Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
Summer Kick-Off I - 4/30/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 McGee, Shayna K 16 SA-GA 1:15.00
2 Pekkalainen, Annika H 14 SA-GA 1:16.21
3 Williams, Bri D 14 SA-GA 1:18.01
4 Medrea, Ashley S 12 SA-GA 1:19.64
5 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 1:20.45
6 Wrolson, Lindsey B 12 SA-GA 1:22.12
7 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 1:23.29
8 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 1:27.02
9 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 1:27.48
10 Marcu, Eliana 11 SA-GA 1:31.53
11 Lin, May 11 SA-GA 1:33.00
12 Evans, Lydia G 9 SA-GA 1:37.42
13 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:38.04
14 Lorton, Ana T 10 SA-GA 1:41.14
15 Shaw, Hannah E 10 SA-GA 1:41.16
16 Rico, Mariana 9 SA-GA 1:41.89
17 Arango, Valentina 8 SA-GA 1:52.01
18 Allard, Marianne G 10 SA-GA 1:52.06
19 Brickell, Maddie S 13 SA-GA NT
20 Jordan, Chantal E 8 SA-GA NT
21 Eckles, Lauren V 14 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Pekkalainen, Michael A 14 SA-GA 1:09.66
2 Bemis, Garrison N 14 SA-GA 1:13.00
3 Yang, Alex L 13 SA-GA 1:19.30
4 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 1:22.38
5 Rodriguez, Sebastian S 10 SA-GA 1:29.05
6 Stef, Paul I 12 SA-GA 1:29.38
7 Cano, Ethan M 11 SA-GA 1:34.71
8 Huenniger, Andrew C 11 SA-GA 1:37.95
9 Magahey, Jake M 8 SA-GA 1:41.61
10 Camacho, Arturo A 14 SA-GA NT
11 McDaniels, Quinn Q 13 SA-GA NT
12 Tokaji, Chris A 14 SA-GA NT
13 Eksi, Connor C 12 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 38.22
2 Glaser, MACKENZIE J 11 SA-GA 46.41
3 Bernardino, Annalise C 12 SA-GA 47.30
 
 
#4 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Dittamo, Paul V 11 SA-GA 33.12
2 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 36.64
3 Darsey, Colton F 11 SA-GA 39.96
4 Huenniger, Andrew C 11 SA-GA 40.94
5 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 44.87
6 Petty, J.C. C 11 SA-GA 45.50
 
 
#5 Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Rico, Mariana 9 SA-GA 40.72
2 Brooks, Gianna G 9 SA-GA 47.81
3 Evans, Lydia G 9 SA-GA 48.25
4 Magahey, Shay E 10 SA-GA NT
5 Jordan, Chantal E 8 SA-GA NT
6 Arango, Valentina 8 SA-GA NT
7 Shaw, Hannah E 10 SA-GA NT
8 Larsen, Cora C 10 SA-GA NT
9 Niemann, Courtney 9 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Smith, Brenden M 10 SA-GA 45.04
2 Wang, Arnold 10 SA-GA 52.13
3 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA NT
4 Tran, Daniel J 7 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 17.27
2 Ross, Emma G 8 SA-GA 22.74
3 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 24.61
4 Ulett, Ryenne 5 SA-GA 24.74
5 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 26.76
6 Harris, Sydney 7 SA-GA 27.21
7 Boron, Emersen R 7 SA-GA 27.55
8 Dobbs, Lauren E 6 SA-GA 32.65
9 Sparks, Lauren E 7 SA-GA NT
10 Shelton, Mary G 6 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Dawidowicz, Ethan C 8 SA-GA 18.21
2 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 18.44
3 Brown, Hayden A 8 SA-GA 20.90
4 Magahey, Jake M 8 SA-GA 21.18
5 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 24.57
6 Shelton, Thornton D 7 SA-GA 27.26
7 Ples, Michael C 8 SA-GA NT
8 Robinson, Rucker 7 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 McGee, Shayna K 16 SA-GA 1:11.00
2 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 1:18.85
3 Williams, Bri D 14 SA-GA 1:19.03
4 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:35.70
5 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 1:41.41
6 Brickell, Maddie S 13 SA-GA NT
 
