Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
Snowed In II - 1/23/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 200 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Felso, Val M 16 SA-GA 2:29.62
 
 
#2 Boys 200 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Turnbull, Austin F 13 SA-GA NT
2 O'Donnell, Connor M 13 SA-GA NT
3 Felso, Calvin C 13 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Cramer, Caley A 11 SA-GA 1:22.39
2 Zhang, Clare V 12 SA-GA 1:23.69
3 Hansen, Grace T 11 SA-GA 1:23.78
4 Gao, Jasmin W 11 SA-GA 1:26.47
5 Gauntt, Gabbie R 11 SA-GA 1:27.77
6 Glass, Hannah G 12 SA-GA 1:28.58
7 Meyer, Savannah R 11 SA-GA 1:37.80
8 Habegger, Sydney G 12 SA-GA NT
9 Wilkerson, Paige E 11 SA-GA NT
10 Marchuk, Julia M 11 SA-GA NT
11 McIlvain, Ella J 11 SA-GA NT
 
 
#4 Boys 11-12 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Van De Velde, Cameron S 12 SA-GA 1:14.53
2 Monckton, Ben R 12 SA-GA 1:28.00
3 Kantor, Alex J 11 SA-GA 1:29.18
4 Geoghan, Riley J 12 SA-GA 1:30.50
5 Odendahl, Mitchell T 11 SA-GA 1:41.52
6 Lense, Noah J 11 SA-GA 1:44.00
7 Sykora, Connor R 11 SA-GA 1:46.70
8 Sher, Michael L 12 SA-GA NT
9 Whalley, Joe L 11 SA-GA NT
10 Burks, Hunter C 11 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 9-10 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Pearson, Trinity M 10 SA-GA 1:21.91
2 Ceniza, Sophie R 10 SA-GA 1:22.96
3 Zhao, Margaret M 10 SA-GA 1:30.49
4 Schreiber, Sheridan C 10 SA-GA 1:33.62
5 Cushing, Megan E 9 SA-GA 1:36.89
6 O'Connell, Courtney G 10 SA-GA 1:39.89
7 O'Donnell, Katie M 10 SA-GA 1:42.17
8 Sherman, Elly R 9 SA-GA 1:43.23
9 Burns, Lydia N 9 SA-GA 1:45.85
10 Ferenchik, Haylee F 10 SA-GA 1:47.80
11 Hadley, Kate G 9 SA-GA 1:53.74
12 Harper, Catherine M 9 SA-GA 1:55.97
13 Bridwell, Lauren A 9 SA-GA 2:01.20
14 Schaner, Madelyn D 9 SA-GA 2:10.03
15 Ramey, Audrey V 9 SA-GA NT
16 Slater, Savannah M 9 SA-GA NT
17 Kudchikar, Arsheen A 9 SA-GA NT
18 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA NT
19 Davis, Gabriella M 10 SA-GA NT
20 Havrilla, Sydney A 9 SA-GA NT
21 Patterson, Hannah N 10 SA-GA NT
22 Geoghan, Erin C 10 SA-GA NT
23 Norton, Faith F 10 SA-GA NT
24 Gentry, ReesAnne C 9 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 9-10 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Bartnicki, Luke D 10 SA-GA 1:21.67
2 Fry, Daniel C 10 SA-GA 1:31.21
3 Moland, Connor E 9 SA-GA 1:31.84
4 Zhao, Charles C 10 SA-GA 1:37.50
5 Carbone, Jared J 10 SA-GA 1:39.64
6 Smith, Brenden M 10 SA-GA 1:45.25
7 Morgan, Clay T 9 SA-GA 1:52.30
8 Sembrot, Alex J 9 SA-GA 1:54.99
9 Darling, Eric J 9 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Miner, Rachel L 8 SA-GA 1:38.92
2 Ballew, Sydney A 8 SA-GA 1:49.47
3 Hadley, Olivia C 8 SA-GA 1:52.87
4 Cushing, Abby G 8 SA-GA 1:53.81
5 Self, Haley J 8 SA-GA 2:07.00
6 Foreman, Maria L 8 SA-GA 2:15.44
7 Vemulapalli, Divya 8 SA-GA NT
8 Breeze, Bailey S 7 SA-GA NT
9 Ferenchik, Cameron G 8 SA-GA NT
10 Ferguson, Maggie K 7 SA-GA NT
11 Smith, Hayden C 8 SA-GA NT
12 Schiller, Carson B 7 SA-GA NT
13 Ferrell, Rayley D 8 SA-GA NT
