Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
2011 Groundhog's Fest I - 2/18/2011
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Massey, Hannah M 11 SA-GA 34.73
2 Gallagher, Ann Marie C 13 SA-GA 35.78
3 Henry, Courtney A 12 SA-GA 40.92
4 Glaser, MACKENZIE J 11 SA-GA 43.14
5 Lamberth, Alayna P 11 SA-GA 44.33
6 Maxian, Mikayla R 11 SA-GA 45.07
7 Strand, Emily C 11 SA-GA 47.39
8 Castro, Emily E 11 SA-GA 48.53
9 Laffoon, Kelsey A 10 SA-GA 50.20
10 Tu, Sophia Y 8 SA-GA 1:02.63
11 Banks, Allie D 10 SA-GA NT
12 Thompson, Tyler C 9 SA-GA NT
13 Henderson, Mikayla G 10 SA-GA NT
14 Carter, Blakeley E 8 SA-GA NT
15 Larsen, Kali N 9 SA-GA NT
16 Bugg, Olivia D 9 SA-GA NT
17 Davis, Maci E 8 SA-GA NT
18 Farr, Sarah E 12 SA-GA NT
19 Modly, Lilly E 11 SA-GA NT
20 Risher, Abbey L 12 SA-GA NT
21 Frant, Andrea P 12 SA-GA NT
22 Roman, Gina O 13 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Tzimourtas, Nikos E 12 SA-GA 37.15
2 Brown, Hayden A 9 SA-GA 41.74
3 Kay, Dakotah C 12 SA-GA 44.76
4 Oliver, Ryan R 9 SA-GA 49.95
5 Banks, Michael C 10 SA-GA 55.59
6 Prozorovskiy, Gregory Y 8 SA-GA 59.91
7 Zahorian, Nikolas A 11 SA-GA 1:01.58
8 Liu, Jerry 14 SA-GA NT
9 Smith, Alex M 14 SA-GA NT
10 Williams, Maliq A 14 SA-GA NT
11 Kim, Ethan H 9 SA-GA NT
12 Kind, Hans E 13 SA-GA NT
13 Adams, Thomas G 11 SA-GA NT
14 Builes, Christopher V 10 SA-GA NT
15 Herd, Cameron A 8 SA-GA NT
16 Kang, Sean S 10 SA-GA NT
17 Stenzel, Christopher A 11 SA-GA NT
18 Werling, Sammy M 9 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Gasper, Shari H 8 SA-GA 21.88
2 Boron, Emersen R 8 SA-GA 22.92
3 Whitehead, Emily A 8 SA-GA 24.12
4 Dobbs, Lauren E 7 SA-GA 25.55
5 Dobbs, Megan M 8 SA-GA 25.58
6 Abbasi, Amira L 8 SA-GA 26.47
 
 
#4 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Robinson, Rucker 8 SA-GA 18.84
2 Carter, Trey W 6 SA-GA 32.04
3 Hortman, Caleb B 7 SA-GA 33.90
4 King, Q A 8 SA-GA 35.82
5 Tran, Daniel J 8 SA-GA NT
6 Mujkanovic, Nermin 8 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Pierce, Lauren E 10 SA-GA NT
2 Zahorian, Molly J 13 SA-GA NT
3 Kang, Jaimie 8 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Kind, Hans E 13 SA-GA 1:18.65
2 Horton, Luke H 12 SA-GA NT
3 Kang, Sean S 10 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Donoho, Megan J 13 SA-GA 34.23
2 Maxian, Mikayla R 11 SA-GA 37.34
3 Flatt, Amanda B 11 SA-GA 38.06
4 Lamberth, Alayna P 11 SA-GA 41.34
5 Smead, Eladia M 10 SA-GA 42.34
6 Guerrero, Ruby V 11 SA-GA 43.64
7 Zindel, Katie M 10 SA-GA 44.07
8 Bugg, Olivia D 9 SA-GA 44.34
9 Budrock, Madison S 8 SA-GA 44.50
10 Nowak, Kaitlin E 9 SA-GA 44.75
11 Greene, Annie A 11 SA-GA 45.55
12 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 45.57
13 Modly, Lilly E 11 SA-GA 45.66
14 Pyle, Layne A 9 SA-GA 46.94
15 Thompson, Tyler C 9 SA-GA 48.48
16 Henderson, Mikayla G 10 SA-GA 48.65
17 Banks, Allie D 10 SA-GA 48.79
18 Doyle, Olivia G 9 SA-GA 49.72
