Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
2010 Fall Splash II - 10/23/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Nalwasky, Emily A 13 SA-GA 1:20.19
2 Walton, Hannah C 13 SA-GA 1:21.42
3 Monyak, Claire L 13 SA-GA 1:23.00
4 Qiu, Lucy 13 SA-GA 1:28.12
5 Schreiber, Sheridan C 11 SA-GA 1:28.77
6 Scalise, Devon A 11 SA-GA 1:29.21
7 Donaldson, Maya R 9 SA-GA 1:39.86
8 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA 1:58.35
9 Scalise, Sydney E 7 SA-GA 2:05.72
10 Foreman, Maria L 9 SA-GA 2:15.44
11 Henslee, Ashley-Dale D 12 SA-GA NT
12 Bailey, Shauna E 14 SA-GA NT
13 Sobus, Ashlie M 16 SA-GA NT
14 Galbraith, Hailey A 7 SA-GA NT
15 Johnston, Annelise S 13 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Moland, Connor E 10 SA-GA 1:29.94
2 Dubois, Jack R 10 SA-GA 1:38.82
3 Paul, Michael W 9 SA-GA 1:58.55
4 Steele, Matt P 7 SA-GA 2:00.81
5 Steele, Ben H 7 SA-GA 2:31.16
6 Parker, Callum S 11 SA-GA NT
7 DeLise, Mike E 14 SA-GA NT
8 Laughlin, Jacob W 12 SA-GA NT
9 Blaydes, Tommy W 14 SA-GA NT
10 Isley, Dalton C 13 SA-GA NT
11 Sannes, Noah L 14 SA-GA NT
12 Sobus, Luke A 13 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Austin, Kate T 12 SA-GA 35.00
2 Schreiber, Sheridan C 11 SA-GA 36.03
3 Knowlton, Anna C 11 SA-GA 37.07
4 Meyer, Savannah R 12 SA-GA 37.21
5 Henslee, Ashley-Dale D 12 SA-GA 38.15
6 Adler, Krista M 12 SA-GA 39.75
7 Smith, Megan K 12 SA-GA 40.78
8 Chesman, Emily E 11 SA-GA 41.89
9 Wilkerson, Paige E 11 SA-GA 42.61
10 Thornton, Ashley K 11 SA-GA 47.58
11 Hamacher, Kate L 12 SA-GA 56.59
12 Byers, Celeste N 11 SA-GA NT
13 Koh, Julia J 11 SA-GA NT
14 Powell, Bekah E 12 SA-GA NT
15 Williams, Kennedy R 12 SA-GA NT
 
 
#4 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Bruce, Henry R 11 SA-GA 36.40
2 Collier, Aron M 11 SA-GA 38.39
3 Lins, Ryan W 11 SA-GA 40.20
4 Schmersal, Will W 11 SA-GA 42.29
5 Nelli, Ryan C 11 SA-GA 43.08
6 Ross, Alec J 11 SA-GA 44.23
7 Fleming, Connor C 11 SA-GA 44.88
8 Atalla, Lion M 12 SA-GA 45.73
9 Wickman, Owen A 12 SA-GA NT
10 Arnold, Cole K 11 SA-GA NT
11 Laughlin, Jacob W 12 SA-GA NT
12 Owens, Nathaniel C 12 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 9-10 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Donaldson, Maya R 9 SA-GA 39.62
2 Shneibaum, Naomi R 10 SA-GA 42.94
3 Johnson, Kate E 9 SA-GA 46.23
4 Abrams, Meg F 10 SA-GA 47.66
5 Ferguson, Hannah G 9 SA-GA 1:04.58
6 Musco, Caroline G 10 SA-GA NT
7 Ramey, Audrey V 10 SA-GA NT
8 Tache, Julianne 10 SA-GA NT
