Swim Atlanta Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1
2010 Fall Splash I - 10/22/2010
Psych Sheet
 
 
 
 
 
#1 Girls 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 McGee, Shayna K 16 SA-GA 1:16.00
2 Williams, Bri D 14 SA-GA 1:16.62
3 Alvarado, Grecia 12 SA-GA 1:24.47
4 Ulett, Tristen D 8 SA-GA 1:27.48
5 Marcu, Eliana 11 SA-GA 1:28.34
6 Rico, Mariana 10 SA-GA 1:35.41
7 Lopez, Jackeline 8 SA-GA 1:40.83
8 Mazzoli, Lydia M 9 SA-GA 1:42.35
9 Zahorian, Molly J 12 SA-GA 1:45.42
10 Armand, Shelmine 11 SA-GA 1:58.60
11 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA 2:05.48
12 Hidalgo, Camila 8 SA-GA 2:10.29
13 Taylor, Lindsey N 8 SA-GA 2:18.10
14 Zinda, Taylor E 8 SA-GA 2:26.82
15 Farr, Sarah E 11 SA-GA NT
16 Maxian, Mikayla R 10 SA-GA NT
17 Spathelf, Katherine E 10 SA-GA NT
18 Godwin, Katherine G 9 SA-GA NT
 
 
#2 Boys 100 Yard IM
 
Name Age Team Seed Time
1 Sims, Sam G 9 SA-GA 1:32.44
2 DenBrok, Sebastian J 11 SA-GA 1:34.44
3 Stevens, Tyler S 11 SA-GA 1:36.20
4 Kay, Dakotah C 12 SA-GA 1:42.79
5 Tonnesen, Andrew K 10 SA-GA 1:53.97
6 Kim, Bryan J 8 SA-GA NT
7 Kim, Phillip B 10 SA-GA NT
8 Choi, Alexander J 9 SA-GA NT
9 Cangelosi, Tommy C 10 SA-GA NT
10 Shelton, Thornton D 8 SA-GA NT
11 Dobbs, Ryan A 13 SA-GA NT
 
 
#3 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Leonel, Claudia Y 11 SA-GA 36.58
2 Armand, Shelmine 11 SA-GA 37.37
 
 
#4 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Kay, Dakotah C 12 SA-GA 45.78
2 Lazar, Larin M 12 SA-GA NT
3 Zahorian, Nikolas A 11 SA-GA NT
4 Kelly, Brady R 12 SA-GA NT
 
 
#5 Girls 9-10 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Maxian, Mikayla R 10 SA-GA 49.28
2 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA 50.20
3 Dutton, Audrey M 9 SA-GA NT
4 Perdue, Erin M 9 SA-GA NT
5 Yatabe, Sanjula E 9 SA-GA NT
 
 
#6 Boys 9-10 50 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Mackinnon, Ryan J 9 SA-GA NT
2 Grant, Ben B 10 SA-GA NT
3 Montini, Nelson W 10 SA-GA NT
 
 
#7 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Ulett, Tristen D 8 SA-GA 17.27
2 Lopez, Jackeline 8 SA-GA 22.53
3 Ulett, Ryenne 6 SA-GA 24.01
4 Boron, Emersen R 7 SA-GA 24.78
5 Tu, Sophia Y 8 SA-GA 26.00
6 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 26.76
7 Hidalgo, Camila 8 SA-GA 28.32
8 Dobbs, Lauren E 7 SA-GA 31.32
9 Shelton, Mary G 6 SA-GA 38.12
10 Lester, Alli R 6 SA-GA 50.77
11 Davis, Maci E 8 SA-GA NT
12 Gasper, Shari H 7 SA-GA NT
13 McCormick, Courtney E 6 SA-GA NT
 
 
#8 Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
 
Name Age Team Seed Time
1 Ples, Michael C 8 SA-GA 20.09
2 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 24.38
3 Leonel, Yirson S 7 SA-GA NT
4 Boyd, Jackson B 8 SA-GA NT
5 Han, Luke H 7 SA-GA NT
6 Chang, Joshua B 8 SA-GA NT
7 Herd, Cameron A 8 SA-GA NT
8 Hortman, Caleb B 7 SA-GA NT
9 Reichel, Jason W 8 SA-GA NT
10 Van Derhei, Aidan M 8 SA-GA NT
 
 
#9 Girls 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 McGee, Shayna K 16 SA-GA 1:10.00
2 Williams, Bri D 14 SA-GA 1:16.57
3 Orellana, Mia T 10 SA-GA NT
 