19 Alverson, Stella 11 SA-GA 51.44
20 Ulett, Ryenne D 6 SA-GA 52.34
21 Melnik, Nicole E 11 SA-GA 56.76
22 Beltran, Britney J 10 SA-GA 57.30
23 Perdue, Erin M 9 SA-GA 57.47
24 Glaser, MACKENZIE J 11 SA-GA NT
25 Smith, Christian N 12 SA-GA NT
26 Ward, Rosie A 9 SA-GA NT
27 Liu, Serena C 9 SA-GA NT
28 Holub, Gabrielle A 10 SA-GA NT
29 Niculas, Abigail R 12 SA-GA NT
30 Risher, Abbey L 12 SA-GA NT
31 Klasa, Roksana N 9 SA-GA NT
32 Murray, Lydia D 10 SA-GA NT
33 Tater, Mackenzie A 10 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Walsh, Keegan J 11 SA-GA 39.92
2 Brown, Hayden A 9 SA-GA 40.74
3 Stenzel, Christopher A 11 SA-GA 40.97
4 Cangelosi, Tommy C 11 SA-GA 42.21
5 Kay, Dakotah C 12 SA-GA 42.57
6 Builes, Christopher V 10 SA-GA 45.87
7 Herd, Cameron A 8 SA-GA 47.76
8 Tonnesen, Andrew K 10 SA-GA 49.25
9 Shaw, Calvin L 10 SA-GA 51.28
10 Tran, Daniel J 8 SA-GA 51.37
11 Dutton, David L 10 SA-GA 51.55
12 Prozorovskiy, Gregory Y 8 SA-GA 53.21
13 Adams, Thomas G 11 SA-GA 54.12
14 Zahorian, Nikolas A 11 SA-GA 57.79
15 Nguyen, Christopher T 13 SA-GA NT
16 Kim, Ethan H 9 SA-GA NT
17 Mosely, Justin D 11 SA-GA NT
18 Niculas, Andrew D 9 SA-GA NT
19 Frant, Anthony D 9 SA-GA NT
20 Edmonson, Alex N 13 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Boron, Emersen R 8 SA-GA 22.69
2 Whitehead, Emily A 8 SA-GA 24.41
3 Goshko, Stefanie 7 SA-GA 25.59
4 Abbasi, Amira L 8 SA-GA 26.57
5 Taylor, Lindsey N 8 SA-GA 30.00
6 Taylor, Caitlyn S 6 SA-GA 32.70
7 Oliver, Reese R 6 SA-GA 32.76
8 Henderson, Krisalyn J 7 SA-GA NT
 
 
#10 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Robinson, Rucker 8 SA-GA 22.17
2 Carter, Trey W 6 SA-GA 24.88
3 King, Q A 8 SA-GA 28.46
4 Hortman, Caleb B 7 SA-GA 28.67
5 Rico, Emilio 7 SA-GA 30.37
6 Pierce, Will T 7 SA-GA NT
7 Fuller, Carlos H 7 SA-GA NT
8 Gosrani, Karan 8 SA-GA NT
9 Liu, Jash T 6 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Flatt, Amanda B 11 SA-GA 1:35.04
2 Zindel, Katie M 10 SA-GA 1:41.10
3 Farr, Sarah E 12 SA-GA 1:45.70
4 Smead, Eladia M 10 SA-GA 1:46.22
5 Zahorian, Molly J 13 SA-GA 1:48.58
6 Davis, Nichole B 17 SA-GA 1:54.00
7 Ulett, Ryenne D 6 SA-GA 1:56.49
8 Alverson, Stella 11 SA-GA 2:03.45
9 Melnik, Nicole E 11 SA-GA 2:17.79
10 Ward, Rosie A 9 SA-GA NT
11 Kang, Jaimie 8 SA-GA NT
12 Niculas, Abigail R 12 SA-GA NT
13 Whitmire, Amy F 12 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Yang, Alex L 14 SA-GA 1:24.68
2 Walsh, Keegan J 11 SA-GA 1:36.07
3 Horton, Luke H 12 SA-GA NT
4 Edmonson, Alex N 13 SA-GA NT
5 Werling, Sammy M 9 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Hackstadt, Emma M 12 SA-GA 38.59
2 Flatt, Amanda B 11 SA-GA 41.90
3 Risher, Abbey L 12 SA-GA 45.55
4 Henry, Courtney A 12 SA-GA 47.30
5 Strand, Emily C 11 SA-GA 48.03
#13 ... (Girls 50 Yard Breaststroke)
6 Bugg, Olivia D 9 SA-GA 50.92
7 Greene, Annie A 11 SA-GA 51.03
8 Larsen, Kali N 9 SA-GA 51.12
9 Banks, Allie D 10 SA-GA 52.86
10 Thompson, Tyler C 9 SA-GA 54.05