9 Vemulapalli, Divya 9 SA-GA NT
10 Hashemi, Nooria S 9 SA-GA NT
11 Current, Caroline R 9 SA-GA NT
12 Gleason, Avery E 10 SA-GA NT
13 Ferrell, Rayley D 9 SA-GA NT
14 Barta, Samantha L 10 SA-GA NT
15 Franklin, Caroline G 10 SA-GA NT
16 Horton, Haley 9 SA-GA NT
17 Pearson, Olivia J 9 SA-GA NT
18 Smith, Ada N 9 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 9-10 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Schorsch, Trent J 10 SA-GA 36.94
2 Willis, Jacob P 10 SA-GA 45.81
3 Dan, Andrei L 9 SA-GA 49.38
4 Maschmeier, Seth M 9 SA-GA 54.51
5 Mintz, Zachary J 9 SA-GA 55.25
6 Lewis, Harrison M 9 SA-GA NT
7 Bhojane, Eshan A 9 SA-GA NT
8 Critchfield, Michael J 9 SA-GA NT
9 Han, Ethan 10 SA-GA NT
10 Ng, Joshua M 9 SA-GA NT
11 Rammohan, Ilancheran 10 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Scalise, Sydney E 7 SA-GA 23.96
2 Schmersal, Mary Katherine K 8 SA-GA 25.12
3 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA 26.26
4 DeLancey, Stephanie S 8 SA-GA 33.49
5 Davis, AJ J 7 SA-GA NT
6 Bhutiyani, Shraddha 8 SA-GA NT
7 Parrish, Taylor A 7 SA-GA NT
8 Thorsen, Natalie E 8 SA-GA NT
9 Fader, Riley A 8 SA-GA NT
10 Harper, Victoria T 8 SA-GA NT
11 Lynch, Lauren M 8 SA-GA NT
12 Owens, Piper A 8 SA-GA NT
13 Patel, Pooja N 6 SA-GA NT
14 Qiu, Cindy 8 SA-GA NT
15 Vazquez, Georgi G 8 SA-GA NT
16 Wu, Katherine 8 SA-GA NT
17 Galbraith, Hayden A 7 SA-GA NT
18 Owens, Allie K 8 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Steele, Ben H 7 SA-GA 23.38
2 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA 24.76
3 Khoo, Ivan A 7 SA-GA 26.71
4 Steele, Matt P 7 SA-GA 27.38
5 Fareed, Ali A 6 SA-GA 29.71
6 Chesman, Zachary C 8 SA-GA 30.63
7 Clayton, Miles M 6 SA-GA NT
8 Huckabay, Aiden D 8 SA-GA NT
9 Creager, Ethan 8 SA-GA NT
10 Parker, Zak C 8 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Monyak, Claire L 13 SA-GA 1:21.00
2 Scalise, Devon A 11 SA-GA 1:32.95
3 Sullivan, Nicole M 13 SA-GA 1:35.96
4 Bailey, Shauna E 14 SA-GA NT
 
 
#10 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Robinson, Evan T 13 SA-GA 1:08.00
2 Gonzenbach, Bryce D 17 SA-GA 1:12.80
3 Parker, Callum S 11 SA-GA 1:24.41
4 Fleming, Connor C 11 SA-GA NT
5 Moland, Connor E 10 SA-GA NT
6 McGee, Kyle K 11 SA-GA NT
7 Saxena, Arjit 13 SA-GA NT
8 Ottesen, Tag G 14 SA-GA NT
9 Isley, Dalton C 13 SA-GA NT
10 Sobus, Luke A 13 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Austin, Kate T 12 SA-GA 36.01
2 Meyer, Savannah R 12 SA-GA 39.75
