Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
2011 Turkey Trot II - 11/12/2011
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Vitulli, Lizzy r 13 SA-GA 1:16.14
2 Barker, Kayla A 11 SA-GA 1:21.21
3 Reynolds, Audrey R 11 SA-GA 1:26.96
4 Abrams, Meg F 11 SA-GA 1:34.21
5 Venis, Taylor A 12 SA-GA 1:34.83
6 Scalise, Sydney E 8 SA-GA 1:36.73
7 DuPont, Kaylee J 12 SA-GA 1:36.96
8 Cooper, Lexi j 11 SA-GA 1:45.79
9 Arps, Kassie G 7 SA-GA 2:08.83
10 Godfrey, Emily J 8 SA-GA 2:45.15
11 Davis, AJ J 8 SA-GA NT
12 Suresh, Janani M 10 SA-GA NT
13 Gerber, Sarah E 14 SA-GA NT
14 Henry, Kelsey P 10 SA-GA NT
15 Owens, Piper A 9 SA-GA NT
16 Van Norman, Caroline G 8 SA-GA NT
17 Zhang, Sheri A 11 SA-GA NT
18 Lee, Annabelle C 11 SA-GA NT
19 Schlossmacher, Lucy M 9 SA-GA NT
20 Banh, Kim-Yen N 12 SA-GA NT
21 Bash, Natalie G 10 SA-GA NT
22 Damodaran, Neena L 7 SA-GA NT
23 Damodaran, Raina L 9 SA-GA NT
24 Guinn, Ansley G 7 SA-GA NT
25 Kang, Heajin 13 SA-GA NT
26 Pasonski, Reagan E 11 SA-GA NT
27 Scobee, Rachel A 7 SA-GA NT
28 Brookshire, Lilly J 7 SA-GA NT
29 Kehoe, Tara Marie M 10 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Atalla, Lion M 13 SA-GA 1:29.59
2 Pickett, Kameron A 13 SA-GA 1:34.92
3 Chapman, Zack M 10 SA-GA 1:34.98
4 Paul, Michael W 10 SA-GA 1:43.84
5 Godfrey, Jack F 10 SA-GA 1:46.25
6 Schaner, Charlton M 8 SA-GA 1:48.28
7 Slabiak, Connor J 8 SA-GA 1:49.18
8 Makilya, Joseph C 11 SA-GA NT
9 Creager, Ethan 9 SA-GA NT
10 Cooper, Spencer a 9 SA-GA NT
11 Lee, Michael C 9 SA-GA NT
12 Banh, Luan M 14 SA-GA NT
13 Boswell, Alex B 9 SA-GA NT
14 Davis, Carson T 9 SA-GA NT
15 De Smet, Ryan S 9 SA-GA NT
16 Guinn, Ayden P 9 SA-GA NT
17 Juang, Jason 9 SA-GA NT
18 Kazmi, Connor J 8 SA-GA NT
19 Makarishchev, Nick A 7 SA-GA NT
20 Nguyen, Luc T 11 SA-GA NT
21 Zittrouer, Andrew C 14 SA-GA NT
22 Butler, Lucas T 10 SA-GA NT
23 Truong, Dustin N 12 SA-GA NT
24 Reichman, Whitner W 10 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Flood, Abby r 8 SA-GA 19.32
2 Baker, Kate L 8 SA-GA 20.28
3 Westfall, Ava C 8 SA-GA 21.08
4 Clayton, Sadie P 6 SA-GA 23.00
5 Godfrey, Emily J 8 SA-GA 23.44
6 Cash, Olivia C 8 SA-GA 23.45
7 Seymour, Clare M 8 SA-GA 24.20
8 Thompson, Ava R 7 SA-GA 24.33
9 Baker, Loren M 6 SA-GA 26.69
10 Power, Emma A 8 SA-GA 27.74
11 Bridge, Danielle E 6 SA-GA 29.03
12 Sanchez, Gaby V 6 SA-GA 29.12
13 Self, Kylie E 7 SA-GA 30.12
14 Pappadakis, Angela Z 6 SA-GA 30.57
15 White, Rebecca E 8 SA-GA NT
16 Yancu, Yuval 7 SA-GA NT
17 Raz, Shay 7 SA-GA NT
18 Bailey, Ella r 7 SA-GA NT
19 Burke, Riley J 7 SA-GA NT
20 Davis, Ava S 5 SA-GA NT
21 Guichard, Caroline C 7 SA-GA NT
22 Hart, Kaleigh C 6 SA-GA NT
23 Meacham, Grace A 8 SA-GA NT