 
#10 Boys 100 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Choi, Alexander J 9 SA-GA NT
2 Castillo Velasquez, Daniel S 14 SA-GA NT
 
 
#11 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Alvarado, Grecia 12 SA-GA 35.62
2 Alverson, Stella 11 SA-GA 1:01.08
3 Melton, Brianne N 11 SA-GA NT
 
 
#12 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Hosea, Landon D 12 SA-GA 41.32
2 Horton, Luke H 11 SA-GA 50.43
3 Adams, Thomas G 11 SA-GA NT
4 Zahorian, Nikolas A 11 SA-GA NT
5 Kelly, Brady R 12 SA-GA NT
 
 
#13 Girls 9-10 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Medrea, Emily 10 SA-GA 44.01
2 Rico, Mariana 10 SA-GA 44.84
3 Mazzoli, Lydia M 9 SA-GA 48.44
4 Hosea, Isabella 10 SA-GA 50.46
5 Orellana, Mia T 10 SA-GA NT
6 Dutton, Audrey M 9 SA-GA NT
7 Grey, Morgan C 10 SA-GA NT
8 Schmidt, Emma R 10 SA-GA NT
9 Spathelf, Katherine E 10 SA-GA NT
10 Zindel, Katie M 10 SA-GA NT
11 Doyle, Olivia G 9 SA-GA NT
12 Godwin, Katherine G 9 SA-GA NT
13 Kelly, Elizabeth N 9 SA-GA NT
 
 
#14 Boys 9-10 50 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Mackinnon, Ryan J 9 SA-GA 42.02
2 Cangelosi, Tommy C 10 SA-GA 42.21
3 Yum, Ethan M 9 SA-GA NT
4 Builes, Christopher V 10 SA-GA NT
5 McCormick, Nicholas G 9 SA-GA NT
6 Van Matre, Bryce D 9 SA-GA NT
 
 
#15 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 21.85
2 Ross, Emma G 8 SA-GA 21.91
3 Dobbs, Megan M 8 SA-GA 22.91
4 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 23.00
5 Boron, Emersen R 7 SA-GA 24.18
6 Ulett, Ryenne 6 SA-GA 26.25
7 Shelton, Mary G 6 SA-GA 27.38
8 Zinda, Taylor E 8 SA-GA 28.29
9 McCracken, Haley E 7 SA-GA 36.66
10 Lester, Alli R 6 SA-GA 39.79
11 Taylor, Lindsey N 8 SA-GA NT
12 Budrock, Madison S 8 SA-GA NT
13 Davis, Maci E 8 SA-GA NT
14 Gasper, Shari H 7 SA-GA NT
15 Goshko, Stefanie 7 SA-GA NT
16 McCormick, Courtney E 6 SA-GA NT
17 Park, Christine Y 8 SA-GA NT
18 Taylor, Caitlyn S 6 SA-GA NT
19 Thompson, Charlotte B 5 SA-GA NT
20 Klasa, Roksana N 8 SA-GA NT
 
 
#16 Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
 
Name Age Team Seed Time
1 DenBrok, Ethan A 8 SA-GA 23.19
2 Kim, Bryan J 8 SA-GA 23.41
3 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 24.49
4 Shelton, Thornton D 8 SA-GA 27.11
5 Cone, Joey A 8 SA-GA 28.59
6 Ples, Michael C 8 SA-GA NT
7 Leonel, Yirson S 7 SA-GA NT
8 Medrea, Sam 7 SA-GA NT
9 Chang, Joshua B 8 SA-GA NT
10 Carter, III, Trey W 6 SA-GA NT
11 Giacobbe, Steven K 7 SA-GA NT
12 Herd, Cameron A 8 SA-GA NT
13 Hortman, Caleb B 7 SA-GA NT
14 Rico, Emilio 7 SA-GA NT
 
 
#17 Girls 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Larsen, Kali N 9 SA-GA 1:54.04
2 Spathelf, Katherine E 10 SA-GA NT
 
 
#18 Boys 100 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Kim, Bryan J 8 SA-GA NT
#18 ... (Boys 100 Yard Breaststroke)
2 Kim, Phillip B 10 SA-GA NT
3 Choi, Alexander J 9 SA-GA NT
4 Grant, Ben B 10 SA-GA NT
5 Graterol, Miguel 14 SA-GA NT
6 Dobbs, Ryan A 13 SA-GA NT
 