3 Adler, Krista M 12 SA-GA 42.12
4 Knowlton, Anna C 11 SA-GA 42.62
5 Smith, Megan K 12 SA-GA 44.28
6 Chesman, Emily E 11 SA-GA 44.51
7 Mund, Jordan A 11 SA-GA 48.05
8 McKnight, Frances F 11 SA-GA 48.37
9 Hamacher, Kate L 12 SA-GA 48.96
10 Bernardino, Annalise C 12 SA-GA NT
11 Hoyt, Emily C 12 SA-GA NT
12 Koh, Julia J 11 SA-GA NT
13 Carr, Haleigh E 12 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Parker, Callum S 11 SA-GA 37.64
2 Atalla, Lion M 12 SA-GA 38.46
3 Nelli, Ryan C 11 SA-GA 42.17
4 Ross, Alec J 11 SA-GA 44.71
5 Schmersal, Will W 11 SA-GA 45.22
6 Wickman, Owen A 12 SA-GA NT
7 Arnold, Cole K 11 SA-GA NT
8 DeLise, David A 11 SA-GA NT
9 Swart, Christopher D 11 SA-GA NT
10 van der Eerden, Joshua H 12 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 9-10 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Current, Caroline R 9 SA-GA 42.67
2 Chen, Annie 10 SA-GA 43.29
3 Ferrell, Rayley D 9 SA-GA 45.48
#13 ... (Girls 9-10 50 Yard Backstroke)
4 Johnson, Kate E 9 SA-GA 47.44
5 Kudchikar, Arsheen A 10 SA-GA 49.12
6 Harper, Catherine M 10 SA-GA 50.91
7 Pagan, Olivia H 10 SA-GA 50.95
8 Ferguson, Hannah G 9 SA-GA 51.18
9 Morgan, Annah G 10 SA-GA 52.11
10 Franklin, Caroline G 10 SA-GA 53.49
11 McCraney, Camryn E 9 SA-GA 56.76
12 Danielsson, Emily E 9 SA-GA 57.55
13 Noble, Grace E 9 SA-GA 58.74
14 Vemulapalli, Divya 9 SA-GA NT
15 Hashemi, Nooria S 9 SA-GA NT
16 Bavadekar, Vaishnavi M 10 SA-GA NT
17 Castelli, Katelyn M 9 SA-GA NT
18 Tavakol, Sophia 9 SA-GA NT
19 McGannon, Kirsten M 9 SA-GA NT
20 Venkatasamy, Mridula P 9 SA-GA NT
21 Brazier, Kelsey J 9 SA-GA NT
22 Barta, Samantha L 10 SA-GA NT
23 Borbely, Erin L 9 SA-GA NT
24 Crone, Lily O 9 SA-GA NT
25 Franklin, Lauren E 9 SA-GA NT
26 Kettler, Sarah 10 SA-GA NT
27 McClellan, Rachel E 9 SA-GA NT
28 Riley, Raven M 10 SA-GA NT
29 Romeo, Caroline A 9 SA-GA NT
30 Smith, Ada N 9 SA-GA NT
31 Tang, Joy L 10 SA-GA NT
32 Cooper, Lexi j 10 SA-GA NT
33 Lee, Annabelle C 10 SA-GA NT
34 Burton, Elizabeth C 10 SA-GA NT
35 Carranza, Juliana S 10 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 9-10 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Schorsch, Trent J 10 SA-GA 37.98
2 James, Riley C 9 SA-GA 44.56
3 Fayed, Samir W 9 SA-GA 48.00
4 Mintz, Zachary J 9 SA-GA 48.40
5 Maschmeier, Seth M 9 SA-GA 51.81
6 Wakefield, Jackson T 10 SA-GA 54.58
7 Willis, Jacob P 10 SA-GA 54.94
8 Hehir, Jeffrey M 10 SA-GA NT
9 Hayer, Eeheet S 10 SA-GA NT
10 Lewis, Harrison M 9 SA-GA NT