24 Miller, Ava S 7 SA-GA NT
25 White, Abby S 6 SA-GA NT
26 Zelley, Charlotte E 6 SA-GA NT
27 Reichman, Ava L 8 SA-GA NT
28 Mittal, Arushi 8 SA-GA NT
29 Nguyen, Katrina T 6 SA-GA NT
 
 
#4 Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Foster, Ryan T 7 SA-GA 19.35
2 Phillips, Will B 8 SA-GA 21.25
3 Slabiak, Aiden J 6 SA-GA 21.73
4 Montobbio, Tommy J 8 SA-GA 22.98
5 Westfall, Noah G 7 SA-GA 30.33
6 Schaner, Kaden B 5 SA-GA NT
7 Schaner, Kip G 5 SA-GA NT
8 Freudenstein, Carter M 7 SA-GA NT
9 Panone, David C 8 SA-GA NT
10 Westenfelder, Luke G 7 SA-GA NT
11 Westenfelder, Nick A 7 SA-GA NT
12 Reichman, Frankie C 8 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Van Norman, Claire E 11 SA-GA 29.23
2 Barker, Kayla A 11 SA-GA 31.08
3 Venis, Taylor A 12 SA-GA 34.22
4 Wright, Christina A 12 SA-GA 35.33
5 Ferrell, Rayley D 10 SA-GA 35.80
6 LaFleche, Rebecca L 13 SA-GA 36.00
7 Pasonski, Reagan E 11 SA-GA 36.19
8 Smith, Ada N 10 SA-GA 36.61
9 Abrams, Meg F 11 SA-GA 36.97
10 Skjoedt, Catherine E 11 SA-GA 38.37
11 Davidson, Savannah G 11 SA-GA 38.75
12 Mitchell, Ansley F 12 SA-GA 39.30
13 Schaner, Madelyn D 11 SA-GA 39.70
14 Kindland, Emily M 9 SA-GA 39.92
15 Stevens, Jessica R 10 SA-GA 41.13
16 Beaschler, Alexis G 9 SA-GA 41.25
17 Burton, Elizabeth C 11 SA-GA 41.54
18 Cooper, Lexi j 11 SA-GA 41.97
19 Pickett, Josie K 9 SA-GA 42.00
20 Beaschler, Brooke E 9 SA-GA 42.07
21 Menees, Haley N 9 SA-GA 42.30
22 Van Norman, Caroline G 8 SA-GA 42.37
23 Fraser, Emma P 10 SA-GA 42.67
24 Zhang, Sheri A 11 SA-GA 43.11
25 Suresh, Janani M 10 SA-GA 43.56
26 DeLancey, Stephanie S 9 SA-GA 46.75
27 Moerschel, Katie L 10 SA-GA 46.77
28 Curry, Anna M 10 SA-GA 48.85
29 Henry, Kelsey P 10 SA-GA 50.12
30 Testani, Abby L 9 SA-GA 51.00
31 Davis, AJ J 8 SA-GA NT
32 Rastogi, Isha 9 SA-GA NT
33 Smith, Hayden C 10 SA-GA NT
34 Gerber, Sarah E 14 SA-GA NT
35 Lynch, Lauren M 9 SA-GA NT
36 Lee, Mary Beth E 7 SA-GA NT
37 Dugar, Surbhi R 13 SA-GA NT
38 Schlossmacher, Lucy M 9 SA-GA NT
39 Banh, Kim-Yen N 12 SA-GA NT
40 Damodaran, Raina L 9 SA-GA NT
41 Jones, Madelyn K 7 SA-GA NT
42 Kang, Heajin 13 SA-GA NT
43 Mesihovic, Sara 8 SA-GA NT
44 Mohan, Maitraiyee 9 SA-GA NT
45 Ward, Kate A 10 SA-GA NT
46 Sathe, Gargee P 12 SA-GA NT
47 Dwoskin, Eliot L 7 SA-GA NT
48 Reichman, Ava L 8 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pickett, Kameron A 13 SA-GA 29.11
2 Switzer, Cole B 13 SA-GA 31.84
3 Swart, Christopher D 12 SA-GA 33.32
4 Atalla, Lion M 13 SA-GA 33.46
5 Owens, Nathaniel C 13 SA-GA 35.80
6 Godfrey, Jack F 10 SA-GA 35.93
7 Chapman, Zack M 10 SA-GA 36.56
8 Finch, Aidan M 8 SA-GA 38.31
9 Paul, Michael W 10 SA-GA 38.66
10 Biel, Sebastian W 11 SA-GA 38.98
