Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
Snowed In I - 1/22/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 200 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Williams, Bri D 13 SA-GA 3:00.60
2 Wrolson, Lindsey B 11 SA-GA 3:10.35
3 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 3:22.49
4 Rummins, Hunter H 11 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 200 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Pontalti, Christian M 13 SA-GA NT
2 Kalenik, Jonathan W 13 SA-GA NT
3 DenBrok, Sebastian J 10 SA-GA NT
4 Williams, Maliq A 13 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Anderson, Laine E 12 SA-GA 1:19.15
2 Bouwman, Kelsey M 12 SA-GA 1:19.18
3 Pontalti, Emma M 11 SA-GA 1:24.50
4 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 1:28.29
5 Emde, Vivienne J 11 SA-GA 1:33.80
6 Hill, Katie E 12 SA-GA 1:38.88
7 Leonel, Claudia Y 11 SA-GA NT
8 Lin, May 11 SA-GA NT
9 Hebenstreit, Haley 11 SA-GA NT
10 Zahorian, Molly J 11 SA-GA NT
11 Woods, Peyton J 11 SA-GA NT
 
 
#4 Boys 11-12 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Rees, Jacob 11 SA-GA 1:16.00
2 Jordan, Will R 12 SA-GA 1:16.10
3 Murphy, Mark P 11 SA-GA 1:20.53
4 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 1:26.78
5 Mahoney, Nicholas P 11 SA-GA 1:32.18
6 Wenham, Ben J 11 SA-GA 1:32.90
7 Keller, Konstantin 11 SA-GA 1:46.16
8 Ma, Bo Chen 12 SA-GA NT
9 Adams, Zac E 12 SA-GA NT
10 Huenniger, Andrew C 11 SA-GA NT
11 Petty, J.C. C 11 SA-GA NT
12 Yan, Eric 11 SA-GA NT
13 Horton, Luke H 11 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 9-10 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Lin, Val C 10 SA-GA 1:27.92
2 Cranney, Emily B 10 SA-GA 1:32.76
3 Rummins, Julia N 9 SA-GA 1:35.00
4 Yang, Abigail Y 9 SA-GA 1:36.88
5 Magahey, Shay E 10 SA-GA 1:38.26
6 Eason, Haley A 10 SA-GA 1:38.36
7 Hill, Madeline S 10 SA-GA 1:39.23
8 Evans, Lydia G 9 SA-GA 1:41.69
9 Flatt, Amanda B 10 SA-GA 1:49.22
10 Neas, Ashley S 9 SA-GA NT
11 Jacobi, Sarah G 10 SA-GA NT
12 Keller, Pauline 9 SA-GA NT
13 Serrano, Jemilet F 10 SA-GA NT
14 Smead, Eladia M 9 SA-GA NT
15 Edler, Elisabeth D 9 SA-GA NT
16 Barnard, Hannah 9 SA-GA NT
17 Wasilauskas, Alexandra L 9 SA-GA NT
18 Sebestyen, Marin 10 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 9-10 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Anderson, Benjamin W 10 SA-GA 1:25.31
2 Walsh, Keegan J 10 SA-GA 1:27.35
3 Brothers, Daniel B 10 SA-GA 1:29.85
4 Rodriguez Torres, Sebastian S 9 SA-GA 1:30.24
5 Guzman, CJ J 10 SA-GA 1:55.98
6 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA 2:05.96
7 Winton, Andrew M 10 SA-GA NT
8 Chan, Jonathan G 10 SA-GA NT
9 Grier, Drew O 9 SA-GA NT
10 Griffin, Michael J 9 SA-GA NT
11 Hebenstreit, Haden 9 SA-GA NT
12 Tucker, Matthew J 9 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 1:34.38
2 Munson, Caitlyn M 7 SA-GA 1:39.89
3 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:45.00
4 Thompson, Sarah Grace G 7 SA-GA 1:45.62
5 Donaldson, Maya R 8 SA-GA 1:48.71
6 Kester, Sarah K 8 SA-GA 1:50.00
7 Lopez, Jackeline 7 SA-GA NT
8 Bryans, EmmaGrace G 7 SA-GA NT
