Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
March Madness II - 3/6/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Mays, Gabri M 12 SA-GA 1:26.27
2 McArthur, Kylie H 11 SA-GA 1:27.16
3 Sullivan, Taylor N 12 SA-GA 1:28.15
4 Schreiber, Sheridan C 10 SA-GA 1:28.77
5 Loach, Allison M 11 SA-GA 1:31.23
6 Ferenchik, Haylee F 10 SA-GA 1:33.63
7 Burns, Lydia N 9 SA-GA 1:41.47
8 DeFarias, Juliana 9 SA-GA 1:46.66
9 Mays, Niani A 9 SA-GA 2:11.26
10 Daniels, Caroline R 8 SA-GA 2:15.47
11 Kamath, Radhika 13 SA-GA NT
12 Perreiah, Diana M 11 SA-GA NT
13 Martin, Alexis G 10 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Neff, Philip R 13 SA-GA 1:26.50
2 Monckton, Ben R 12 SA-GA 1:29.80
3 Odendahl, Mitchell T 11 SA-GA 1:34.29
4 Merkle, Brooks B 10 SA-GA 1:35.45
5 Breeze, Brett H 9 SA-GA 1:45.91
6 Breeze, Bear H 7 SA-GA 1:52.87
7 Cisco, Trey P 9 SA-GA NT
8 Fareed, Yaseen H 10 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 McArthur, Kylie H 11 SA-GA 37.16
2 Glass, Hannah G 12 SA-GA 38.22
3 Ferguson, Brooke A 11 SA-GA 40.47
4 Meyer, Savannah R 11 SA-GA 41.57
5 Youdell, Elizabeth A 12 SA-GA 43.08
6 Jordan, Megan A 12 SA-GA 53.31
7 Hansen, Grace T 11 SA-GA NT
8 O'Donnell, Bridget C 11 SA-GA NT
9 Perreiah, Diana M 11 SA-GA NT
 
 
#4 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Kantor, Alex J 11 SA-GA 40.19
2 Stevens, Dylan T 12 SA-GA 40.46
3 Monckton, Ben R 12 SA-GA 45.17
4 Darsey, Colton F 11 SA-GA 47.98
5 Fleming, Connor C 11 SA-GA 54.51
6 Carlson, Reed A 11 SA-GA NT
7 Lense, Noah J 11 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Schreiber, Sheridan C 10 SA-GA 42.97
2 Bolick, Kathryn E 9 SA-GA 46.15
3 Horne, Kami A 9 SA-GA 46.92
4 Toner, Jocelyn M 9 SA-GA 51.39
5 Chesman, Emily E 10 SA-GA 52.39
6 Janis, Carlyn N 10 SA-GA 53.21
7 Short, Madison M 8 SA-GA NT
8 Bucci, Cate M 9 SA-GA NT
9 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA NT
10 Havrilla, Sydney A 9 SA-GA NT
11 Ediger, Brooke M 9 SA-GA NT
12 Robinson, Lindsey M 9 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Johnson, Graham L 9 SA-GA 51.30
2 Fareed, Yaseen H 10 SA-GA 57.92
3 Armstrong, Jack A 9 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Self, Haley J 8 SA-GA 21.24
2 Breeze, Bailey S 7 SA-GA 22.01
3 Foreman, Maria L 8 SA-GA 27.10
4 Watkins, Josephine R 7 SA-GA 27.65
5 Saxon, Rachel G 7 SA-GA 31.94
6 Ferguson, Maggie K 8 SA-GA NT
7 Smith, Hayden C 8 SA-GA NT
8 DiVirgilio, Gabby C 8 SA-GA NT
9 Robinson, Shannon E 7 SA-GA NT
10 Ciardullo, Madeline G 8 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Breeze, Bear H 7 SA-GA 20.51
2 Paul, Michael W 8 SA-GA 28.00
3 Chesman, Zachary C 7 SA-GA 30.63
4 Gandhi, Kabir 8 SA-GA 36.97