11 Bhojane, Eshan A 10 SA-GA 40.01
12 Wang, Andrew C 12 SA-GA 40.48
13 Slabiak, Connor J 8 SA-GA 40.77
14 Taulbee, Jake A 9 SA-GA 40.97
15 Bennett, Elijah R 9 SA-GA 46.00
16 Sorel, Will J 9 SA-GA 49.22
17 Juang, Jason 9 SA-GA 49.73
18 Rammohan, Ilancheran 11 SA-GA 50.50
19 De Smet, Ryan S 9 SA-GA 1:22.06
20 Davidai, Edan 10 SA-GA NT
21 Vitulli, Edward R 10 SA-GA NT
22 Cooper, Spencer a 9 SA-GA NT
23 Lee, Michael C 9 SA-GA NT
24 Raz, Inga 9 SA-GA NT
25 Banh, Luan M 14 SA-GA NT
26 Boswell, Alex B 9 SA-GA NT
27 Cordsen, Ethan E 12 SA-GA NT
#6 ... (Boys 50 Yard Freestyle)
28 Kazmi, Connor J 8 SA-GA NT
29 Komarlu, Yushus G 9 SA-GA NT
30 Makarishchev, Nick A 7 SA-GA NT
31 Melone, Melone Adriana M 9 SA-GA NT
32 Mullvain, Davis M 10 SA-GA NT
33 Narla, Rishik 11 SA-GA NT
34 Yao, Eric W 9 SA-GA NT
35 Zittrouer, Andrew C 14 SA-GA NT
36 Butler, Lucas T 10 SA-GA NT
37 Truong, Dustin N 12 SA-GA NT
38 Pickett, Kyle L 11 SA-GA NT
39 Reichman, Whitner W 10 SA-GA NT
40 Reichman, Frankie C 8 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Baker, Kate L 8 SA-GA 24.47
2 Cash, Olivia C 8 SA-GA 27.31
3 Mesihovic, Sara 8 SA-GA 28.24
4 Seymour, Clare M 8 SA-GA 28.30
5 Westfall, Ava C 8 SA-GA 31.75
6 Power, Emma A 8 SA-GA 34.48
7 Self, Kylie E 7 SA-GA 34.98
8 Bridge, Danielle E 6 SA-GA 35.26
9 Thompson, Ava R 7 SA-GA 37.81
10 Baker, Loren M 6 SA-GA 43.91
11 Clayton, Sadie P 6 SA-GA NT
12 Sanchez, Gaby V 6 SA-GA NT
13 White, Rebecca E 8 SA-GA NT
14 Yancu, Yuval 7 SA-GA NT
15 Raz, Shay 7 SA-GA NT
16 Bailey, Ella r 7 SA-GA NT
17 Burke, Riley J 7 SA-GA NT
18 Damodaran, Neena L 7 SA-GA NT
19 Davis, Ava S 5 SA-GA NT
20 Flood, Abby r 8 SA-GA NT
21 Guichard, Caroline C 7 SA-GA NT
22 Hart, Kaleigh C 6 SA-GA NT
23 Meacham, Grace A 8 SA-GA NT
24 Miller, Ava S 7 SA-GA NT
25 Phares, Kate G 8 SA-GA NT
26 Zelley, Charlotte E 6 SA-GA NT
27 Mittal, Arushi 8 SA-GA NT
28 Nguyen, Katrina T 6 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Foster, Ryan T 7 SA-GA 25.63
2 Phillips, Will B 8 SA-GA 28.62
3 Westfall, Noah G 7 SA-GA NT
4 Schaner, Kaden B 5 SA-GA NT
5 Schaner, Kip G 5 SA-GA NT
6 Parry, Hazen F 8 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Wright, Christina A 12 SA-GA 46.35
2 Fraser, Emma P 10 SA-GA 48.18
3 Skjoedt, Catherine E 11 SA-GA 48.49
4 Sermonet, Emily E 11 SA-GA 50.32
5 Abrams, Meg F 11 SA-GA 51.57
6 Davidson, Savannah G 11 SA-GA 51.63
7 Stevens, Jessica R 10 SA-GA 51.96
8 Scalise, Sydney E 8 SA-GA 52.97
9 Burton, Elizabeth C 11 SA-GA 52.98
10 Mitchell, Ansley F 12 SA-GA 53.28
11 Baker, Kate L 8 SA-GA 55.12
12 Schaner, Madelyn D 11 SA-GA 55.27
13 Pickett, Josie K 9 SA-GA 56.00
14 Menees, Haley N 9 SA-GA 59.15