9 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA NT
10 Zinda, Taylor E 7 SA-GA NT
11 Arango, Valentina 8 SA-GA NT
12 Taylor, Lindsey N 7 SA-GA NT
13 Hidalgo Lopez, Camila 7 SA-GA NT
14 Ross, Emma G 8 SA-GA NT
15 Harris, Sydney 7 SA-GA NT
16 Jenkins, Tristan H 8 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 1:39.10
2 Brown, Hayden A 8 SA-GA 1:45.29
3 Magahey, Jake M 8 SA-GA NT
4 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA NT
5 Scott, Dylan J 8 SA-GA NT
6 Oliver, Ryan 8 SA-GA NT
7 Collins, Gered S 8 SA-GA NT
8 Tran, Daniel J 7 SA-GA NT
9 Mackinnon, Ryan J 8 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pekkalainen, Annika H 13 SA-GA 31.25
2 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 35.32
 
 
#10 Boys 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pekkalainen, Michael A 13 SA-GA 28.55
2 Kalenik, Jonathan W 13 SA-GA 30.34
3 Hebenstreit, Hunter 14 SA-GA 31.94
4 Rubin, Jordan A 13 SA-GA 38.07
5 Yang, Alex L 13 SA-GA NT
6 Tokaji, Chris A 14 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Anderson, Laine E 12 SA-GA 31.00
2 Bouwman, Kelsey M 12 SA-GA 31.48
3 Hasic, Emma R 12 SA-GA 32.08
4 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 33.41
5 Wrolson, Lindsey B 11 SA-GA 33.72
6 Hill, Katie E 12 SA-GA 34.29
7 Pierce, Sarah V 11 SA-GA 36.13
8 Emde, Vivienne J 11 SA-GA 36.53
9 Leonel, Claudia Y 11 SA-GA 37.32
10 Lin, May 11 SA-GA 40.45
11 Hebenstreit, Haley 11 SA-GA 46.50
12 Zahorian, Molly J 11 SA-GA 51.91
13 Screen, Jordan C 12 SA-GA NT
14 Woods, Peyton J 11 SA-GA NT
15 Hensley, Katelyn E 12 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Rees, Jacob 11 SA-GA 28.70
2 Jordan, Will R 12 SA-GA 30.81
3 Murphy, Mark P 11 SA-GA 31.15
4 Adams, Zac E 12 SA-GA 35.65
5 Wenham, Ben J 11 SA-GA 35.90
6 Huenniger, Andrew C 11 SA-GA 36.24
7 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 37.75
8 Hauth, James C 11 SA-GA 38.62
9 Keller, Konstantin 11 SA-GA 41.01
10 Petty, J.C. C 11 SA-GA 41.48
11 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 42.39
12 Ma, Bo Chen 12 SA-GA NT
13 Sweney, Jack C 11 SA-GA NT
14 Harripaul, Christopher W 12 SA-GA NT
15 Yan, Eric 11 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Massey, Hannah M 10 SA-GA 33.96
2 Neas, Ashley S 9 SA-GA 34.35
3 Jacobi, Sarah G 10 SA-GA 34.64
4 Evans, Lydia G 9 SA-GA 37.09
5 Yang, Abigail Y 9 SA-GA 37.96
6 Smith, Megan L 10 SA-GA 38.77
7 Eason, Haley A 10 SA-GA 38.86
8 Rico, Mariana 9 SA-GA 39.23
9 Brooks, Gianna G 9 SA-GA 39.46
10 Cranney, Emily B 10 SA-GA 41.08
11 Flatt, Amanda B 10 SA-GA 41.14
12 Coleman, Reagan M 10 SA-GA 41.43
13 Hensley, Haley J 10 SA-GA 41.50
14 Keller, Pauline 9 SA-GA 48.24
15 Serrano, Jemilet F 10 SA-GA NT
16 Smead, Eladia M 9 SA-GA NT
17 Edler, Elisabeth D 9 SA-GA NT
18 Shields, Cristina L 9 SA-GA NT
19 Barnard, Hannah 9 SA-GA NT
20 Hill, Madeline S 10 SA-GA NT
21 Nettesheim, Emma R 9 SA-GA NT
22 Wasilauskas, Alexandra L 9 SA-GA NT
23 Litke, Olivia 10 SA-GA NT
24 DeGoey, Tatum 10 SA-GA NT
#13 ... (Girls 9-10 50 Yard Freestyle)
25 Sebestyen, Marin 10 SA-GA NT