 
#19 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Leonel, Claudia Y 11 SA-GA 45.57
2 Marcu, Eliana 11 SA-GA 47.51
3 Zahorian, Molly J 12 SA-GA 52.95
4 Alverson, Stella 11 SA-GA 59.39
5 Farr, Sarah E 11 SA-GA NT
6 Melton, Brianne N 11 SA-GA NT
 
 
#20 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Kay, Dakotah C 12 SA-GA 45.15
2 Hosea, Landon D 12 SA-GA 53.40
3 Horton, Luke H 11 SA-GA 1:01.73
4 Stevens, Tyler S 11 SA-GA NT
5 Lazar, Larin M 12 SA-GA NT
6 Adams, Thomas G 11 SA-GA NT
 
 
#21 Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Medrea, Emily 10 SA-GA 44.46
2 Larsen, Kali N 9 SA-GA 52.11
3 Hosea, Isabella 10 SA-GA 52.41
4 Maxian, Mikayla R 10 SA-GA 53.42
5 Mazzoli, Lydia M 9 SA-GA 57.30
6 Dutton, Audrey M 9 SA-GA NT
7 Velchek, Sydney M 10 SA-GA NT
8 Grey, Morgan C 10 SA-GA NT
9 Perdue, Erin M 9 SA-GA NT
10 Schmidt, Emma R 10 SA-GA NT
11 Yatabe, Sanjula E 9 SA-GA NT
12 Zindel, Katie M 10 SA-GA NT
13 Kelly, Elizabeth N 9 SA-GA NT
 
 
#22 Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Sims, Sam G 9 SA-GA 47.85
2 Mackinnon, Ryan J 9 SA-GA 48.73
3 Tonnesen, Andrew K 10 SA-GA 55.68
4 Yum, Ethan M 9 SA-GA NT
5 Grant, Ben B 10 SA-GA NT
6 McCormick, Nicholas G 9 SA-GA NT
7 Montini, Nelson W 10 SA-GA NT
8 Van Matre, Bryce D 9 SA-GA NT
 
 
#23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Ulett, Tristen D 8 SA-GA 22.17
2 Ross, Emma G 8 SA-GA 22.37
3 Tu, Sophia Y 8 SA-GA 25.00
4 Nowak, Kaitlin E 8 SA-GA 26.33
5 Hidalgo, Camila 8 SA-GA 27.56
6 Ulett, Ryenne 6 SA-GA 29.23
7 Dobbs, Megan M 8 SA-GA 32.58
8 Zinda, Taylor E 8 SA-GA 33.58
9 McCracken, Haley E 7 SA-GA 35.58
10 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 38.36
11 Dobbs, Lauren E 7 SA-GA 47.70
12 Budrock, Madison S 8 SA-GA NT
13 Davis, Maci E 8 SA-GA NT
14 Gasper, Shari H 7 SA-GA NT
15 Goshko, Stefanie 7 SA-GA NT
16 Mitchell, Ciara A 7 SA-GA NT
17 Park, Christine Y 8 SA-GA NT
18 Thompson, Charlotte B 5 SA-GA NT
19 Klasa, Roksana N 8 SA-GA NT
 
 
#24 Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
 
Name Age Team Seed Time
1 Reichel, Jason W 8 SA-GA 22.66
2 Ples, Michael C 8 SA-GA 24.08
3 DenBrok, Ethan A 8 SA-GA 27.77
4 Medrea, Sam 7 SA-GA 34.08
5 Cone, Joey A 8 SA-GA 34.77
6 Boyd, Jackson B 8 SA-GA NT
7 Mujkanovic, Nermin 7 SA-GA NT
8 Carter, III, Trey W 6 SA-GA NT
9 Giacobbe, Steven K 7 SA-GA NT
10 Rico, Emilio 7 SA-GA NT
11 Van Derhei, Aidan M 8 SA-GA NT
 
 
#25 Girls 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Williams, Bri D 14 SA-GA 1:04.21
2 McGee, Shayna K 16 SA-GA 1:11.00
3 Rico, Mariana 10 SA-GA 1:21.52
4 Farr, Sarah E 11 SA-GA NT
5 Melton, Brianne N 11 SA-GA NT
 
 
#26 Boys 100 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Kim, Phillip B 10 SA-GA 1:15.86
2 DenBrok, Sebastian J 11 SA-GA 1:16.48
3 Han, Luke H 7 SA-GA NT
4 Yum, Ethan M 9 SA-GA NT
5 Dobbs, Ryan A 13 SA-GA NT
6 Castillo Velasquez, Daniel S 14 SA-GA NT
 