15 Beaschler, Brooke E 9 SA-GA 59.18
16 DeLancey, Stephanie S 9 SA-GA 59.93
17 Lee, Annabelle C 11 SA-GA 1:01.67
18 Moerschel, Katie L 10 SA-GA 1:01.83
19 Curry, Anna M 10 SA-GA 1:06.24
20 Henry, Kelsey P 10 SA-GA 1:07.28
21 Davis, Riley E 7 SA-GA 1:12.76
22 Davis, AJ J 8 SA-GA NT
23 Rastogi, Isha 9 SA-GA NT
24 Smith, Hayden C 10 SA-GA NT
25 Gerber, Sarah E 14 SA-GA NT
26 Lynch, Lauren M 9 SA-GA NT
27 Owens, Piper A 9 SA-GA NT
28 Lee, Mary Beth E 7 SA-GA NT
29 Dugar, Surbhi R 13 SA-GA NT
30 Bash, Natalie G 10 SA-GA NT
31 Burke, Riley J 7 SA-GA NT
32 Damodaran, Raina L 9 SA-GA NT
33 Guinn, Ansley G 7 SA-GA NT
34 Hart, Kennedy C 9 SA-GA NT
35 Jones, Madelyn K 7 SA-GA NT
36 Mohan, Maitraiyee 9 SA-GA NT
37 Scobee, Rachel A 7 SA-GA NT
38 Brookshire, Lilly J 7 SA-GA NT
39 Sathe, Gargee P 12 SA-GA NT
40 Bruce, Sasha D 7 SA-GA NT
41 Wei, Emily l 9 SA-GA NT
42 Kehoe, Tara Marie M 10 SA-GA NT
 
 
#10 Boys 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Owens, Nathaniel C 13 SA-GA 41.58
2 Swart, Christopher D 12 SA-GA 47.32
3 Wang, Andrew C 12 SA-GA 49.08
4 Paul, Michael W 10 SA-GA 54.02
5 Bhojane, Eshan A 10 SA-GA 55.81
6 Juang, Jason 9 SA-GA 1:15.32
7 De Smet, Ryan S 9 SA-GA 1:19.24
8 Davidai, Edan 10 SA-GA NT
9 Creager, Mason 8 SA-GA NT
10 Raz, Inga 9 SA-GA NT
11 Banh, Luan M 14 SA-GA NT
12 Boswell, Alex B 9 SA-GA NT
13 Cordsen, Ethan E 12 SA-GA NT
14 Davis, Carson T 9 SA-GA NT
15 Guinn, Ayden P 9 SA-GA NT
16 Kazmi, Connor J 8 SA-GA NT
17 Melone, Melone Adriana M 9 SA-GA NT
18 Mullvain, Davis M 10 SA-GA NT
19 Narla, Rishik 11 SA-GA NT
20 Nguyen, Luc T 11 SA-GA NT
21 Yao, Eric W 9 SA-GA NT
22 Zittrouer, Andrew C 14 SA-GA NT
23 Butler, Lucas T 10 SA-GA NT
24 Finch, Aidan M 8 SA-GA NT
25 Truong, Dustin N 12 SA-GA NT
26 Pickett, Kyle L 11 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Venis, Taylor A 12 SA-GA 1:36.69
2 Curry, Anna M 10 SA-GA 2:04.61
3 Sermonet, Emily E 11 SA-GA NT
4 Beaschler, Brooke E 9 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Owens, Nathaniel C 13 SA-GA 1:32.08
2 Makilya, Joseph C 11 SA-GA NT
3 Lee, Michael C 9 SA-GA NT
4 Melone, Melone Adriana M 9 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Mesihovic, Sara 8 SA-GA 21.98
2 Lee, Mary Beth E 7 SA-GA 22.42
3 Westfall, Ava C 8 SA-GA 23.79
4 Cash, Olivia C 8 SA-GA 25.44
5 Seymour, Clare M 8 SA-GA 26.00
6 Van Norman, Caroline G 8 SA-GA 26.53
7 Clayton, Sadie P 6 SA-GA 28.00
8 Godfrey, Emily J 8 SA-GA 28.91
9 Sanchez, Gaby V 6 SA-GA 29.83
10 Bridge, Danielle E 6 SA-GA 30.43
11 Baker, Loren M 6 SA-GA 31.15
12 Pappadakis, Angela Z 6 SA-GA 32.73
13 White, Rebecca E 8 SA-GA NT
14 Bailey, Ella r 7 SA-GA NT
15 Davis, Ava S 5 SA-GA NT