26 Herbermann, Tori C 9 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Brothers, Daniel B 10 SA-GA 33.74
2 Winton, Andrew M 10 SA-GA 34.41
3 Chan, Jonathan G 10 SA-GA 34.56
4 Anderson, Benjamin W 10 SA-GA 35.08
5 Walsh, Keegan J 10 SA-GA 35.30
6 Rodriguez Torres, Sebastian S 9 SA-GA 35.39
7 Grier, Drew O 9 SA-GA 39.44
8 Hebenstreit, Haden 9 SA-GA 42.92
9 Tucker, Matthew J 9 SA-GA 47.37
10 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA 54.00
11 Dutton, David L 9 SA-GA 1:03.29
12 Freeman, Brad J 10 SA-GA NT
13 Griffin, Michael J 9 SA-GA NT
14 Bockhop, Teddy B 10 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Thompson, Sarah Grace G 7 SA-GA 38.49
2 Munson, Caitlyn M 7 SA-GA 38.61
3 Jordan, Chantal E 8 SA-GA 39.58
4 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 40.86
5 Kester, Sarah K 8 SA-GA 42.00
6 Lopez, Jackeline 7 SA-GA 46.62
7 Den Brok, Claire M 7 SA-GA 52.96
8 Wenham, Abby E 6 SA-GA 53.76
9 Bryans, EmmaGrace G 7 SA-GA 55.27
10 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 1:00.65
11 Fleury, Tatiana J 8 SA-GA NT
12 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA NT
13 Zinda, Taylor E 7 SA-GA NT
14 Arango, Valentina 8 SA-GA NT
15 Boron, Emersen R 7 SA-GA NT
16 Dutton, Audrey M 8 SA-GA NT
17 McCracken, Haley E 6 SA-GA NT
18 Taylor, Lindsey N 7 SA-GA NT
19 Hidalgo Lopez, Camila 7 SA-GA NT
20 Nettesheim, Paige N 7 SA-GA NT
21 Ross, Emma G 8 SA-GA NT
22 Screen, Jada F 8 SA-GA NT
23 Sparks, Lauren E 6 SA-GA NT
24 Harris, Sydney 7 SA-GA NT
25 Carter, Blakeley E 7 SA-GA NT
26 Jenkins, Tristan H 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 36.81
2 Scott, Dylan J 8 SA-GA 40.97
3 Brown, Hayden A 8 SA-GA 41.50
4 Collins, Gered S 8 SA-GA 46.16
5 Oliver, Ryan 8 SA-GA 48.69
6 Magahey, Jake M 8 SA-GA 48.73
7 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 58.84
8 Ples, Michael C 7 SA-GA NT
9 Tran, Daniel J 7 SA-GA NT
10 DenBrok, Ethan A 7 SA-GA NT
11 Mackinnon, Ryan J 8 SA-GA NT
12 Shelton, Thornton D 7 SA-GA NT
13 Shields, Mike W 6 SA-GA NT
14 Guzman, Will F 7 SA-GA NT
15 Sebestyen, Coleman D 7 SA-GA NT
16 Cohen, Spencer 6 SA-GA NT
17 Chang, Joshua B 7 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Williams, Bri D 13 SA-GA 1:28.96
2 Pekkalainen, Annika H 13 SA-GA 1:37.36
3 Smith, Megan L 10 SA-GA 1:44.72
4 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 1:45.62
5 Rummins, Julia N 9 SA-GA 1:48.02
6 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:59.34
7 Magahey, Shay E 10 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Yang, Alex L 13 SA-GA 1:25.88
2 Pekkalainen, Michael A 13 SA-GA 1:28.56
3 Rubin, Jordan A 13 SA-GA 1:40.62
4 Pontalti, Christian M 13 SA-GA 1:46.66
5 Kalenik, Jonathan W 13 SA-GA NT
6 Kay, Dakotah C 11 SA-GA NT
7 Williams, Maliq A 13 SA-GA NT
8 Hebenstreit, Hunter 14 SA-GA NT
9 Tokaji, Chris A 14 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Hasic, Emma R 12 SA-GA 38.58
2 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 43.24
3 Pontalti, Emma M 11 SA-GA 43.80
4 Hill, Katie E 12 SA-GA 49.40
5 Lin, May 11 SA-GA 52.64
6 Hebenstreit, Haley 11 SA-GA 55.34