 
#27 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Alvarado, Grecia 12 SA-GA 31.75
2 Armand, Shelmine 11 SA-GA 32.37
3 Marcu, Eliana 11 SA-GA 33.44
4 Leonel, Claudia Y 11 SA-GA 33.85
5 Zahorian, Molly J 12 SA-GA 42.64
6 Alverson, Stella 11 SA-GA 50.87
 
 
#28 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 DenBrok, Sebastian J 11 SA-GA 34.33
2 Stevens, Tyler S 11 SA-GA 35.87
3 Hosea, Landon D 12 SA-GA 36.79
4 Horton, Luke H 11 SA-GA 46.19
5 Lazar, Larin M 12 SA-GA NT
6 Adams, Thomas G 11 SA-GA NT
7 Zahorian, Nikolas A 11 SA-GA NT
8 Kelly, Brady R 12 SA-GA NT
 
 
#29 Girls 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Medrea, Emily 10 SA-GA 35.65
2 Zindel, Katie M 10 SA-GA 35.85
3 Larsen, Kali N 9 SA-GA 37.95
4 Laffoon, Kelsey A 9 SA-GA 38.96
5 Hosea, Isabella 10 SA-GA 44.37
6 Orellana, Mia T 10 SA-GA NT
7 Velchek, Sydney M 10 SA-GA NT
8 Grey, Morgan C 10 SA-GA NT
9 Perdue, Erin M 9 SA-GA NT
10 Schmidt, Emma R 10 SA-GA NT
11 Yatabe, Sanjula E 9 SA-GA NT
12 Godwin, Katherine G 9 SA-GA NT
13 Kelly, Elizabeth N 9 SA-GA NT
 
 
#30 Boys 9-10 50 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Sims, Sam G 9 SA-GA 36.49
2 Cangelosi, Tommy C 10 SA-GA 38.68
3 Tonnesen, Andrew K 10 SA-GA 49.07
4 Builes, Christopher V 10 SA-GA NT
5 McCormick, Nicholas G 9 SA-GA NT
6 Montini, Nelson W 10 SA-GA NT
7 Van Matre, Bryce D 9 SA-GA NT
 
 
#31 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Ross, Emma G 8 SA-GA 18.57
2 Carter, Blakeley E 8 SA-GA 18.97
3 Boron, Emersen R 7 SA-GA 24.57
4 Dobbs, Lauren E 7 SA-GA 25.79
5 Dobbs, Megan M 8 SA-GA 26.16
6 Tu, Sophia Y 8 SA-GA 27.00
7 McCracken, Haley E 7 SA-GA 29.11
8 Shelton, Mary G 6 SA-GA 29.65
9 Lester, Alli R 6 SA-GA 33.00
10 Lopez, Jackeline 8 SA-GA NT
11 Taylor, Lindsey N 8 SA-GA NT
12 Budrock, Madison S 8 SA-GA NT
13 Goshko, Stefanie 7 SA-GA NT
14 McCormick, Courtney E 6 SA-GA NT
15 Mitchell, Ciara A 7 SA-GA NT
16 Park, Christine Y 8 SA-GA NT
17 Taylor, Caitlyn S 6 SA-GA NT
18 Thompson, Charlotte B 5 SA-GA NT
19 Klasa, Roksana N 8 SA-GA NT
 
 
#32 Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
 
Name Age Team Seed Time
1 Reichel, Jason W 8 SA-GA 19.64
2 DenBrok, Ethan A 8 SA-GA 21.01
3 Prozorovskiy, Gregory Y 7 SA-GA 21.35
4 Medrea, Sam 7 SA-GA 22.59
5 Shelton, Thornton D 8 SA-GA 23.64
6 Cone, Joey A 8 SA-GA 25.61
7 Leonel, Yirson S 7 SA-GA NT
8 Boyd, Jackson B 8 SA-GA NT
9 Janjic, Nick M 8 SA-GA NT
10 Han, Luke H 7 SA-GA NT
11 Chang, Joshua B 8 SA-GA NT
12 Mujkanovic, Nermin 7 SA-GA NT
#32 ... (Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle)
13 Carter, III, Trey W 6 SA-GA NT
14 Giacobbe, Steven K 7 SA-GA NT
15 Herd, Cameron A 8 SA-GA NT
16 Hortman, Caleb B 7 SA-GA NT
17 Rico, Emilio 7 SA-GA NT
18 Van Derhei, Aidan M 8 SA-GA NT