Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
Summer Kick-Off II - 5/1/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Blount, Darby V 14 SA-GA 1:14.00
2 Walton, Hannah C 13 SA-GA 1:21.89
3 Mays, Gabri M 13 SA-GA 1:26.10
4 Perreiah, Diana M 11 SA-GA 1:29.70
5 Underwood, Kayla I 10 SA-GA 1:35.81
6 Donaldson, Maya R 8 SA-GA 1:39.86
7 Burns, Lydia N 9 SA-GA 1:41.47
8 Toner, Jocelyn M 9 SA-GA 1:45.28
9 Breeze, Bailey S 8 SA-GA 1:50.10
10 Chesman, Emily E 10 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Breeze, Brett H 9 SA-GA 1:45.27
2 Breeze, Bear H 8 SA-GA 1:47.43
3 Song, Samuel W 9 SA-GA 1:47.52
4 Balmes, Ben F 9 SA-GA 2:03.33
5 Cooper, Garrett W 12 SA-GA NT
6 Bartsch, Hayden M 12 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Glass, Hannah G 12 SA-GA 37.33
2 Colton, Clarisa J 11 SA-GA 41.00
3 Perreiah, Diana M 11 SA-GA 41.81
 
 
#4 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Fleming, Connor C 11 SA-GA 49.68
2 Cooper, Garrett W 12 SA-GA NT
3 Bapat, Akshay A 12 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Scalise, Devon A 10 SA-GA 42.46
2 Lou, Mary Y 10 SA-GA 47.03
3 Toner, Jocelyn M 9 SA-GA 47.27
4 Bucci, Cate M 9 SA-GA 49.95
5 Self, Haley J 8 SA-GA 51.16
6 Orris, Alexis C 9 SA-GA 1:05.03
7 Hadley, Kate G 9 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Willis, Jacob P 9 SA-GA 59.32
2 Song, Samuel W 9 SA-GA NT
3 Paul, Michael W 9 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Donaldson, Maya R 8 SA-GA 19.24
2 Hadley, Olivia C 8 SA-GA 21.30
3 Saxon, Rachel G 7 SA-GA 21.82
4 Scalise, Sydney E 7 SA-GA 30.99
5 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Breeze, Bear H 8 SA-GA 20.38
2 Fareed, Ali A 6 SA-GA 29.71
3 Chesman, Zachary C 7 SA-GA 30.63
4 Bakker, Andrew B 8 SA-GA NT
5 Cauwenberghs, Ryan C 7 SA-GA NT
6 Githuku, Ryan A 7 SA-GA NT
7 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA NT
8 Reichman, Gavin C 7 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Zhang, Clare V 12 SA-GA 1:17.20
2 Orzechowski, Olivia G 13 SA-GA 1:32.30
3 Blount, Darby V 14 SA-GA NT
4 Rockhill, Emily M 12 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Sullivan, Taylor N 12 SA-GA 37.54
2 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 40.15
3 Glass, Hannah G 12 SA-GA 41.79
4 Meyer, Savannah R 12 SA-GA 42.98
5 Trice, Katherine E 11 SA-GA 48.21
6 Smith, Alexis K 11 SA-GA NT
7 Douget, Keira J 12 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 McGee, Kyle K 11 SA-GA 42.04
2 Bartsch, Hayden M 12 SA-GA NT
3 Geoghan, Riley J 12 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 38.37
2 Scalise, Devon A 10 SA-GA 43.86
3 Chesman, Emily E 10 SA-GA 44.51
4 Morgan, Olivia B 10 SA-GA 47.77
5 Self, Haley J 8 SA-GA 48.78
6 Orris, Alexis C 9 SA-GA 50.23
7 Burns, Lydia N 9 SA-GA 50.47
8 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 52.31
9 Mays, Niani A 9 SA-GA 54.85
10 Lou, Mary Y 10 SA-GA 55.06
11 Hadley, Kate G 9 SA-GA 55.71
12 Pagan, Olivia H 9 SA-GA 56.12
13 Morgan, Annah G 10 SA-GA 1:00.36
14 Hadley, Olivia C 8 SA-GA NT
15 Kudchikar, Arsheen A 10 SA-GA NT
16 Ayscue, Claire E 9 SA-GA NT
17 Imhoff, Celia G 10 SA-GA NT
18 Bartsch, Luisa P 9 SA-GA NT
19 Dontu, Sruthi 10 SA-GA NT
20 Dhillon, Harnoor K 9 SA-GA NT
21 Douget, Hana A 9 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 41.86
2 Kim, Shaun P 9 SA-GA 47.23
3 Page, Michael O 9 SA-GA 51.56