7 Pierce, Sarah V 11 SA-GA 56.72
8 Zahorian, Molly J 11 SA-GA 1:09.12
9 Screen, Jordan C 12 SA-GA NT
10 Woods, Peyton J 11 SA-GA NT
11 Hensley, Katelyn E 12 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 43.99
2 Mahoney, Nicholas P 11 SA-GA 50.20
3 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 51.26
4 Hauth, James C 11 SA-GA 53.15
5 Wenham, Ben J 11 SA-GA 53.74
6 Keller, Konstantin 11 SA-GA 53.82
7 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 54.14
8 Huenniger, Andrew C 11 SA-GA 55.35
9 Petty, J.C. C 11 SA-GA 56.46
10 Ma, Bo Chen 12 SA-GA NT
11 Sweney, Jack C 11 SA-GA NT
12 Harripaul, Christopher W 12 SA-GA NT
13 Yan, Eric 11 SA-GA NT
14 Horton, Luke H 11 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Neas, Ashley S 9 SA-GA 47.00
2 Flatt, Amanda B 10 SA-GA 47.11
3 Lin, Val C 10 SA-GA 48.52
4 Magahey, Shay E 10 SA-GA 48.68
5 Smith, Megan L 10 SA-GA 48.97
6 Cranney, Emily B 10 SA-GA 49.54
7 Hill, Madeline S 10 SA-GA 51.22
8 Evans, Lydia G 9 SA-GA 52.17
9 Eason, Haley A 10 SA-GA 53.07
10 Edler, Elisabeth D 9 SA-GA 54.69
11 Rico, Mariana 9 SA-GA 55.94
12 Keller, Pauline 9 SA-GA 57.32
13 Brooks, Gianna G 9 SA-GA 59.59
14 Smead, Eladia M 9 SA-GA NT
15 Shields, Cristina L 9 SA-GA NT
16 Barnard, Hannah 9 SA-GA NT
17 Medrea, Emily 10 SA-GA NT
18 Nettesheim, Emma R 9 SA-GA NT
19 Wasilauskas, Alexandra L 9 SA-GA NT
20 Hensley, Haley J 10 SA-GA NT
21 Litke, Olivia 10 SA-GA NT
22 DeGoey, Tatum 10 SA-GA NT
23 Herbermann, Tori C 9 SA-GA NT
24 Massey, Hannah M 10 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Winton, Andrew M 10 SA-GA 43.25
2 Chan, Jonathan G 10 SA-GA 47.36
3 Anderson, Benjamin W 10 SA-GA 48.00
4 Walsh, Keegan J 10 SA-GA 48.01
5 Rodriguez Torres, Sebastian S 9 SA-GA 48.55
6 Brothers, Daniel B 10 SA-GA 49.77
7 Grier, Drew O 9 SA-GA 51.80
8 Guzman, CJ J 10 SA-GA 52.32
9 DenBrok, Sebastian J 10 SA-GA 59.52
10 Hebenstreit, Haden 9 SA-GA 59.63
11 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA 1:06.75
12 Freeman, Brad J 10 SA-GA NT
13 Bockhop, Teddy B 10 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 23.69
2 Ross, Emma G 8 SA-GA 24.22
3 Thompson, Sarah Grace G 7 SA-GA 25.02
4 Donaldson, Maya R 8 SA-GA 25.29
5 Hidalgo Lopez, Camila 7 SA-GA 27.56
6 Kester, Sarah K 8 SA-GA 28.00
7 Den Brok, Claire M 7 SA-GA 28.02
8 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 31.07
9 Ulett, Ryenne 5 SA-GA 31.09
10 Bryans, EmmaGrace G 7 SA-GA 36.35
11 Dutton, Audrey M 8 SA-GA 36.50
12 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA 38.91
13 McCracken, Haley E 6 SA-GA 41.40
14 Fleury, Tatiana J 8 SA-GA NT
15 Zinda, Taylor E 7 SA-GA NT
16 Jordan, Chantal E 8 SA-GA NT
17 Boron, Emersen R 7 SA-GA NT
18 Screen, Jada F 8 SA-GA NT
19 Sparks, Lauren E 6 SA-GA NT
20 Wenham, Abby E 6 SA-GA NT
#23 ... (Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke)
21 Carter, Blakeley E 7 SA-GA NT
22 Shelton, Mary G 5 SA-GA NT
23 Jenkins, Tristan H 8 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Magahey, Jake M 8 SA-GA 26.92
2 Brown, Hayden A 8 SA-GA 27.23
3 Guzman, Will F 7 SA-GA 30.20
4 Shelton, Thornton D 7 SA-GA 32.52
