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Dillette, Alana K         22 AUB-SE                 31.00      30.99  

  2 Peters, Madison L         17 SA-GA                  33.16      34.03  

  3 Dodero, Megan M           17 SA-GA                  35.34      35.57  

  4 Dease, Kate D             13 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      36.33  

  5 Riel, Margaret V          17 SA-GA                  36.53      36.38  

  6 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE                 35.00      36.77  

  7 Pfeiffer, Alexandra R     15 Swim B'Ham YMCA-SE     38.81      36.89  

  8 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT      37.08  

  9 Tangen, Katie M           14 SA-GA                     NT      37.24  

 10 Gagen, Margot D           14 UN-GA                  37.13      37.28  

 11 Schiavinato, Marah E      14 SA-GA                     NT      37.35  

 12 Darbouze, Doris A         15 AUB-SE                 38.98      37.87  

 13 Scharles, Madison E       13 TNT-SE                 38.56      37.96  

 14 Neas, Katie A             14 SA-GA                  39.86      38.25  

 15 Alley-Baktoo, Zahra A     13 AUB-SE                 38.81      38.45  

 16 Hicks, Jeorgia            14 UN-SE                  40.65      38.72  

 17 Finn, Erin E              13 HBT-SE                 36.66      39.14  

 18 Raicik, Nicole A          13 SA-GA                     NT      39.41  

 19 Young, May A              15 HBT-SE                 38.68      39.42  

 20 Miller, Delaney D         14 UN-SE                  38.55      39.52  

 21 Camp, Victoria S          13 CTA-SE                 40.13      39.53  

 22 King, Mandy M             13 SA-GA                  46.37      40.03  

 23 Cowper, Emily E           13 AUB-SE                 44.49      40.16  

 24 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                  42.95      40.38  

 25 Dover, Rachel             14 UN-SE                  46.87      42.19  

 26 Freeland, Broghan E       14 PSL-SE                 59.47      42.28  

 27 Jacobs, Corrinne R        15 AUB-SE                 43.79      42.54  

 28 Donahoo, Tori L           13 AUB-SE                 44.20      43.52  

 29 Cardenas, Sophia F        13 UN-SE                     NT      44.77  

 30 Aziz, Caroline H          13 SA-GA                  44.42      44.89  

 31 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE                 49.25      44.97  

 32 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT      48.14  

 33 Brown, Macy K             16 PSL-SE                 47.61      48.66  

 34 Tourigny, Julie L         17 UN-SE                  49.26      49.78  

 

Event 20  Boys 13 & Over 50 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Iannuzzi, Luke A          18 AUB-SE                 29.20      29.29  

  2 Davydotchkin, Phillipp A  23 SA-GA                  29.00      29.46  

  3 Nguyen, Thomas Y          17 SA-GA                  30.16      29.54  

  4 Swan, Stephen R           20 UN-GA                     NT      30.38  

  5 Swan, Robbie Q            18 SA-GA                  32.10      30.51  

  6 Salyers, Nicholas D       16 SA-GA                  35.71      30.91  

  7 Talley, JT A              16 DAQ-GA                 29.22      31.00  

  8 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                  37.24      31.40  

  9 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      31.74  

 10 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA                 31.72      31.75  

 11 Tarantino, Ross M         13 SA-GA                  33.77      32.25  

 12 Leary, James R            17 SA-GA                  31.07      32.68  

 13 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE                 36.83      33.20  

 14 Jones, Bates B            15 SA-GA                     NT      33.23  

 15 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      34.19  

 16 Jordan, Dylan M           17 SA-GA                  30.37      34.21  

 17 Leonard, Patrick W        13 SA-GA                  36.47      34.84  

 18 Sewell, Josh S            15 PSL-SE                 40.30      36.30  

 19 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA                 43.24      36.48  

 20 Bailey, Austin B          14 SA-GA                  41.35      37.94  

 21 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT      38.25  

 22 Boutte, Devan             13 DAQ-GA                 40.49      38.85  

 23 Reeves, Sam L             13 UN-SE                     NT      42.28  

 24 Estrada, Mark A           14 AUB-SE                    NT      42.87  

 25 Cardenas, Diego A         15 UN-SE                     NT      45.17  

 26 Coggin, Brandon B         13 AUB-SE                    NT      45.21  

 27 Woodward, Joshua E        13 PSL-SE                    NT      46.55  

 

Event 21  Girls 13 & Over 200 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               2:22.54    2:26.57  

  2 Bell, Caitlin G           16 SA-GA                2:31.54    2:32.29  

  3 Dudley, Rachael K         16 SA-GA                2:32.82    2:33.05  

  4 White, Rainey L           18 HBT-SE               2:30.61    2:33.84  

  5 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               2:42.55    2:34.27  

  6 Sills, Ellie H            14 SA-GA                2:39.21    2:34.54  

  7 Jackson, Jordan           18 SA-GA                     NT    2:34.57  

  8 Kerman, Katherine R       16 SA-GA                2:31.27    2:34.76  

  9 Lefebvre, Frederique      16 SA-GA                2:34.55    2:35.36  

 10 Schroeder, Sydney E       16 SA-GA                2:30.00    2:35.43  

 11 Leary, Mary K             15 SA-GA                2:31.65    2:36.23  

 12 Ruedt, Savannah E         14 SA-GA                2:42.60    2:36.32  

 13 Walsh, Lida E             16 SA-GA                2:34.83    2:37.05  

 14 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                2:39.46    2:37.55  

 15 Smith, Ali C              16 HBT-SE               2:36.98    2:38.27  

 16 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE               2:41.74    2:38.64  

 17 Jones, Lydia W            14 SA-GA                2:35.16    2:38.76  

 18 Long, Savannah S          15 SA-GA                2:38.30    2:38.77  

 19 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                2:40.20    2:40.70  

 20 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               2:43.28    2:40.94  

 20 Williamson, Claire A      16 HBT-SE               2:42.35    2:40.94  

 22 Dodero, Megan M           17 SA-GA                2:35.91    2:41.21  

 23 Jones, Aubrey L           13 SA-GA                2:37.11    2:41.67  

 24 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               2:36.35    2:41.77  

 25 Riel, Margaret V          17 SA-GA                2:42.22    2:41.79  

 26 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               2:44.89    2:42.35  

 27 Breaux, Elise F           14 SA-GA                2:43.00    2:42.50  

 28 Frandsen, Kayla A         15 SA-GA                2:46.63    2:42.69  

 28 Wheeler, Brooke A         17 SA-GA                2:53.94    2:42.69  

 30 Muller, Rachel A          14 SA-GA                2:36.22    2:43.13  

 31 Gibson, Madison G         14 SA-GA                2:56.56    2:43.63  

 32 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                2:48.09    2:43.68  

 33 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                2:55.44    2:44.00  

 34 Grover, Katie R           14 SA-GA                2:46.34    2:44.75  

 35 Ryberg, Chandler C        15 SA-GA                2:35.32    2:44.78  

 36 Clark, Olivia M           13 SA-GA                2:44.80    2:45.28  

 37 Hogan, Lindsay M          15 SA-GA                2:40.68    2:45.88  

 38 Toth, Bailey A            14 SA-GA                2:49.29    2:46.10  

 39 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                2:43.94    2:46.32  

 40 Sensenbrenner, Kaitlin L  14 SA-GA                2:47.10    2:46.37  

 41 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE               2:40.00    2:46.47  

 42 Selden, Dru D             18 HBT-SE               2:49.77    2:46.76  

 42 Albrecht, Nicole C        16 SA-GA                2:43.98    2:46.76  

 44 Barrows, Kimmy M          14 SA-GA                2:46.68    2:46.93  

 45 Smith, Allison R          13 HBT-SE                    NT    2:47.29  

 46 Young, Kreable A          17 HBT-SE               2:40.67    2:47.47  

 47 Wrolson, Maddie A         14 SA-GA                2:33.00    2:47.71  

 48 Judson, Hadley E          16 SA-GA                2:57.40    2:47.98  

 49 Smith, Amanda K           14 SA-GA                2:57.55    2:48.97  

 50 Bagent, Erin C            15 SA-GA                2:44.52    2:49.23  

 51 Feeney, Meghan E          16 SA-GA                2:39.74    2:49.47  

 52 Carrington, Peyton K      16 SA-GA                2:54.38    2:50.17  

 53 Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE   3:00.10    2:50.28  

 54 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                2:55.59    2:50.46  

 55 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               2:56.24    2:50.67  

 56 Toth, Ashton L            14 SA-GA                2:50.83    2:51.72  

 57 Finn, Mary M              16 UN-GA                2:38.87    2:53.06  

 58 Harri, Adina              14 SWAT-MS              3:00.20    2:53.74  

 59 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                2:56.41    2:57.29  

 60 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                2:44.25    2:57.32  

 61 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                3:06.92    2:58.04  

 62 Guy, Kayla R              15 SA-GA                     NT    2:58.81  

 63 Macrina, Caitlin M        14 SA-GA                     NT    2:59.11  

 64 Finn, Erin E              13 HBT-SE                    NT    2:59.38  

 65 Hand, Sabrina D           14 SA-GA                     NT    3:00.36  

 66 Lefebvre, Sandrine        14 SA-GA                     NT    3:00.95  

 67 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                2:59.88    3:01.07  

 68 Scharles, Madison E       13 TNT-SE                    NT    3:01.43  

 69 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE                    NT    3:01.80  

 70 Alley-Baktoo, Zahra A     13 AUB-SE                    NT    3:02.12  

 71 Steele, Madison M         14 HBT-SE                    NT    3:06.02  

 72 Duren, Kaitlyn N          13 CTA-SE                    NT    3:06.27  

 73 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE                    NT    3:22.60  

 -- Finkle, Caroline K        14 SA-GA                2:46.08         DQ  

 -- Tangen, Katie M           14 SA-GA                2:53.53         DQ  

 -- Sher, Roxanne M           14 SA-GA                2:51.61         DQ  

 

Event 22  Boys 13 & Over 200 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Nguyen, Thomas Y          17 SA-GA                2:12.80    2:16.67  

  2 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               2:14.86    2:17.60  

  3 Anderson, Will C          15 TNT-SE               2:17.62    2:19.02  

  4 Sweeney, Conor M          17 SA-GA                2:10.43    2:20.22  

  5 Dodero, Jonathan A        15 SA-GA                2:21.11    2:21.24  

  6 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              2:23.23    2:21.55  

  7 Beri, Jonah N             14 SA-GA                2:26.35    2:22.99  

  8 Salyers, Nicholas D       16 SA-GA                2:15.55    2:23.14  

  9 Iannuzzi, Luke A          18 AUB-SE               2:22.80    2:23.59  

 10 Price, Carter C           17 SA-GA                2:25.07    2:23.87  

 11 Correro, Michael A        16 HBT-SE               2:30.83    2:25.29  

 12 Talley, JT A              16 DAQ-GA               2:16.90    2:25.95  

 13 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA               2:25.23    2:29.20  

 14 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               2:37.57    2:29.93  

 15 Brannon, Todd C           15 SA-GA                2:28.62    2:30.83  

 16 Kiser, Matthew R          16 SA-GA                2:39.25    2:31.86  

 17 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                2:33.67    2:32.34  

 18 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE               2:28.40    2:32.76  

 19 Boles, Simon A            14 TNT-SE               2:41.11    2:33.06  

 20 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA               2:43.95    2:34.47  

 21 Richards, Brad D          15 SA-GA                2:36.94    2:35.83  

 22 Bond, Andy J              16 SWAT-MS              2:28.39    2:36.38  

 23 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                2:51.62    2:36.53  

 24 Leonard, Patrick W        13 SA-GA                2:46.72    2:37.51  

 25 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               2:46.86    2:38.23  

 26 Clutts, Finley F          14 HBT-SE                    NT    2:39.90  

 27 Howard, Robert C          13 AUB-SE               2:46.28    2:41.71  

 28 Bhiwandiwalla, Rehan P    16 SA-GA                     NT    2:42.01  

 29 Parker, Henry T           15 SA-GA                     NT    2:43.29  

 30 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               2:53.37    2:43.68  

 31 Bond, Adam H              13 SWAT-MS              2:57.18    2:44.21  

 32 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                3:03.12    2:44.31  

 33 Bruce, Travis J           14 SA-GA                     NT    2:45.79  

 34 Shaw, Andrew E            15 SA-GA                2:43.85    2:45.98  

 35 Jordan, Dylan M           17 SA-GA                2:23.87    2:47.32  

 36 Palmer, Jackson C         14 SA-GA                     NT    2:49.47  

 37 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               2:57.14    2:52.09  

 38 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE               2:52.86    2:52.39  

 39 Laflamme, Charles P       13 SA-GA                     NT    3:04.82  

 -- Gross, Brandon M          13 SA-GA                2:44.00         DQ  

 

Event 23  Girls 13 & Over 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Weir, Amanda J            24 SA-GA                  53.58      58.06  

  2 Marshall, Christine I     23 AUB-SE                 58.00      58.53  

  3 Gouge, Kelsey E           16 SA-GA                1:00.13    1:00.74  

  4 Roy, Taylor F             16 SA-GA                  58.51    1:01.36  

  5 White, Rainey L           18 HBT-SE                 58.87    1:01.45  

  6 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                  59.59    1:01.46  

  7 Dillette, Alana K         22 AUB-SE               1:00.65    1:01.69  

  8 Peters, Madison L         17 SA-GA                1:00.58    1:02.04  

  9 Treible, Julia C          18 SA-GA                1:01.18    1:02.08  

 10 Saint, Liz L              17 SA-GA                1:01.07    1:02.17  

 11 Bell, Caitlin G           16 SA-GA                1:01.25    1:02.20  

 12 Breaux, Elise F           14 SA-GA                1:01.03    1:02.43  

 13 Brandus, Kate E           17 SA-GA                1:03.14    1:02.49  

 14 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               1:01.80    1:02.65  

 15 Horton, Madison A         15 SA-GA                1:04.70    1:02.66  

 16 Molnar, Megan K           16 AUB-SE               1:02.02    1:02.95  

 17 Daniels, Katherine E      16 SA-GA                  59.20    1:03.12  

 18 Jones, Lydia W            14 SA-GA                  59.71    1:03.14  

 19 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               1:00.17    1:03.66  

 20 Kurke, Julianne M         15 SA-GA                1:03.32    1:03.83  

 21 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               1:05.09    1:03.96  

 22 Grover, Katie R           14 SA-GA                1:05.24    1:04.17  

 23 Long, Savannah S          15 SA-GA                1:03.30    1:04.37  

 23 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                1:04.71    1:04.37  

 25 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:07.02    1:04.46  

 26 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE               1:03.42    1:04.56  

 27 Young, Kreable A          17 HBT-SE               1:03.02    1:04.73  

 28 Smith, Ali C              16 HBT-SE               1:03.96    1:05.01  

 29 Feeney, Meghan E          16 SA-GA                1:03.21    1:05.24  

 30 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               1:06.75    1:05.26  

 31 Walsh, Lida E             16 SA-GA                1:05.39    1:05.32  

 32 Allen, Sara C             17 SA-GA                1:04.44    1:05.38  

 32 McLean, Katie Y           17 SA-GA                1:03.88    1:05.38  

 34 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                1:05.30    1:05.55  

 35 Ryberg, Chandler C        15 SA-GA                1:06.12    1:05.64  

 36 Redmond, Sara K           15 SA-GA                1:07.75    1:05.67  

 36 Ruedt, Savannah E         14 SA-GA                1:04.29    1:05.67  

 38 Spanjers, Janelle E       16 SA-GA                1:06.67    1:05.68  

 39 Williamson, Claire A      16 HBT-SE               1:01.87    1:05.69  

 40 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                1:09.34    1:05.78  

 41 Muller, Rachel A          14 SA-GA                1:02.60    1:05.80  

 42 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               1:05.42    1:05.93  

 43 Pitts, Caroline W         16 SA-GA                1:05.56    1:06.14  

 43 Selden, Dru D             18 HBT-SE               1:06.14    1:06.14  

 45 Judson, Hadley E          16 SA-GA                1:07.11    1:06.34  

 46 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               1:04.82    1:06.41  

 47 Wrolson, Maddie A         14 SA-GA                1:03.00    1:06.51  

 48 Kelly, Annie K            15 SA-GA                1:05.35    1:06.56  

 49 Bagent, Erin C            15 SA-GA                1:07.33    1:06.64  

 50 Albrecht, Nicole C        16 SA-GA                1:05.34    1:06.66  

 51 Dodero, Megan M           17 SA-GA                1:05.50    1:06.69  

 52 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               1:09.15    1:06.85  

 53 Schroeder, Sydney E       16 SA-GA                1:05.00    1:06.92  

 54 Porter, Patrice P         15 UN-SE                1:05.67    1:07.08  

 55 Phillips, Brooke B        14 SA-GA                1:10.68    1:07.15  

 55 Sher, Roxanne M           14 SA-GA                1:06.64    1:07.15  

 57 Shook, Mattie M           15 SA-GA                1:08.43    1:07.23  

 58 Wheeler, Brooke A         17 SA-GA                1:07.39    1:07.27  

 59 Jones, Aubrey L           13 SA-GA                1:05.99    1:07.33  

 60 Dease, Kate D             13 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:07.34  

 61 Frandsen, Kayla A         15 SA-GA                1:07.05    1:07.35  

 62 Darbouze, Doris A         15 AUB-SE               1:09.13    1:07.43  

 63 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               1:08.24    1:07.69  