4 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA 54.58
5 Bakker, Andrew B 8 SA-GA 1:00.61
6 Bakker, Brian 10 SA-GA 1:03.39
7 Perreiah, Reed L 9 SA-GA 1:04.99
8 Breeze, Brett H 9 SA-GA NT
9 Stephens, Charlie J 10 SA-GA NT
10 Quispe, Samuel J 8 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Saxon, Rachel G 7 SA-GA 21.97
2 Breeze, Bailey S 8 SA-GA 22.67
3 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA 23.66
4 Vemulapalli, Divya 8 SA-GA NT
5 McGannon, Kirsten M 8 SA-GA NT
6 Hadley, Marin Clare C 5 SA-GA NT
7 Durnell, Isabella A 7 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Brown, Conrad R 8 SA-GA 21.81
2 Bush, Tucker J 7 SA-GA 22.05
3 Breeze, Bear H 8 SA-GA 23.03
4 Chesman, Zachary C 7 SA-GA 26.66
5 Slabiak, Connor J 6 SA-GA 29.50
6 Clayton, Miles M 5 SA-GA 32.35
7 Cauwenberghs, Ryan C 7 SA-GA NT
8 Githuku, Ryan A 7 SA-GA NT
9 Gonzalez, Alex S 8 SA-GA NT
10 Fareed, Ali A 6 SA-GA NT
11 Reichman, Gavin C 7 SA-GA NT
12 Durnell, Elijah 7 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Walton, Hannah C 13 SA-GA 1:32.29
2 Mays, Gabri M 13 SA-GA 1:34.78
3 Zhang, Clare V 12 SA-GA 1:36.31
4 Webb, Caitlyn S 13 SA-GA 1:51.70
5 Holmecki, Kaitlyn M 13 SA-GA NT
6 Rockhill, Emily M 12 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Jerkovic, Boris 12 SA-GA 1:30.95
2 Song, Samuel W 9 SA-GA NT
3 Michell, Christian D 12 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Smith, Alexis K 11 SA-GA 41.67
2 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 45.58
3 Colton, Clarisa J 11 SA-GA 47.04
4 Meyer, Savannah R 12 SA-GA 48.88
5 Byers, Celeste N 11 SA-GA NT
6 Perreiah, Diana M 11 SA-GA NT
7 Douget, Keira J 12 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Geoghan, Riley J 12 SA-GA 51.37
2 McGee, Kyle K 11 SA-GA 55.43
3 Fleming, Connor C 11 SA-GA 57.50
4 Bapat, Akshay A 12 SA-GA NT
5 Michell, Christian D 12 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 46.62
2 Underwood, Kayla I 10 SA-GA 47.66
3 Burns, Lydia N 9 SA-GA 49.58
#21 ... (Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke)
4 Morgan, Olivia B 10 SA-GA 52.73
5 Bucci, Cate M 9 SA-GA 56.60
6 Pagan, Olivia H 9 SA-GA 57.66
7 Lou, Mary Y 10 SA-GA 1:00.52
8 Mays, Niani A 9 SA-GA 1:01.07
9 Morgan, Annah G 10 SA-GA 1:01.68
10 Imhoff, Celia G 10 SA-GA 1:01.74
11 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 1:05.82
12 Ayscue, Claire E 9 SA-GA 1:09.06
13 Scalise, Sydney E 7 SA-GA 1:09.46
14 Bartsch, Luisa P 9 SA-GA NT
15 Dontu, Sruthi 10 SA-GA NT
16 Kenkare, Pallavi 10 SA-GA NT
17 Dhillon, Harnoor K 9 SA-GA NT
18 Douget, Hana A 9 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 48.51
2 Breeze, Brett H 9 SA-GA 49.17
3 Willis, Jacob P 9 SA-GA 52.65
4 Kim, Shaun P 9 SA-GA 56.86
5 Balmes, Ben F 9 SA-GA 57.22
6 Bakker, Brian 10 SA-GA 59.23
7 Page, Michael O 9 SA-GA 1:00.28
8 Perreiah, Reed L 9 SA-GA 1:09.09
9 Paul, Michael W 9 SA-GA NT
10 Fareed, Yaseen H 10 SA-GA NT
11 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA NT
12 Stephens, Charlie J 10 SA-GA NT
13 Quispe, Samuel J 8 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Breeze, Bailey S 8 SA-GA 25.31
2 Vemulapalli, Divya 8 SA-GA 30.57
3 McGannon, Kirsten M 8 SA-GA 33.60
4 Durnell, Isabella A 7 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Brown, Conrad R 8 SA-GA 25.34
2 Bush, Tucker J 7 SA-GA 28.30
3 Slabiak, Connor J 6 SA-GA 39.38
4 Gonzalez, Alex S 8 SA-GA NT
5 Durnell, Elijah 7 SA-GA NT
 