5 DenBrok, Ethan A 7 SA-GA 34.09
6 Oliver, Ryan 8 SA-GA NT
7 Ples, Michael C 7 SA-GA NT
8 Collins, Gered S 8 SA-GA NT
9 Tran, Daniel J 7 SA-GA NT
10 Mackinnon, Ryan J 8 SA-GA NT
11 Shields, Mike W 6 SA-GA NT
12 Sebestyen, Coleman D 7 SA-GA NT
13 Chang, Joshua B 7 SA-GA NT
 
 
#25 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Williams, Bri D 13 SA-GA 1:08.43
2 Pekkalainen, Annika H 13 SA-GA 1:08.54
3 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 1:19.50
 
 
#26 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pekkalainen, Michael A 13 SA-GA 1:00.64
2 Pontalti, Christian M 13 SA-GA 1:07.95
3 Yang, Alex L 13 SA-GA 1:10.00
4 Hebenstreit, Hunter 14 SA-GA 1:13.15
5 Rubin, Jordan A 13 SA-GA 1:20.49
6 Williams, Maliq A 13 SA-GA NT
7 Tokaji, Chris A 14 SA-GA NT
 
 
#27 Girls 11-12 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Anderson, Laine E 12 SA-GA 1:07.75
2 Bouwman, Kelsey M 12 SA-GA 1:08.00
3 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 1:11.87
4 Wrolson, Lindsey B 11 SA-GA 1:13.02
5 Pontalti, Emma M 11 SA-GA 1:13.45
6 Emde, Vivienne J 11 SA-GA 1:25.39
7 Pierce, Sarah V 11 SA-GA 1:25.70
8 Hasic, Emma R 12 SA-GA NT
9 Leonel, Claudia Y 11 SA-GA NT
 
 
#28 Boys 11-12 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Rees, Jacob 11 SA-GA 1:05.00
2 Jordan, Will R 12 SA-GA 1:06.99
3 Murphy, Mark P 11 SA-GA 1:09.92
4 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 1:16.30
5 Adams, Zac E 12 SA-GA 1:17.93
6 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 1:25.42
7 Mahoney, Nicholas P 11 SA-GA 1:28.70
8 Hauth, James C 11 SA-GA NT
9 Sweney, Jack C 11 SA-GA NT
10 Harripaul, Christopher W 12 SA-GA NT
11 Horton, Luke H 11 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 9-10 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Rummins, Julia N 9 SA-GA 1:20.00
2 Jacobi, Sarah G 10 SA-GA 1:20.30
3 Brooks, Gianna G 9 SA-GA 1:27.44
4 Yang, Abigail Y 9 SA-GA 1:28.20
5 Coleman, Reagan M 10 SA-GA 1:33.67
6 Lin, Val C 10 SA-GA NT
7 Serrano, Jemilet F 10 SA-GA NT
8 DeGoey, Tatum 10 SA-GA NT
9 Sebestyen, Marin 10 SA-GA NT
10 Massey, Hannah M 10 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 9-10 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 DenBrok, Sebastian J 10 SA-GA 1:25.56
2 Guzman, CJ J 10 SA-GA 1:39.24
3 Dutton, David L 9 SA-GA NT
4 Freeman, Brad J 10 SA-GA NT
5 Griffin, Michael J 9 SA-GA NT
6 Tucker, Matthew J 9 SA-GA NT
 
 
#31 Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:25.00
2 Lopez, Jackeline 7 SA-GA 1:34.12
3 Munson, Caitlyn M 7 SA-GA NT
4 Donaldson, Maya R 8 SA-GA NT
5 Fleury, Tatiana J 8 SA-GA NT
6 Jordan, Chantal E 8 SA-GA NT
7 Arango, Valentina 8 SA-GA NT
8 Sparks, Lauren E 6 SA-GA NT
9 Wenham, Abby E 6 SA-GA NT
10 Harris, Sydney 7 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 1:23.79
2 Scott, Dylan J 8 SA-GA 1:35.39
3 DenBrok, Ethan A 7 SA-GA 1:47.76
4 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 2:20.69
5 Ples, Michael C 7 SA-GA NT
6 Shields, Mike W 6 SA-GA NT
7 Guzman, Will F 7 SA-GA NT
8 Sebestyen, Coleman D 7 SA-GA NT
9 Chang, Joshua B 7 SA-GA NT