14 Krupit, Jaedyn M 7 SA-GA NT
15 Johnson, Kate E 8 SA-GA NT
16 Saxon, Rachel G 7 SA-GA NT
17 Felso, Vivian L 7 SA-GA NT
18 Smith, Cameron A 8 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Fry, Joshua W 8 SA-GA 1:37.07
2 Fry, Caleb J 6 SA-GA 2:11.02
3 Sembrot, Kevin T 7 SA-GA NT
4 Song, Samuel W 8 SA-GA NT
5 Paul, Michael W 8 SA-GA NT
6 Breeze, Bear H 7 SA-GA NT
7 Brown, Conrad R 7 SA-GA NT
8 Kahl, Colin C 8 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Smith, Amanda K 14 SA-GA 29.05
2 Miner, Ellery R 13 SA-GA 31.12
3 Kamath, Radhika 13 SA-GA NT
4 Pocza, Lauren N 14 SA-GA NT
 
 
#10 Boys 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Champion, Luke S 8 SA-GA 35.24
2 Turnbull, Austin F 13 SA-GA 39.33
3 O'Donnell, Connor M 13 SA-GA NT
4 Felso, Calvin C 13 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Miner, Caroline J 12 SA-GA 29.94
2 Cramer, Caley A 11 SA-GA 31.59
3 Hansen, Grace T 11 SA-GA 31.76
4 Gauntt, Gabbie R 11 SA-GA 34.23
5 Zhang, Clare V 12 SA-GA 34.59
6 Gao, Jasmin W 11 SA-GA 35.52
7 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 35.95
8 Andrews, Christina M 11 SA-GA 36.12
9 Meyer, Savannah R 11 SA-GA 36.71
10 Glass, Hannah G 12 SA-GA 39.29
11 Constantin, Emily 11 SA-GA 39.75
12 Wilkerson, Paige E 11 SA-GA 40.44
13 Menon, Meghana 11 SA-GA 52.02
14 Swenton, Syd P 11 SA-GA NT
15 Webb, Caitlyn S 12 SA-GA NT
16 Marchuk, Julia M 11 SA-GA NT
17 McIlvain, Ella J 11 SA-GA NT
18 Newcomer, Alex M 11 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Van De Velde, Cameron S 12 SA-GA 28.59
2 Baguo, Kobe B 11 SA-GA 32.18
3 Sher, Michael L 12 SA-GA 33.30
4 Lense, Noah J 11 SA-GA 34.00
5 Kantor, Alex J 11 SA-GA 34.88
6 Darsey, Colton F 11 SA-GA 35.17
7 Kunich, Brett T 12 SA-GA 35.87
8 Geoghan, Riley J 12 SA-GA 36.39
9 Odendahl, Mitchell T 11 SA-GA 36.58
10 Sykora, Connor R 11 SA-GA 37.63
11 Fleming, Connor C 11 SA-GA 42.64
12 Whalley, Joe L 11 SA-GA NT
13 McGee, Kyle K 11 SA-GA NT
14 Burks, Hunter C 11 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Ceniza, Sophie R 10 SA-GA 31.68
2 Ferenchik, Haylee F 10 SA-GA 35.23
3 O'Connell, Courtney G 10 SA-GA 35.95
4 Davis, Gabriella M 10 SA-GA 36.18
5 Bolick, Kathryn E 9 SA-GA 36.93
6 Cushing, Megan E 9 SA-GA 37.38
7 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 37.38
8 Schreiber, Sheridan C 10 SA-GA 37.46
9 Morgan, Olivia B 10 SA-GA 38.82
10 Zhao, Margaret M 10 SA-GA 38.83
11 Chesman, Emily E 10 SA-GA 39.76
12 O'Donnell, Katie M 10 SA-GA 39.81
13 Sherman, Elly R 9 SA-GA 41.51
14 Imhoff, Celia G 10 SA-GA 42.66
15 Palmer, Scarlett V 10 SA-GA 42.86
16 Harper, Catherine M 9 SA-GA 42.97
17 Burns, Lydia N 9 SA-GA 44.79
18 Ramey, Audrey V 9 SA-GA 44.97
19 Bena, Paige E 9 SA-GA 47.46
20 Hadley, Kate G 9 SA-GA 48.85
21 Bridwell, Lauren A 9 SA-GA 51.39
22 Schaner, Madelyn D 9 SA-GA 53.99
23 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 54.25
24 Kudchikar, Arsheen A 9 SA-GA NT
25 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA NT
26 Ayscue, Claire E 9 SA-GA NT
27 Bavadekar, Vaishnavi M 10 SA-GA NT
#13 ... (Girls 9-10 50 Yard Freestyle)