11 Arvidson, Jack T 9 SA-GA NT
12 Burton, Canyon 9 SA-GA NT
13 Critchfield, Michael J 9 SA-GA NT
14 Podhaisky, Brien A 10 SA-GA NT
15 Rammohan, Ilancheran 10 SA-GA NT
16 Riley, Michael E 10 SA-GA NT
17 Saha, Pushkar 9 SA-GA NT
18 Yang, Nathaniel 10 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Hernandez, Nyah R 8 SA-GA 22.80
2 Durnell, Isabella A 7 SA-GA 25.08
3 Morgan, Alexis N 6 SA-GA 29.84
4 Voloschin, Datya R 6 SA-GA 30.99
5 Clayton, Sadie P 5 SA-GA 38.00
6 Bhutiyani, Shraddha 8 SA-GA NT
7 Bates, Megan V 8 SA-GA NT
8 Chancy, Jordan M 8 SA-GA NT
9 Csuka, Ella G 6 SA-GA NT
10 Goforth, Sam D 6 SA-GA NT
11 Kim, Seoyoun 7 SA-GA NT
12 Owens, Piper A 8 SA-GA NT
13 Patel, Pooja N 6 SA-GA NT
14 Peyton, Lily K 8 SA-GA NT
15 Qiu, Cindy 8 SA-GA NT
16 Van Norman, Caroline G 7 SA-GA NT
17 Wu, Katherine 8 SA-GA NT
18 Galbraith, Hailey A 7 SA-GA NT
19 Galbraith, Hayden A 7 SA-GA NT
20 Lee, Mary Beth E 6 SA-GA NT
21 Owens, Allie K 8 SA-GA NT
22 Schmersal, Mary Katherine K 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Voloschin, Arie J 8 SA-GA 19.50
2 Khoo, Ivan A 7 SA-GA 22.04
3 Steele, Ben H 7 SA-GA 24.78
4 Chesman, Zachary C 8 SA-GA 26.66
5 Clayton, Miles M 6 SA-GA 28.00
6 Durnell, Elijah 7 SA-GA 28.90
7 Bohn, Nicklas J 8 SA-GA NT
8 Bothe, Tristan W 7 SA-GA NT
9 Creager, Ethan 8 SA-GA NT
10 Creager, Mason 7 SA-GA NT
11 Egolf, Griffin D 7 SA-GA NT
12 Fawley, Dylan M 8 SA-GA NT
13 Goforth, Tyler F 8 SA-GA NT
14 Parker, Zak C 8 SA-GA NT
15 Peyton, Harrison B 6 SA-GA NT
16 Cooper, Spencer a 8 SA-GA NT
17 Lee, Michael C 8 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Nalwasky, Emily A 13 SA-GA 1:24.32
2 Walton, Hannah C 13 SA-GA 1:30.95
3 Goguillon, Charlotte F 14 SA-GA 1:31.20
4 Johnston, Annelise S 13 SA-GA 1:32.36
5 Qiu, Lucy 13 SA-GA 1:35.41
6 Scalise, Devon A 11 SA-GA 1:39.95
7 Kamath, Radhika 14 SA-GA 1:42.23
8 Holmecki, Kaitlyn M 13 SA-GA 1:48.92
9 Sullivan, Nicole M 13 SA-GA 1:53.12
10 Venkatasamy, Mridula P 9 SA-GA NT
11 Sobus, Ashlie M 16 SA-GA NT
12 Carr, Haleigh E 12 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Gonzenbach, Bryce D 17 SA-GA 1:15.90
2 Moland, Connor E 10 SA-GA NT
3 Saxena, Arjit 13 SA-GA NT
4 DeLise, Mike E 14 SA-GA NT
5 Ottesen, Tag G 14 SA-GA NT
6 Blaydes, Tommy W 14 SA-GA NT
7 Sannes, Noah L 14 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Meyer, Savannah R 12 SA-GA 44.32
2 Byers, Celeste N 11 SA-GA 45.08
3 McDowell, Maggy M 12 SA-GA 45.93
4 Wilkerson, Paige E 11 SA-GA 46.94