 
#10 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Pekkalainen, Michael A 14 SA-GA 1:08.16
2 McDaniels, Quinn Q 13 SA-GA NT
3 Tokaji, Chris A 14 SA-GA NT
4 Bemis, Garrison N 14 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Marcu, Eliana 11 SA-GA 42.00
2 Wrolson, Lindsey B 12 SA-GA 42.63
3 Lin, May 11 SA-GA 43.11
4 Serrano, Jemilet F 11 SA-GA 48.88
5 Glaser, MACKENZIE J 11 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Dittamo, Paul V 11 SA-GA 36.00
2 Hosea, Landon D 11 SA-GA 41.32
3 Cano, Ethan M 11 SA-GA 42.33
4 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 42.82
5 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 43.29
6 Tokaji, Brandon D 12 SA-GA 46.70
7 Hauth, James C 11 SA-GA 49.78
8 McDaniels, Jack R 11 SA-GA NT
9 Eksi, Connor C 12 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Jordan, Chantal E 8 SA-GA 43.26
2 Smith, Megan L 10 SA-GA 44.00
3 Henderson, Mikayla G 9 SA-GA 48.65
4 Smead, Eladia M 10 SA-GA 48.69
5 Hosea, Isabella 9 SA-GA 50.46
6 Anton, Callie M 9 SA-GA NT
7 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA NT
8 Allard, Marianne G 10 SA-GA NT
9 Larsen, Cora C 10 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Rodriguez, Sebastian S 10 SA-GA 40.86
2 Smith, Brenden M 10 SA-GA 42.33
3 Chan, Justin K 10 SA-GA 45.51
4 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA 51.80
5 Wang, Arnold 10 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 20.00
2 Thompson, Sarah Grace G 8 SA-GA 20.08
3 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 22.07
4 Dobbs, Megan M 7 SA-GA 22.91
5 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 23.00
6 Boron, Emersen R 7 SA-GA 25.00
7 Zinda, Taylor E 8 SA-GA 31.02
8 Dobbs, Lauren E 6 SA-GA 31.60
9 Hidalgo Lopez, Camila 7 SA-GA NT
10 Shelton, Mary G 6 SA-GA NT
11 Larsen, Kali N 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Dawidowicz, Ethan C 8 SA-GA 19.50
2 Brown, Hayden A 8 SA-GA 20.01
3 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 24.49
4 Robinson, Rucker 7 SA-GA 28.03
5 Shelton, Thornton D 7 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Houghton, Samantha N 11 SA-GA 1:25.80
2 Pekkalainen, Annika H 14 SA-GA 1:28.49
3 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 1:38.16
4 Magahey, Shay E 10 SA-GA 1:41.47
5 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:58.19
6 Medrea, Emily 10 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Yang, Alex L 13 SA-GA 1:24.68
2 Tokaji, Chris A 14 SA-GA 1:39.03
3 Horde, Hunter B 13 SA-GA 1:39.55
4 Camacho, Arturo A 14 SA-GA NT
#18 ... (Boys 100 Yard Breaststroke)
5 Hegyes, Abel 15 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Houghton, Samantha N 11 SA-GA 39.88
2 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 41.52
3 Serrano, Jemilet F 11 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Dittamo, Paul V 11 SA-GA 39.56
2 Petty, J.C. C 11 SA-GA 45.22
3 Darsey, Colton F 11 SA-GA 45.29
4 Stef, Paul I 12 SA-GA 47.70
5 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 48.29
6 Sweney, Jack C 11 SA-GA 48.73
7 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 48.92
8 Hauth, James C 11 SA-GA 50.43
9 Tokaji, Brandon D 12 SA-GA 52.48
10 Hosea, Landon D 11 SA-GA 53.40
11 McDaniels, Jack R 11 SA-GA NT
12 Eksi, Connor C 12 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Smith, Megan L 10 SA-GA 46.44
2 Magahey, Shay E 10 SA-GA 47.52
3 Shaw, Hannah E 10 SA-GA 48.07
4 Medrea, Emily 10 SA-GA 50.04
5 Hosea, Isabella 9 SA-GA 52.41
6 Lorton, Ana T 10 SA-GA 52.72
7 Brooks, Gianna G 9 SA-GA 58.32
8 Smead, Eladia M 10 SA-GA 59.73
9 Anton, Callie M 9 SA-GA NT
10 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA NT
11 Henderson, Mikayla G 9 SA-GA NT
12 Allard, Marianne G 10 SA-GA NT
13 Niemann, Courtney 9 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Chan, Justin K 10 SA-GA 47.81
2 Smith, Brenden M 10 SA-GA 51.50
3 Tran, Daniel J 7 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Ross, Emma G 8 SA-GA 22.37
2 Thompson, Sarah Grace G 8 SA-GA 23.81
3 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 27.24
4 Hidalgo Lopez, Camila 7 SA-GA 27.56
5 Ulett, Ryenne 5 SA-GA 29.23
6 Dobbs, Megan M 7 SA-GA 32.58
7 Sparks, Lauren E 7 SA-GA 34.95
8 Zinda, Taylor E 8 SA-GA 35.45
9 Harris, Sydney 7 SA-GA NT
10 Larsen, Kali N 8 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 22.23
2 Ples, Michael C 8 SA-GA 29.68
3 Medrea, Sam 7 SA-GA NT
 