11 Guerrero, Ruby V 11 SA-GA 57.88
12 Beltran, Britney J 10 SA-GA 58.85
13 Davis, Maci E 8 SA-GA 59.34
14 Perdue, Erin M 9 SA-GA 1:00.26
15 Tu, Sophia Y 8 SA-GA 1:01.15
16 Pierce, Lauren E 10 SA-GA 1:01.28
17 Melnik, Nicole E 11 SA-GA 1:01.73
18 Doyle, Olivia G 9 SA-GA 1:02.42
19 Dobbs, Megan M 8 SA-GA 1:02.60
20 Smith, Callie R 8 SA-GA 1:03.33
21 Nowak, Kaitlin E 9 SA-GA NT
22 Smith, Christian N 12 SA-GA NT
23 Budrock, Madison S 8 SA-GA NT
24 Liu, Serena C 9 SA-GA NT
25 Holub, Gabrielle A 10 SA-GA NT
26 Whitmire, Amy F 12 SA-GA NT
27 Klasa, Roksana N 9 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Kay, Dakotah C 12 SA-GA 44.52
2 Smith, Alex M 14 SA-GA 45.21
3 Hauth, James C 12 SA-GA 48.83
4 Horde, Hunter B 14 SA-GA 49.35
5 Oliver, Ryan R 9 SA-GA 50.44
6 Tonnesen, Andrew K 10 SA-GA 52.31
7 Brown, Hayden A 9 SA-GA 52.68
8 Shaw, Calvin L 10 SA-GA 53.54
9 Banks, Michael C 10 SA-GA 55.26
10 Dutton, David L 10 SA-GA 1:02.26
11 Mosely, Justin D 11 SA-GA 1:15.27
12 Prozorovskiy, Gregory Y 8 SA-GA NT
13 Zahorian, Nikolas A 11 SA-GA NT
14 Niculas, Andrew D 9 SA-GA NT
15 Sorel, Cameron J 9 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Gasper, Shari H 8 SA-GA 25.55
2 Smith, Callie R 8 SA-GA 27.57
3 Dobbs, Lauren E 7 SA-GA 29.21
4 Goshko, Stefanie 7 SA-GA 36.54
5 Oliver, Reese R 6 SA-GA 42.42
6 Henderson, Krisalyn J 7 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Janjic, Nick M 8 SA-GA 26.82
2 Mujkanovic, Nermin 8 SA-GA 26.91
3 Robinson, Rucker 8 SA-GA 28.17
4 Rico, Emilio 7 SA-GA 34.68
5 Fuller, Carlos H 7 SA-GA NT
6 Gosrani, Karan 8 SA-GA NT
7 Liu, Jash T 6 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Davis, Nichole B 17 SA-GA 11.70
2 Donoho, Megan J 13 SA-GA 1:04.68
3 Hackstadt, Emma M 12 SA-GA 1:07.75
4 Massey, Hannah M 11 SA-GA 1:10.20
5 Gallagher, Ann Marie C 13 SA-GA 1:12.59
6 Lamberth, Alayna P 11 SA-GA 1:12.89
7 Smead, Eladia M 10 SA-GA 1:19.33
8 Farr, Sarah E 12 SA-GA 1:26.84
9 Pyle, Layne A 9 SA-GA 1:27.07
10 Zahorian, Molly J 13 SA-GA 1:27.11
11 Laffoon, Kelsey A 10 SA-GA 1:29.77
12 Murray, Lydia D 10 SA-GA 1:48.15
13 Budrock, Madison S 8 SA-GA NT
14 Kang, Jaimie 8 SA-GA NT
15 Frant, Andrea P 12 SA-GA NT
16 Tater, Mackenzie A 10 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Liu, Jerry 14 SA-GA 1:00.08
2 Yang, Alex L 14 SA-GA 1:06.81
3 Kind, Hans E 13 SA-GA 1:07.22
4 Tzimourtas, Nikos E 12 SA-GA 1:10.76
5 Smith, Alex M 14 SA-GA 1:11.43
6 Williams, Maliq A 14 SA-GA 1:15.59
7 Cangelosi, Tommy C 11 SA-GA 1:20.10
8 Oliver, Ryan R 9 SA-GA 1:26.82
9 Hauth, James C 12 SA-GA 1:30.88
10 Werling, Sammy M 9 SA-GA 1:50.93
11 Horton, Luke H 12 SA-GA 1:51.14
12 Nguyen, Christopher T 13 SA-GA NT
13 Tran, Daniel J 8 SA-GA NT
14 Kang, Sean S 10 SA-GA NT
15 Frant, Anthony D 9 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Donoho, Megan J 13 SA-GA 29.39
2 Hackstadt, Emma M 12 SA-GA 30.33
3 Massey, Hannah M 11 SA-GA 30.61