16 Davis, Riley E 7 SA-GA NT
17 Flood, Abby r 8 SA-GA NT
18 Guichard, Caroline C 7 SA-GA NT
19 Hart, Kaleigh C 6 SA-GA NT
20 Miller, Ava S 7 SA-GA NT
21 White, Abby S 6 SA-GA NT
22 Zelley, Charlotte E 6 SA-GA NT
23 Brookshire, Lilly J 7 SA-GA NT
24 Dwoskin, Eliot L 7 SA-GA NT
25 Reichman, Ava L 8 SA-GA NT
26 Mittal, Arushi 8 SA-GA NT
27 Nguyen, Katrina T 6 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Slabiak, Aiden J 6 SA-GA 24.86
2 Creager, Mason 8 SA-GA 24.92
3 Montobbio, Tommy J 8 SA-GA 32.22
4 Westfall, Noah G 7 SA-GA 41.00
5 Makarishchev, Nick A 7 SA-GA NT
6 Schaner, Kip G 5 SA-GA NT
7 Freudenstein, Carter M 7 SA-GA NT
8 Panone, David C 8 SA-GA NT
9 Westenfelder, Luke G 7 SA-GA NT
10 Reichman, Frankie C 8 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Pasonski, Reagan E 11 SA-GA 39.49
2 Ferrell, Rayley D 10 SA-GA 40.52
3 LaFleche, Rebecca L 13 SA-GA 42.00
4 Kindland, Emily M 9 SA-GA 44.40
5 Smith, Ada N 10 SA-GA 45.87
6 Mitchell, Ansley F 12 SA-GA 46.16
7 Fraser, Emma P 10 SA-GA 46.77
8 Sermonet, Emily E 11 SA-GA 48.43
9 Cooper, Lexi j 11 SA-GA 49.20
10 Skjoedt, Catherine E 11 SA-GA 49.21
11 Pickett, Josie K 9 SA-GA 50.00
12 Suresh, Janani M 10 SA-GA 50.26
13 Stevens, Jessica R 10 SA-GA 50.78
14 Menees, Haley N 9 SA-GA 51.43
15 Burton, Elizabeth C 11 SA-GA 53.55
16 Testani, Abby L 9 SA-GA 56.00
17 DeLancey, Stephanie S 9 SA-GA 57.47
18 Rastogi, Isha 9 SA-GA NT
19 Smith, Maryn N 13 SA-GA NT
20 Barker, Kayla A 11 SA-GA NT
21 Owens, Piper A 9 SA-GA NT
22 Dugar, Surbhi R 13 SA-GA NT
23 Damodaran, Neena L 7 SA-GA NT
24 Guinn, Ansley G 7 SA-GA NT
25 Hart, Kennedy C 9 SA-GA NT
26 Jones, Madelyn K 7 SA-GA NT
27 Mohan, Maitraiyee 9 SA-GA NT
28 Phares, Kate G 8 SA-GA NT
29 Ward, Kate A 10 SA-GA NT
30 Sathe, Gargee P 12 SA-GA NT
31 Bruce, Sasha D 7 SA-GA NT
32 Kehoe, Tara Marie M 10 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Switzer, Cole B 13 SA-GA 37.49
2 Chapman, Zack M 10 SA-GA 44.19
3 Schaner, Charlton M 8 SA-GA 47.76
4 Biel, Sebastian W 11 SA-GA 47.78
5 Wang, Andrew C 12 SA-GA 47.95
6 Creager, Ethan 9 SA-GA 48.63
7 Bennett, Elijah R 9 SA-GA 52.00
8 Guinn, Ayden P 9 SA-GA 55.03
9 Rammohan, Ilancheran 11 SA-GA 55.88
10 Sorel, Will J 9 SA-GA 58.75
11 Davidai, Edan 10 SA-GA NT
12 Cooper, Spencer a 9 SA-GA NT
13 Boswell, Alex B 6 SA-GA NT
14 Cordsen, Ethan E 12 SA-GA NT
15 Davis, Carson T 9 SA-GA NT
16 Komarlu, Yushus G 9 SA-GA NT
17 Mullvain, Davis M 10 SA-GA NT
18 Nguyen, Luc T 11 SA-GA NT
19 Yao, Eric W 9 SA-GA NT
20 Parry, Hazen F 8 SA-GA NT
21 Pickett, Kyle L 11 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Van Norman, Claire E 11 SA-GA 1:12.35
2 Scalise, Sydney E 8 SA-GA 1:42.68
