Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
March Madness I - 3/5/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Williams, Bri D 13 SA-GA 1:20.28
2 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 1:24.00
3 Freeman, Abigail F 12 SA-GA 1:24.99
4 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 1:25.34
5 Rummins, Julia N 9 SA-GA 1:26.27
6 Emde, Vivienne J 11 SA-GA 1:26.58
7 Lin, Val C 11 SA-GA 1:26.87
8 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 1:29.32
9 Villada, Angelica 12 SA-GA 1:29.51
10 Hebenstreit, Haley 11 SA-GA 1:34.27
11 Magahey, Shay E 10 SA-GA 1:38.26
12 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 1:38.43
13 Hackstadt, Emma M 11 SA-GA 1:38.47
14 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:38.62
15 Evans, Lydia G 9 SA-GA 1:38.85
16 Marcu, Eliana 11 SA-GA 1:41.25
17 Brickell, Maddie S 12 SA-GA 1:41.26
18 Lamberth, Alayna P 10 SA-GA 1:42.66
19 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA 1:44.08
20 Keller, Pauline 9 SA-GA 1:49.62
21 Arango, Valentina 8 SA-GA 1:52.77
22 Allard, Marianne G 9 SA-GA 1:56.12
23 Serrano, Jemilet F 10 SA-GA 1:57.76
24 Castro, Emily E 10 SA-GA NT
25 Den Brok, Claire M 8 SA-GA NT
26 Moreno, Francine A 11 SA-GA NT
27 Lenius, Erin D 12 SA-GA NT
28 Shaw, Hannah E 10 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Rees, Jacob 11 SA-GA 1:11.00
2 Rubin, Jordan A 13 SA-GA 1:20.88
3 Yang, Alex L 13 SA-GA 1:22.21
4 Winton, Andrew M 10 SA-GA 1:24.45
5 Brothers, Daniel B 11 SA-GA 1:24.66
6 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 1:24.70
7 Adams, Zac E 12 SA-GA 1:25.97
8 Rodriguez Torres, Sebastian S 9 SA-GA 1:30.24
9 Stef, Paul I 12 SA-GA 1:32.55
10 Guzman, CJ J 10 SA-GA 1:34.54
11 Keller, Konstantin 11 SA-GA 1:34.62
12 Petty, J.C. C 11 SA-GA 1:35.01
13 Hebenstreit, Haden 9 SA-GA 1:37.82
14 Hernandez, Adrian R 11 SA-GA 1:40.91
15 Clay, Ryan K 10 SA-GA 1:41.31
16 Magahey, Jake M 8 SA-GA 1:42.06
17 Tzimourtas, Nikos E 11 SA-GA 1:42.36
18 Brothers, Caleb D 9 SA-GA 2:04.92
19 Tran, Daniel J 7 SA-GA 2:09.50
20 Collins, Gered S 8 SA-GA 2:10.05
21 Goode, Jack T 14 SA-GA NT
22 Hebenstreit, Hunter 14 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Parker, Katherine E 11 SA-GA 33.01
2 Freeman, Abigail F 12 SA-GA 34.54
3 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 35.00
4 Lin, Val C 11 SA-GA 38.29
5 Brickell, Maddie S 12 SA-GA 45.77
6 Singh, Devon 11 SA-GA NT
 
 
#4 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 39.29
2 Mahoney, Nicholas P 11 SA-GA 42.58
3 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 44.87
4 Petty, J.C. C 11 SA-GA 51.00
5 Keller, Konstantin 11 SA-GA NT
6 Harripaul, Christopher W 12 SA-GA NT
7 Lee, Nathaniel 12 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Lamberth, Alayna P 10 SA-GA 49.34
2 Edler, Elisabeth D 9 SA-GA 50.12
3 Glaser, MACKENZIE J 10 SA-GA NT
4 Castro, Emily E 10 SA-GA NT
5 Rummins, Julia N 9 SA-GA NT
6 Rummins, Catherine M 7 SA-GA NT
7 Donaldson, Maya R 8 SA-GA NT
8 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA NT
9 Keller, Pauline 9 SA-GA NT
10 Hlava, Quinnie E 9 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Freeman, Brad J 10 SA-GA NT
2 Holan, Kelsey 10 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 17.87
2 Ross, Emma G 8 SA-GA 22.78
3 Ulett, Ryenne 5 SA-GA 25.02
4 Boron, Emersen R 7 SA-GA 30.62
5 Dobbs, Lauren E 6 SA-GA 35.67
6 Zinda, Taylor E 7 SA-GA NT
7 Jordan, Chantal E 8 SA-GA NT
8 Dobbs, Megan M 7 SA-GA NT
9 Carter, Blakeley E 8 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 19.35
2 Dawidowicz, Ethan C 8 SA-GA 19.38
3 Magahey, Jake M 8 SA-GA 21.75
4 Brown, Hayden A 8 SA-GA 22.10
5 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 28.06
6 Collins, Gered S 8 SA-GA 31.77
7 Ward, Jackson P 7 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 1:20.64
2 Williams, Bri D 13 SA-GA 1:31.22
3 Rummins, Julia N 9 SA-GA 1:32.64
4 Rummins, Catherine M 7 SA-GA 1:36.08
 