5 Schreiber, Sheridan C 11 SA-GA 47.48
6 Mund, Jordan A 11 SA-GA 55.00
7 Thornton, Ashley K 11 SA-GA 57.31
8 McKnight, Frances F 11 SA-GA NT
9 Powell, Bekah E 12 SA-GA NT
10 Williams, Kennedy R 12 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Bruce, Henry R 11 SA-GA 39.77
2 Collier, Aron M 11 SA-GA 47.25
3 Lins, Ryan W 11 SA-GA 50.22
4 McGee, Kyle K 11 SA-GA 55.43
5 Nelli, Ryan C 11 SA-GA 56.02
6 DeLise, David A 11 SA-GA NT
7 Owens, Nathaniel C 12 SA-GA NT
8 Swart, Christopher D 11 SA-GA NT
9 van der Eerden, Joshua H 12 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Chen, Annie 10 SA-GA 48.68
2 Shneibaum, Naomi R 10 SA-GA 52.35
3 Ramey, Audrey V 10 SA-GA 52.99
4 Pagan, Olivia H 10 SA-GA 53.30
5 Noble, Grace E 9 SA-GA 55.35
6 Morgan, Annah G 10 SA-GA 56.03
7 Bavadekar, Vaishnavi M 10 SA-GA 56.34
8 Harper, Catherine M 10 SA-GA 57.27
9 Danielsson, Emily E 9 SA-GA 58.57
10 Zhang, Ariel O 10 SA-GA 1:00.29
11 Foreman, Maria L 9 SA-GA 1:09.28
12 McCraney, Camryn E 9 SA-GA 1:09.33
13 Tache, Julianne 10 SA-GA NT
14 Vemulapalli, Divya 9 SA-GA NT
15 Hashemi, Nooria S 9 SA-GA NT
16 Castelli, Katelyn M 9 SA-GA NT
17 Gleason, Avery E 10 SA-GA NT
18 Tavakol, Sophia 9 SA-GA NT
19 McGannon, Kirsten M 9 SA-GA NT
20 Brazier, Kelsey J 9 SA-GA NT
21 Abrams, Meg F 10 SA-GA NT
22 Borbely, Erin L 9 SA-GA NT
23 Crone, Lily O 9 SA-GA NT
24 Franklin, Lauren E 9 SA-GA NT
25 Horton, Haley 9 SA-GA NT
26 Kettler, Sarah 10 SA-GA NT
27 Khorashahi, Yasamin 10 SA-GA NT
28 McClellan, Rachel E 9 SA-GA NT
29 Pearson, Olivia J 9 SA-GA NT
30 Riley, Raven M 10 SA-GA NT
31 Skjoedt, Catherine E 10 SA-GA NT
32 Tang, Joy L 10 SA-GA NT
33 Zhang, Sheri A 10 SA-GA NT
34 Cooper, Lexi j 10 SA-GA NT
35 Lee, Annabelle C 10 SA-GA NT
#21 ... (Girls 9-10 50 Yard Breaststroke)
36 Burton, Elizabeth C 10 SA-GA NT
37 Carranza, Juliana S 10 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Fayed, Samir W 9 SA-GA 47.00
2 Dan, Andrei L 9 SA-GA 55.39
3 Dubois, Jack R 10 SA-GA 57.50
4 Paul, Michael W 9 SA-GA 57.84
5 Hehir, Jeffrey M 10 SA-GA NT
6 Hayer, Eeheet S 10 SA-GA NT
7 Dubois, Will L 9 SA-GA NT
8 Bhojane, Eshan A 9 SA-GA NT
9 Burton, Canyon 9 SA-GA NT
10 Han, Ethan 10 SA-GA NT
11 Ng, Joshua M 9 SA-GA NT
12 Podhaisky, Brien A 10 SA-GA NT
13 Riley, Michael E 10 SA-GA NT
14 Saha, Pushkar 9 SA-GA NT
15 Yang, Nathaniel 10 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Durnell, Isabella A 7 SA-GA 26.64
2 Scalise, Sydney E 7 SA-GA 28.55
3 Hernandez, Nyah R 8 SA-GA 30.82