5 Fareed, Ali A 6 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Pack, Rachel L 16 SA-GA 1:09.50
2 Zhang, Clare V 12 SA-GA 1:17.20
 
 
#10 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Robinson, Evan T 13 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Sullivan, Taylor N 12 SA-GA 37.21
2 McArthur, Kylie H 11 SA-GA 38.92
3 Shen, Karen C 12 SA-GA 39.85
4 Orzechowski, Olivia G 12 SA-GA 39.86
5 Horne, Bri L 11 SA-GA 40.43
6 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 41.49
7 Mays, Gabri M 12 SA-GA 42.79
8 Glass, Hannah G 12 SA-GA 43.16
9 Bokor, Hannah S 12 SA-GA 44.99
10 Meyer, Savannah R 11 SA-GA 46.34
11 Ferguson, Brooke A 11 SA-GA 48.37
12 Smith, Maryn N 11 SA-GA 50.18
13 Mascioli, Alisha 12 SA-GA NT
14 Failla, Alicia C 11 SA-GA NT
15 Henslee, Ashley-Dale D 11 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Odendahl, Mitchell T 11 SA-GA 47.09
2 Carlson, Reed A 11 SA-GA NT
3 Stevens, Dylan T 12 SA-GA NT
4 McGee, Kyle K 11 SA-GA NT
5 Bokor, Joshua M 12 SA-GA NT
6 Lense, Noah J 11 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 40.13
2 Elz, Emily M 9 SA-GA 43.34
3 Wichalonis, Mary-Kate P 9 SA-GA 43.70
4 Ferenchik, Haylee F 10 SA-GA 44.43
5 Chesman, Emily E 10 SA-GA 46.24
6 Horne, Kami A 9 SA-GA 46.93
7 Slater, Savannah M 9 SA-GA 47.83
8 Toner, Jocelyn M 9 SA-GA 48.00
9 Burns, Lydia N 9 SA-GA 50.47
10 Short, Madison M 8 SA-GA 51.88
11 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 52.31
12 Pagan, Olivia H 9 SA-GA 1:01.20
13 Bena, Paige E 9 SA-GA 1:01.95
14 Bridwell, Lauren A 9 SA-GA NT
15 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA NT
16 Diaz, Maya B 9 SA-GA NT
17 Havrilla, Sydney A 9 SA-GA NT
18 O'Leary, Maggie W 10 SA-GA NT
19 Jacks, Bailey G 10 SA-GA NT
20 Morgan, Annah G 9 SA-GA NT
21 Ferrell, Rayley D 9 SA-GA NT
22 Robinson, Lindsey M 9 SA-GA NT
23 Smith, Cameron A 9 SA-GA NT
24 White, Jaden S 9 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 44.40
2 Kim, Shaun P 9 SA-GA 48.10
3 Cisco, Trey P 9 SA-GA 50.51
4 Petree, Benjamin L 10 SA-GA 51.27
5 Diaz, Ian D 9 SA-GA 56.37
6 Gandhi, Arjun 10 SA-GA 59.07
7 Johnson, Graham L 9 SA-GA NT
8 Fontova, Nico A 9 SA-GA NT
9 Willis, Jacob P 9 SA-GA NT
10 Page, Michael O 9 SA-GA NT
11 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA NT
12 Perreiah, Reed L 9 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Self, Haley J 8 SA-GA 22.76
2 Breeze, Bailey S 7 SA-GA 24.42
3 Saxon, Rachel G 7 SA-GA 24.77
4 Watkins, Josephine R 7 SA-GA 25.54
5 Foreman, Maria L 8 SA-GA 25.73
6 Ferenchik, Cameron G 8 SA-GA 27.16
7 Bridwell, Ally J 7 SA-GA 31.43
8 Kindland, Emily M 7 SA-GA NT
9 Smith, Hayden C 8 SA-GA NT
10 DiVirgilio, Gabby C 8 SA-GA NT