 
#10 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Goode, Jack T 14 SA-GA NT
2 Watts, Parker J 12 SA-GA NT
3 Rubin, Jordan A 13 SA-GA NT
4 Clay, Ryan K 10 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Parker, Katherine E 11 SA-GA 34.37
2 Rummins, Hunter H 11 SA-GA 37.59
3 Emde, Vivienne J 11 SA-GA 40.31
4 Bennett, Kaitlyn E 11 SA-GA 40.55
5 Freeman, Hannah R 11 SA-GA 41.82
6 Marcu, Eliana 11 SA-GA 42.87
7 Lenius, Erin D 12 SA-GA 43.36
8 Lin, Val C 11 SA-GA 43.45
9 Villada, Angelica 12 SA-GA 44.79
10 Hebenstreit, Haley 11 SA-GA 50.04
11 Pittman, Lillie L 12 SA-GA NT
12 Singh, Devon 11 SA-GA NT
13 Lin, May 11 SA-GA NT
14 Neel, Avery E 11 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Rees, Jacob 11 SA-GA 38.09
2 Brothers, Daniel B 11 SA-GA 39.51
3 Tzimourtas, Nikos E 11 SA-GA 40.51
4 Mahoney, Nicholas P 11 SA-GA 41.00
5 Adams, Zac E 12 SA-GA 42.51
6 Hosea, Landon D 11 SA-GA 42.76
7 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 43.29
8 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 45.54
9 Watts, Parker J 12 SA-GA NT
10 Niekamp, Grant 11 SA-GA NT
11 Petty, J.C. C 11 SA-GA NT
12 Harripaul, Christopher W 12 SA-GA NT
13 Horton, Luke H 11 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Smith, Megan L 10 SA-GA 46.46
2 Donaldson, Maya R 8 SA-GA 47.05
3 Evans, Lydia G 9 SA-GA 49.08
4 Rico, Mariana 9 SA-GA 49.16
5 Henderson, Mikayla G 9 SA-GA 49.73
6 Keller, Pauline 9 SA-GA 50.48
7 Hosea, Isabella 9 SA-GA 50.76
8 Bennett, Amber E 9 SA-GA NT
9 Serrano, Jemilet F 10 SA-GA NT
10 Camuso, Sara K 10 SA-GA NT
11 Arango, Valentina 8 SA-GA NT
12 Smead, Eladia M 10 SA-GA NT
13 Hlava, Quinnie E 9 SA-GA NT
14 Shields, Cristina L 9 SA-GA NT
15 Hammond, Elle H 9 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Rodriguez Torres, Sebastian S 9 SA-GA 40.86
2 Guzman, CJ J 10 SA-GA 42.99
3 Dawidowicz, Ethan C 8 SA-GA 43.12
4 Kim, Phillip B 9 SA-GA 45.80
5 McIlwain, Daniel J 10 SA-GA 45.89
6 Kaderli, Jake O 9 SA-GA 50.06
7 Hebenstreit, Haden 9 SA-GA 52.31
#14 ... (Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke)
8 Dutton, David L 9 SA-GA 1:03.00
9 Winton, Andrew M 10 SA-GA NT
10 Brothers, Caleb D 9 SA-GA NT
11 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA NT
12 Choi, Alexander J 9 SA-GA NT
13 Tran, Daniel J 7 SA-GA NT
14 Askew, Alex J 9 SA-GA NT
15 Holan, Kelsey 10 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Jordan, Chantal E 8 SA-GA 20.90
2 Ross, Emma G 8 SA-GA 21.91
3 Dobbs, Megan M 7 SA-GA 22.91
4 Ulett, Ryenne 5 SA-GA 26.25
5 Boron, Emersen R 7 SA-GA 28.43
6 Dobbs, Lauren E 6 SA-GA 33.40
7 Zinda, Taylor E 7 SA-GA NT
8 Whitlow, Molly N 7 SA-GA NT
9 Carter, Blakeley E 8 SA-GA NT
10 Jenkins, Tristan H 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Brown, Hayden A 8 SA-GA 20.00
2 Mackinnon, Ryan J 8 SA-GA 21.56
3 Kim, Bryan J 8 SA-GA 25.26
4 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 25.57