 64 Sensenbrenner, Kaitlin L  14 SA-GA                1:08.04    1:07.70  

 65 Leary, Mary K             15 SA-GA                1:09.52    1:07.87  

 65 Kerman, Katherine R       16 SA-GA                1:04.94    1:07.87  

 67 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                1:08.78    1:07.88  

 68 Smith, Allison R          13 HBT-SE               1:09.61    1:07.93  

 69 Tangen, Katie M           14 SA-GA                1:06.73    1:08.13  

 70 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                1:05.01    1:08.18  

 71 Riel, Margaret V          17 SA-GA                1:05.21    1:08.27  

 72 Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:09.49    1:08.49  

 73 Downs, Maddie E           14 SA-GA                1:08.27    1:08.54  

 74 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                1:10.22    1:08.66  

 75 Clark, Hannah A           15 SA-GA                1:11.18    1:08.85  

 76 Gibson, Madison G         14 SA-GA                1:09.53    1:09.06  

 77 Gagen, Nicole Y           16 UN-GA                1:07.45    1:09.11  

 78 Schiavinato, Marah E      14 SA-GA                     NT    1:09.32  

 79 Carrington, Peyton K      16 SA-GA                1:11.84    1:09.39  

 80 Harri, Adina              14 SWAT-MS              1:09.55    1:09.90  

 81 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE               1:10.00    1:09.96  

 82 Cobb, Catie L             16 HBT-SE               1:08.00    1:10.17  

 83 Finn, Mary M              16 UN-GA                1:06.07    1:10.27  

 84 Smith, Amanda K           14 SA-GA                1:11.92    1:10.35  

 85 Hicks, Jeorgia            14 UN-SE                1:09.72    1:10.44  

 86 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                1:16.82    1:10.87  

 87 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                1:10.03    1:11.09  

 88 Alley-Baktoo, Zahra A     13 AUB-SE               1:12.03    1:11.37  

 89 Lefebvre, Sandrine        14 SA-GA                1:13.56    1:11.40  

 90 King, Mandy M             13 SA-GA                1:13.43    1:11.61  

 91 Hamilton, Lucy C          14 CTA-SE               1:17.64    1:11.87  

 92 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                1:09.01    1:11.91  

 93 Berto, Blaire A           13 SA-GA                1:14.88    1:11.94  

 94 Quire, Hannah D           13 SA-GA                1:17.17    1:11.95  

 95 Young, May A              15 HBT-SE               1:10.11    1:12.06  

 96 Guy, Kayla R              15 SA-GA                1:11.93    1:12.14  

 96 Neas, Katie A             14 SA-GA                1:12.31    1:12.14  

 98 Cowper, Emily E           13 AUB-SE               1:14.81    1:12.22  

 99 Finn, Erin E              13 HBT-SE               1:13.00    1:12.57  

100 Pfeiffer, Alexandra R     15 Swim B'Ham YMCA-SE   1:12.07    1:12.69  

101 Camp, Victoria S          13 CTA-SE               1:10.05    1:13.46  

102 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE               1:17.62    1:14.33  

103 Scharles, Madison E       13 TNT-SE               2:57.17    1:15.19  

104 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                1:19.84    1:15.34  

105 Duren, Kaitlyn N          13 CTA-SE               1:18.98    1:15.72  

106 Steele, Madison M         14 HBT-SE               1:15.00    1:16.16  

107 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE               1:20.39    1:16.48  

108 Macrina, Caitlin M        14 SA-GA                1:23.09    1:16.81  

109 Jacobs, Corrinne R        15 AUB-SE               1:22.20    1:19.11  

110 Donahoo, Tori L           13 AUB-SE               1:24.02    1:19.42  

111 Raicik, Nicole A          13 SA-GA                     NT    1:19.75  

112 Brown, Macy K             16 PSL-SE               1:21.10    1:20.59  

113 Freeland, Broghan E       14 PSL-SE               1:45.54    1:21.11  

114 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                1:20.38    1:21.58  

115 Aziz, Caroline H          13 SA-GA                1:24.01    1:24.70  

116 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT    1:28.12  

117 Cardenas, Sophia F        13 UN-SE                     NT    1:29.13  

118 Tourigny, Julie L         17 UN-SE                1:29.98    1:30.33  

 -- McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT         DQ  

 -- Miller, Delaney D         14 UN-SE                1:12.02         DQ  

 -- Dover, Rachel             14 UN-SE                1:20.05         DQ  

 

Event 24  Boys 13 & Over 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Davydotchkin, Phillipp A  23 SA-GA                  55.00      54.50  

  2 Sweeney, Conor M          17 SA-GA                  52.67      55.20  

  3 Swan, Stephen R           20 UN-GA                     NT      55.73  

  4 Lowry, Mac D              17 AUB-SE                 54.67      55.91  

  5 Freeman, Will R           18 SA-GA                  57.52      56.57  

  6 Swan, Robbie Q            18 SA-GA                  55.82      57.11  

  7 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                  54.21      57.35  

  8 Sweeney, Aidan P          16 SA-GA                  58.98      57.63  

  9 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE                 55.71      57.76  

 10 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE                 56.60      58.05  

 11 Salyers, Nicholas D       16 SA-GA                  58.39      58.18  

 12 Brooks, Powell P          14 SA-GA                  59.10      58.34  

 13 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                1:00.74      58.72  

 14 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                1:00.25      58.77  

 15 Bond, Andy J              16 SWAT-MS                59.23      58.82  

 16 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE   1:02.56      58.87  

 17 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               1:01.28      58.95  

 18 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA                 56.07      58.96  

 19 Coggin, Kody J            16 AUB-SE                 57.04      58.99  

 20 Gross, Brandon M          13 SA-GA                1:03.39      59.21  

 21 Anderson, Will C          15 TNT-SE               1:01.03      59.38  

 22 Tarantino, Ross M         13 SA-GA                1:02.15      59.52  

 23 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA                 55.79      59.62  

 24 Orr, Basil M              14 SA-GA                1:03.95      59.80  

 25 Dodero, Jonathan A        15 SA-GA                  58.97      59.81  

 26 Withers, Palmer P         17 SA-GA                1:00.13      59.91  

 27 Nguyen, Dustin A          15 SA-GA                1:01.67      59.99  

 28 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                1:04.12    1:00.02  

 29 Rabstejnek, Alan J        15 SA-GA                1:00.90    1:00.19  

 30 Beri, Jonah N             14 SA-GA                1:01.83    1:00.28  

 31 Iannuzzi, Luke A          18 AUB-SE                 58.23    1:00.34  

 32 Correro, Michael A        16 HBT-SE                 59.53    1:00.38  

 33 Nguyen, Thomas Y          17 SA-GA                1:00.24    1:00.43  

 34 Mallard, Kevin A          14 SA-GA                1:03.67    1:01.19  

 35 Aziz, Sam M               16 SA-GA                1:00.41    1:01.28  

 35 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              1:01.79    1:01.28  

 37 Goelz, Austin W           15 SA-GA                  59.24    1:01.40  

 38 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:01.65  

 39 Price, Carter C           17 SA-GA                  59.23    1:01.85  

 40 Kiser, Matthew R          16 SA-GA                1:02.91    1:01.93  

 41 Kemenov, Alexander K      14 SA-GA                1:07.50    1:02.08  

 42 Jones, Nathan S           15 SA-GA                1:03.64    1:02.25  

 43 Leary, James R            17 SA-GA                  57.21    1:02.28  

 44 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               1:05.29    1:02.68  

 45 Howard, Robert C          13 AUB-SE               1:03.50    1:02.84  

 46 Clutts, Finley F          14 HBT-SE               1:00.66    1:02.93  

 47 Sweeney, Keenan C         14 SA-GA                  58.34    1:02.99  

 48 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA               1:03.26    1:03.21  

 49 Neas, Brandon R           15 SA-GA                  59.99    1:03.22  

 50 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE               1:06.04    1:03.86  

 51 Parker, Henry T           15 SA-GA                1:04.87    1:04.07  

 52 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                1:05.47    1:04.12  

 53 Holmquist, Erick A        16 SA-GA                1:05.23    1:04.14  

 54 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               1:05.85    1:04.26  

 55 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               1:07.49    1:04.27  

 56 Richards, Brad D          15 SA-GA                1:02.07    1:04.30  

 57 Bhiwandiwalla, Rehan P    16 SA-GA                1:04.33    1:04.65  

 58 Leonard, Patrick W        13 SA-GA                1:10.18    1:04.93  

 59 Oertley, Jacob L          14 SA-GA                  57.31    1:04.96  

 60 Steltenpohl, Greg F       16 AUB-SE               1:04.09    1:05.13  

 61 Dolan, Ian M              17 PSL-SE               1:07.17    1:05.34  

 62 Bruce, Travis J           14 SA-GA                1:07.28    1:05.37  

 63 Jones, Bates B            15 SA-GA                1:06.52    1:05.63  

 64 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                1:07.53    1:05.95  

 65 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               1:09.67    1:05.98  

 66 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                1:15.52    1:06.12  

 67 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                1:05.72    1:06.34  

 68 Bond, Adam H              13 SWAT-MS              1:12.79    1:06.86  

 69 Jordan, Dylan M           17 SA-GA                1:03.17    1:07.69  

 70 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT    1:08.17  

 71 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA               1:11.84    1:08.35  

 72 Utesch, Phillip K         13 SA-GA                1:09.96    1:08.37  

 73 Sewell, Josh S            15 PSL-SE               1:16.91    1:09.72  

 74 Bailey, Austin B          14 SA-GA                1:12.82    1:09.87  

 75 Estrada, Mark A           14 AUB-SE                    NT    1:11.44  

 76 Juhasz, Krisztian         15 UN-SE                     NT    1:11.63  

 77 Boutte, Devan             13 DAQ-GA               1:21.17    1:12.37  

 78 Laflamme, Charles P       13 SA-GA                1:17.29    1:12.96  

 79 Coggin, Brandon B         13 AUB-SE                    NT    1:16.15  

 80 Reeves, Sam L             13 UN-SE                1:16.98    1:17.90  

 81 Cardenas, Diego A         15 UN-SE                     NT    1:17.94  

 82 Woodward, Joshua E        13 PSL-SE                    NT    1:25.36  

 

Event 25  Girls 13 & Over 200 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Freeman, Elizabeth E      16 SA-GA                2:20.08    2:28.18  

  2 Creed, Sommers A          16 SA-GA                2:19.21    2:29.17  

  3 Lefebvre, Frederique      16 SA-GA                2:25.53    2:31.19  

  4 Jones, Lydia W            14 SA-GA                2:24.76    2:31.30  

  5 Brandus, Kate E           17 SA-GA                2:29.66    2:31.51  

  6 Daniels, Katherine E      16 SA-GA                2:23.81    2:32.37  

  7 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE               2:29.11    2:34.00  

  8 Roy, Taylor F             16 SA-GA                2:26.99    2:34.28  

  9 Smith, Ali C              16 HBT-SE               2:30.49    2:34.60  

  9 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                2:25.17    2:34.60  

 11 Sills, Ellie H            14 SA-GA                2:28.54    2:34.68  

 12 Leary, Mary K             15 SA-GA                2:46.95    2:38.48  

 13 Finkle, Caroline K        14 SA-GA                2:27.32    2:39.89  

 14 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               2:28.26    2:40.18  

 15 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                2:50.67    2:40.62  

 16 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               2:28.14    2:41.14  

 17 Erickson, Devon L         14 SA-GA                2:36.03    2:41.66  

 18 Jackson, Jordan           18 SA-GA                     NT    2:42.28  

 19 Shook, Mattie M           15 SA-GA                2:46.89    2:44.86  

 20 White, Rainey L           18 HBT-SE               2:23.90    2:46.40  

 21 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE               2:50.00    2:47.47  

 22 McLean, Katie Y           17 SA-GA                2:28.50    2:47.51  

 23 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                     NT    2:49.67  

 24 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               2:37.08    2:50.36  

 25 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               2:52.75    2:51.18  

 26 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                3:00.69    2:51.95  

 27 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE                    NT    2:53.60  

 28 Hogan, Lindsay M          15 SA-GA                2:56.28    2:56.35  

 29 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                3:12.85    2:58.03  

 30 Molnar, Megan K           16 AUB-SE                    NT    2:58.91  

 31 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               2:46.18    2:58.96  

 32 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               3:07.87    3:03.82  

 -- Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT         DQ  

 

Event 26  Boys 13 & Over 200 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Freeman, Will R           18 SA-GA                2:04.56    2:11.68  

  2 Lowry, Mac D              17 AUB-SE               2:08.81    2:14.18  

  3 Sweeney, Aidan P          16 SA-GA                2:24.06    2:21.38  

  4 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               2:22.85    2:21.76  

  5 Parker, Henry T           15 SA-GA                     NT    2:24.32  

  6 Brooks, Powell P          14 SA-GA                2:22.07    2:25.14  

  7 Correro, Michael A        16 HBT-SE               2:27.63    2:25.52  

  8 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                     NT    2:25.67  

  9 Coggin, Kody J            16 AUB-SE               2:19.48    2:28.82  

 10 Anderson, Will C          15 TNT-SE               2:42.90    2:29.41  

 11 Withers, Palmer P         17 SA-GA                2:30.42    2:30.59  

 12 Clutts, Finley F          14 HBT-SE               2:28.48    2:30.62  

 13 Cassidy, Nick N           16 SA-GA                2:22.82    2:32.82  

 14 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              2:28.28    2:32.96  

 15 Price, Carter C           17 SA-GA                2:19.70    2:33.39  

 16 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               2:35.69    2:36.46  

 17 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                2:40.75    2:37.62  

 18 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA                    NT    2:38.02  

 19 Talley, JT A              16 DAQ-GA               2:20.00    2:39.91  

 20 Ye, Cheng                 13 SWAT-MS                   NT    2:41.48  

 21 Palmer, Jackson C         14 SA-GA                     NT    2:42.07  

 22 Bond, Adam H              13 SWAT-MS              2:43.64    2:42.13  

 23 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                     NT    2:43.64  

 24 Shaw, Andrew E            15 SA-GA                2:43.52    2:43.67  

 25 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                     NT    2:45.13  

 26 Boles, Simon A            14 TNT-SE                    NT    2:46.07  

 27 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               2:43.68    2:46.61  

 28 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE               2:29.87    2:47.11  

 29 Steltenpohl, Greg F       16 AUB-SE                    NT    2:52.78  

 30 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               3:00.37    2:56.24  

 31 Laflamme, Charles P       13 SA-GA                     NT    3:02.79  

 32 Leary, James R            17 SA-GA                     NT    3:05.18  

 

Event 27  Girls 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Treible, Julia C          18 SA-GA                1:13.16    1:16.85  

  2 Molnar, Megan K           16 AUB-SE               1:11.82    1:16.95  

  3 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               1:19.14    1:20.91  

  4 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                1:16.08    1:21.48  

  5 Kurke, Julianne M         15 SA-GA                1:18.26    1:21.70  

  6 Horton, Madison A         15 SA-GA                1:16.84    1:21.79  

  7 Kelly, Annie K            15 SA-GA                1:17.50    1:23.19  

  8 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               1:21.14    1:23.44  

  9 Marshall, Christine I     23 AUB-SE               1:18.00    1:23.57  

 10 Sher, Roxanne M           14 SA-GA                1:20.19    1:24.30  

 11 Spanjers, Janelle E       16 SA-GA                1:25.68    1:24.42  

 12 Neas, Katie A             14 SA-GA                1:27.03    1:24.92  

 13 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               1:22.31    1:25.07  

 14 Gouge, Kelsey E           16 SA-GA                1:20.44    1:25.12  

 15 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                1:19.37    1:25.13  

 16 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                1:23.61    1:25.21  

 17 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                1:24.48    1:25.30  

 18 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                1:20.37    1:25.56  

 19 Young, Kreable A          17 HBT-SE               1:22.09    1:26.70  

 20 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                1:25.59    1:27.30  

 21 Redmond, Sara K           15 SA-GA                1:29.64    1:27.53  

 22 Smith, Allison R          13 HBT-SE               1:26.23    1:27.69  

 22 Selden, Dru D             18 HBT-SE               1:24.48    1:27.69  

 24 Phillips, Brooke B        14 SA-GA                1:30.80    1:28.27  

 25 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                1:26.21    1:28.54  

 26 Bagent, Erin C            15 SA-GA                1:29.38    1:28.69  

 27 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                1:25.98    1:28.77  

 27 Gagen, Nicole Y           16 UN-GA                1:21.51    1:28.77  

 29 Toth, Bailey A            14 SA-GA                1:29.19    1:29.26  

 30 Harri, Adina              14 SWAT-MS              1:26.39    1:29.40  

 31 Carrington, Peyton K      16 SA-GA                1:27.07    1:29.84  

 32 Feeney, Meghan E          16 SA-GA                1:24.60    1:30.44  

 33 Guy, Kayla R              15 SA-GA                1:32.87    1:31.13  

 34 Barrows, Kimmy M          14 SA-GA                1:30.73    1:31.66  

 35 Downs, Maddie E           14 SA-GA                1:27.17    1:31.69  

 36 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE               1:34.84    1:31.85  