4 Davis, AJ J 7 SA-GA 55.81
5 Baker, Kate L 7 SA-GA NT
6 Bhutiyani, Shraddha 8 SA-GA NT
7 Parrish, Taylor A 7 SA-GA NT
8 Thorsen, Natalie E 8 SA-GA NT
9 Bates, Megan V 8 SA-GA NT
10 Chambers, Sydney E 8 SA-GA NT
11 Chancy, Jordan M 8 SA-GA NT
12 Csuka, Ella G 6 SA-GA NT
13 DeLancey, Stephanie S 8 SA-GA NT
14 Fader, Riley A 8 SA-GA NT
15 Goforth, Sam D 6 SA-GA NT
16 Harper, Victoria T 8 SA-GA NT
17 Kim, Seoyoun 7 SA-GA NT
18 Lynch, Lauren M 8 SA-GA NT
19 Morgan, Alexis N 6 SA-GA NT
20 Peyton, Lily K 8 SA-GA NT
21 Van Norman, Caroline G 7 SA-GA NT
22 Vazquez, Georgi G 8 SA-GA NT
23 Lee, Mary Beth E 6 SA-GA NT
24 Voloschin, Datya R 6 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Steele, Matt P 7 SA-GA 24.74
2 Durnell, Elijah 7 SA-GA 27.91
3 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA 33.47
4 Fareed, Ali A 6 SA-GA 34.25
5 Huckabay, Aiden D 8 SA-GA NT
6 Bohn, Nicklas J 8 SA-GA NT
7 Bothe, Tristan W 7 SA-GA NT
8 Creager, Mason 7 SA-GA NT
9 Egolf, Griffin D 7 SA-GA NT
10 Fawley, Dylan M 8 SA-GA NT
11 Goforth, Tyler F 8 SA-GA NT
12 Peyton, Harrison B 6 SA-GA NT
13 Cooper, Spencer a 8 SA-GA NT
14 Lee, Michael C 8 SA-GA NT
15 Voloschin, Arie J 8 SA-GA NT
 
 
#25 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Johnston, Annelise S 13 SA-GA 1:05.54
2 Nalwasky, Emily A 13 SA-GA 1:09.16
3 Monyak, Claire L 13 SA-GA 1:12.30
4 Walton, Hannah C 13 SA-GA 1:12.62
5 McDowell, Maggy M 12 SA-GA 1:17.05
6 Sullivan, Nicole M 13 SA-GA 1:19.24
7 Goguillon, Charlotte F 14 SA-GA 1:23.66
8 Kamath, Radhika 14 SA-GA 1:28.72
9 Foreman, Maria L 9 SA-GA 2:04.84
10 Qiu, Lucy 13 SA-GA NT
11 Current, Caroline R 9 SA-GA NT
12 Holmecki, Kaitlyn M 13 SA-GA NT
13 Bailey, Shauna E 14 SA-GA NT
14 Sobus, Ashlie M 16 SA-GA NT
 
 
#26 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Gonzenbach, Bryce D 17 SA-GA 59.69
2 Robinson, Evan T 13 SA-GA 1:02.00
3 Fleming, Connor C 11 SA-GA 1:22.47
4 Wickman, Owen A 12 SA-GA NT
5 Saxena, Arjit 13 SA-GA NT
6 DeLise, Mike E 14 SA-GA NT
7 Ottesen, Tag G 14 SA-GA NT
8 Arvidson, Jack T 9 SA-GA NT
9 Blaydes, Tommy W 14 SA-GA NT
10 Isley, Dalton C 13 SA-GA NT
11 Sannes, Noah L 14 SA-GA NT
12 Sobus, Luke A 13 SA-GA NT
 
 
#27 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Austin, Kate T 12 SA-GA 28.80
2 Henslee, Ashley-Dale D 12 SA-GA 31.06
3 Smith, Megan K 12 SA-GA 32.16
4 Adler, Krista M 12 SA-GA 33.05
5 McDowell, Maggy M 12 SA-GA 33.52
6 Knowlton, Anna C 11 SA-GA 34.01
7 Byers, Celeste N 11 SA-GA 36.56