5 Guzman, Will F 7 SA-GA 28.44
6 Shields, Mike W 7 SA-GA 36.83
7 Cohen, Spencer 6 SA-GA NT
8 King, Q A 7 SA-GA NT
9 Ward, Jackson P 7 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Williams, Bri D 13 SA-GA 1:28.96
2 Hackstadt, Emma M 11 SA-GA 1:30.12
3 Magahey, Shay E 10 SA-GA 1:48.86
4 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 1:58.16
5 Mazzoli, Lydia M 8 SA-GA NT
6 Moreno, Francine A 11 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Yang, Alex L 13 SA-GA 1:24.68
2 Hebenstreit, Hunter 14 SA-GA 1:35.08
3 Goode, Jack T 14 SA-GA NT
4 Sin, Kevin J 11 SA-GA NT
5 Hernandez, Adrian R 11 SA-GA NT
6 Horde, Hunter B 13 SA-GA NT
7 Sweney, Jack C 11 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Sanders, Kianna L 11 SA-GA 39.00
2 Villada, Angelica 12 SA-GA 45.11
3 Freeman, Hannah R 11 SA-GA 45.14
4 Bennett, Kaitlyn E 11 SA-GA 47.19
5 Lin, May 11 SA-GA 47.68
6 Marcu, Eliana 11 SA-GA 53.89
7 Pittman, Lillie L 12 SA-GA NT
8 Singh, Devon 11 SA-GA NT
9 Neel, Avery E 11 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Villhauer, Cooper J 11 SA-GA 41.65
2 Karikaran, Arjuna 11 SA-GA 48.29
3 Sweney, Jack C 11 SA-GA 48.73
4 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 48.92
5 Stef, Paul I 12 SA-GA 50.07
6 Hosea, Landon D 11 SA-GA 53.40
7 Horton, Luke H 11 SA-GA 1:01.93
8 Niekamp, Grant 11 SA-GA NT
9 Lee, Nathaniel 12 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Smith, Megan L 10 SA-GA 47.47
2 Magahey, Shay E 10 SA-GA 48.68
3 Massey, Hannah M 10 SA-GA 50.88
4 Rico, Mariana 9 SA-GA 52.32
5 Hosea, Isabella 9 SA-GA 52.41
6 Hensley, Haley J 10 SA-GA 53.18
7 Edler, Elisabeth D 9 SA-GA 54.69
8 Shields, Cristina L 9 SA-GA 1:00.08
9 Smead, Eladia M 10 SA-GA 1:00.91
10 Bennett, Amber E 9 SA-GA 1:07.38
11 Camuso, Sara K 10 SA-GA NT
12 Hlava, Quinnie E 9 SA-GA NT
13 Shaw, Hannah E 10 SA-GA NT
14 Finch, Briana L 10 SA-GA NT
15 Allard, Marianne G 9 SA-GA NT
16 Hammond, Elle H 9 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Winton, Andrew M 10 SA-GA 42.46
2 Guzman, CJ J 10 SA-GA 49.22
3 Kim, Phillip B 9 SA-GA 53.57
4 Hebenstreit, Haden 9 SA-GA 55.06
5 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA 1:02.48
6 Kaderli, Jake O 9 SA-GA 1:02.56
7 Freeman, Brad J 10 SA-GA 1:05.71
8 Brothers, Caleb D 9 SA-GA NT
9 Choi, Alexander J 9 SA-GA NT
10 McIlwain, Daniel J 10 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Ross, Emma G 8 SA-GA 24.22
2 Donaldson, Maya R 8 SA-GA 25.29
3 Ulett, Ryenne 5 SA-GA 29.61
4 Zinda, Taylor E 7 SA-GA 37.80
5 Jenkins, Tristan H 8 SA-GA 38.30
6 Whitlow, Molly N 7 SA-GA NT
7 Dobbs, Lauren E 6 SA-GA NT
8 Dobbs, Megan M 7 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 23.53
2 Mackinnon, Ryan J 8 SA-GA 23.64
3 Brown, Hayden A 8 SA-GA 26.24
4 Magahey, Jake M 8 SA-GA 26.40
5 Guzman, Will F 7 SA-GA 28.94
6 Kim, Bryan J 8 SA-GA 30.15
7 Shields, Mike W 7 SA-GA 30.84
 