28 Havrilla, Sydney A 9 SA-GA NT
29 Patterson, Hannah N 10 SA-GA NT
30 Williams, Emma J 9 SA-GA NT
31 Cheney, Caroline B 9 SA-GA NT
32 Ediger, Brooke M 9 SA-GA NT
33 Gentry, ReesAnne C 9 SA-GA NT
34 Morgan, Annah G 9 SA-GA NT
35 Robinson, Lindsey M 9 SA-GA NT
36 Felso, Livvy R 9 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Bartnicki, Luke D 10 SA-GA 30.31
2 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 35.95
3 Moland, Connor E 9 SA-GA 36.10
4 Bartnicki, Adam J 9 SA-GA 37.91
5 Breeze, Brett H 9 SA-GA 39.24
6 Smith, Brenden M 10 SA-GA 40.33
7 Marchant, Will R 10 SA-GA 40.43
8 Petree, Benjamin L 10 SA-GA 41.43
9 Morgan, Clay T 9 SA-GA 41.83
10 Sembrot, Alex J 9 SA-GA 42.34
11 Carbone, Jared J 10 SA-GA 42.94
12 Zhao, Charles C 10 SA-GA 54.33
13 Darling, Eric J 9 SA-GA NT
14 Lee, Christopher A 9 SA-GA NT
15 Mueller, Jackson T 9 SA-GA NT
16 Armstrong, Jack A 9 SA-GA NT
17 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA NT
18 Fauteux, Adam L 10 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Miner, Rachel L 8 SA-GA 38.95
2 Cushing, Abby G 8 SA-GA 43.18
3 Watkins, Josephine R 7 SA-GA 47.19
4 Castelli, Katelyn M 8 SA-GA 49.69
5 Ferguson, Maggie K 7 SA-GA 49.88
6 Self, Haley J 8 SA-GA 51.50
7 Foreman, Maria L 8 SA-GA 52.90
8 Marchant, Caitlin E 7 SA-GA NT
9 Rastogi, Isha 8 SA-GA NT
10 Vemulapalli, Divya 8 SA-GA NT
11 Bridwell, Ally J 6 SA-GA NT
12 Baker, Kate L 7 SA-GA NT
13 Ballew, Sydney A 8 SA-GA NT
14 Breeze, Bailey S 7 SA-GA NT
15 Ferenchik, Cameron G 8 SA-GA NT
16 Kindland, Emily M 7 SA-GA NT
17 Smith, Hayden C 8 SA-GA NT
18 Schiller, Carson B 7 SA-GA NT
19 Cheney, Catherine G 7 SA-GA NT
20 Ferrell, Rayley D 8 SA-GA NT
21 Krupit, Jaedyn M 7 SA-GA NT
22 Johnson, Kate E 8 SA-GA NT
23 Robinson, Shannon E 7 SA-GA NT
24 Saxon, Rachel G 7 SA-GA NT
25 Ciardullo, Madeline G 8 SA-GA NT
26 Felso, Vivian L 7 SA-GA NT
27 Smith, Cameron A 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Champion, Luke S 8 SA-GA 35.24
2 Schiller, Luke P 8 SA-GA 40.00
3 Fry, Joshua W 8 SA-GA 42.37
4 Breeze, Bear H 7 SA-GA 44.42
5 Sembrot, Kevin T 7 SA-GA 47.40
6 Fry, Caleb J 6 SA-GA 54.42
7 Chesman, Zachary C 7 SA-GA NT
8 Song, Samuel W 8 SA-GA NT
9 Paul, Michael W 8 SA-GA NT
10 Brown, Conrad R 7 SA-GA NT
11 Hegarty, Jake B 7 SA-GA NT
12 Kahl, Colin C 8 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Felso, Val M 16 SA-GA 1:13.20
2 Smith, Amanda K 14 SA-GA 1:24.28
3 Kamath, Radhika 13 SA-GA NT
4 Pocza, Lauren N 14 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Turnbull, Austin F 13 SA-GA 1:52.30
2 Felso, Calvin C 13 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Miner, Caroline J 12 SA-GA 41.91
2 Swenton, Syd P 11 SA-GA 42.55
3 Hansen, Grace T 11 SA-GA 46.70
4 Gao, Jasmin W 11 SA-GA 47.49
5 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 48.42
6 Gauntt, Gabbie R 11 SA-GA 48.75
7 Meyer, Savannah R 11 SA-GA 48.88
8 Wilkerson, Paige E 11 SA-GA 51.92
9 Andrews, Christina M 11 SA-GA 54.28
10 Constantin, Emily 11 SA-GA 56.29
11 Menon, Meghana 11 SA-GA 58.29
12 Webb, Caitlyn S 12 SA-GA NT
13 Marchuk, Julia M 11 SA-GA NT