 
#25 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pekkalainen, Annika H 14 SA-GA 1:05.69
2 Williams, Bri D 14 SA-GA 1:06.42
3 Medrea, Ashley S 12 SA-GA 1:08.14
4 McGee, Shayna K 16 SA-GA 1:09.00
5 Houghton, Samantha N 11 SA-GA 1:09.16
6 Wrolson, Lindsey B 12 SA-GA 1:10.72
7 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 1:14.39
8 Brickell, Maddie S 13 SA-GA NT
9 Lin, May 11 SA-GA NT
10 Eckles, Lauren V 14 SA-GA NT
 
 
#26 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Pekkalainen, Michael A 14 SA-GA 58.62
2 Yang, Alex L 13 SA-GA 1:06.81
3 Stef, Paul I 12 SA-GA NT
4 Camacho, Arturo A 14 SA-GA NT
5 McDaniels, Quinn Q 13 SA-GA NT
6 Horde, Hunter B 13 SA-GA NT
7 Petty, J.C. C 11 SA-GA NT
8 Bemis, Garrison N 14 SA-GA NT
 
 
#27 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Medrea, Ashley S 12 SA-GA 30.65
2 Marcu, Eliana 11 SA-GA 35.04
3 Glaser, MACKENZIE J 11 SA-GA 39.77
4 Bernardino, Annalise C 12 SA-GA 41.78
5 Serrano, Jemilet F 11 SA-GA 45.17
 
 
#28 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 32.13
2 Darsey, Colton F 11 SA-GA 32.28
3 Cano, Ethan M 11 SA-GA 34.01
4 Huenniger, Andrew C 11 SA-GA 36.13
5 Hosea, Landon D 11 SA-GA 36.79
6 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 37.00
7 Hauth, James C 11 SA-GA 38.62
8 Sweney, Jack C 11 SA-GA 40.57
9 Tokaji, Brandon D 12 SA-GA NT
10 McDaniels, Jack R 11 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Evans, Lydia G 9 SA-GA 35.87
2 Smith, Megan L 10 SA-GA 36.01
3 Rico, Mariana 9 SA-GA 37.20
4 Lorton, Ana T 10 SA-GA 38.02
5 Brooks, Gianna G 9 SA-GA 39.58
6 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA 41.39
7 Smead, Eladia M 10 SA-GA 41.51
8 Henderson, Mikayla G 9 SA-GA 42.95
9 Arango, Valentina 8 SA-GA 43.74
10 Hosea, Isabella 9 SA-GA 44.37
11 Sparks, Lauren E 7 SA-GA 44.80
12 Anton, Callie M 9 SA-GA NT
13 Medrea, Emily 10 SA-GA NT
14 Larsen, Cora C 10 SA-GA NT
15 Niemann, Courtney 9 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Rodriguez, Sebastian S 10 SA-GA 34.91
2 Wang, Arnold 10 SA-GA 40.66
3 Chan, Justin K 10 SA-GA 42.56
4 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA 48.24
5 Tran, Daniel J 7 SA-GA 48.33
 
 
#31 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Thompson, Sarah Grace G 8 SA-GA 16.33
2 Ross, Emma G 8 SA-GA 18.57
3 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 18.97
4 Ulett, Ryenne 5 SA-GA 22.11
5 Dobbs, Megan M 7 SA-GA 27.89
6 Boron, Emersen R 7 SA-GA 28.14
7 Dobbs, Lauren E 6 SA-GA 28.17
8 Zinda, Taylor E 8 SA-GA NT
9 Hidalgo Lopez, Camila 7 SA-GA NT
10 Harris, Sydney 7 SA-GA NT
11 Shelton, Mary G 6 SA-GA NT
12 Larsen, Kali N 8 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Dawidowicz, Ethan C 8 SA-GA 15.68
2 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 16.44
3 Brown, Hayden A 8 SA-GA 17.99
4 Magahey, Jake M 8 SA-GA 18.92
5 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 21.35
6 Shelton, Thornton D 7 SA-GA 24.71
7 Robinson, Rucker 7 SA-GA 28.98
8 Ples, Michael C 8 SA-GA NT
9 Medrea, Sam 7 SA-GA NT