 
#25 Girls 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Hendrickson, Britni P 13 SA-GA 33.86
 
 
#26 Boys 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Rees, Jacob 11 SA-GA 28.90
2 Yang, Alex L 13 SA-GA 30.66
3 Hebenstreit, Hunter 14 SA-GA 30.76
4 Rubin, Jordan A 13 SA-GA 31.48
5 Horde, Hunter B 13 SA-GA 41.58
 
 
#27 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Parker, Katherine E 11 SA-GA 31.14
2 Freeman, Abigail F 12 SA-GA 31.17
3 Hackstadt, Emma M 11 SA-GA 33.00
4 Emde, Vivienne J 11 SA-GA 34.43
5 Lenius, Erin D 12 SA-GA 34.71
6 Bennett, Kaitlyn E 11 SA-GA 35.69
7 Hebenstreit, Haley 11 SA-GA 37.72
8 Lin, May 11 SA-GA 39.59
9 Freeman, Hannah R 11 SA-GA 39.80
10 Brickell, Maddie S 12 SA-GA 42.10
11 Pittman, Lillie L 12 SA-GA NT
12 Moreno, Francine A 11 SA-GA NT
13 Neel, Avery E 11 SA-GA NT
 
 
#28 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Harripaul, Christopher W 12 SA-GA 30.46
2 Brothers, Daniel B 11 SA-GA 31.94
3 Adams, Zac E 12 SA-GA 33.29
4 Tzimourtas, Nikos E 11 SA-GA 36.27
5 Mahoney, Nicholas P 11 SA-GA 36.53
6 Hosea, Landon D 11 SA-GA 36.79
7 Kay, Dakotah C 11 SA-GA 37.00
8 Keller, Konstantin 11 SA-GA 37.09
9 Stef, Paul I 12 SA-GA 37.55
10 Hernandez, Adrian R 11 SA-GA 40.17
11 Sweney, Jack C 11 SA-GA 40.57
12 Niekamp, Grant 11 SA-GA 46.16
13 Watts, Parker J 12 SA-GA NT
14 Horton, Luke H 11 SA-GA NT
15 Lee, Nathaniel 12 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Massey, Hannah M 10 SA-GA 34.10
2 Evans, Lydia G 9 SA-GA 35.87
3 Smith, Megan L 10 SA-GA 37.00
4 Rico, Mariana 9 SA-GA 37.20
5 Hensley, Haley J 10 SA-GA 40.05
6 Lamberth, Alayna P 10 SA-GA 40.20
7 Bennett, Amber E 9 SA-GA 40.30
8 Shields, Cristina L 9 SA-GA 41.80
9 Arango, Valentina 8 SA-GA 43.85
10 Henderson, Mikayla G 9 SA-GA 44.31
11 Hosea, Isabella 9 SA-GA 44.37
12 Smead, Eladia M 10 SA-GA 44.39
#29 ... (Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle)
13 Serrano, Jemilet F 10 SA-GA 45.22
14 Finch, Briana L 10 SA-GA 57.73
15 Glaser, MACKENZIE J 10 SA-GA NT
16 Castro, Emily E 10 SA-GA NT
17 Camuso, Sara K 10 SA-GA NT
18 Shaw, Hannah E 10 SA-GA NT
19 Hammond, Elle H 9 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Rodriguez Torres, Sebastian S 9 SA-GA 35.00
2 Freeman, Brad J 10 SA-GA 38.24
3 McIlwain, Daniel J 10 SA-GA 38.99
4 Clay, Ryan K 10 SA-GA 39.63
5 Kim, Phillip B 9 SA-GA 39.99
6 Kaderli, Jake O 9 SA-GA 43.42
7 Kamya, Kiddu K 9 SA-GA 50.62
8 Dutton, David L 9 SA-GA 54.00
9 Tran, Daniel J 7 SA-GA 56.57
10 Choi, Alexander J 9 SA-GA NT
11 Askew, Alex J 9 SA-GA NT
12 Holan, Kelsey 10 SA-GA NT
 
 
#31 Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Jordan, Chantal E 8 SA-GA 36.23
2 Ulett, Tristen D 7 SA-GA 36.30
3 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 44.64
4 Den Brok, Claire M 8 SA-GA 49.91
5 Boron, Emersen R 7 SA-GA 52.85
6 Jenkins, Tristan H 8 SA-GA 1:00.91
7 Whitlow, Molly N 7 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Dawidowicz, Ethan C 8 SA-GA 35.49
2 Kalenik, Nicholas A 8 SA-GA 36.04
3 Mackinnon, Ryan J 8 SA-GA 37.43
4 Collins, Gered S 8 SA-GA 42.28
5 Shields, Mike W 7 SA-GA 44.17
6 Guzman, Will F 7 SA-GA 48.89
7 Cohen, Spencer 6 SA-GA 51.12
8 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 58.84
9 Kim, Bryan J 8 SA-GA 1:04.53
10 King, Q A 7 SA-GA NT
11 Ward, Jackson P 7 SA-GA NT