 37 Duren, Kaitlyn N          13 CTA-SE               1:32.23    1:32.32  

 38 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:33.76    1:33.03  

 39 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                1:30.27    1:33.05  

 40 Porter, Patrice P         15 UN-SE                1:25.02    1:33.12  

 41 Gibson, Madison G         14 SA-GA                1:32.79    1:33.39  

 42 Sensenbrenner, Kaitlin L  14 SA-GA                1:34.38    1:33.45  

 43 Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:35.29    1:33.49  

 44 Gagen, Margot D           14 UN-GA                1:30.97    1:33.61  

 45 Clark, Hannah A           15 SA-GA                1:29.81    1:33.66  

 46 Giacobbe, Katie A         15 SA-GA                1:25.00    1:33.95  

 47 Erickson, Devon L         14 SA-GA                1:32.65    1:34.80  

 48 Berto, Blaire A           13 SA-GA                1:41.78    1:34.86  

 49 Pfeiffer, Alexandra R     15 Swim B'Ham YMCA-SE   1:33.13    1:35.09  

 50 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                1:38.56    1:35.64  

 51 Quire, Hannah D           13 SA-GA                1:41.92    1:35.73  

 52 Smith, Amanda K           14 SA-GA                1:40.52    1:35.84  

 53 Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT    1:36.87  

 54 Jones, Aubrey L           13 SA-GA                1:34.58    1:36.97  

 55 Hand, Sabrina D           14 SA-GA                     NT    1:37.50  

 56 Lefebvre, Sandrine        14 SA-GA                1:46.84    1:37.61  

 57 Toth, Ashton L            14 SA-GA                1:36.88    1:37.65  

 58 Clark, Olivia M           13 SA-GA                1:36.26    1:37.85  

 59 Cowper, Emily E           13 AUB-SE               1:36.57    1:38.01  

 60 Young, May A              15 HBT-SE               1:38.91    1:38.12  

 61 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT    1:38.92  

 62 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                1:36.76    1:39.52  

 63 Steele, Madison M         14 HBT-SE               1:32.00    1:39.83  

 64 Darbouze, Doris A         15 AUB-SE               1:42.12    1:40.11  

 65 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                1:34.81    1:41.70  

 66 Alley-Baktoo, Zahra A     13 AUB-SE               1:52.53    1:42.09  

 67 King, Mandy M             13 SA-GA                1:43.76    1:42.71  

 68 Macrina, Caitlin M        14 SA-GA                1:50.08    1:43.00  

 68 Miller, Delaney D         14 UN-SE                1:38.78    1:43.00  

 70 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                1:43.81    1:43.01  

 71 Raicik, Nicole A          13 SA-GA                     NT    1:43.21  

 72 Donahoo, Tori L           13 AUB-SE               2:01.06    1:46.09  

 73 Jacobs, Corrinne R        15 AUB-SE               1:50.61    1:48.17  

 74 Cardenas, Sophia F        13 UN-SE                     NT    1:53.94  

 75 Dover, Rachel             14 UN-SE                2:01.61    1:57.93  

 76 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE               2:15.26    2:01.67  

 77 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT    2:17.13  

 78 Tourigny, Julie L         17 UN-SE                2:20.34    2:23.39  

 

Event 28  Boys 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Rabstejnek, Alan J        15 SA-GA                1:07.36    1:09.38  

  2 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                1:09.65    1:09.75  

  3 Orr, Basil M              14 SA-GA                1:10.78    1:11.64  

  4 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                1:14.10    1:13.45  

  5 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                1:11.69    1:13.61  

  6 Freeman, Will R           18 SA-GA                1:12.23    1:15.05  

  7 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA               1:07.89    1:15.10  

  8 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               1:12.65    1:15.44  

  9 Neas, Brandon R           15 SA-GA                1:11.54    1:15.74  

 10 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                1:15.09    1:15.82  

 11 Jones, Nathan S           15 SA-GA                1:14.01    1:16.18  

 12 Cassidy, Nick N           16 SA-GA                1:13.13    1:16.83  

 13 Ye, Cheng                 13 SWAT-MS              1:18.40    1:17.24  

 14 Holmquist, Erick A        16 SA-GA                1:22.08    1:17.61  

 15 Kemenov, Alexander K      14 SA-GA                1:20.96    1:18.07  

 16 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               1:14.04    1:18.20  

 17 Lowry, Mac D              17 AUB-SE               1:17.60    1:18.30  

 18 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:19.20  

 19 Nguyen, Dustin A          15 SA-GA                1:17.06    1:19.27  

 20 Sweeney, Aidan P          16 SA-GA                1:16.09    1:19.38  

 21 Jones, Bates B            15 SA-GA                1:19.20    1:19.73  

 22 Iannuzzi, Luke A          18 AUB-SE               1:16.14    1:20.28  

 23 Mallard, Kevin A          14 SA-GA                1:20.16    1:21.29  

 24 Brannon, Todd C           15 SA-GA                1:23.23    1:21.72  

 25 Beri, Jonah N             14 SA-GA                1:24.49    1:21.84  

 26 Dodero, Jonathan A        15 SA-GA                     NT    1:22.17  

 27 Coggin, Kody J            16 AUB-SE               1:15.00    1:22.26  

 28 Sewell, Josh S            15 PSL-SE               1:23.31    1:22.32  

 29 Kiser, Matthew R          16 SA-GA                1:24.08    1:22.43  

 30 Bond, Andy J              16 SWAT-MS              1:24.28    1:22.74  

 31 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               1:21.12    1:23.40  

 32 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                1:21.34    1:23.68  

 32 Oertley, Jacob L          14 SA-GA                1:12.19    1:23.68  

 34 Utesch, Phillip K         13 SA-GA                1:29.03    1:24.18  

 35 Boles, Simon A            14 TNT-SE               1:28.00    1:24.97  

 36 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:25.34  

 37 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                1:27.42    1:25.44  

 38 Leonard, Patrick W        13 SA-GA                1:34.26    1:27.12  

 39 Dolan, Ian M              17 PSL-SE               1:34.78    1:28.57  

 40 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               1:29.95    1:28.80  

 41 Tarantino, Ross M         13 SA-GA                     NT    1:31.32  

 42 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA               1:43.13    1:31.49  

 43 Palmer, Jackson C         14 SA-GA                1:33.51    1:32.16  

 44 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA               1:29.47    1:32.92  

 45 Juhasz, Krisztian         15 UN-SE                     NT    1:33.33  

 46 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT    1:35.08  

 47 Leary, James R            17 SA-GA                1:44.06    1:35.17  

 48 Estrada, Mark A           14 AUB-SE                    NT    1:37.34  

 49 Coggin, Brandon B         13 AUB-SE                    NT    1:39.13  

 50 Boutte, Devan             13 DAQ-GA               1:44.06    1:39.25  

 51 Reeves, Sam L             13 UN-SE                1:40.80    1:41.64  

 52 Howard, Robert C          13 AUB-SE               1:40.20    1:44.39  

 53 Laflamme, Charles P       13 SA-GA                1:52.66    1:46.80  

 54 Cardenas, Diego A         15 UN-SE                     NT    1:50.98  

 55 Woodward, Joshua E        13 PSL-SE                    NT    2:02.59  

 

Event 29  Girls 13 & Over 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Marshall, Christine I     23 AUB-SE                 29.90      29.12  

  2 Dillette, Alana K         22 AUB-SE                 29.09      29.85  

  3 White, Rainey L           18 HBT-SE                 29.75      30.31  

  4 Peters, Madison L         17 SA-GA                  29.79      30.61  

  5 Gouge, Kelsey E           16 SA-GA                  30.48      30.64  

  6 Grover, Katie R           14 SA-GA                  31.73      31.94  

  7 Smith, Ali C              16 HBT-SE                 32.26      32.50  

  8 Jackson, Jordan           18 SA-GA                     NT      32.67  

  9 Muller, Rachel A          14 SA-GA                  33.87      32.74  

 10 Wilson, Jessica           19 AUB-SE                 32.15      32.79  

 11 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      33.05  

 12 Spanjers, Janelle E       16 SA-GA                     NT      33.18  

 13 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE                 32.43      33.51  

 14 Hicks, Jeorgia            14 UN-SE                  39.23      33.64  

 15 Feeney, Meghan E          16 SA-GA                  33.57      33.70  

 16 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                     NT      33.85  

 17 Gibson, Madison G         14 SA-GA                     NT      33.99  

 18 Cobb, Catie L             16 HBT-SE                 33.00      34.08  

 19 Kurke, Julianne M         15 SA-GA                  35.09      34.31  

 20 Dease, Kate D             13 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      34.65  

 21 Sher, Roxanne M           14 SA-GA                  39.06      35.13  

 22 Finn, Erin E              13 HBT-SE                 35.55      35.42  

 23 Gagen, Margot D           14 UN-GA                  36.24      35.50  

 24 Berto, Blaire A           13 SA-GA                  34.83      35.66  

 25 Smith, Amanda K           14 SA-GA                  39.84      35.79  

 26 Young, May A              15 HBT-SE                 36.43      36.58  

 27 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT      36.60  

 28 Schiavinato, Marah E      14 SA-GA                     NT      36.88  

 29 Darbouze, Doris A         15 AUB-SE                 37.17      36.94  

 30 Hamilton, Lucy C          14 CTA-SE                 37.39      37.45  

 31 Gagen, Nicole Y           16 UN-GA                  38.15      37.80  

 32 Raicik, Nicole A          13 SA-GA                     NT      38.37  

 33 Cowper, Emily E           13 AUB-SE                 39.45      38.82  

 34 Quire, Hannah D           13 SA-GA                  41.51      39.42  

 35 Dover, Rachel             14 UN-SE                     NT      39.60  

 36 King, Mandy M             13 SA-GA                     NT      39.89  

 37 Scharles, Madison E       13 TNT-SE                 41.79      39.94  

 38 Freeland, Broghan E       14 PSL-SE                    NT      40.41  

 39 Brown, Macy K             16 PSL-SE                 40.79      40.69  

 40 Jacobs, Corrinne R        15 AUB-SE                 43.20      41.45  

 41 Steele, Madison M         14 HBT-SE                 36.00      44.44  

 42 Donahoo, Tori L           13 AUB-SE                 47.79      46.08  

 43 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT      50.82  

 44 Cardenas, Sophia F        13 UN-SE                     NT      51.07  

 

Event 30  Boys 13 & Over 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Coggin, Kody J            16 AUB-SE                 28.33      28.07  

  2 Parker, Henry T           15 SA-GA                     NT      28.13  

  3 Talley, JT A              16 DAQ-GA                 28.04      28.39  

  4 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA                 27.56      28.62  

  5 Swan, Stephen R           20 UN-GA                     NT      28.85  

  6 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                  36.77      29.14  

  7 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      29.70  

  8 Tarantino, Ross M         13 SA-GA                  32.48      30.01  

  9 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      30.26  

 10 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                     NT      30.62  

 11 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE                    NT      30.63  

 12 Clutts, Finley F          14 HBT-SE                 31.07      31.04  

 13 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA                 31.17      31.56  

 14 Kemenov, Alexander K      14 SA-GA                  39.95      32.10  

 15 Gross, Brandon M          13 SA-GA                  34.77      32.17  

 16 Ye, Cheng                 13 SWAT-MS                33.04      32.19  

 17 Bond, Adam H              13 SWAT-MS                35.17      32.76  

 18 Bailey, Austin B          14 SA-GA                  34.70      32.90  

 19 Holmquist, Erick A        16 SA-GA                     NT      33.56  

 20 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA                 41.20      34.79  

 21 Bruce, Travis J           14 SA-GA                  38.19      35.02  

 22 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT      36.89  

 23 Reeves, Sam L             13 UN-SE                  42.49      38.67  

 24 Juhasz, Krisztian         15 UN-SE                     NT      39.10  

 25 Boutte, Devan             13 DAQ-GA                 44.05      39.30  

 26 Estrada, Mark A           14 AUB-SE                    NT      40.00  

 27 Coggin, Brandon B         13 AUB-SE                    NT      45.07  

 28 Cardenas, Diego A         15 UN-SE                     NT      46.48  

 29 Woodward, Joshua E        13 PSL-SE                    NT      52.17  

 

Event 31  Girls 13 & Over 400 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Creed, Sommers A          16 SA-GA                5:18.46    5:19.32  

  2 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               5:22.26    5:21.42  

  3 Lefebvre, Frederique      16 SA-GA                5:20.80    5:23.03  

  4 Bell, Caitlin G           16 SA-GA                5:16.44    5:26.66  

  5 Daniels, Katherine E      16 SA-GA                5:10.24    5:27.13  

  6 Kerman, Katherine R       16 SA-GA                5:12.42    5:27.38  

  7 Finkle, Caroline K        14 SA-GA                5:40.00    5:30.91  

  8 Walsh, Lida E             16 SA-GA                5:36.44    5:31.10  

  9 Pitts, Caroline W         16 SA-GA                5:25.93    5:32.02  

 10 Sills, Ellie H            14 SA-GA                5:26.76    5:32.28  

 11 Redmond, Sara K           15 SA-GA                5:31.01    5:32.75  

 12 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               5:26.71    5:36.63  

 13 Leary, Mary K             15 SA-GA                5:34.06    5:37.15  

 14 Ruedt, Savannah E         14 SA-GA                5:48.78    5:37.33  

 15 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                5:15.01    5:37.51  

 16 Young, Kreable A          17 HBT-SE               5:17.87    5:38.44  

 17 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                5:48.46    5:39.52  

 18 Kelly, Annie K            15 SA-GA                5:26.28    5:41.36  

 19 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                5:42.28    5:43.19  

 20 Selden, Dru D             18 HBT-SE               6:11.19    5:43.46  

 21 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               5:44.16    5:44.38  

 22 Erickson, Devon L         14 SA-GA                5:36.83    5:45.31  

 23 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                5:57.00    5:45.48  

 24 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                5:45.00    5:47.10  

 25 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               5:55.32    5:48.48  

 26 Smith, Allison R          13 HBT-SE               6:05.00    5:49.05  

 27 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                5:57.44    5:49.67  

 28 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               6:01.03    5:49.82  

 29 Molnar, Megan K           16 AUB-SE               5:42.36    5:50.45  

 30 Allen, Sara C             17 SA-GA                5:44.02    5:50.56  

 31 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               6:20.12    5:50.57  

 32 Clark, Hannah A           15 SA-GA                6:00.87    5:50.59  

 33 Barrows, Kimmy M          14 SA-GA                5:54.03    5:52.53  

 34 Toth, Bailey A            14 SA-GA                6:00.41    5:53.63  

 35 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                6:12.16    5:54.71  

 36 Clark, Olivia M           13 SA-GA                6:03.30    5:55.41  

 37 Hogan, Lindsay M          15 SA-GA                5:57.18    5:58.99  

 38 Gagen, Margot D           14 UN-GA                5:43.56    6:03.47  

 39 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               5:34.87    6:04.46  

 40 Porter, Patrice P         15 UN-SE                6:06.68    6:08.04  

 41 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                5:59.65    6:08.88  

 42 Giacobbe, Katie A         15 SA-GA                5:46.00    6:16.26  

 43 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                6:19.25    6:17.69  

 44 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                6:12.58    6:18.67  

 45 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                6:19.02    6:26.16  

 46 Miller, Delaney D         14 UN-SE                6:19.51    6:39.37  

 -- Harri, Adina              14 SWAT-MS              5:54.98         DQ  

 

Event 32  Boys 13 & Over 400 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Freeman, Will R           18 SA-GA                4:32.20    4:53.20  

  2 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               5:07.26    5:01.64  

  3 Lowry, Mac D              17 AUB-SE               5:07.62    5:05.52  

  4 Brooks, Powell P          14 SA-GA                5:20.00    5:09.45  

  5 Correro, Michael A        16 HBT-SE               5:09.68    5:11.21  

  6 Rabstejnek, Alan J        15 SA-GA                5:19.74    5:11.92  

  7 Anderson, Will C          15 TNT-SE               5:17.77    5:13.34  

  8 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              4:59.59    5:13.98  

  9 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                5:12.59    5:14.99  

 10 Price, Carter C           17 SA-GA                4:57.99    5:15.12  

 11 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE               5:21.05    5:16.04  

 12 Cassidy, Nick N           16 SA-GA                5:02.62    5:23.52  

 13 Bond, Andy J              16 SWAT-MS              5:20.54    5:23.55  

 14 Brannon, Todd C           15 SA-GA                5:30.65    5:25.78  

 15 Richards, Brad D          15 SA-GA                5:27.09    5:27.50  

 16 Sweeney, Keenan C         14 SA-GA                4:58.83    5:27.73  

 17 Mallard, Kevin A          14 SA-GA                5:48.41    5:29.18  

 18 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                5:00.00    5:29.54  

 19 Aziz, Sam M               16 SA-GA                5:20.90    5:33.65  

 20 Orr, Basil M              14 SA-GA                5:40.00    5:33.88  

 21 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               5:20.39    5:34.24  

 22 Boles, Simon A            14 TNT-SE               5:57.27    5:34.88  

 23 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                5:48.49    5:35.49  

 24 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                6:11.92    5:49.07  

 25 Shaw, Andrew E            15 SA-GA                5:46.64    5:51.97  

 26 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               6:10.74    5:53.94  

 27 Utesch, Phillip K         13 SA-GA                5:45.00    5:55.16  

 28 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                6:04.15    5:59.34  

 

