Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
2011 Turkey Trot I - 11/11/2011
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Flatt, Amanda B 12 SA-GA 1:22.00
2 Lin, May 13 SA-GA 1:22.96
3 Rummins, Catherine M 9 SA-GA 1:24.44
4 Niculas, Abigail R 13 SA-GA 1:27.04
5 Suhr, Zoe K 10 SA-GA 1:27.32
6 Perdue, Erin M 10 SA-GA 1:35.00
7 Castro, Emily E 12 SA-GA 1:37.86
8 Smith, Kelly J 9 SA-GA 1:44.72
9 Anderson, Bryn * 9 SA-GA NT
10 Holton, Mackenzie L 9 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Ma, Bo Chen 14 SA-GA 1:22.08
2 Mackinnon, Ryan J 10 SA-GA 1:23.66
3 Niculas, Andrew D 9 SA-GA 1:51.12
4 Van Derhei, Aidan M 9 SA-GA NT
5 Gautreaux, Andrew P 10 SA-GA NT
6 Stout, Charlie L 7 SA-GA NT
7 Mora, David 8 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Kubiak, Sarah A 8 SA-GA 19.97
2 Goshko, Stefanie 8 SA-GA 21.24
3 Rummins, Sarah G 7 SA-GA 22.72
4 Brown, Sarah K 6 SA-GA 25.40
5 Watanabe, Vadie N 8 SA-GA NT
 
 
#4 Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Mujkanovic, Nermin 8 SA-GA 18.46
2 Stout, Charlie L 7 SA-GA 19.13
 
 
#5 Girls 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Reinhardt, Haley B 12 SA-GA 31.07
2 Lin, May 13 SA-GA 33.34
3 Rummins, Catherine M 9 SA-GA 33.42
4 Niculas, Abigail R 13 SA-GA 33.67
5 Castro, Emily E 12 SA-GA 34.20
6 Perdue, Erin M 10 SA-GA 36.29
7 Reinhardt, Devon M 12 SA-GA 36.57
8 Budrock, Madison S 9 SA-GA 38.21
9 Smith, Kelly J 9 SA-GA 38.86
10 Holton, Mackenzie L 9 SA-GA 40.46
11 Moore, Katie A 10 SA-GA 40.47
12 Harris, Sydney M 9 SA-GA 40.96
13 McKinzie, Bailey A 10 SA-GA 44.85
14 Denton, Reghan R 9 SA-GA 47.60
15 Kreusel, Sarah C 8 SA-GA NT
16 Mautz, Kara L 11 SA-GA NT
17 Nguyen, Linh P 9 SA-GA NT
18 Schmidt, Morgan I 9 SA-GA NT
19 Le, Victoria K 8 SA-GA NT
20 Boren, Macy-margaret M 8 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Bonty, Joshua C 13 SA-GA 27.94
2 Kim, Phillip B 11 SA-GA 33.97
3 Gautreaux, Andrew P 10 SA-GA 38.50
4 Choi, Alexander J 10 SA-GA 39.68
5 Jackson, Darion I 9 SA-GA 41.37
6 Kim, Bryan J 10 SA-GA 41.53
7 Mora, David 8 SA-GA 42.52
8 Murdock, Robert T 10 SA-GA 43.36
9 Sorel, Cameron J 9 SA-GA 47.57
10 Rico, Emilio 8 SA-GA 49.40
11 Niculas, Andrew D 9 SA-GA 51.64
12 Hedges, Ben J 8 SA-GA 1:03.42
13 Levy, Chipper T 9 SA-GA NT
14 Torres, Michael C 8 SA-GA NT
15 Manuel, Walker W 10 SA-GA NT
16 Barker, Cameron R 14 SA-GA NT
17 Barker, Jordan T 11 SA-GA NT
18 Reivitis, Jack C 9 SA-GA NT
19 Mora, Joel I 6 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Goshko, Stefanie 8 SA-GA 27.25
2 Kubiak, Sarah A 8 SA-GA 27.84
3 Rummins, Sarah G 7 SA-GA 30.99
4 Brown, Sarah K 6 SA-GA NT
5 Kreusel, Sarah C 8 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Stout, Charlie L 7 SA-GA 27.68
2 Hedges, Ben J 8 SA-GA 33.13
3 Mora, Joel I 6 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Niculas, Abigail R 13 SA-GA 41.23
2 Lin, May 13 SA-GA 42.48
3 Tillery, Erin G 11 SA-GA 45.53
4 Smith, Kelly J 9 SA-GA 47.90
5 Reinhardt, Haley B 12 SA-GA 50.50
6 Doyle, Olivia G 10 SA-GA 53.92
7 Moore, Katie A 10 SA-GA 55.14
8 Reinhardt, Devon M 12 SA-GA 59.10
9 Denton, Reghan R 9 SA-GA 1:04.45
10 Jones, Hannah C 12 SA-GA NT
11 Castro, Emily E 12 SA-GA NT
12 Anderson, Bryn * 9 SA-GA NT
13 Hildebrand, Amelia R 8 SA-GA NT
14 McKinzie, Bailey A 10 SA-GA NT
15 Nguyen, Linh P 9 SA-GA NT
16 Schmidt, Morgan I 9 SA-GA NT
17 Watanabe, Vadie N 8 SA-GA NT
18 Boren, Macy-margaret M 8 SA-GA NT
 