4 Maxian, Mikayla R 11 SA-GA 30.95
5 Gallagher, Ann Marie C 13 SA-GA 31.36
6 Davis, Nichole B 17 SA-GA 35.00
7 Strand, Emily C 11 SA-GA 35.47
8 Henry, Courtney A 12 SA-GA 36.12
9 Larsen, Kali N 9 SA-GA 36.88
10 Modly, Lilly E 11 SA-GA 37.32
11 Zindel, Katie M 10 SA-GA 37.77
12 Guerrero, Ruby V 11 SA-GA 38.21
13 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 38.38
14 Castro, Emily E 11 SA-GA 38.58
15 Laffoon, Kelsey A 10 SA-GA 38.96
16 Pyle, Layne A 9 SA-GA 38.97
17 Glaser, MACKENZIE J 11 SA-GA 39.77
18 Nowak, Kaitlin E 9 SA-GA 39.94
19 Greene, Annie A 11 SA-GA 40.47
20 Ulett, Ryenne D 6 SA-GA 42.21
21 Henderson, Mikayla G 10 SA-GA 42.95
22 Perdue, Erin M 9 SA-GA 43.31
23 Davis, Maci E 8 SA-GA 43.63
24 Beltran, Britney J 10 SA-GA 45.34
25 Murray, Lydia D 10 SA-GA 46.33
26 Alverson, Stella 11 SA-GA 46.55
27 Dobbs, Megan M 8 SA-GA 50.39
28 Dobbs, Lauren E 7 SA-GA 50.49
29 Taylor, Lindsey N 8 SA-GA 56.62
30 Pierce, Lauren E 10 SA-GA NT
31 Smith, Christian N 12 SA-GA NT
32 Ward, Rosie A 9 SA-GA NT
33 Holub, Gabrielle A 10 SA-GA NT
34 Niculas, Abigail R 12 SA-GA NT
35 Whitmire, Amy F 12 SA-GA NT
36 Doyle, Olivia G 9 SA-GA NT
37 Frant, Andrea P 12 SA-GA NT
38 Roman, Gina O 13 SA-GA NT
39 Klasa, Roksana N 9 SA-GA NT
40 Tater, Mackenzie A 10 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Liu, Jerry 14 SA-GA 27.25
2 Yang, Alex L 14 SA-GA 30.66
3 Walsh, Keegan J 11 SA-GA 32.98
4 Tzimourtas, Nikos E 12 SA-GA 33.24
5 Cangelosi, Tommy C 11 SA-GA 35.00
6 Horde, Hunter B 14 SA-GA 35.83
7 Edmonson, Alex N 13 SA-GA 36.18
8 Builes, Christopher V 10 SA-GA 37.60
9 Herd, Cameron A 8 SA-GA 38.19
10 Hauth, James C 12 SA-GA 38.30
11 Banks, Michael C 10 SA-GA 40.40
12 Tonnesen, Andrew K 10 SA-GA 41.07
13 Pierce, Will T 7 SA-GA 45.75
14 Shaw, Calvin L 10 SA-GA 45.80
15 Dutton, David L 10 SA-GA 47.13
16 Carter, Trey W 6 SA-GA 48.19
17 Mosely, Justin D 11 SA-GA 49.61
18 Adams, Thomas G 11 SA-GA 52.95
19 Nguyen, Christopher T 13 SA-GA NT
20 Williams, Maliq A 14 SA-GA NT
21 Kim, Ethan H 9 SA-GA NT
22 Niculas, Andrew D 9 SA-GA NT
23 Frant, Anthony D 9 SA-GA NT
24 Sorel, Cameron J 9 SA-GA NT
25 Stenzel, Christopher A 11 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Abbasi, Amira L 8 SA-GA 19.34
2 Boron, Emersen R 8 SA-GA 19.89
3 Smith, Callie R 8 SA-GA 20.03
4 Tu, Sophia Y 8 SA-GA 20.56
5 Whitehead, Emily A 8 SA-GA 21.60
6 Taylor, Lindsey N 8 SA-GA 23.22
7 Goshko, Stefanie 7 SA-GA 24.23
8 Oliver, Reese R 6 SA-GA 29.03
9 Taylor, Caitlyn S 6 SA-GA 32.57
10 Gasper, Shari H 8 SA-GA NT
11 Henderson, Krisalyn J 7 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Mujkanovic, Nermin 8 SA-GA 20.30
#22 ... (Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle)
2 Janjic, Nick M 8 SA-GA 21.21
3 King, Q A 8 SA-GA 21.39
4 Hortman, Caleb B 7 SA-GA 22.92
5 Rico, Emilio 7 SA-GA 25.49
6 Pierce, Will T 7 SA-GA NT
7 Fuller, Carlos H 7 SA-GA NT
8 Gosrani, Karan 8 SA-GA NT
9 Liu, Jash T 6 SA-GA NT