14 McIlvain, Ella J 11 SA-GA NT
15 Newcomer, Alex M 11 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Baguo, Kobe B 11 SA-GA 42.08
2 Sher, Michael L 12 SA-GA 44.35
3 Sykora, Connor R 11 SA-GA 46.06
4 Darsey, Colton F 11 SA-GA 46.08
5 Monckton, Ben R 12 SA-GA 56.44
6 Fleming, Connor C 11 SA-GA NT
7 Burks, Hunter C 11 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Ceniza, Sophie R 10 SA-GA 42.77
2 Pearson, Trinity M 10 SA-GA 44.27
3 Zhao, Margaret M 10 SA-GA 47.54
4 Davis, Gabriella M 10 SA-GA 49.59
5 O'Donnell, Katie M 10 SA-GA 49.61
6 Burns, Lydia N 9 SA-GA 50.04
7 Schreiber, Sheridan C 10 SA-GA 50.22
8 O'Connell, Courtney G 10 SA-GA 50.45
9 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 52.05
10 Chesman, Emily E 10 SA-GA 52.30
11 Ramey, Audrey V 9 SA-GA 52.99
12 Bridwell, Lauren A 9 SA-GA 55.00
13 Harper, Catherine M 9 SA-GA 57.70
14 Bolick, Kathryn E 9 SA-GA 58.99
15 Palmer, Scarlett V 10 SA-GA 59.01
16 Imhoff, Celia G 10 SA-GA 1:01.74
17 Bena, Paige E 9 SA-GA 1:05.99
18 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 1:09.32
19 Schaner, Madelyn D 9 SA-GA NT
20 Hadley, Kate G 9 SA-GA NT
21 Ayscue, Claire E 9 SA-GA NT
22 Bavadekar, Vaishnavi M 10 SA-GA NT
23 Havrilla, Sydney A 9 SA-GA NT
24 Morgan, Olivia B 10 SA-GA NT
25 Williams, Emma J 9 SA-GA NT
26 Cheney, Caroline B 9 SA-GA NT
27 Norton, Faith F 10 SA-GA NT
28 Ediger, Brooke M 9 SA-GA NT
29 Gentry, ReesAnne C 9 SA-GA NT
30 Morgan, Annah G 9 SA-GA NT
31 Robinson, Lindsey M 9 SA-GA NT
32 Felso, Livvy R 9 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Bartnicki, Adam J 9 SA-GA 47.50
2 Breeze, Brett H 9 SA-GA 50.73
3 Fry, Daniel C 10 SA-GA 50.92
4 Zhao, Charles C 10 SA-GA 51.04
5 Smith, Brenden M 10 SA-GA 51.50
6 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 52.28
7 Carbone, Jared J 10 SA-GA 52.68
8 Morgan, Clay T 9 SA-GA 55.41
9 Petree, Benjamin L 10 SA-GA 1:00.17
10 Sembrot, Alex J 9 SA-GA NT
11 Darling, Eric J 9 SA-GA NT
12 Mueller, Jackson T 9 SA-GA NT
13 Armstrong, Jack A 9 SA-GA NT
14 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA NT
15 Fauteux, Adam L 10 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Ferenchik, Cameron G 8 SA-GA 31.07
2 Watkins, Josephine R 7 SA-GA 32.20
3 Self, Haley J 8 SA-GA 33.50
4 Foreman, Maria L 8 SA-GA 34.25
5 Kindland, Emily M 7 SA-GA 36.63
6 Bridwell, Ally J 6 SA-GA 41.02
7 Marchant, Caitlin E 7 SA-GA NT
8 Rastogi, Isha 8 SA-GA NT
9 Hadley, Olivia C 8 SA-GA NT
10 Vemulapalli, Divya 8 SA-GA NT
11 Baker, Kate L 7 SA-GA NT
12 Ballew, Sydney A 8 SA-GA NT
13 Breeze, Bailey S 7 SA-GA NT
14 Castelli, Katelyn M 8 SA-GA NT
15 Ferguson, Maggie K 7 SA-GA NT
#23 ... (Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke)
16 Smith, Hayden C 8 SA-GA NT
17 Schiller, Carson B 7 SA-GA NT
18 Cheney, Catherine G 7 SA-GA NT
19 Ferrell, Rayley D 8 SA-GA NT
20 Johnson, Kate E 8 SA-GA NT
21 Robinson, Shannon E 7 SA-GA NT
22 Saxon, Rachel G 7 SA-GA NT
23 Ciardullo, Madeline G 8 SA-GA NT
24 Felso, Vivian L 7 SA-GA NT
25 Smith, Cameron A 8 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Fry, Joshua W 8 SA-GA 23.17