8 Chesman, Emily E 11 SA-GA 37.51
9 Wilkerson, Paige E 11 SA-GA 37.94
10 Hamacher, Kate L 12 SA-GA 38.08
11 Bernardino, Annalise C 12 SA-GA 39.55
12 Mund, Jordan A 11 SA-GA 42.49
13 McKnight, Frances F 11 SA-GA 43.44
14 Thornton, Ashley K 11 SA-GA 43.70
15 Hoyt, Emily C 12 SA-GA NT
16 Koh, Julia J 11 SA-GA NT
17 Powell, Bekah E 12 SA-GA NT
18 Carr, Haleigh E 12 SA-GA NT
19 Williams, Kennedy R 12 SA-GA NT
 
 
#28 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Bruce, Henry R 11 SA-GA 30.00
2 Collier, Aron M 11 SA-GA 32.32
3 Ross, Alec J 11 SA-GA 33.17
4 Lins, Ryan W 11 SA-GA 36.48
5 McGee, Kyle K 11 SA-GA 36.82
6 Schmersal, Will W 11 SA-GA 37.55
7 Atalla, Lion M 12 SA-GA NT
8 Arnold, Cole K 11 SA-GA NT
9 DeLise, David A 11 SA-GA NT
10 Laughlin, Jacob W 12 SA-GA NT
11 Owens, Nathaniel C 12 SA-GA NT
12 Swart, Christopher D 11 SA-GA NT
13 van der Eerden, Joshua H 12 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Shneibaum, Naomi R 10 SA-GA 36.42
2 Chen, Annie 10 SA-GA 38.08
3 Ramey, Audrey V 10 SA-GA 38.27
4 Morgan, Annah G 10 SA-GA 41.93
5 Abrams, Meg F 10 SA-GA 42.25
6 Johnson, Kate E 9 SA-GA 42.46
7 Pagan, Olivia H 10 SA-GA 42.92
8 Harper, Catherine M 10 SA-GA 42.97
9 Kudchikar, Arsheen A 10 SA-GA 44.52
10 Noble, Grace E 9 SA-GA 45.83
11 Zhang, Ariel O 10 SA-GA 47.00
12 Franklin, Caroline G 10 SA-GA 47.35
13 Ferrell, Rayley D 9 SA-GA 48.71
14 Bavadekar, Vaishnavi M 10 SA-GA 48.91
15 Danielsson, Emily E 9 SA-GA 51.54
16 McCraney, Camryn E 9 SA-GA 51.74
17 Ferguson, Hannah G 9 SA-GA 51.76
18 Musco, Caroline G 10 SA-GA NT
19 Tache, Julianne 10 SA-GA NT
20 Castelli, Katelyn M 9 SA-GA NT
21 Gleason, Avery E 10 SA-GA NT
22 Tavakol, Sophia 9 SA-GA NT
23 McGannon, Kirsten M 9 SA-GA NT
24 Venkatasamy, Mridula P 9 SA-GA NT
25 Brazier, Kelsey J 9 SA-GA NT
26 Barta, Samantha L 10 SA-GA NT
27 Borbely, Erin L 9 SA-GA NT
28 Crone, Lily O 9 SA-GA NT
29 Franklin, Lauren E 9 SA-GA NT
30 Horton, Haley 9 SA-GA NT
31 Kettler, Sarah 10 SA-GA NT
32 McClellan, Rachel E 9 SA-GA NT
33 Pearson, Olivia J 9 SA-GA NT
34 Riley, Raven M 10 SA-GA NT
35 Romeo, Caroline A 9 SA-GA NT
36 Skjoedt, Catherine E 10 SA-GA NT
37 Smith, Ada N 9 SA-GA NT
38 Tang, Joy L 10 SA-GA NT
39 Zhang, Sheri A 10 SA-GA NT
40 Cooper, Lexi j 10 SA-GA NT
41 Lee, Annabelle C 10 SA-GA NT
42 Burton, Elizabeth C 10 SA-GA NT
43 Carranza, Juliana S 10 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Schorsch, Trent J 10 SA-GA 32.23
2 James, Riley C 9 SA-GA 37.39