11 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA NT
12 Johnson, Kate E 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Brown, Conrad R 8 SA-GA 21.81
2 Bush, Tucker J 7 SA-GA 26.89
3 Paul, Michael W 8 SA-GA 27.97
#16 ... (Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke)
4 Gandhi, Kabir 8 SA-GA 29.24
5 Chesman, Zachary C 7 SA-GA 29.35
6 Slabiak, Connor J 6 SA-GA 30.77
7 Cisco, Toby A 6 SA-GA 32.30
8 Gonzalez, Alex S 7 SA-GA NT
9 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Loach, Allison M 11 SA-GA 1:30.14
2 Snyder, Emily M 11 SA-GA 1:34.63
3 Zhang, Clare V 12 SA-GA 1:36.31
4 Bonnie, Elizabeth H 13 SA-GA 1:40.38
5 Kamath, Radhika 13 SA-GA 1:42.23
6 Youdell, Elizabeth A 12 SA-GA 1:46.59
7 Mays, Niani A 9 SA-GA 2:12.01
8 Cowan, Mariah J 10 SA-GA NT
9 Webb, Caitlyn S 13 SA-GA NT
10 Perreiah, Diana M 11 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Jerkovic, Boris 12 SA-GA 1:30.95
2 Neff, Philip R 13 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Loach, Allison M 11 SA-GA 40.37
2 Snyder, Emily M 11 SA-GA 43.52
3 Shen, Karen C 12 SA-GA 44.04
4 Mays, Gabri M 12 SA-GA 45.13
5 Horne, Bri L 11 SA-GA 45.55
6 Hansen, Grace T 11 SA-GA 46.70
7 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 46.79
8 Jordan, Megan A 12 SA-GA 47.91
9 Meyer, Savannah R 11 SA-GA 48.88
10 O'Donnell, Bridget C 11 SA-GA 49.24
11 Bokor, Hannah S 12 SA-GA 50.34
12 Smith, Maryn N 11 SA-GA 54.12
13 Mascioli, Alisha 12 SA-GA NT
14 Henslee, Ashley-Dale D 11 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Baguo, Kobe B 11 SA-GA 40.56
2 Jerkovic, Boris 12 SA-GA 42.44
3 Darsey, Colton F 11 SA-GA 46.08
4 Kantor, Alex J 11 SA-GA 48.97
5 Fleming, Connor C 11 SA-GA 1:01.79
6 McGee, Kyle K 11 SA-GA NT
7 Bokor, Joshua M 12 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Cowan, Mariah J 10 SA-GA 46.10
2 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 46.62
3 Schreiber, Sheridan C 10 SA-GA 48.44
4 Burns, Lydia N 9 SA-GA 49.58
5 Elz, Emily M 9 SA-GA 50.16
6 Wichalonis, Mary-Kate P 9 SA-GA 52.40
7 Slater, Savannah M 9 SA-GA 53.35
8 Janis, Carlyn N 10 SA-GA 53.82
9 DeFarias, Juliana 9 SA-GA 53.85
10 Diaz, Maya B 9 SA-GA 57.12
11 Bridwell, Lauren A 9 SA-GA 58.98
12 Bolick, Kathryn E 9 SA-GA 58.99
13 Ediger, Brooke M 9 SA-GA 1:00.16
14 Morgan, Annah G 9 SA-GA 1:02.25
15 Bena, Paige E 9 SA-GA 1:05.99
16 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 1:06.88
17 Daniels, Caroline R 8 SA-GA 1:09.02
18 Pagan, Olivia H 9 SA-GA 1:14.79
19 Short, Madison M 8 SA-GA NT
20 Bucci, Cate M 9 SA-GA NT
21 O'Leary, Maggie W 10 SA-GA NT
22 Ferrell, Rayley D 9 SA-GA NT
23 Smith, Cameron A 9 SA-GA NT
24 White, Jaden S 9 SA-GA NT