Event 33  Girls 12 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay

===============================================================================

    Team                                                 Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Prattville YMCA-SE  'A'                           2:15.15    2:07.80  

     1) Chambliss, Lauren E 11          2) Brown, Mackenzie K 11          

     3) Brown, Madison K 12             4) Chambliss, Sarah Dalton D 11   

  2 Auburn Aquatics-SE  'A'                           2:19.07    2:08.11  

     1) Pudner, Susanna C 11            2) Dowdle, Hadley A 10            

     3) Smith, Brennan C 12             4) Borders, Ronni L 12            

  3 Auburn Aquatics-SE  'B'                           2:41.64    2:27.74  

     1) Hassett, Rachel L 10            2) Dallas, Annie Frances F 10     

     3) McGinty, Anna Kate K 10         4) Schuster, Maddie N 12          

  4 Auburn Aquatics-SE  'C'                           3:14.30    2:33.63  

     1) Dowdle, Peyton P 8              2) Foster, Mariah F 9             

     3) Hooker, Anna M 11               4) McCombs, Kenley E 9            

  5 Crimson Tide Aquatics-SE  'A'                          NT    2:36.37  

     1) Osborn, Peyton M 10             2) Kullmann, Leonie 10            

     3) Nestler, Jule 8                 4) Harris, Jewels A 10            

  6 Prattville YMCA-SE  'B'                                NT    2:43.06  

     1) Humphries, Akilah P 10          2) Debold, Dahkota R 12           

     3) Fleming, Kayla 10               4) Weaver, Savannah D 12          

  7 Auburn Aquatics-SE  'D'                                NT    2:47.89  

     1) Alexander, Sydney G 10          2) Daniel, Weslee P 9             

     3) King, Erin M 9                  4) Williams, Lauren G 11          

  8 Auburn Aquatics-SE  'E'                                NT    2:54.94  

     1) Carter, Anna Kate K 9           2) Dills, Jera D 12               

     3) Wikle, Katie R 11               4) Eidson, Riley B 12             

 

Event 34  Boys 12 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay

===============================================================================

    Team                                                 Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Auburn Aquatics-SE  'A'                           2:17.61    2:09.20  

     1) Hill, Joseph L 12               2) Crouse, Mark M 12              

     3) Stabler, Brady B 11             4) Padgett, Daniel R 11           

  2 Auburn Aquatics-SE  'B'                           2:36.09    2:21.40  

     1) Kobzyev, Kyrylo O 12            2) Duggan, Connor C 11            

     3) Emmett, Tony D 11               4) Zumbiel, Samuel G 12           

  3 Prattville YMCA-SE  'A'                                NT    2:23.92  

     1) Hernandez, Jake D 11            2) O'Sullivan, Matt K 10          

     3) McDougal, Caleb J 12            4) Andrews, Harrison D 12         

  4 Auburn Aquatics-SE  'D'                                NT    3:23.75  

     1) Kinsaul, Sam H 8                2) Alexander, Carson C 7          

     3) Kor, Emre H 7                   4) Chandler, Beckett W 7          

 -- Auburn Aquatics-SE  'C'                                NT         DQ  

     1) Glotov, Ivan D 9                2) Chandler, Garrison Q 8         

     3) Kinsaul, Larsen J 11            4) Cheong, Denny 9                

 

Event 35  Girls 9-10 200 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Harris, Jewels A          10 CTA-SE               3:06.28    2:54.72   20  

  2 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE               3:04.78    3:00.54   17  

  3 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE               3:22.88    3:09.75   16  

  4 Porter, Hollie            10 UN-SE                3:12.33    3:10.29   15  

  5 Smith, Nicole D           10 HBT-SE               3:26.74    3:10.36   14  

  6 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE                    NT    3:18.66   13  

  7 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                3:28.28    3:22.98   12  

  8 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                3:45.00    3:27.35   11  

  9 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE               3:41.96    3:28.76    9  

 10 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE               3:30.00    3:29.75    7  

 11 Dussich, Georgia V        10 Swim B'Ham YMCA-SE   3:38.38    3:32.19    6  

 12 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE               3:46.29    3:48.48    5  

 

Event 35  Girls 11-12 200 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                2:38.50    2:40.21   20  

  2 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                3:01.10    2:43.60   17  

  3 Scott, Erin G             11 SA-GA                2:53.80    2:47.14   16  

  4 Roy, Sophie G             12 SA-GA                2:55.41    2:50.75   15  

  5 Brown, Madison K          12 PSL-SE               2:47.55    2:54.30   14  

  6 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                3:02.29    3:01.25   13  

  7 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                2:57.85    3:03.22   12  

  8 Harri, Angie              11 SWAT-MS              3:21.13    3:07.11   11  

  9 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE   3:23.34    3:07.40    9  

 10 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE               3:20.09    3:09.61    7  

 11 Young, Ariana             12 UN-SE                3:40.29    3:10.22    6  

 12 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE               3:25.36    3:10.52    5  

 13 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE               3:17.45    3:10.65    4  

 14 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA               3:27.22    3:21.92    3  

 15 Malloch, Sarah            11 UN-SE                3:41.77    3:27.08    2  

 16 Eidson, Riley B           12 AUB-SE               3:44.20    3:29.18    1  

 

Event 36  Boys 9-10 200 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE   3:04.59    2:56.50   20  

  2 Walker, Max               10 DAQ-GA               3:34.72    3:14.32   17  

 

Event 36  Boys 11-12 200 LC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                2:35.34    2:35.15   20  

  2 Mazurek, Tyler J          12 SA-GA                2:39.73    2:43.02   17  

  3 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                3:44.00    2:56.28   16  

  4 Wong, Justin H            11 SA-GA                3:44.79    2:59.54   15  

  5 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE               3:08.22    3:02.02   14  

  6 Crouse, Mark M            12 AUB-SE               3:30.20    3:02.98   13  

  7 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE                    NT    3:07.81   12  

  8 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE               3:29.36    3:07.96   11  

  9 Duggan, Connor C          11 AUB-SE               3:22.47    3:10.00    9  

 10 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE               3:22.88    3:14.65    7  

 11 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                3:44.79    3:26.50    6  

 

Event 37  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE               1:00.82      47.17   20  

  2 Cohen, Emma Claire C       8 SA-GA                     NT      48.44   17  

  3 Steele, Macy M             7 HBT-SE                    NT      58.23   16  

  4 Sweeney, Reagan N          7 SA-GA                     NT      58.86   15  

  5 Alpe, Lillee C             7 SWAT-MS                   NT    1:32.55   14  

 

Event 37  Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Harris, Jewels A          10 CTA-SE                 37.65      36.93   20  

  2 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE                 38.09      37.04   17  

  3 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE                 39.12      37.31   16  

  4 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE                 40.99      40.09   15  

  5 Steele, Molly L           10 HBT-SE                 39.99      40.39   14  

  6 Porter, Hollie            10 UN-SE                  40.82      40.78   13  

  7 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE                 53.42      41.50   12  

  8 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE                 42.98      42.52   11  

  9 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE                 40.55      42.61    9  

 10 Van Norman, Claire E      10 SA-GA                  46.64      42.79    7  

 11 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE                 40.00      43.01    6  

 12 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT      43.13    5  

 13 Carden, Courtney E        10 SA-GA                     NT      43.49    4  

 14 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                  38.31      44.04    3  

 15 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE                 51.74      44.41    2  

 16 Mazurek, Chloe H          10 SA-GA                  48.07      45.07    1  

 17 Dussich, Georgia V        10 Swim B'Ham YMCA-SE     44.41      45.79  

 18 Rice, Caroline M          10 HBT-SE                    NT      45.80  

 19 Dwier, Christina S        10 SA-GA                     NT      45.91  

 20 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE                 48.39      46.91  

 21 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE                 49.52      47.39  

 22 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                  49.65      49.06  

 23 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT      49.51  

 24 Carter, Anna Kate K        9 AUB-SE               1:04.51      50.75  

 25 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE                 55.26      51.23  

 26 Ryals, Crossan C          10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      51.90  

 27 Ferenchik, Haylee F       10 SA-GA                1:20.90      52.05  

 28 Humphries, Akilah P       10 PSL-SE                    NT      52.64  

 29 Horne, Kami A              9 SA-GA                1:00.16      53.45  

 30 Foster, Mariah F           9 AUB-SE                    NT      53.88  

 31 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      54.02  

 32 King, Erin M               9 AUB-SE                    NT      55.15  

 33 Daniel, Weslee P           9 AUB-SE                    NT      56.48  

 34 Fleming, Kayla            10 PSL-SE                    NT    1:02.44  

 35 Patterson, Beth E          9 UN-SE                     NT    1:04.94  

 

Event 37  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                  31.36      31.25   20  

  2 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE                 38.60      33.64   17  

  3 Vickers, Laken P          12 SWAT-MS                43.81      34.09   16  

  4 Scott, Erin G             11 SA-GA                  37.05      34.58   15  

  5 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                  37.87      34.59   14  

  6 Fish, Emma C              12 SA-GA                     NT      34.73   13  

  7 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE                 38.29      36.86   12  

  8 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                  41.71      37.07   11  

  9 Young, Ariana             12 UN-SE                  37.52      37.12    9  

 10 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                  42.51      37.27    7  

 11 Borders, Ronni L          12 AUB-SE                 40.64      37.59    6  

 12 Xin, Lingyi               11 SA-GA                  38.55      37.82    5  

 13 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE                 44.18      38.45    4  

 14 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE     43.11      39.96    3  

 15 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS                43.34      41.04    2  

 16 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE                 40.39      41.22    1  

 17 Eidson, Riley B           12 AUB-SE                 46.68      42.28  

 18 Malloch, Sarah            11 UN-SE                  43.60      42.62  

 19 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA                 45.28      42.96  

 20 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                  53.02      45.00  

 20 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE                 46.55      45.00  

 22 Horne, Ally C             11 SA-GA                  51.33      45.34  

 23 Kimble, Jenna M           12 SA-GA                  52.54      46.94  

 24 Hooker, Anna M            11 AUB-SE                    NT      47.93  

 25 Rifkin, Tara E            11 SA-GA                  53.95      49.19  

 26 Smith, Brennan C          12 AUB-SE                    NT      49.29  

 27 Faver, Kacey M            11 SWAT-MS                   NT      50.21  

 28 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE                 51.58      50.28  

 29 Kruger, Rachel M          11 SA-GA                     NT      50.82  

 30 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE                 47.48      51.19  

 31 Swindle, Elise K          12 HBT-SE                 58.99      55.30  

 32 Williams, Lauren G        11 AUB-SE               1:14.37      55.31  

 33 Alpe, Logan M             11 SWAT-MS                   NT    1:00.00  

 34 Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT    1:01.84  

 35 Debold, Dahkota R         12 PSL-SE                    NT    1:02.48  

 

Event 38  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dawidowicz, Ethan C        8 SA-GA                  52.75      46.07   20  

  2 Chandler, Garrison Q       8 AUB-SE                    NT      57.95   17  

  3 Alexander, Carson C        7 AUB-SE                    NT      58.26   16  

  4 Kinsaul, Sam H             8 AUB-SE                    NT    1:05.27   15  

  5 Kor, Emre H                7 AUB-SE                    NT    1:19.13   14  

 -- Chandler, Beckett W        7 AUB-SE                    NT         DQ  

 

Event 38  Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE     34.79      34.21   20  

  2 Walker, Max               10 DAQ-GA                 44.11      40.59   17  

  3 Myers, Joshua A           10 Swim B'Ham YMCA-SE     43.11      43.00   16  

  4 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS                43.12      46.58   15  

  5 Carbone, Jared J          10 SA-GA                     NT      46.64   14  

  6 Scott, Dylan J             9 SA-GA                1:03.14      50.87   13  

  7 O'Sullivan, Matt K        10 PSL-SE                    NT      51.49   12  

  8 Icimsoy, Jakob I          10 Swim B'Ham YMCA-SE     50.15      52.08   11  

  9 Glotov, Ivan D             9 AUB-SE                    NT      52.86    9  

 10 Mackin, Sean               9 SWAT-MS                   NT      55.81    7  

 11 Faver, Kyle M             10 SWAT-MS                   NT      57.62    6  

 12 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT      58.02    5  

 13 Peters, Bryan C           10 PSL-SE                    NT      58.21    4  

 14 Middleton, Trey T          9 DAQ-GA                    NT    1:06.49    3  

 

Event 38  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                  33.39      31.79   20  

  2 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE                 33.77      31.94   17  

  3 Hill, Joseph L            12 AUB-SE                 34.25      33.37   16  

  4 Deliyiannis, Mihalis      11 SA-GA                     NT      35.37   15  

  5 Steele, Sam D             12 HBT-SE                 36.99      35.97   14  

  6 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE                 36.82      36.00   13  

  7 Wong, Justin H            11 SA-GA                  39.10      36.41   12  

  8 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                  43.53      37.06   11  

  9 Stabler, Brady B          11 AUB-SE                 54.17      38.50    9  

 10 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE                 45.70      38.67    7  

 11 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE                 43.08      39.37    6  

 12 Crouse, Mark M            12 AUB-SE                 43.97      39.43    5  

 13 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT      42.18    4  

 14 Emmett, Tony D            11 AUB-SE                    NT      42.63    3  

 15 Rester, Haydn L           11 CTA-SE                    NT      42.78    2  

 16 Thames, Christopher S     11 UN-GA                  46.01      42.95    1  

 17 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                     NT      43.41  

 18 Whitmoyer, Drew R         11 SA-GA                  55.55      43.91  

 19 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE                 46.05      43.95  

 20 Hernandez, Jake D         11 PSL-SE                    NT      45.07  

 21 Andrews, Harrison D       12 PSL-SE                 55.82      45.56  

 22 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE                 44.17      46.06  

 23 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE                 47.59      48.03  

 24 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE                 59.85      50.36  

 

Event 39  Girls 8 & Under 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Cohen, Emma Claire C       8 SA-GA                1:54.55    1:38.74   20  

  2 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE               1:56.62    1:39.28   17  

  3 Alpe, Lillee C             7 SWAT-MS                   NT    2:12.22   16  

 -- Nestler, Jule              8 CTA-SE               2:28.57         DQ  

 

Event 39  Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Smith, Nicole D           10 HBT-SE               1:27.73    1:20.55   20  

  2 Harris, Jewels A          10 CTA-SE               1:20.90    1:22.57   17  

  3 Steele, Molly L           10 HBT-SE               1:25.00    1:29.34   16  

  4 Porter, Hollie            10 UN-SE                1:32.95    1:30.46   15  

  5 Van Norman, Claire E      10 SA-GA                1:46.92    1:34.09   14  

  6 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE                    NT    1:34.38   13  

  7 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE               1:28.00    1:34.99   12  

  8 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE               1:44.84    1:35.56   11  

  9 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE               1:40.96    1:35.97    9  

 10 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE               1:38.96    1:37.30    7  

 11 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE               1:46.21    1:37.57    6  

 12 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                     NT    1:37.84    5  

 13 Dwier, Christina S        10 SA-GA                     NT    1:38.10    4  

 14 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE               1:45.00    1:38.37    3  

 15 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT    1:38.66    2  

 16 Carden, Courtney E        10 SA-GA                     NT    1:39.14    1  

 17 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE               1:52.33    1:39.78  

 18 Ferenchik, Haylee F       10 SA-GA                     NT    1:41.39  

 19 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                1:52.73    1:42.63  

 20 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE               1:53.29    1:45.54  

 21 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT    1:46.26  

 22 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:46.48  

 23 King, Erin M               9 AUB-SE                    NT    1:46.94  

 24 Rice, Caroline M          10 HBT-SE               1:35.00    1:47.56  

 25 Carter, Anna Kate K        9 AUB-SE               2:16.94    1:48.05  

 26 Foster, Mariah F           9 AUB-SE                    NT    1:50.80  

 27 Daniel, Weslee P           9 AUB-SE                    NT    1:51.16  

 28 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                2:00.60    1:53.22  

 29 Humphries, Akilah P       10 PSL-SE               1:56.59    1:58.53  

 30 Fleming, Kayla            10 PSL-SE                    NT    2:01.65  

 31 O'Day, Caitlin E          10 SA-GA                     NT    2:06.65  

 32 Patterson, Beth E          9 UN-SE                     NT    2:20.48  

 

Event 39  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                1:13.51    1:13.76   20  

  2 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE               1:24.41    1:17.26   17  

  3 Young, Ariana             12 UN-SE                1:17.18    1:17.92   16  

  4 Brown, Madison K          12 PSL-SE               1:24.58    1:20.56   15  

  5 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE               1:30.96    1:22.91   14  

  6 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                1:25.91    1:22.97   13  

  7 Xin, Lingyi               11 SA-GA                1:27.90    1:24.03   12  

  8 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                     NT    1:26.65   11  

  9 Harri, Angie              11 SWAT-MS              1:29.78    1:27.78    9  

 10 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE               1:33.34    1:28.89    7  

 11 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                1:30.50    1:30.39    6  

 12 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE               1:26.00    1:30.52    5  

 13 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE               1:40.13    1:30.90    4  

 14 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE               1:31.93    1:31.75    3  

 15 Horne, Ally C             11 SA-GA                     NT    1:32.23    2  

 16 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE               1:34.55    1:32.69    1  

 17 Kimble, Jenna M           12 SA-GA                     NT    1:34.38  

 18 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS              1:35.36    1:34.66  