#30 ... (Boys 9-10 50 Yard Freestyle)
3 Dan, Andrei L 9 SA-GA 39.03
4 Willis, Jacob P 10 SA-GA 41.23
5 Wakefield, Jackson T 10 SA-GA 41.26
6 Mintz, Zachary J 9 SA-GA 41.52
7 Paul, Michael W 9 SA-GA 42.48
8 Fayed, Samir W 9 SA-GA 43.00
9 Maschmeier, Seth M 9 SA-GA 43.45
10 Dubois, Jack R 10 SA-GA 43.70
11 Hehir, Jeffrey M 10 SA-GA NT
12 Hayer, Eeheet S 10 SA-GA NT
13 Lewis, Harrison M 9 SA-GA NT
14 Dubois, Will L 9 SA-GA NT
15 Arvidson, Jack T 9 SA-GA NT
16 Bhojane, Eshan A 9 SA-GA NT
17 Burton, Canyon 9 SA-GA NT
18 Critchfield, Michael J 9 SA-GA NT
19 Han, Ethan 10 SA-GA NT
20 Ng, Joshua M 9 SA-GA NT
21 Podhaisky, Brien A 10 SA-GA NT
22 Rammohan, Ilancheran 10 SA-GA NT
23 Riley, Michael E 10 SA-GA NT
24 Saha, Pushkar 9 SA-GA NT
25 Yang, Nathaniel 10 SA-GA NT
 
 
#31 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Krupit, Jaedyn M 8 SA-GA 18.22
2 Durnell, Isabella A 7 SA-GA 19.24
3 Hernandez, Nyah R 8 SA-GA 20.21
4 Schmersal, Mary Katherine K 8 SA-GA 23.63
5 Morgan, Alexis N 6 SA-GA 23.97
6 DeLancey, Stephanie S 8 SA-GA 27.13
7 Voloschin, Datya R 6 SA-GA 27.54
8 Clayton, Sadie P 5 SA-GA 32.00
9 Davis, AJ J 7 SA-GA 32.02
10 Baker, Kate L 7 SA-GA NT
11 Parrish, Taylor A 7 SA-GA NT
12 Thorsen, Natalie E 8 SA-GA NT
13 Bates, Megan V 8 SA-GA NT
14 Chambers, Sydney E 8 SA-GA NT
15 Chancy, Jordan M 8 SA-GA NT
16 Csuka, Ella G 6 SA-GA NT
17 Fader, Riley A 8 SA-GA NT
18 Goforth, Sam D 6 SA-GA NT
19 Harper, Victoria T 8 SA-GA NT
20 Kim, Seoyoun 7 SA-GA NT
21 Lynch, Lauren M 8 SA-GA NT
22 Owens, Piper A 8 SA-GA NT
23 Patel, Pooja N 6 SA-GA NT
24 Peyton, Lily K 8 SA-GA NT
25 Qiu, Cindy 8 SA-GA NT
26 Van Norman, Caroline G 7 SA-GA NT
27 Vazquez, Georgi G 8 SA-GA NT
28 Wu, Katherine 8 SA-GA NT
29 Galbraith, Hailey A 7 SA-GA NT
30 Galbraith, Hayden A 7 SA-GA NT
31 Lee, Mary Beth E 6 SA-GA NT
32 Owens, Allie K 8 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Voloschin, Arie J 8 SA-GA 15.09
2 Fareed, Mohammed A 8 SA-GA 20.28
3 Khoo, Ivan A 7 SA-GA 20.84
4 Chesman, Zachary C 8 SA-GA 22.11
5 Clayton, Miles M 6 SA-GA 23.10
6 Fareed, Ali A 6 SA-GA 24.11
7 Durnell, Elijah 7 SA-GA 24.82
8 Huckabay, Aiden D 8 SA-GA NT
9 Bohn, Nicklas J 8 SA-GA NT
10 Bothe, Tristan W 7 SA-GA NT
11 Creager, Ethan 8 SA-GA NT
12 Creager, Mason 7 SA-GA NT
13 Egolf, Griffin D 7 SA-GA NT
14 Fawley, Dylan M 8 SA-GA NT
15 Goforth, Tyler F 8 SA-GA NT
16 Parker, Zak C 8 SA-GA NT
17 Peyton, Harrison B 6 SA-GA NT
18 Cooper, Spencer a 8 SA-GA NT
19 Lee, Michael C 8 SA-GA NT