 
#25 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Blount, Darby V 14 SA-GA 1:05.00
2 Sullivan, Taylor N 12 SA-GA 1:09.58
3 Mays, Gabri M 13 SA-GA 1:13.34
4 Scalise, Devon A 10 SA-GA 1:18.12
5 Orzechowski, Olivia G 13 SA-GA 1:19.62
6 Walton, Hannah C 13 SA-GA NT
7 Trice, Katherine E 11 SA-GA NT
8 Rockhill, Emily M 12 SA-GA NT
9 Douget, Keira J 12 SA-GA NT
10 Webb, Caitlyn S 13 SA-GA NT
 
 
#26 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 McGee, Kyle K 11 SA-GA 1:40.13
2 Jerkovic, Boris 12 SA-GA NT
3 Michell, Christian D 12 SA-GA NT
 
 
#27 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Sullivan, Taylor N 12 SA-GA 31.47
2 Zhang, Clare V 12 SA-GA 32.40
3 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 33.94
4 Glass, Hannah G 12 SA-GA 34.75
5 Colton, Clarisa J 11 SA-GA 34.96
6 Meyer, Savannah R 12 SA-GA 36.63
7 Smith, Alexis K 11 SA-GA 36.69
8 Trice, Katherine E 11 SA-GA 38.47
9 Byers, Celeste N 11 SA-GA NT
 
 
#28 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Geoghan, Riley J 12 SA-GA 33.90
2 Fleming, Connor C 11 SA-GA 41.00
3 Bapat, Akshay A 12 SA-GA 42.42
4 Cooper, Garrett W 12 SA-GA NT
5 Bartsch, Hayden M 12 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 33.87
2 Morgan, Olivia B 10 SA-GA 35.70
3 Underwood, Kayla I 10 SA-GA 36.56
4 Chesman, Emily E 10 SA-GA 37.64
5 Imhoff, Celia G 10 SA-GA 38.51
6 Donaldson, Maya R 8 SA-GA 38.83
7 Orris, Alexis C 9 SA-GA 40.32
8 Toner, Jocelyn M 9 SA-GA 41.14
9 Self, Haley J 8 SA-GA 41.23
10 Mays, Niani A 9 SA-GA 43.24
11 Bucci, Cate M 9 SA-GA 43.52
12 Morgan, Annah G 10 SA-GA 43.81
13 Hadley, Kate G 9 SA-GA 43.85
14 Hadley, Olivia C 8 SA-GA 45.88
15 Kudchikar, Arsheen A 10 SA-GA 46.84
16 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 47.07
17 Pagan, Olivia H 9 SA-GA 47.42
18 Ayscue, Claire E 9 SA-GA 49.05
19 Scalise, Sydney E 7 SA-GA 50.67
20 Bartsch, Luisa P 9 SA-GA NT
21 Dontu, Sruthi 10 SA-GA NT
22 Kenkare, Pallavi 10 SA-GA NT
23 Dhillon, Harnoor K 9 SA-GA NT
24 Douget, Hana A 9 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 35.10
2 Kim, Shaun P 9 SA-GA 37.22
3 Fareed, Yaseen H 10 SA-GA 40.17
4 Paul, Michael W 9 SA-GA 45.19
5 Page, Michael O 9 SA-GA 46.21
6 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA 47.50
7 Willis, Jacob P 9 SA-GA 48.76
8 Bakker, Andrew B 8 SA-GA 50.47
9 Bakker, Brian 10 SA-GA 56.41
10 Perreiah, Reed L 9 SA-GA 1:02.47
11 Balmes, Ben F 9 SA-GA NT
12 Stephens, Charlie J 10 SA-GA NT
13 Quispe, Samuel J 8 SA-GA NT
 
 
#31 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Saxon, Rachel G 7 SA-GA 20.56
2 Vemulapalli, Divya 8 SA-GA NT
3 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA NT
4 McGannon, Kirsten M 8 SA-GA NT
5 Hadley, Marin Clare C 5 SA-GA NT
6 Durnell, Isabella A 7 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Bush, Tucker J 7 SA-GA 18.69
2 Brown, Conrad R 8 SA-GA 19.58
3 Chesman, Zachary C 7 SA-GA 23.02
4 Clayton, Miles M 5 SA-GA 28.47
5 Slabiak, Connor J 6 SA-GA 32.77
6 Cauwenberghs, Ryan C 7 SA-GA NT
7 Githuku, Ryan A 7 SA-GA NT
8 Gonzalez, Alex S 8 SA-GA NT
9 Fareed, Ali A 6 SA-GA NT
10 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA NT
11 Reichman, Gavin C 7 SA-GA NT
12 Durnell, Elijah 7 SA-GA NT