25 Martin, Alexis G 10 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Merkle, Brooks B 10 SA-GA 44.35
2 Breeze, Brett H 9 SA-GA 49.17
3 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 52.28
4 Willis, Jacob P 9 SA-GA 57.63
5 Petree, Benjamin L 10 SA-GA 1:00.17
6 Cisco, Trey P 9 SA-GA 1:00.63
7 Gandhi, Arjun 10 SA-GA 1:03.48
8 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA 1:07.81
9 Armstrong, Jack A 9 SA-GA 1:07.88
10 Diaz, Ian D 9 SA-GA NT
11 Kim, Shaun P 9 SA-GA NT
12 Fontova, Nico A 9 SA-GA NT
13 Page, Michael O 9 SA-GA NT
14 Perreiah, Reed L 9 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Breeze, Bailey S 7 SA-GA 25.31
2 Ferguson, Maggie K 8 SA-GA 28.21
3 Ciardullo, Madeline G 8 SA-GA 29.32
4 Bridwell, Ally J 7 SA-GA 30.28
5 Ferenchik, Cameron G 8 SA-GA 31.04
6 Watkins, Josephine R 7 SA-GA 32.00
7 Johnson, Kate E 8 SA-GA 35.01
8 Kindland, Emily M 7 SA-GA 36.63
9 Robinson, Shannon E 7 SA-GA 38.09
10 DiVirgilio, Gabby C 8 SA-GA NT
11 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA NT
12 McGannon, Kirsten M 8 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Brown, Conrad R 8 SA-GA 25.34
2 Paul, Michael W 8 SA-GA 27.23
3 Bush, Tucker J 7 SA-GA 28.43
4 Cisco, Toby A 6 SA-GA 34.90
5 Gandhi, Kabir 8 SA-GA 35.37
6 Slabiak, Connor J 6 SA-GA 48.17
7 Gonzalez, Alex S 7 SA-GA NT
8 Fareed, Ali A 6 SA-GA NT
9 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA NT
 
 
#25 Girls 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pack, Rachel L 16 SA-GA 27.10
2 Kamath, Radhika 13 SA-GA 36.53
3 Cowan, Mariah J 10 SA-GA 36.56
4 Webb, Caitlyn S 13 SA-GA 37.40
5 Bonnie, Elizabeth H 13 SA-GA 39.18
 
 
#26 Boys 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Robinson, Evan T 13 SA-GA 36.88
2 Neff, Philip R 13 SA-GA 37.00
 
 
#27 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Hansen, Grace T 11 SA-GA 31.76
2 Zhang, Clare V 12 SA-GA 32.67
3 Sullivan, Taylor N 12 SA-GA 32.79
4 Orzechowski, Olivia G 12 SA-GA 33.38
5 Horne, Bri L 11 SA-GA 34.10
6 Habegger, Sydney G 12 SA-GA 34.36
7 Shen, Karen C 12 SA-GA 34.37
8 Snyder, Emily M 11 SA-GA 34.58
9 Glass, Hannah G 12 SA-GA 36.47
10 Smith, Maryn N 11 SA-GA 37.60
11 Youdell, Elizabeth A 12 SA-GA 37.73
12 O'Donnell, Bridget C 11 SA-GA 37.82
13 Jordan, Megan A 12 SA-GA 43.12
14 Ferguson, Brooke A 11 SA-GA 44.04
15 Mascioli, Alisha 12 SA-GA NT
16 Bokor, Hannah S 12 SA-GA NT
17 Failla, Alicia C 11 SA-GA NT
18 Henslee, Ashley-Dale D 11 SA-GA NT
 
 
#28 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Baguo, Kobe B 11 SA-GA 30.19
2 Jerkovic, Boris 12 SA-GA 31.12
3 Stevens, Dylan T 12 SA-GA 34.30
4 Kantor, Alex J 11 SA-GA 34.88
5 Darsey, Colton F 11 SA-GA 35.17
6 Carlson, Reed A 11 SA-GA 35.31
7 Lense, Noah J 11 SA-GA 35.36