3 DuPont, Kaylee J 12 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Makilya, Joseph C 11 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Thompson, Ava R 7 SA-GA 31.21
2 Power, Emma A 8 SA-GA 32.74
3 Arps, Kassie G 7 SA-GA 34.36
4 Pappadakis, Angela Z 6 SA-GA 35.32
5 Meacham, Grace A 8 SA-GA NT
6 Scobee, Rachel A 7 SA-GA NT
7 Self, Kylie E 7 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Schaner, Charlton M 8 SA-GA 22.34
2 Foster, Ryan T 7 SA-GA 23.17
3 Phillips, Will B 8 SA-GA 25.46
4 Creager, Mason 8 SA-GA 25.74
5 Slabiak, Aiden J 6 SA-GA 29.23
6 Montobbio, Tommy J 8 SA-GA 33.60
7 Boswell, Alex B 6 SA-GA NT
8 Schaner, Kaden B 5 SA-GA NT
9 Panone, David C 8 SA-GA NT
10 Westenfelder, Nick A 7 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Vitulli, Lizzy r 13 SA-GA 32.30
2 Van Norman, Claire E 11 SA-GA 32.81
3 Reynolds, Audrey R 11 SA-GA 34.44
4 Hart, Kennedy C 9 SA-GA 40.50
5 Wright, Christina A 12 SA-GA 43.22
6 Wei, Emily l 9 SA-GA 46.02
7 LaFleche, Rebecca L 13 SA-GA 48.00
8 Smith, Ada N 10 SA-GA 48.14
9 Zhang, Sheri A 11 SA-GA 48.87
10 Beaschler, Alexis G 9 SA-GA 51.01
11 Moerschel, Katie L 10 SA-GA 57.53
12 Testani, Abby L 9 SA-GA 59.00
13 Smith, Hayden C 10 SA-GA NT
14 Smith, Maryn N 13 SA-GA NT
15 Lynch, Lauren M 9 SA-GA NT
16 Schlossmacher, Lucy M 9 SA-GA NT
17 Banh, Kim-Yen N 12 SA-GA NT
18 Bash, Natalie G 10 SA-GA NT
19 Ward, Kate A 10 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Pickett, Kameron A 13 SA-GA 33.37
2 Swart, Christopher D 12 SA-GA 41.90
3 Creager, Ethan 9 SA-GA 48.36
4 Biel, Sebastian W 11 SA-GA 49.10
5 Taulbee, Jake A 9 SA-GA 51.59
6 Bhojane, Eshan A 10 SA-GA 52.53
7 Bennett, Elijah R 9 SA-GA 54.00
8 Sorel, Will J 9 SA-GA 1:01.00
9 Rammohan, Ilancheran 11 SA-GA 1:04.15
10 Slabiak, Connor J 8 SA-GA NT
11 Vitulli, Edward R 10 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Vitulli, Lizzy r 13 SA-GA 1:04.65
2 Reynolds, Audrey R 11 SA-GA 1:10.29
3 DuPont, Kaylee J 12 SA-GA 1:23.57
4 Ferrell, Rayley D 10 SA-GA 1:24.40
5 Schaner, Madelyn D 11 SA-GA 1:26.97
6 Beaschler, Alexis G 9 SA-GA 1:46.45
7 Arps, Kassie G 7 SA-GA NT
8 Lee, Annabelle C 11 SA-GA NT
9 Davis, Riley E 7 SA-GA NT
10 Kang, Heajin 13 SA-GA NT
11 Phares, Kate G 8 SA-GA NT
12 Bruce, Sasha D 7 SA-GA NT
13 Dwoskin, Eliot L 7 SA-GA NT
14 Wei, Emily l 9 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Atalla, Lion M 13 SA-GA 1:09.75
2 Switzer, Cole B 13 SA-GA 1:10.23
3 Taulbee, Jake A 9 SA-GA 1:40.67
4 Vitulli, Edward R 10 SA-GA NT
5 Raz, Inga 9 SA-GA NT
6 Boswell, Alex B 6 SA-GA NT
7 Komarlu, Yushus G 9 SA-GA NT
8 Parry, Hazen F 8 SA-GA NT
9 Godfrey, Jack F 10 SA-GA NT
10 Reichman, Whitner W 10 SA-GA NT