 19 Smith, Brennan C          12 AUB-SE                    NT    1:34.86  

 20 Horne, Bri L              11 SA-GA                1:43.16    1:34.87  

 21 Faver, Kacey M            11 SWAT-MS                   NT    1:36.00  

 22 Eidson, Riley B           12 AUB-SE               1:45.37    1:36.65  

 23 Hooker, Anna M            11 AUB-SE               2:13.07    1:39.04  

 24 Weaver, Savannah D        12 PSL-SE               2:02.82    1:42.69  

 25 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                     NT    1:46.15  

 26 Swindle, Elise K          12 HBT-SE               2:07.15    1:47.02  

 27 Williams, Lauren G        11 AUB-SE                    NT    1:55.07  

 28 Alpe, Logan M             11 SWAT-MS                   NT    1:57.02  

 29 Debold, Dahkota R         12 PSL-SE                    NT    2:08.34  

 30 Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT    2:08.90  

 31 Dills, Jera D             12 AUB-SE                    NT    2:10.80  

 

Event 40  Boys 8 & Under 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dawidowicz, Ethan C        8 SA-GA                1:51.30    1:41.48   20  

  2 Chandler, Garrison Q       8 AUB-SE                    NT    1:48.72   17  

  3 Alexander, Carson C        7 AUB-SE                    NT    1:58.63   16  

  4 Kinsaul, Sam H             8 AUB-SE                    NT    2:01.11   15  

 -- Kor, Emre H                7 AUB-SE                    NT         DQ  

 -- Chandler, Beckett W        7 AUB-SE                    NT         DQ  

 

Event 40  Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:23.63    1:21.89   20  

  2 Walker, Max               10 DAQ-GA               1:35.22    1:28.16   17  

  3 Myers, Joshua A           10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:52.25    1:37.13   16  

  4 Faver, Kyle M             10 SWAT-MS                   NT    1:40.26   15  

  5 Middleton, Trey T          9 DAQ-GA                    NT    1:44.21   14  

  6 Carbone, Jared J          10 SA-GA                     NT    1:46.82   13  

  7 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS                   NT    1:48.08   12  

  8 Nestler, Joshua           10 CTA-SE               1:59.91    1:48.61   11  

  9 Mackin, Sean               9 SWAT-MS                   NT    1:53.72    9  

 10 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT    1:54.64    7  

 11 Peters, Bryan C           10 PSL-SE                    NT    1:55.34    6  

 12 Icimsoy, Jakob I          10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:59.84    1:55.90    5  

 

Event 40  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE               1:19.52    1:17.43   20  

  2 Steele, Sam D             12 HBT-SE                    NT    1:25.98   17  

  3 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE               1:25.20    1:26.71   16  

  4 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE               1:32.10    1:28.90   15  

  5 Thames, Christopher S     11 UN-GA                1:34.78    1:29.28   14  

  6 Stabler, Brady B          11 AUB-SE               2:00.81    1:30.56   13  

  7 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE               1:49.58    1:31.57   12  

  8 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE               1:36.67    1:31.63   11  

  9 Craig, Kyle P             12 SA-GA                1:22.78    1:33.46    9  

 10 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                     NT    1:34.31    7  

 11 Emmett, Tony D            11 AUB-SE                    NT    1:34.59    6  

 12 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT    1:36.29    5  

 13 Rester, Haydn L           11 CTA-SE               2:23.58    1:36.57    4  

 14 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE               1:48.54    1:37.32    3  

 15 Whitmoyer, Drew R         11 SA-GA                     NT    1:38.86    2  

 16 Andrews, Harrison D       12 PSL-SE                    NT    1:39.65    1  

 17 Hernandez, Jake D         11 PSL-SE                    NT    1:39.95  

 

Event 41  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Cohen, Emma Claire C       8 SA-GA                1:07.32      58.62   20  

  2 Nestler, Jule              8 CTA-SE               1:09.63      58.85   17  

  3 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE               1:05.95      59.50   16  

  4 Steele, Macy M             7 HBT-SE                    NT    1:19.71   15  

  5 Alpe, Lillee C             7 SWAT-MS                   NT    1:36.68   14  

 

Event 41  Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE                 49.01      44.87   20  

  2 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE                    NT      47.48   17  

  3 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE                 52.26      48.69   16  

  4 Rice, Caroline M          10 HBT-SE                 46.00      49.81   15  

  5 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      51.18   14  

  6 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT      51.78   13  

  7 Mazurek, Chloe H          10 SA-GA                  54.51      52.40   12  

  8 Van Norman, Claire E      10 SA-GA                  54.69      52.46   11  

  9 Colon, Jaqueline S         9 SA-GA                  45.14      52.55    9  

 10 Steele, Molly L           10 HBT-SE                 45.55      52.56    7  

 11 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE                 59.75      52.63    6  

 12 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE                 59.16      53.17    5  

 13 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                  58.52      53.93    4  

 14 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT      54.24    3  

 15 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE                 50.00      55.53    2  

 16 Ferenchik, Haylee F       10 SA-GA                  54.78      55.95    1  

 17 King, Erin M               9 AUB-SE                    NT      55.99  

 18 Fleming, Kayla            10 PSL-SE                    NT      56.98  

 19 Dussich, Georgia V        10 Swim B'Ham YMCA-SE     56.11      57.76  

 20 Humphries, Akilah P       10 PSL-SE                    NT      58.12  

 21 Carter, Anna Kate K        9 AUB-SE               1:07.62      59.54  

 22 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                1:02.49    1:00.32  

 23 O'Day, Caitlin E          10 SA-GA                     NT    1:00.77  

 24 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE               1:02.20    1:00.79  

 25 Foster, Mariah F           9 AUB-SE                    NT    1:05.24  

 26 Hutto, Eva E              10 CTA-SE                    NT    1:06.54  

 27 Daniel, Weslee P           9 AUB-SE                    NT    1:10.48  

 28 Patterson, Beth E          9 UN-SE                     NT    1:31.53  

 

Event 41  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Borders, Ronni L          12 AUB-SE                 36.72      36.02   20  

  2 Vickers, Laken P          12 SWAT-MS                38.98      36.58   17  

  3 Scott, Erin G             11 SA-GA                  40.86      38.91   16  

  4 Brown, Madison K          12 PSL-SE                 39.91      39.66   15  

  5 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                  44.57      41.48   14  

  6 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE     47.30      42.10   13  

  7 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                  43.26      42.75   12  

  8 Xin, Lingyi               11 SA-GA                  45.80      43.22   11  

  9 Malloch, Sarah            11 UN-SE                  47.16      44.99    9  

 10 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE                 49.29      46.41    7  

 11 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE                 44.00      46.65    6  

 12 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE                 50.73      47.43    5  

 13 Hooker, Anna M            11 AUB-SE                 56.24      47.91    4  

 14 Harri, Angie              11 SWAT-MS                48.81      48.01    3  

 15 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS                53.01      48.02    2  

 16 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                  51.95      48.34    1  

 17 Kimble, Jenna M           12 SA-GA                  50.01      48.38  

 18 Horne, Bri L              11 SA-GA                  52.54      49.32  

 19 Smith, Brennan C          12 AUB-SE                    NT      50.09  

 20 Weaver, Savannah D        12 PSL-SE                    NT      50.85  

 21 Horne, Ally C             11 SA-GA                  54.63      51.20  

 22 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE                 58.25      51.43  

 23 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA                 51.01      51.70  

 24 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                  59.56      52.19  

 25 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE                 54.58      52.35  

 26 Faver, Kacey M            11 SWAT-MS                   NT      54.02  

 27 Kruger, Rachel M          11 SA-GA                  58.98      54.83  

 28 Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT      58.52  

 29 Williams, Lauren G        11 AUB-SE                    NT      58.91  

 30 Debold, Dahkota R         12 PSL-SE                    NT    1:02.83  

 31 Alpe, Logan M             11 SWAT-MS                   NT    1:03.27  

 32 Dills, Jera D             12 AUB-SE                    NT    1:08.27  

 

Event 42  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dawidowicz, Ethan C        8 SA-GA                1:00.62      55.40   20  

  2 Alexander, Carson C        7 AUB-SE               1:17.96    1:02.80   17  

  3 Kor, Emre H                7 AUB-SE                    NT    1:12.42   16  

 -- Chandler, Beckett W        7 AUB-SE                    NT         DQ  

 -- Chandler, Garrison Q       8 AUB-SE                    NT         DQ  

 

Event 42  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Walker, Max               10 DAQ-GA                 53.33      51.32   20  

  2 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS                53.75      52.34   17  

  3 Carbone, Jared J          10 SA-GA                     NT      53.61   16  

  4 O'Sullivan, Matt K        10 PSL-SE                    NT      54.32   15  

  5 Glotov, Ivan D             9 AUB-SE                    NT      54.44   14  

  6 Nestler, Joshua           10 CTA-SE                 59.35      54.83   13  

  7 Faver, Kyle M             10 SWAT-MS                   NT      56.75   12  

  8 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT      58.22   11  

  9 Mackin, Sean               9 SWAT-MS                   NT    1:03.15    9  

 10 Peters, Bryan C           10 PSL-SE                    NT    1:08.37    7  

 11 Myers, Joshua A           10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:17.81    6  

 

Event 42  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Hill, Joseph L            12 AUB-SE                 40.09      38.86   20  

  2 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                  48.03      43.09   17  

  3 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE                 45.68      43.98   16  

  4 Wong, Justin H            11 SA-GA                  49.82      45.61   15  

  5 Duggan, Connor C          11 AUB-SE                 48.38      46.36   14  

  6 Craig, Kyle P             12 SA-GA                  56.91      48.29   13  

  7 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT      49.49   12  

  8 Andrews, Harrison D       12 PSL-SE                 54.97      49.67   11  

  9 Deliyiannis, Mihalis      11 SA-GA                     NT      49.91    9  

 10 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE                 55.27      50.50    7  

 11 Stabler, Brady B          11 AUB-SE               1:12.19      51.29    6  

 12 Hernandez, Jake D         11 PSL-SE                    NT      51.54    5  

 13 Delk, Taylor T            12 SA-GA                  41.94      53.44    4  

 14 Emmett, Tony D            11 AUB-SE                    NT      53.48    3  

 15 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE                 58.92      55.80    2  

 16 Rester, Haydn L           11 CTA-SE                    NT      56.91    1  

 17 Thames, Christopher S     11 UN-GA                1:03.75      59.69  

 18 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE               1:03.68    1:04.85  

 -- Crouse, Mark M            12 AUB-SE                 48.00         DQ  

 

Event 43  Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dowdle, Peyton P           8 AUB-SE               1:46.70    1:27.70   20  

  2 Cohen, Emma Claire C       8 SA-GA                1:52.48    1:37.19   17  

  3 Steele, Macy M             7 HBT-SE                    NT    1:46.00   16  

  4 Nestler, Jule              8 CTA-SE               2:14.12    1:55.56   15  

  5 Alpe, Lillee C             7 SWAT-MS                   NT    2:28.13   14  

 

Event 43  Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE               1:17.29    1:13.41   20  

  2 Smith, Nicole D           10 HBT-SE               1:18.21    1:13.94   17  

  3 Porter, Hollie            10 UN-SE                1:16.80    1:16.17   16  

  4 Dowdle, Hadley A          10 AUB-SE               1:20.39    1:16.39   15  

  5 Steele, Molly L           10 HBT-SE               1:16.66    1:18.34   14  

  6 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE               1:24.00    1:20.61   13  

  7 McCombs, Kenley E          9 AUB-SE               1:27.32    1:21.27   12  

  8 Dallas, Annie Frances F   10 AUB-SE               1:33.71    1:21.88   11  

  9 Williamson, Abigail R      9 HBT-SE               1:28.99    1:22.05    9  

 10 Carden, Courtney E        10 SA-GA                     NT    1:22.46    7  

 11 Kullmann, Leonie          10 CTA-SE                    NT    1:22.85    6  

 12 Hassett, Rachel L         10 AUB-SE               1:36.21    1:22.90    5  

 13 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE               1:23.00    1:23.73    4  

 14 McGinty, Anna Kate K      10 AUB-SE                    NT    1:24.05    3  

 15 Mazurek, Chloe H          10 SA-GA                1:20.53    1:24.81    2  

 16 Dease, Madelyn I           9 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:25.22    1  

 17 Ferenchik, Haylee F       10 SA-GA                     NT    1:26.07  

 18 Sweeney, Tegan R           9 SA-GA                1:34.56    1:26.27  

 19 Dwier, Christina S        10 SA-GA                     NT    1:26.29  

 20 Ingle, Bailey A           10 HBT-SE               1:28.00    1:27.27  

 21 Middleton, Leah A         10 DAQ-GA                    NT    1:29.33  

 22 Dussich, Georgia V        10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:30.09    1:29.57  

 23 Alexander, Sydney G       10 AUB-SE               1:34.33    1:30.53  

 24 Humphries, Akilah P       10 PSL-SE               1:35.66    1:30.63  

 25 Antonacci, Payton E        9 BWB-SE               1:47.49    1:30.72  

 26 Rice, Caroline M          10 HBT-SE               1:25.55    1:30.99  

 27 Foster, Mariah F           9 AUB-SE                    NT    1:31.88  

 28 Fleming, Kayla            10 PSL-SE                    NT    1:33.39  

 29 Ryals, Crossan C          10 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:34.44  

 30 Daniel, Weslee P           9 AUB-SE                    NT    1:35.34  

 31 King, Erin M               9 AUB-SE                    NT    1:35.62  

 32 Carter, Anna Kate K        9 AUB-SE               2:00.52    1:36.16  

 33 Horne, Kami A              9 SA-GA                     NT    1:37.01  

 34 O'Day, Caitlin E          10 SA-GA                     NT    1:40.71  

 35 Cantrell, Jillian B        9 UN-SE                1:39.85    1:47.19  

 36 Patterson, Beth E          9 UN-SE                     NT    1:57.36  

 37 Hutto, Eva E              10 CTA-SE                    NT    2:11.37  

 

Event 43  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McInerny, Haley B         12 SA-GA                1:05.82    1:05.29   20  

  2 Sweeney, Devan M          11 SA-GA                1:13.69    1:07.52   17  

  3 Brown, Madison K          12 PSL-SE               1:10.89    1:08.02   16  

  4 Scott, Erin G             11 SA-GA                1:09.84    1:08.12   15  

  5 Borders, Ronni L          12 AUB-SE               1:14.60    1:09.12   14  

  6 Chambliss, Sarah Dalton   11 PSL-SE               1:17.11    1:09.55   13  

  7 Fish, Emma C              12 SA-GA                     NT    1:10.00   12  

  8 Roy, Sophie G             12 SA-GA                1:14.54    1:11.11   11  

  9 Young, Ariana             12 UN-SE                1:13.36    1:11.60    9  

 10 Vickers, Laken P          12 SWAT-MS              1:15.63    1:12.03    7  

 11 Cohen, Madeline F         11 SA-GA                1:15.53    1:12.27    6  

 12 Xin, Lingyi               11 SA-GA                1:17.91    1:13.60    5  

 13 Pudner, Susanna C         11 AUB-SE               1:15.90    1:13.62    4  

 14 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE               1:14.13    1:14.04    3  

 15 Donnelly, Kiarra E        12 SA-GA                1:28.21    1:14.72    2  

 16 Johnson, Olivia K         12 SA-GA                1:17.37    1:16.09    1  

 17 Otondo, Alessandra S      11 SWAT-MS              1:27.31    1:18.20  

 18 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE               1:17.00    1:18.37  

 19 Cunningham, Rachel B      11 Swim B'Ham YMCA-SE   1:24.81    1:18.84  

 20 Schuster, Maddie N        12 AUB-SE               1:22.63    1:19.40  

 21 Harri, Angie              11 SWAT-MS              1:27.46    1:19.51  

 22 Smith, Brennan C          12 AUB-SE                    NT    1:19.79  

 23 Kimble, Jenna M           12 SA-GA                1:26.20    1:19.95  

 24 Horne, Ally C             11 SA-GA                1:24.97    1:20.28  

 25 Antonacci, Sammie A       11 BWB-SE               1:17.44    1:20.39  

 26 Hooker, Anna M            11 AUB-SE               1:46.55    1:25.14  

 27 Eidson, Riley B           12 AUB-SE               1:35.47    1:27.78  

 28 Rigsby, Emma F            11 HBT-SE               1:32.67    1:27.90  

 29 Swindle, Elise K          12 HBT-SE               1:38.64    1:28.23  

 30 Malloch, Sarah            11 UN-SE                1:26.53    1:28.99  

 31 Horne, Bri L              11 SA-GA                1:35.28    1:29.44  

 32 Faver, Kacey M            11 SWAT-MS                   NT    1:30.23  

 33 Ingmire, Maddy L          11 SA-GA                     NT    1:31.25  

 34 Rifkin, Tara E            11 SA-GA                     NT    1:31.81  

 35 Kruger, Rachel M          11 SA-GA                1:34.41    1:33.49  

 36 Weaver, Savannah D        12 PSL-SE                    NT    1:33.59  

 37 Williams, Lauren G        11 AUB-SE               2:04.53    1:37.10  

 38 Debold, Dahkota R         12 PSL-SE                    NT    1:46.56  

 39 Alpe, Logan M             11 SWAT-MS                   NT    1:46.82  

 40 Dills, Jera D             12 AUB-SE                    NT    1:50.47  

 41 Wikle, Katie R            11 AUB-SE                    NT    1:52.98  

 