8 Odendahl, Mitchell T 11 SA-GA 35.79
9 Monckton, Ben R 12 SA-GA 39.01
10 McGee, Kyle K 11 SA-GA 39.19
11 Fleming, Connor C 11 SA-GA 42.63
12 Bokor, Joshua M 12 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Geoghan, Erin C 10 SA-GA 33.87
2 Ferenchik, Haylee F 10 SA-GA 34.79
3 Bolick, Kathryn E 9 SA-GA 34.87
4 Elz, Emily M 9 SA-GA 36.16
5 Chesman, Emily E 10 SA-GA 37.51
6 Horne, Kami A 9 SA-GA 39.29
7 Janis, Carlyn N 10 SA-GA 40.45
8 Robinson, Lindsey M 9 SA-GA 40.78
9 Wichalonis, Mary-Kate P 9 SA-GA 40.86
10 Toner, Jocelyn M 9 SA-GA 41.14
11 DeFarias, Juliana 9 SA-GA 41.21
12 Havrilla, Sydney A 9 SA-GA 41.37
#29 ... (Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle)
13 Slater, Savannah M 9 SA-GA 41.81
14 Mays, Niani A 9 SA-GA 43.24
15 Morgan, Annah G 9 SA-GA 43.81
16 Ediger, Brooke M 9 SA-GA 45.13
17 Bena, Paige E 9 SA-GA 46.29
18 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA 46.76
19 Bridwell, Lauren A 9 SA-GA 46.86
20 Zhang, Ariel O 9 SA-GA 47.07
21 Smith, Cameron A 9 SA-GA 50.49
22 Pagan, Olivia H 9 SA-GA 54.96
23 Diaz, Maya B 9 SA-GA 55.12
24 Daniels, Caroline R 8 SA-GA 55.29
25 Bucci, Cate M 9 SA-GA NT
26 O'Leary, Maggie W 10 SA-GA NT
27 Jacks, Bailey G 10 SA-GA NT
28 Ferrell, Rayley D 9 SA-GA NT
29 White, Jaden S 9 SA-GA NT
30 Martin, Alexis G 10 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Mesihovic, Sven 10 SA-GA 35.95
2 Breeze, Brett H 9 SA-GA 39.14
3 Kim, Shaun P 9 SA-GA 39.68
4 Fareed, Yaseen H 10 SA-GA 41.01
5 Petree, Benjamin L 10 SA-GA 41.43
6 Johnson, Graham L 9 SA-GA 41.81
7 Armstrong, Jack A 9 SA-GA 44.90
8 Diaz, Ian D 9 SA-GA 45.83
9 Wakefield, Jackson T 9 SA-GA 48.20
10 Merkle, Brooks B 10 SA-GA 52.84
11 Gandhi, Arjun 10 SA-GA 54.56
12 Fontova, Nico A 9 SA-GA NT
13 Page, Michael O 9 SA-GA NT
14 Perreiah, Reed L 9 SA-GA NT
 
 
#31 Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Self, Haley J 8 SA-GA 45.10
2 Johnson, Kate E 8 SA-GA 47.06
3 Smith, Hayden C 8 SA-GA 47.24
4 Saxon, Rachel G 7 SA-GA 48.04
5 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA 48.12
6 Ferenchik, Cameron G 8 SA-GA 48.97
7 Ferguson, Maggie K 8 SA-GA 49.88
8 Bridwell, Ally J 7 SA-GA 50.68
9 Ciardullo, Madeline G 8 SA-GA 51.27
10 Foreman, Maria L 8 SA-GA 51.38
11 Robinson, Shannon E 7 SA-GA 51.49
12 Kindland, Emily M 7 SA-GA 54.08
13 McGannon, Kirsten M 8 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Brown, Conrad R 8 SA-GA 42.25
2 Gonzalez, Alex S 7 SA-GA 42.49
3 Breeze, Bear H 7 SA-GA 44.42
4 Chesman, Zachary C 7 SA-GA 57.66
5 Slabiak, Connor J 6 SA-GA NT
6 Bush, Tucker J 7 SA-GA NT
7 Cisco, Toby A 6 SA-GA NT
8 Fareed, Ali A 6 SA-GA NT
9 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA NT