 
#10 Boys 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Mackinnon, Ryan J 10 SA-GA 44.09
2 Kim, Phillip B 11 SA-GA 50.50
3 Choi, Alexander J 10 SA-GA 50.82
4 Van Derhei, Aidan M 9 SA-GA 53.71
5 Kim, Bryan J 10 SA-GA 53.89
6 Rico, Emilio 8 SA-GA 56.34
7 Nguyen, Zachary T 10 SA-GA 1:00.53
8 Mora, David 8 SA-GA 1:01.34
9 Sorel, Cameron J 9 SA-GA 1:05.16
10 Niculas, Andrew D 9 SA-GA 1:06.45
11 Manuel, Walker W 10 SA-GA NT
12 Barker, Cameron R 14 SA-GA NT
13 Barker, Jordan T 11 SA-GA NT
14 Reivitis, Jack C 9 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Flatt, Amanda B 12 SA-GA 1:35.04
2 Jones, Megan E 14 SA-GA NT
3 Le, Victoria K 8 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 LaRosa, Jake R 13 SA-GA 1:14.80
2 Dutton, David L 11 SA-GA NT
3 Barker, Cameron R 14 SA-GA NT
4 Barker, Jordan T 11 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Goshko, Stefanie 8 SA-GA 24.19
2 Brown, Sarah K 6 SA-GA 28.56
3 Rummins, Sarah G 7 SA-GA 29.11
4 Hildebrand, Amelia R 8 SA-GA 29.33
5 Kreusel, Sarah C 8 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Mujkanovic, Nermin 8 SA-GA NT
2 Mora, Joel I 6 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Tillery, Erin G 11 SA-GA 39.45
2 Budrock, Madison S 9 SA-GA 41.94
3 Suhr, Zoe K 10 SA-GA 43.19
4 Harris, Sydney M 9 SA-GA 46.32
5 Doyle, Olivia G 10 SA-GA 48.22
6 Moore, Katie A 10 SA-GA 48.23
7 Reinhardt, Devon M 12 SA-GA 52.45
8 Mautz, Kara L 11 SA-GA 55.00
9 Jones, Hannah C 12 SA-GA NT
10 Schmidt, Morgan I 9 SA-GA NT
11 Watanabe, Vadie N 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Gautreaux, Andrew P 10 SA-GA 44.50
2 Choi, Alexander J 10 SA-GA 44.60
3 Van Derhei, Aidan M 9 SA-GA 47.83
4 Kim, Bryan J 10 SA-GA 51.94
5 Nguyen, Zachary T 10 SA-GA 55.11
6 Rico, Emilio 8 SA-GA 55.15
7 Levy, Chipper T 9 SA-GA NT
8 Torres, Michael C 8 SA-GA NT
9 Jackson, Darion I 9 SA-GA NT
10 Manuel, Walker W 10 SA-GA NT
11 Reivitis, Jack C 9 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Jones, Megan E 14 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 LaRosa, Jake R 13 SA-GA 1:12.94
2 Dutton, David L 11 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Kubiak, Sarah A 8 SA-GA 25.05
2 Hildebrand, Amelia R 8 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Mujkanovic, Nermin 8 SA-GA 23.00
2 Hedges, Ben J 8 SA-GA 38.81
 
 
#21 Girls 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Rummins, Catherine M 9 SA-GA 37.36
2 Suhr, Zoe K 10 SA-GA 40.46
3 Budrock, Madison S 9 SA-GA 43.49
4 Perdue, Erin M 10 SA-GA 46.28
5 Holton, Mackenzie L 9 SA-GA 49.21
6 McKinzie, Bailey A 10 SA-GA 51.03
7 Jones, Hannah C 12 SA-GA NT
8 Doyle, Olivia G 10 SA-GA NT
9 Denton, Reghan R 9 SA-GA NT
10 Nguyen, Linh P 9 SA-GA NT
11 Boren, Macy-margaret M 8 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Bonty, Joshua C 13 SA-GA 31.83
2 Ma, Bo Chen 14 SA-GA 35.56
3 Jackson, Darion I 9 SA-GA 41.21
4 Kim, Phillip B 11 SA-GA 42.13
5 Murdock, Robert T 10 SA-GA 58.08
6 Levy, Chipper T 9 SA-GA NT
7 Torres, Michael C 8 SA-GA NT
8 Sorel, Cameron J 9 SA-GA NT
9 Nguyen, Zachary T 10 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Tillery, Erin G 11 SA-GA 1:11.90
2 Flatt, Amanda B 12 SA-GA 1:17.03
3 Reinhardt, Haley B 12 SA-GA 1:27.89
4 Harris, Sydney M 9 SA-GA 1:32.09
5 Anderson, Bryn * 9 SA-GA 1:38.89
6 Jones, Megan E 14 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 LaRosa, Jake R 13 SA-GA 1:03.93
2 Bonty, Joshua C 13 SA-GA 1:06.52
3 Ma, Bo Chen 14 SA-GA 1:08.97
4 Mackinnon, Ryan J 10 SA-GA 1:15.42
5 Dutton, David L 11 SA-GA 1:40.41
6 Murdock, Robert T 10 SA-GA NT
7 Euton, Harrison O 10 SA-GA NT