Event 44  Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Chandler, Garrison Q       8 AUB-SE                    NT    1:30.83   20  

  2 Dawidowicz, Ethan C        8 SA-GA                1:35.82    1:31.70   17  

  3 Alexander, Carson C        7 AUB-SE               2:19.49    1:45.72   16  

  4 Kinsaul, Sam H             8 AUB-SE               2:13.13    1:51.20   15  

  5 Kor, Emre H                7 AUB-SE                    NT    1:56.97   14  

  6 Chandler, Beckett W        7 AUB-SE                    NT    2:40.59   13  

 

Event 44  Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McKeen, Sadler S          10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:15.66    1:10.61   20  

  2 Myers, Joshua A           10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:32.07    1:23.89   17  

  3 Nestler, Joshua           10 CTA-SE               1:43.11    1:26.83   16  

  4 Icimsoy, Jakob I          10 Swim B'Ham YMCA-SE   1:35.42    1:31.31   15  

  5 Carbone, Jared J          10 SA-GA                     NT    1:33.33   14  

  6 Vickers, Cade C            9 SWAT-MS              1:42.14    1:33.67   13  

  7 Glotov, Ivan D             9 AUB-SE                    NT    1:34.41   12  

  8 Scott, Dylan J             9 SA-GA                1:55.60    1:34.97   11  

  9 Faver, Kyle M             10 SWAT-MS                   NT    1:37.17    9  

 10 Mackin, Sean               9 SWAT-MS                   NT    1:37.43    7  

 11 Cheong, Denny              9 AUB-SE                    NT    1:38.22    6  

 12 O'Sullivan, Matt K        10 PSL-SE                    NT    1:40.72    5  

 13 Peters, Bryan C           10 PSL-SE                    NT    1:41.52    4  

 

Event 44  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                1:05.29    1:01.74   20  

  2 Mazurek, Tyler J          12 SA-GA                1:04.76    1:03.95   17  

  3 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE               1:15.10    1:07.80   16  

  4 Hill, Joseph L            12 AUB-SE               1:09.90    1:09.21   15  

  5 Woodfield, Carter B       12 SA-GA                1:18.95    1:09.73   14  

  6 Steele, Sam D             12 HBT-SE               1:08.10    1:10.88   13  

  7 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE               1:14.75    1:11.36   12  

  8 Crouse, Mark M            12 AUB-SE               1:18.83    1:11.92   11  

  9 McKenzie, Jack P          11 CTA-SE               1:16.46    1:13.08    9  

 10 Wong, Justin H            11 SA-GA                1:20.22    1:14.85    7  

 11 Stabler, Brady B          11 AUB-SE               1:32.03    1:15.43    6  

 12 McDougal, Caleb J         12 PSL-SE               1:25.26    1:17.13    5  

 13 Kobzyev, Kyrylo O         12 AUB-SE               1:22.55    1:17.30    4  

 14 Hernandez, Jake D         11 PSL-SE                    NT    1:18.13    3  

 15 Padgett, Daniel R         11 AUB-SE               1:21.69    1:18.76    2  

 16 Craig, Kyle P             12 SA-GA                1:40.64    1:20.03    1  

 17 Thames, Christopher S     11 UN-GA                1:29.60    1:20.58  

 18 Dickerson, Ben J          12 SA-GA                     NT    1:20.59  

 19 Andrews, Harrison D       12 PSL-SE               1:26.72    1:20.67  

 20 Deliyiannis, Mihalis      11 SA-GA                     NT    1:21.36  

 21 Duggan, Connor C          11 AUB-SE               1:24.24    1:21.40  

 22 Zumbiel, Samuel G         12 AUB-SE               1:31.12    1:22.51  

 23 Emmett, Tony D            11 AUB-SE                    NT    1:23.40  

 24 Rester, Haydn L           11 CTA-SE               2:22.22    1:24.73  

 25 Suna, Dylan W             11 DAQ-GA                    NT    1:24.82  

 26 Kinsaul, Larsen J         11 AUB-SE               1:29.00    1:26.02  

 27 Whitmoyer, Drew R         11 SA-GA                     NT    1:26.88  

 

Event 45  Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Harris, Jewels A          10 CTA-SE               5:25.19    5:18.62   20  

  2 Osborn, Peyton M          10 CTA-SE               5:33.42    5:28.40   17  

  3 Smith, Nicole D           10 HBT-SE               5:48.58    5:43.04   16  

  4 Crabtree, Lauren E         9 HBT-SE               6:15.00    6:13.49   15  

  5 Lebo, Rachel A            10 HBT-SE               6:18.99    6:32.04   14  

 

Event 45  Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Roy, Sophie G             12 SA-GA                5:08.13    5:07.45   20  

  2 VanLandingham, Kylie B    11 HBT-SE               6:10.00    5:54.64   17  

  3 Brown, Mackenzie K        11 PSL-SE               6:13.62    5:59.49   16  

  4 Chambliss, Lauren E       11 PSL-SE               6:13.52    6:01.73   15  

  5 Athanassiades, Katherine  12 DAQ-GA               6:18.12    6:51.78   14  

 

Event 46  Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Yang, Kent B              12 SA-GA                4:49.23    4:48.73   20  

  2 Mazurek, Tyler J          12 SA-GA                4:59.93    5:03.92   17  

  3 Clutts, Peyton P          12 HBT-SE               5:42.85    5:19.84   16  

  4 Hill, Joseph L            12 AUB-SE               5:23.16    5:23.31   15  

  5 Alfano, John Michael M    12 HBT-SE               5:42.54    5:23.36   14  

  6 Steele, Sam D             12 HBT-SE               5:22.00    5:40.14   13  

  7 Duggan, Connor C          11 AUB-SE               6:04.70    5:57.66   12  

 

Event 47  Girls 13 & Over 200 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Roy, Taylor F             16 SA-GA                2:04.46    2:09.80  

  2 Treible, Julia C          18 SA-GA                2:06.86    2:10.53  

  3 Creed, Sommers A          16 SA-GA                2:05.28    2:10.54  

  4 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                2:09.06    2:11.93  

  5 White, Rainey L           18 HBT-SE               2:08.13    2:12.39  

  6 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               2:11.98    2:13.72  

  7 Gouge, Kelsey E           16 SA-GA                2:12.43    2:14.15  

  8 King, Mary Elizabeth      16 SA-GA                2:11.24    2:14.39  

  9 Bell, Caitlin G           16 SA-GA                2:11.65    2:14.64  

 10 Young, Kreable A          17 HBT-SE               2:17.06    2:14.97  

 11 Peters, Madison L         17 SA-GA                2:12.93    2:15.08  

 12 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE               2:18.87    2:15.47  

 13 Ruedt, Savannah E         14 SA-GA                2:16.71    2:15.64  

 14 Horton, Madison A         15 SA-GA                2:14.94    2:15.68  

 15 Jones, Lydia W            14 SA-GA                2:10.98    2:15.72  

 16 Saint, Liz L              17 SA-GA                2:14.82    2:17.32  

 17 Breaux, Elise F           14 SA-GA                2:15.11    2:17.91  

 18 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               2:13.44    2:17.92  

 19 Kurke, Julianne M         15 SA-GA                2:17.40    2:18.28  

 20 Walsh, Lida E             16 SA-GA                2:17.23    2:18.60  

 21 Sills, Ellie H            14 SA-GA                2:28.73    2:18.87  

 22 Redmond, Sara K           15 SA-GA                2:24.87    2:18.96  

 23 Finkle, Caroline K        14 SA-GA                2:26.11    2:19.18  

 24 Smith, Ali C              16 HBT-SE               2:18.16    2:20.25  

 25 Long, Savannah S          15 SA-GA                2:16.00    2:20.66  

 26 Freeman, Elizabeth E      16 SA-GA                2:15.16    2:20.93  

 27 Muller, Rachel A          14 SA-GA                2:15.05    2:21.15  

 28 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                2:18.98    2:21.32  

 28 Erickson, Devon L         14 SA-GA                2:19.31    2:21.32  

 30 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                2:24.04    2:21.63  

 31 Selden, Dru D             18 HBT-SE               2:22.49    2:21.72  

 32 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               2:13.76    2:22.30  

 33 Lash, Emily J             16 SA-GA                2:17.59    2:22.35  

 34 Pitts, Caroline W         16 SA-GA                2:13.36    2:22.53  

 35 Albrecht, Nicole C        16 SA-GA                2:20.86    2:22.54  

 36 Allen, Sara C             17 SA-GA                2:22.88    2:23.50  

 37 Leary, Mary K             15 SA-GA                2:25.40    2:23.60  

 38 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               2:27.21    2:23.61  

 39 Jones, Aubrey L           13 SA-GA                2:20.84    2:23.69  

 40 Jackson, Jordan           18 SA-GA                     NT    2:23.74  

 41 Shook, Mattie M           15 SA-GA                2:33.24    2:23.85  

 42 Molnar, Megan K           16 AUB-SE               2:19.13    2:24.04  

 43 Kelly, Annie K            15 SA-GA                2:22.42    2:24.07  

 44 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                2:31.26    2:24.40  

 45 Judson, Hadley E          16 SA-GA                2:27.64    2:25.48  

 46 Bagent, Erin C            15 SA-GA                2:29.35    2:25.73  

 47 Sher, Roxanne M           14 SA-GA                2:28.77    2:25.80  

 48 Riel, Margaret V          17 SA-GA                2:20.72    2:25.97  

 49 Frandsen, Kayla A         15 SA-GA                2:23.53    2:26.02  

 50 Clark, Hannah A           15 SA-GA                2:24.98    2:26.23  

 51 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               2:18.72    2:26.28  

 52 Sensenbrenner, Kaitlin L  14 SA-GA                2:32.20    2:26.35  

 53 Dodero, Megan M           17 SA-GA                2:20.80    2:26.48  

 54 Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE   2:26.31    2:26.68  

 55 Schroeder, Sydney E       16 SA-GA                2:17.00    2:26.89  

 56 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               2:21.96    2:27.09  

 57 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               2:31.22    2:27.13  

 58 Wrolson, Maddie A         14 SA-GA                2:17.44    2:27.23  

 59 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                2:23.71    2:27.52  

 60 Clark, Olivia M           13 SA-GA                2:29.63    2:27.53  

 61 Toth, Bailey A            14 SA-GA                2:29.12    2:27.72  

 62 Tangen, Katie M           14 SA-GA                2:29.69    2:27.84  

 63 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE   2:38.75    2:28.08  

 64 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               2:30.98    2:28.50  

 65 Phillips, Brooke B        14 SA-GA                2:29.46    2:28.71  

 66 Gagen, Nicole Y           16 UN-GA                2:23.63    2:28.73  

 67 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                     NT    2:28.82  

 68 Wheeler, Brooke A         17 SA-GA                2:27.03    2:29.03  

 69 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                2:29.17    2:29.20  

 70 Gibson, Madison G         14 SA-GA                2:33.36    2:29.82  

 71 Finn, Mary M              16 UN-GA                2:22.94    2:30.69  

 72 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                2:26.74    2:31.25  

 73 Hogan, Lindsay M          15 SA-GA                2:32.89    2:31.83  

 74 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                2:49.24    2:33.29  

 75 Hamilton, Lucy C          14 CTA-SE               2:46.94    2:33.32  

 76 Harri, Adina              14 SWAT-MS              2:30.57    2:33.72  

 77 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE               2:30.00    2:34.00  

 78 Cobb, Catie L             16 HBT-SE               2:24.00    2:34.15  

 79 Downs, Maddie E           14 SA-GA                2:33.28    2:36.22  

 80 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT    2:36.56  

 81 Giacobbe, Katie A         15 SA-GA                2:30.00    2:36.71  

 82 Gagen, Margot D           14 UN-GA                2:26.92    2:36.89  

 83 Porter, Patrice P         15 UN-SE                2:12.49    2:37.19  

 83 Schiavinato, Marah E      14 SA-GA                     NT    2:37.19  

 85 Young, May A              15 HBT-SE               2:34.87    2:39.62  

 86 Quire, Hannah D           13 SA-GA                2:52.16    2:40.23  

 87 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE                    NT    2:40.94  

 88 Guy, Kayla R              15 SA-GA                2:38.06    2:41.42  

 89 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE               2:54.18    2:42.07  

 90 Cowper, Emily E           13 AUB-SE               2:45.76    2:42.58  

 91 Miller, Delaney D         14 UN-SE                2:37.97    2:42.86  

 92 Camp, Victoria S          13 CTA-SE               2:41.99    2:43.35  

 93 Duren, Kaitlyn N          13 CTA-SE               2:50.78    2:44.18  

 94 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                2:55.83    2:45.69  

 95 Macrina, Caitlin M        14 SA-GA                3:01.55    2:46.43  

 96 Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT    2:46.53  

 97 Scharles, Madison E       13 TNT-SE                    NT    2:47.44  

 98 Brooks, Danielle D        13 SA-GA                     NT    2:47.83  

 99 Steele, Madison M         14 HBT-SE                    NT    2:52.04  

100 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                2:51.62    2:52.84  

101 Dover, Rachel             14 UN-SE                3:00.31    2:57.64  

102 Brown, Macy K             16 PSL-SE               3:08.72    2:59.72  

103 Aziz, Caroline H          13 SA-GA                3:02.00    3:01.99  

104 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT    3:18.32  

105 Tourigny, Julie L         17 UN-SE                3:17.87    3:24.75  

 

Event 48  Boys 13 & Over 200 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Freeman, Will R           18 SA-GA                1:55.86    1:59.18  

  2 Sweeney, Conor M          17 SA-GA                1:53.68    1:59.51  

  3 Lowry, Mac D              17 AUB-SE               1:54.72    1:59.80  

  4 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                1:56.08    2:04.40  

  5 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               2:02.01    2:04.45  

  6 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE               2:04.48    2:04.98  

  7 Reul, Cody M              15 SA-GA                2:13.14    2:05.03  

  8 Swan, Stephen R           20 UN-GA                     NT    2:05.21  

  9 Brooks, Powell P          14 SA-GA                2:06.63    2:07.79  

 10 Anderson, Will C          15 TNT-SE               2:11.49    2:08.85  

 11 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               2:12.18    2:09.14  

 12 Salyers, Nicholas D       16 SA-GA                2:12.49    2:09.43  

 13 Bond, Andy J              16 SWAT-MS              2:09.22    2:09.53  

 14 Rabstejnek, Alan J        15 SA-GA                2:14.40    2:09.76  

 15 Nguyen, Thomas Y          17 SA-GA                2:17.11    2:09.87  

 16 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              2:12.12    2:10.12  

 17 Talley, JT A              16 DAQ-GA               2:03.51    2:10.29  

 18 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                2:18.49    2:10.42  

 19 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA               2:03.24    2:10.44  

 20 Gross, Brandon M          13 SA-GA                2:30.98    2:10.49  

 21 Correro, Michael A        16 HBT-SE               2:12.76    2:10.50  

 22 Dodero, Jonathan A        15 SA-GA                2:10.42    2:11.19  

 23 Coggin, Kody J            16 AUB-SE               2:03.71    2:11.27  

 24 Clutts, Finley F          14 HBT-SE               2:11.21    2:11.81  

 25 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                2:07.09    2:11.86  

 26 Hall, Shelby R            15 HBT-SE               2:08.04    2:12.08  

 27 Withers, Palmer P         17 SA-GA                2:12.70    2:12.19  

 28 Beri, Jonah N             14 SA-GA                2:18.99    2:12.58  

 29 Tarantino, Ross M         13 SA-GA                2:18.27    2:13.51  

 30 Sweeney, Keenan C         14 SA-GA                2:04.39    2:13.70  

 31 Price, Carter C           17 SA-GA                2:03.70    2:13.74  

 31 Brooks, Austin A          16 SA-GA                     NT    2:13.74  

 33 Goelz, Austin W           15 SA-GA                2:06.57    2:14.13  

 34 Mallard, Kevin A          14 SA-GA                2:21.10    2:14.24  

 35 Parker, Henry T           15 SA-GA                2:29.52    2:15.24  

 36 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA               2:03.41    2:15.43  

 37 Neas, Brandon R           15 SA-GA                2:16.18    2:15.83  

 38 Richards, Brad D          15 SA-GA                2:16.12    2:16.25  

 39 Nguyen, Dustin A          15 SA-GA                2:27.70    2:16.91  

 40 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:17.33  

 41 Aziz, Sam M               16 SA-GA                2:12.23    2:18.10  

 42 Howard, Robert C          13 AUB-SE               2:19.38    2:18.30  

 43 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA               2:20.06    2:18.34  

 44 Brannon, Todd C           15 SA-GA                2:34.45    2:18.45  

 45 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE               2:21.89    2:19.06  

 46 Holmquist, Erick A        16 SA-GA                2:15.78    2:19.11  

 47 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               2:25.65    2:19.18  

 48 Orr, Basil M              14 SA-GA                2:30.00    2:19.57  

 49 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                2:24.78    2:19.61  

 50 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               2:22.52    2:20.37  

 51 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                2:19.13    2:20.45  

 52 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               2:21.18    2:21.38  