2 Schiller, Luke P 8 SA-GA 25.00
3 Song, Samuel W 8 SA-GA 25.63
4 Brown, Conrad R 7 SA-GA 27.47
5 Fry, Caleb J 6 SA-GA 27.69
6 Paul, Michael W 8 SA-GA 29.20
7 Sembrot, Kevin T 7 SA-GA 30.63
8 Chesman, Zachary C 7 SA-GA 33.14
9 Hegarty, Jake B 7 SA-GA NT
 
 
#25 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Smith, Amanda K 14 SA-GA 1:02.07
2 Felso, Val M 16 SA-GA 1:04.26
3 Miner, Ellery R 13 SA-GA 1:11.77
4 Kamath, Radhika 13 SA-GA 1:31.43
5 Pocza, Lauren N 14 SA-GA NT
 
 
#26 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 O'Donnell, Connor M 13 SA-GA 1:16.49
2 Marchant, Will R 10 SA-GA NT
 
 
#27 Girls 11-12 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Miner, Caroline J 12 SA-GA 1:04.69
2 Zhang, Clare V 12 SA-GA 1:11.46
3 Cramer, Caley A 11 SA-GA 1:11.62
4 Andrews, Christina M 11 SA-GA 1:21.96
5 Glass, Hannah G 12 SA-GA NT
6 Constantin, Emily 11 SA-GA NT
 
 
#28 Boys 11-12 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Van De Velde, Cameron S 12 SA-GA 1:02.66
2 Geoghan, Riley J 12 SA-GA 1:16.51
3 Kantor, Alex J 11 SA-GA 1:19.26
4 Darsey, Colton F 11 SA-GA 1:23.80
5 Odendahl, Mitchell T 11 SA-GA 1:31.36
6 Fleming, Connor C 11 SA-GA 1:34.13
7 Kunich, Brett T 12 SA-GA NT
8 Whalley, Joe L 11 SA-GA NT
9 McGee, Kyle K 11 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 9-10 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pearson, Trinity M 10 SA-GA 1:14.05
2 Ferenchik, Haylee F 10 SA-GA 1:21.77
3 Cushing, Megan E 9 SA-GA 1:22.90
4 Sherman, Elly R 9 SA-GA 1:31.10
5 Palmer, Scarlett V 10 SA-GA 1:42.85
6 Zhang, Ariel O 9 SA-GA NT
7 Chesman, Emily E 10 SA-GA NT
8 Slater, Savannah M 9 SA-GA NT
9 Bena, Paige E 9 SA-GA NT
10 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA NT
11 Ayscue, Claire E 9 SA-GA NT
12 Bavadekar, Vaishnavi M 10 SA-GA NT
13 Imhoff, Celia G 10 SA-GA NT
14 Morgan, Olivia B 10 SA-GA NT
15 Norton, Faith F 10 SA-GA NT
16 Robinson, Lindsey M 9 SA-GA NT
17 Felso, Livvy R 9 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 9-10 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Bartnicki, Luke D 10 SA-GA 1:08.71
2 Fry, Daniel C 10 SA-GA 1:16.73
3 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 1:24.73
4 Breeze, Brett H 9 SA-GA 1:34.37
5 Bartnicki, Adam J 9 SA-GA NT
6 Moland, Connor E 9 SA-GA NT
7 Petree, Benjamin L 10 SA-GA NT
8 Lee, Christopher A 9 SA-GA NT
9 Mueller, Jackson T 9 SA-GA NT
10 Armstrong, Jack A 9 SA-GA NT
11 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA NT
12 Fauteux, Adam L 10 SA-GA NT
 
 
#31 Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Miner, Rachel L 8 SA-GA 1:24.24
2 Cushing, Abby G 8 SA-GA 1:35.38
3 Watkins, Josephine R 7 SA-GA 1:48.58
4 Rastogi, Isha 8 SA-GA NT
5 Bridwell, Ally J 6 SA-GA NT
6 Kindland, Emily M 7 SA-GA NT
7 Krupit, Jaedyn M 7 SA-GA NT
8 Robinson, Shannon E 7 SA-GA NT
9 Ciardullo, Madeline G 8 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Champion, Luke S 8 SA-GA 1:25.34
2 Chesman, Zachary C 7 SA-GA NT
3 Breeze, Bear H 7 SA-GA NT
4 Hegarty, Jake B 7 SA-GA NT
5 Kahl, Colin C 8 SA-GA NT