 53 Bruce, Travis J           14 SA-GA                2:42.03    2:21.88  

 54 Jones, Nathan S           15 SA-GA                2:21.34    2:21.96  

 55 Leonard, Patrick W        13 SA-GA                2:32.09    2:22.16  

 56 Bhiwandiwalla, Rehan P    16 SA-GA                2:20.67    2:23.03  

 57 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                2:46.16    2:23.12  

 58 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               2:31.96    2:24.65  

 59 Bond, Adam H              13 SWAT-MS              2:33.69    2:24.97  

 60 Oertley, Jacob L          14 SA-GA                     NT    2:25.48  

 61 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                2:27.86    2:26.83  

 62 Jordan, Dylan M           17 SA-GA                2:20.98    2:27.15  

 63 Utesch, Phillip K         13 SA-GA                2:35.95    2:29.30  

 64 Steltenpohl, Greg F       16 AUB-SE               2:24.05    2:29.46  

 65 Boles, Simon A            14 TNT-SE               3:08.56    2:32.36  

 66 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT    2:38.59  

 67 Laflamme, Charles P       13 SA-GA                2:47.55    2:39.67  

 68 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:49.54  

 69 Bailey, Austin B          14 SA-GA                     NT    2:51.20  

 70 Hernandez, Trace W        13 PSL-SE                    NT    2:59.08  

 71 Reeves, Sam L             13 UN-SE                2:54.93    3:00.50  

 72 Woodward, Joshua E        13 PSL-SE                    NT    3:19.45  

 

Event 49  Girls 13 & Over 100 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Dillette, Alana K         22 AUB-SE               1:02.69    1:06.08  

  2 Dudley, Rachael K         16 SA-GA                1:02.91    1:06.94  

  3 White, Rainey L           18 HBT-SE               1:03.02    1:06.97  

  4 Sills, Ellie H            14 SA-GA                1:06.16    1:08.03  

  5 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                1:06.15    1:08.20  

  6 Jones, Lydia W            14 SA-GA                1:04.95    1:08.28  

  7 Peters, Madison L         17 SA-GA                1:07.62    1:08.81  

  8 Smith, Ali C              16 HBT-SE               1:07.98    1:08.85  

  9 Freeman, Elizabeth E      16 SA-GA                1:04.19    1:09.20  

 10 Redmond, Sara K           15 SA-GA                1:11.65    1:09.53  

 11 King, Mary Elizabeth      16 SA-GA                1:06.31    1:09.56  

 12 Roy, Taylor F             16 SA-GA                1:06.87    1:09.59  

 13 Gouge, Kelsey E           16 SA-GA                1:08.51    1:09.62  

 14 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               1:05.58    1:09.75  

 15 Jackson, Jordan           18 SA-GA                     NT    1:09.87  

 16 Shook, Mattie M           15 SA-GA                1:14.55    1:10.29  

 17 Finkle, Caroline K        14 SA-GA                1:13.00    1:10.64  

 18 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE               1:08.23    1:12.13  

 19 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:37.25    1:12.14  

 20 Saint, Liz L              17 SA-GA                1:10.25    1:12.26  

 21 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               1:07.76    1:12.35  

 22 Erickson, Devon L         14 SA-GA                1:08.67    1:12.39  

 23 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                1:21.07    1:13.25  

 24 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                1:14.94    1:13.33  

 25 Brooks, Danielle D        13 SA-GA                     NT    1:13.35  

 26 Cobb, Catie L             16 HBT-SE               1:13.00    1:13.37  

 27 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                1:13.57    1:13.40  

 28 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               1:11.59    1:13.56  

 29 Long, Savannah S          15 SA-GA                1:11.79    1:13.57  

 30 Muller, Rachel A          14 SA-GA                1:08.24    1:13.96  

 31 Molnar, Megan K           16 AUB-SE               1:13.97    1:14.14  

 32 Ryberg, Chandler C        15 SA-GA                1:14.95    1:14.21  

 33 Young, Kreable A          17 HBT-SE               1:10.99    1:14.76  

 34 Selden, Dru D             18 HBT-SE               1:17.85    1:14.78  

 35 Grover, Katie R           14 SA-GA                1:17.48    1:14.80  

 36 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                1:14.15    1:15.02  

 37 Leary, Mary K             15 SA-GA                1:09.35    1:15.06  

 38 Gibson, Madison G         14 SA-GA                1:16.85    1:15.23  

 39 Schroeder, Sydney E       16 SA-GA                1:11.00    1:15.43  

 40 Allen, Sara C             17 SA-GA                1:10.21    1:15.44  

 41 Bagent, Erin C            15 SA-GA                1:17.21    1:15.50  

 42 Lash, Emily J             16 SA-GA                1:16.12    1:15.52  

 43 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               1:15.19    1:15.54  

 44 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               1:19.84    1:15.61  

 45 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               1:19.29    1:15.71  

 46 Spanjers, Janelle E       16 SA-GA                1:18.81    1:15.75  

 47 Wheeler, Brooke A         17 SA-GA                1:16.50    1:15.87  

 48 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               1:12.01    1:15.90  

 49 Breaux, Elise F           14 SA-GA                1:13.85    1:16.32  

 50 Smith, Allison R          13 HBT-SE               1:17.75    1:16.78  

 51 Kelly, Annie K            15 SA-GA                1:12.00    1:17.01  

 52 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                1:08.70    1:17.56  

 53 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE               1:15.00    1:17.80  

 54 Hogan, Lindsay M          15 SA-GA                1:15.81    1:17.86  

 55 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               1:17.10    1:17.95  

 56 Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT    1:18.03  

 57 Judson, Hadley E          16 SA-GA                1:19.24    1:18.26  

 57 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                1:36.31    1:18.26  

 59 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                1:29.75    1:18.53  

 60 Frandsen, Kayla A         15 SA-GA                1:21.78    1:18.82  

 61 Porter, Patrice P         15 UN-SE                1:13.78    1:19.19  

 62 Sher, Roxanne M           14 SA-GA                1:24.37    1:19.37  

 63 Finn, Mary M              16 UN-GA                1:11.09    1:19.52  

 64 Clark, Olivia M           13 SA-GA                1:27.95    1:20.36  

 65 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                1:23.39    1:20.57  

 66 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                1:24.29    1:21.01  

 67 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                1:19.34    1:23.32  

 68 Hicks, Jeorgia            14 UN-SE                1:20.62    1:23.77  

 69 Duren, Kaitlyn N          13 CTA-SE               1:29.32    1:24.02  

 70 Young, May A              15 HBT-SE               1:23.16    1:24.36  

 71 Tangen, Katie M           14 SA-GA                1:26.77    1:26.86  

 72 Raicik, Nicole A          13 SA-GA                     NT    1:27.59  

 73 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE                    NT    1:27.65  

 74 Hamilton, Lucy C          14 CTA-SE               1:44.04    1:28.79  

 75 Schiavinato, Marah E      14 SA-GA                     NT    1:28.94  

 76 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                     NT    1:29.29  

 77 Quire, Hannah D           13 SA-GA                     NT    1:30.04  

 78 Hand, Sabrina D           14 SA-GA                     NT    1:32.11  

 79 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT    1:33.89  

 80 Scharles, Madison E       13 TNT-SE               2:38.79    1:35.84  

 81 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE                    NT    1:38.17  

 82 Steele, Madison M         14 HBT-SE                    NT    1:42.57  

 -- Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:20.57         DQ  

 

Event 50  Boys 13 & Over 100 LC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Lowry, Mac D              17 AUB-SE                 59.82    1:00.36  

  2 Parker, Henry T           15 SA-GA                1:06.69    1:00.81  

  3 Freeman, Will R           18 SA-GA                1:03.60    1:01.33  

  4 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               1:00.99    1:01.96  

  5 Talley, JT A              16 DAQ-GA                 58.77    1:03.23  

  6 Coggin, Kody J            16 AUB-SE               1:01.53    1:03.26  

  7 Sweeney, Aidan P          16 SA-GA                1:05.09    1:04.58  

  8 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                1:04.01    1:04.70  

  9 Brooks, Powell P          14 SA-GA                1:02.48    1:04.92  

 10 Anderson, Will C          15 TNT-SE               1:04.91    1:04.93  

 11 Withers, Palmer P         17 SA-GA                1:05.15    1:05.33  

 12 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                1:06.34    1:05.34  

 13 Correro, Michael A        16 HBT-SE               1:05.71    1:05.36  

 14 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                1:02.17    1:05.63  

 15 Swan, Stephen R           20 UN-GA                     NT    1:05.98  

 16 Cassidy, Nick N           16 SA-GA                1:06.56    1:06.07  

 17 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                1:11.52    1:06.11  

 18 Bond, Andy J              16 SWAT-MS              1:08.72    1:06.43  

 19 Tarantino, Ross M         13 SA-GA                1:13.30    1:07.18  

 19 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               1:06.62    1:07.18  

 21 Reul, Cody M              15 SA-GA                1:09.43    1:07.35  

 22 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               1:22.18    1:08.00  

 23 Clutts, Finley F          14 HBT-SE               1:06.51    1:08.17  

 24 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:08.27  

 25 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA               1:06.17    1:08.32  

 26 Nguyen, Dustin A          15 SA-GA                1:08.62    1:08.36  

 27 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                1:09.75    1:08.41  

 28 Aziz, Sam M               16 SA-GA                1:06.06    1:08.80  

 29 Palmer, Jackson C         14 SA-GA                1:09.81    1:09.05  

 30 Ye, Cheng                 13 SWAT-MS              1:13.06    1:09.42  

 31 Beri, Jonah N             14 SA-GA                1:09.54    1:09.69  

 32 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE               1:12.97    1:10.31  

 33 Price, Carter C           17 SA-GA                1:07.70    1:10.42  

 34 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE               1:06.24    1:10.44  

 35 Richards, Brad D          15 SA-GA                1:13.52    1:10.47  

 36 Orr, Basil M              14 SA-GA                1:16.08    1:11.23  

 37 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              1:09.30    1:11.41  

 38 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               1:10.56    1:11.65  

 39 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA               1:12.48    1:12.00  

 40 Steltenpohl, Greg F       16 AUB-SE               1:10.40    1:12.30  

 41 Hall, Shelby R            15 HBT-SE               1:11.61    1:12.73  

 42 Bond, Adam H              13 SWAT-MS              1:14.39    1:12.95  

 43 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    1:13.12  

 44 Shaw, Andrew E            15 SA-GA                1:17.05    1:13.28  

 45 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                1:17.69    1:13.50  

 46 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               1:15.66    1:14.69  

 47 Utesch, Phillip K         13 SA-GA                1:19.54    1:15.28  

 48 Leary, James R            17 SA-GA                1:10.88    1:15.78  

 49 Bruce, Travis J           14 SA-GA                1:25.60    1:15.99  

 50 Boles, Simon A            14 TNT-SE               1:22.43    1:17.00  

 51 Holmquist, Erick A        16 SA-GA                1:16.90    1:17.24  

 52 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               1:15.52    1:19.00  

 53 Laflamme, Charles P       13 SA-GA                1:22.52    1:22.43  

 54 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA               1:30.78    1:24.41  

 55 Bailey, Austin B          14 SA-GA                1:32.41    1:25.01  

 56 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                     NT    1:25.79  

 57 Boutte, Devan             13 DAQ-GA                    NT    1:27.14  

 58 Howard, Robert C          13 AUB-SE               1:19.39    1:29.57  

 59 Hernandez, Trace W        13 PSL-SE                    NT    1:38.11  

 -- Coggin, Brandon B         13 AUB-SE                    NT         DQ  

 

Event 51  Girls 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Treible, Julia C          18 SA-GA                2:31.90    2:45.17  

  2 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               2:53.63    2:54.40  

  3 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                2:45.68    2:55.49  

  4 Horton, Madison A         15 SA-GA                2:46.91    2:56.19  

  5 Kelly, Annie K            15 SA-GA                2:44.32    2:56.68  

  6 Molnar, Megan K           16 AUB-SE               2:41.51    2:57.68  

  7 Kurke, Julianne M         15 SA-GA                2:52.19    2:58.73  

  8 Spanjers, Janelle E       16 SA-GA                3:02.22    2:59.49  

  9 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                2:52.09    3:00.65  

 10 Young, Kreable A          17 HBT-SE               2:53.88    3:02.31  

 11 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                3:06.62    3:03.00  

 12 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                3:02.01    3:03.89  

 13 Sher, Roxanne M           14 SA-GA                2:55.67    3:04.81  

 14 Bowles, Carly A           15 AUB-SE               2:59.42    3:04.96  

 15 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                2:55.00    3:05.32  

 16 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               3:01.45    3:06.94  

 17 Gagen, Nicole Y           16 UN-GA                2:54.13    3:06.95  

 18 Cook, Courtlyn A          16 SA-GA                3:02.29    3:07.38  

 19 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                3:02.31    3:07.70  

 20 Pitts, Caroline W         16 SA-GA                3:00.34    3:08.04  

 21 Harri, Adina              14 SWAT-MS              3:04.08    3:08.40  

 22 Neas, Katie A             14 SA-GA                3:10.42    3:09.98  

 23 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               3:05.83    3:10.41  

 24 Smith, Allison R          13 HBT-SE                    NT    3:11.07  

 25 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               3:06.86    3:11.93  

 26 Toth, Bailey A            14 SA-GA                3:09.44    3:11.98  

 27 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               3:07.17    3:12.65  

 28 Barrows, Kimmy M          14 SA-GA                3:11.44    3:13.30  

 29 Phillips, Brooke B        14 SA-GA                3:15.79    3:13.51  

 30 Giacobbe, Katie A         15 SA-GA                3:00.00    3:13.65  

 31 Selden, Dru D             18 HBT-SE               3:06.46    3:14.14  

 32 Leary, Mary K             15 SA-GA                3:17.07    3:18.04  

 32 Clark, Hannah A           15 SA-GA                3:09.14    3:18.04  

 34 Gagen, Margot D           14 UN-GA                3:06.48    3:19.24  

 35 Downs, Maddie E           14 SA-GA                3:07.58    3:22.58  

 36 Toth, Ashton L            14 SA-GA                3:20.98    3:22.91  

 37 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE                    NT    3:23.01  

 38 Duren, Kaitlyn N          13 CTA-SE                    NT    3:24.15  

 39 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                3:32.29    3:25.06  

 40 Quire, Hannah D           13 SA-GA                     NT    3:25.22  

 41 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                3:16.33    3:25.91  

 42 Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT    3:26.98  

 43 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               3:19.30    3:27.08  

 44 Porter, Patrice P         15 UN-SE                3:08.45    3:27.40  

 45 Hand, Sabrina D           14 SA-GA                     NT    3:28.50  

 46 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                3:28.96    3:31.75  

 47 Steele, Madison M         14 HBT-SE                    NT    3:34.21  

 48 Cowper, Emily E           13 AUB-SE                    NT    3:35.57  

 49 Raicik, Nicole A          13 SA-GA                     NT    3:37.06  

 50 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                3:17.89    3:38.37  

 51 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                3:39.50    3:40.18  

 52 Forbes, Isabel A          13 SA-GA                     NT    3:41.73  

 53 Miller, Delaney D         14 UN-SE                3:33.76    3:52.33  

 54 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT    5:00.11  

 -- Sowieja, Karin V          13 SA-GA                3:07.16         DQ  

 

Event 52  Boys 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Rabstejnek, Alan J        15 SA-GA                2:26.91    2:32.05  

  2 Orr, Basil M              14 SA-GA                2:39.57    2:38.28  

  3 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                2:38.42    2:38.52  

  4 Freeman, Will R           18 SA-GA                2:45.09    2:42.23  

  5 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                2:38.83    2:44.98  

  6 Sweeney, Aidan P          16 SA-GA                2:46.00    2:46.38  

  7 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA               2:28.99    2:46.66  

  8 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                2:38.67    2:46.67  

  9 Ye, Cheng                 13 SWAT-MS              2:49.16    2:46.81  

 10 Neas, Brandon R           15 SA-GA                2:42.42    2:48.62  

 11 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               2:43.49    2:49.04  

 12 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               2:45.98    2:50.20  

 13 Jones, Nathan S           15 SA-GA                2:42.44    2:51.21  

 14 Cassidy, Nick N           16 SA-GA                2:42.61    2:52.46  

 15 Holmquist, Erick A        16 SA-GA                2:40.78    2:52.88  

 16 Nguyen, Dustin A          15 SA-GA                2:43.76    2:55.00  

 17 Brannon, Todd C           15 SA-GA                2:58.56    2:55.83  

 18 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                3:03.67    2:55.93  

 19 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT    2:58.27  

 20 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                2:54.28    2:59.64  

 21 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               3:02.77    2:59.90  

 22 Bond, Andy J              16 SWAT-MS              2:55.02    3:00.43  

 23 Coggin, Kody J            16 AUB-SE                    NT    3:00.58  

 24 Jones, Bates B            15 SA-GA                2:58.20    3:01.03  

 25 Utesch, Phillip K         13 SA-GA                     NT    3:01.61  

 26 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               2:57.28    3:02.95  

 27 Anderson, Will C          15 TNT-SE               3:14.54    3:03.36  

 28 Boles, Simon A            14 TNT-SE               3:11.93    3:04.93  

 29 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               3:14.70    3:06.74  

 30 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA                    NT    3:11.10  

 31 Palmer, Jackson C         14 SA-GA                     NT    3:11.38  

 32 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA               3:47.91    3:19.43  

 33 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE                    NT    3:23.78  

 34 Leary, James R            17 SA-GA                     NT    3:24.41  

 35 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT    3:28.17  

 36 Boutte, Devan             13 DAQ-GA                    NT    3:32.87  

 37 Reeves, Sam L             13 UN-SE                3:56.32    3:50.46  

 -- Mallard, Kevin A          14 SA-GA                2:57.04         DQ  

 

Event 53  Girls 13 & Over 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Dillette, Alana K         22 AUB-SE               1:04.60    1:08.24  

  2 Middleton, Aimee R        17 AUB-SE               1:06.72    1:09.63  

  3 Sills, Ellie H            14 SA-GA                1:13.39    1:12.17  

  4 White, Rainey L           18 HBT-SE               1:10.94    1:12.83  

  5 Jackson, Jordan           18 SA-GA                     NT    1:13.38  

  6 Szydel, Ashley V          14 TNT-SE               1:11.75    1:13.39  

  7 Jones, Lydia W            14 SA-GA                1:11.28    1:13.94  

  8 Leary, Mary K             15 SA-GA                1:08.21    1:13.95  

  9 Sowieja, Karin V          13 SA-GA                1:14.58    1:14.04  

 10 Dodero, Megan M           17 SA-GA                1:14.11    1:14.19  

 11 Jones, Aubrey L           13 SA-GA                1:13.30    1:14.24  

 12 Ryberg, Chandler C        15 SA-GA                1:14.24    1:14.30  

 13 Mantiply, Adele E         16 TNT-SE               1:15.23    1:14.70  

 14 Long, Savannah S          15 SA-GA                1:13.00    1:14.71  

 15 Grover, Katie R           14 SA-GA                1:14.00    1:14.82  

 16 Smith, Ali C              16 HBT-SE               1:14.27    1:15.26  

 17 Berger, Kelly M           15 CTA-SE               1:16.11    1:15.66  

 18 Finkle, Caroline K        14 SA-GA                1:17.56    1:15.68  

 19 King, Mary Elizabeth      16 SA-GA                1:10.86    1:15.97  

 20 Ruedt, Savannah E         14 SA-GA                1:15.93    1:16.11  

 21 Breaux, Elise F           14 SA-GA                1:16.41    1:16.16  

 22 Kerman, Rebecca B         16 SA-GA                1:14.90    1:16.27  

 23 Muller, Rachel A          14 SA-GA                1:12.87    1:16.33  

 24 Soufi, Mariam W           14 SA-GA                1:16.94    1:16.41  

 25 Hogan, Lindsay M          15 SA-GA                1:14.09    1:16.54  

 26 Riel, Margaret V          17 SA-GA                1:13.13    1:16.57  

 27 Wrolson, Maddie A         14 SA-GA                1:12.33    1:16.71  

 28 Gibson, Madison G         14 SA-GA                1:19.17    1:16.84  

 29 Saint, Liz L              17 SA-GA                1:13.23    1:16.91  

 30 Smith, Allison R          13 HBT-SE               1:21.79    1:16.93  

 31 Lash, Emily J             16 SA-GA                1:13.37    1:17.11  

 32 Frandsen, Kayla A         15 SA-GA                1:15.52    1:17.12  

 33 Erickson, Devon L         14 SA-GA                1:15.04    1:17.85  

 34 McKenzie, Cora L          15 CTA-SE               1:16.07    1:17.87  

 35 Wheeler, Brooke A         17 SA-GA                1:20.53    1:18.02  

 36 Tangen, Katie M           14 SA-GA                1:19.73    1:18.29  

 37 Sensenbrenner, Kaitlin L  14 SA-GA                1:18.50    1:18.34  

 38 Bagent, Erin C            15 SA-GA                1:17.19    1:18.45  

 39 Gjertsen, Alaina M        14 SA-GA                1:23.50    1:18.56  

 40 Johnson, Ellen I          15 SA-GA                1:15.05    1:18.73  

 41 Brooks, Danielle D        13 SA-GA                     NT    1:18.92  

 42 Carrington, Peyton K      16 SA-GA                1:21.82    1:19.01  

 43 Nunnally, Lilly F         15 SA-GA                1:15.75    1:19.06  

 44 Wilson, Jessica           19 AUB-SE               1:15.35    1:19.18  

 45 Judson, Hadley E          16 SA-GA                1:22.62    1:19.27  

 46 Clark, Olivia M           13 SA-GA                1:19.96    1:19.50  

 47 Finn, Mary M              16 UN-GA                1:12.17    1:19.88  

 48 Redmond, Sara K           15 SA-GA                1:20.37    1:19.92  

 49 Newton, Maryellen D       14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:20.01    1:20.22  

 50 El-Hamaki, Sahra I        14 TNT-SE               1:22.89    1:20.49  

 51 Barrows, Kimmy M          14 SA-GA                1:22.23    1:21.07  

 52 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE               1:15.00    1:21.19  

 53 Gagen, Margot D           14 UN-GA                1:24.52    1:21.31  

 54 Toth, Bailey A            14 SA-GA                1:20.87    1:21.49  

 55 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE               1:18.28    1:21.76  

 56 Porter, Patrice P         15 UN-SE                1:17.25    1:21.88  

 57 Harri, Adina              14 SWAT-MS              1:22.73    1:22.01  

 58 Toth, Ashton L            14 SA-GA                1:20.86    1:22.07  

 59 Phillips, Brooke B        14 SA-GA                1:23.89    1:22.09  

 60 Pfeiffer, Alexandra R     15 Swim B'Ham YMCA-SE   1:19.09    1:22.13  

 61 Bennett, MACKENZIE P      14 SA-GA                1:23.21    1:22.18  

 62 Winters, Kelcie J         13 SA-GA                1:22.78    1:22.34  

 63 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE   1:24.05    1:22.37  

 64 Guy, Kayla R              15 SA-GA                1:22.25    1:23.08  

 65 Scharles, Madison E       13 TNT-SE               1:21.96    1:23.33  

 66 Wu, Julia                 14 AUB-SE                    NT    1:23.73  

 67 Hicks, Jeorgia            14 UN-SE                1:21.99    1:24.00  

 68 Moore, Sarah Beth B       13 UN-SE                1:21.10    1:24.07  

 69 Clark, Hannah A           15 SA-GA                1:20.61    1:25.56  

 70 Macrina, Caitlin M        14 SA-GA                1:33.92    1:25.91  

 71 Duren, Kaitlyn N          13 CTA-SE               1:31.05    1:25.92  

 72 Young, May A              15 HBT-SE               1:23.20    1:25.95  

 73 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                1:25.23    1:26.13  

 74 Miller, Delaney D         14 UN-SE                1:23.21    1:26.37  

 75 Hutto, Meredith A         13 CTA-SE               1:28.08    1:26.56  

 76 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT    1:26.90  

 77 Hand, Sabrina D           14 SA-GA                     NT    1:27.18  

 78 Downs, Maddie E           14 SA-GA                1:26.03    1:27.58  

 79 Steele, Madison M         14 HBT-SE                    NT    1:27.82  

 80 Wallace, MACKENZIE A      13 SA-GA                1:22.81    1:28.43  

 81 Cowper, Emily E           13 AUB-SE               1:43.51    1:29.81  

 82 Dover, Rachel             14 UN-SE                1:30.13    1:32.37  

 83 Aziz, Caroline H          13 SA-GA                1:33.00    1:32.76  

 84 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE               1:46.16    1:37.82  

 85 Brown, Macy K             16 PSL-SE               1:41.04    1:42.55  

 86 Tourigny, Julie L         17 UN-SE                1:47.14    1:50.24  

 87 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT    1:55.06  

 

Event 54  Boys 13 & Over 100 LC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Iannuzzi, Luke A          18 AUB-SE               1:02.83    1:04.15  

  2 Sweeney, Aidan P          16 SA-GA                1:05.47    1:04.44  

  3 Simpson, Kyle A           15 TNT-SE               1:04.34    1:04.46  

  4 Talley, JT A              16 DAQ-GA               1:01.83    1:04.85  

  5 Salyers, Nicholas D       16 SA-GA                1:05.90    1:05.09  

  6 Swan, Stephen R           20 UN-GA                     NT    1:05.74  

  7 Dodero, Jonathan A        15 SA-GA                1:07.86    1:05.80  

  8 Swan, Robbie Q            18 SA-GA                1:09.56    1:06.01  

  9 Beri, Jonah N             14 SA-GA                1:09.21    1:06.19  

 10 Akkineni, Sidharth        15 SA-GA                1:06.57    1:06.39  

 11 Anderson, Will C          15 TNT-SE               1:04.76    1:06.70  

 12 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE              1:08.18    1:07.23  

 13 Reul, Cody M              15 SA-GA                1:11.61    1:07.55  

 14 Bundschuh, Ross G         18 SA-GA                1:04.88    1:08.16  

 15 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE               1:08.78    1:09.48  

 16 Correro, Michael A        16 HBT-SE               1:12.28    1:09.67  

 17 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA               1:06.81    1:09.84  

 17 Carter, Geoffrey W        15 SA-GA                1:09.09    1:09.84  

 19 Dishuck, Philip C         18 CTA-SE               1:12.61    1:09.98  

 20 Lowry, Mac D              17 AUB-SE               1:10.70    1:10.61  

 21 Tarantino, Ross M         13 SA-GA                1:14.12    1:11.28  

 22 Brannon, Todd C           15 SA-GA                1:10.80    1:11.42  

 23 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA               1:12.09    1:11.70  

 24 McKay, Hal E              15 Swim B'Ham YMCA-SE   1:18.87    1:12.06  

 25 Jordan, Dylan M           17 SA-GA                1:05.92    1:12.25  

 26 Boles, Simon A            14 TNT-SE               1:16.23    1:12.66  

 27 Leonard, Patrick W        13 SA-GA                1:18.34    1:12.82  

 28 Gross, Brandon M          13 SA-GA                1:21.73    1:12.91  

 29 Frinak, Kevin M           14 AUB-SE               1:16.66    1:13.52  

 30 Coggin, Kody J            16 AUB-SE               1:15.51    1:13.64  

 31 Hoerlein, Benjamin H      16 AUB-SE               1:23.29    1:14.18  

 32 Richards, Brad D          15 SA-GA                1:11.61    1:14.19  

 33 Bond, Andy J              16 SWAT-MS              1:10.99    1:14.32  

 34 Howard, Robert C          13 AUB-SE               1:16.48    1:14.45  

 35 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                     NT    1:14.58  

 36 DeLoache, Cash R          13 DAQ-GA               1:14.85    1:14.88  

 37 Bhiwandiwalla, Rehan P    16 SA-GA                1:15.33    1:14.96  

 38 Parker, Henry T           15 SA-GA                1:21.51    1:15.10  

 39 Bruce, Travis J           14 SA-GA                1:19.08    1:15.38  

 40 Hogsed, Nick P            13 SA-GA                1:17.56    1:15.47  

 41 Oertley, Jacob L          14 SA-GA                1:07.00    1:15.61  

 42 Clutts, Finley F          14 HBT-SE               1:19.04    1:16.01  

 43 Carbone, Kevin L          14 SA-GA                1:20.44    1:17.40  

 44 Turnipseed, Boyd B        14 TNT-SE               1:19.34    1:17.56  

 45 Dickerson, Ted E          14 SA-GA                1:29.56    1:17.98  

 46 Ye, Cheng                 13 SWAT-MS              1:19.32    1:18.16  

 47 Bond, Adam H              13 SWAT-MS              1:21.69    1:18.82  

 48 Shaw, Andrew E            15 SA-GA                1:20.78    1:19.40  

 49 Roxbury, J.R. R           16 PSL-SE               1:18.40    1:19.99  

 50 Wilson, Matt M            15 AUB-SE               1:24.71    1:21.22  

 51 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT    1:25.78  

 52 Laflamme, Charles P       13 SA-GA                1:33.26    1:25.96  

 53 Boutte, Devan             13 DAQ-GA               1:31.21    1:26.83  

 54 Reeves, Sam L             13 UN-SE                     NT    1:33.28  

 55 Hernandez, Trace W        13 PSL-SE                    NT    1:36.63  

 56 Woodward, Joshua E        13 PSL-SE                    NT    1:41.78  

 -- Sweeney, Conor M          17 SA-GA                1:01.20         DQ  

 

Event 55  Girls 13 & Over 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Molnar, Megan K           16 AUB-SE                 34.57      35.95  

  2 Kurke, Julianne M         15 SA-GA                  36.90      37.21  

  3 Sher, Roxanne M           14 SA-GA                  41.13      38.51  

  4 Charron, Kathleen E       14 SA-GA                     NT      38.83  

  5 Neas, Katie A             14 SA-GA                  38.68      39.15  

  6 Bowles, Carly A           15 AUB-SE                 37.48      39.79  

  7 Smith, Allison R          13 HBT-SE                 37.96      40.03  

  8 Carmichael, Kaitlyn E     14 SA-GA                  40.58      40.17  

  9 Harri, Adina              14 SWAT-MS                44.66      41.01  

 10 White, Rainey L           18 HBT-SE                 44.05      41.90  

 11 Gagen, Nicole Y           16 UN-GA                  37.42      41.92  

 12 Wilson, Jessica           19 AUB-SE                 41.98      42.92  

 13 Erickson, Devon L         14 SA-GA                  42.22      44.19  

 14 Pfeiffer, Alexandra R     15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      44.20  

 15 LaRicci, Alysa N          19 AUB-SE                 45.00      44.33  

 16 Kamman, Maddie L          14 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      44.49  

 17 Quire, Hannah D           13 SA-GA                  46.36      45.13  

 18 Gagen, Margot D           14 UN-GA                  39.31      45.23  

 19 McKenzie, Katherine M     16 AUB-SE                    NT      45.52  

 20 Cowper, Emily E           13 AUB-SE                 43.84      45.61  

 21 Young, May A              15 HBT-SE                 50.37      45.90  

 22 Bundschuh, Kyle E         14 SA-GA                  49.88      46.71  

 23 Raicik, Nicole A          13 SA-GA                     NT      47.27  

 24 Scharles, Madison E       13 TNT-SE                 51.26      50.18  

 25 Eidson, Audrey A          15 AUB-SE               1:04.04      58.52  

 26 Middleton, Lauren A       13 DAQ-GA                    NT    1:02.03  

 

Event 56  Boys 13 & Over 50 LC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Lehner, Ricky D           16 SA-GA                  31.51      31.87  

  2 Neas, Brandon R           15 SA-GA                  34.06      34.13  

  3 Diaddigo, Caleb C         16 SA-GA                  35.00      34.36  

  4 Hughes, Devyn J           16 DAQ-GA                 31.97      34.52  

  5 Jones, Bates B            15 SA-GA                  37.07      35.65  

  6 Ye, Cheng                 13 SWAT-MS                36.49      35.89  

  7 Bynum, Stone S            15 Swim B'Ham YMCA-SE        NT      35.91  

  8 Talley, JT A              16 DAQ-GA                 45.17      38.02  

  9 Hall, Shelby R            15 HBT-SE                 41.96      38.70  

 10 Oertley, Jacob L          14 SA-GA                     NT      39.16  

 11 Parker, Henry T           15 SA-GA                     NT      39.24  

 12 Boutte', D.J. P           16 DAQ-GA                 41.43      40.20  

 13 Wright, Aubrey N          13 DAQ-GA                 47.86      41.65  

 14 Denize, Dmitrius H        15 DAQ-GA                    NT      41.70  

 15 Bond, Adam H              13 SWAT-MS                51.12      44.39  

 16 Coggin, Brandon B         13 AUB-SE                    NT      44.74  

 17 Boutte, Devan             13 DAQ-GA                 46.04      45.22  

 18 Howard, Robert C          13 AUB-SE                 48.52      47.56  

 19 Hernandez, Trace W        13 PSL-SE                    NT      48.10  

 -- Woodward, Joshua E        13 PSL-SE                    NT         DQ  

 

Event 57  Mixed 13 & Over 1500 LC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Lowry, Mac D              17 AUB-SE              16:33.61   17:51.65  

  2 Reul, Cody M              15 SA-GA               17:30.00   17:59.01  

  3 Clutts, Finley F          14 HBT-SE              17:39.75   18:10.20  

  4 Tunks, Jackson H          13 SWAT-SE             18:30.30   18:17.27  

  5 Correro, Michael A        16 HBT-SE              17:40.20   18:20.09  

  6 Horton, Madison A         15 SA-GA               19:00.00   18:20.97  

  7 Parsons, Stephen M        17 AUB-SE              18:18.06   18:21.63  

  8 Goelz, Austin W           15 SA-GA               16:57.39   18:28.94  

  9 Hall, Shelby R            15 HBT-SE              17:55.64   18:42.27  

 10 King, Mary Elizabeth      16 SA-GA               18:13.00   18:49.14  

 11 Young, Kreable A          17 HBT-SE              18:20.01   19:05.33  

 12 Smith, Ali C              16 HBT-SE              18:20.48   19:13.55  

 13 Selden, Dru D             18 HBT-SE              18:40.78   19:14.30  

 14 Ruedt, Savannah E         14 SA-GA               18:59.18   19:27.46  

 15 Allen, Sara C             17 SA-GA               20:19.37   19:33.27  

 16 Swindle, Natalie A        16 HBT-SE              19:36.28   20:00.01  

 17 Barrows, Kimmy M          14 SA-GA               19:54.64   20:23.18